Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw KTM 540 SXS Racing Europe 2003.

Alle KTM 540 SXS Racing Europe 2003 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Ktm.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de KTM 540 SXS Racing Europe 2003. PartsRepublik heeft naast de originele Ktm onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw KTM 540 SXS Racing Europe 2003 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de KTM 540 SXS Racing Europe 2003.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilterbox 450 sx racing ktm 54806001051 filterwand 03 54806003000 deksel van filterkast 03 54806001052 achterste filterkast 03 54806008051 snelontkoppelingsnippel 03 54806008052 klinknagel 3,2mm alu 03 54806008050 snelsluiting veerhanger 50306010000 spatbord voor filterbox '98 50306012000 geen beschrijving beschikbaar 59006015000A voorgeolied luchtfilter 01 59006016000 filterdrager rac. 2001 50306017000 filtersteun cpl. 2-takt'98 50306018000 filtersteunbus 125-380'98 50306019000 geen beschrijving beschikbaar 59006026000 carburateur aansluitschoen 2000 51006027000 slangklem 50-70mm 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 0009050103 speciale schroef m 5,0x10 0021060003 ring din9021-a 6,4 72210079000 emmer
balansas 250 exc, 450 ktm 59830057044 balansas met. tandwiel 02 59030057044 balansas cpl. rac. 2001 0625160040 gegroefde kogelbeer. TM 16004 C3 0760142460 radiale asafdichting 14x24x6 b
bocht 450 sx racen ktm 59405007000 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 58305053001 keramische lijn 1 meter 50305016000 tien. veer l = 62 mm oog. verplaatsbaar 0015080253 hh kraagschroef m 8x25 ws = 10 59405069000 bus voor uitlaatsteun 03 54605068000 uitlaatbeugel rubber zwart 54603048000 bereik veranderen metalen moer m8
carburateur fcrmx-39/41 450/525 ktm 59031001200 carburateur fcr-mx39 tps 03 59431001000 carburateur fcr-mx41 03 59431001200 carburateur fcr-mx41 03 57331027000 carburateur deksel 2002 57331080000 beugelplaat voor de. kabel 57331055000 schroef m 5 x 8 57331046000 gasschacht cpl. 57331046050 schroefveer gasschacht 57331035051 schakelarm gasklep cpl. 59031029010 schuifstop 03 57331035000 gasklep cpl. 59031035050 bus gasklep 57331035053 pakkingplaat gasklep 59031035052 pakking ring gasklep 59031034500 jet naald keihin obdtq 59031034400 jet naald keihin obdtp 590310340VR jet naald keihin obdvr 590310340TM jet naald keihin obdtm 59031034000 jet naald keihin obdtn 59031023200 jet naald keihin obdvt 59031029000 bar clip 57331032000 naaldstelschroef cpl. 59031121000 naaldstraal fcr-mx 54531623190 hoofdsproeier 190 keihin 54531623188 hoofdsproeier 188 keihin 54531623185 hoofdsproeier 185 keihin 54531623182 hoofdsproeier 182 keihin 54531623180 hoofdsproeier 180 keihin 54531623178 hoofdsproeier 178 keihin 54531623175 hoofdsproeier 175 keihin 54531623172 hoofdsproeier 172 keihin 54531623170 hoofdsproeier 170 keihin 54531607045 idle jet 45 keihin 54531607042 idle jet 42 keihin 54531607040 idle jet 40 keihin 59031051085 startmotor 85 57331007100 inactieve luchtstraal 100 keihin 57331037200 belangrijkste luchtstraal 200 keihin 59031017100 stel schroef cpl. fcr-mx 57331085000 bufferplaat 57331009000 zweven cpl. 57331008000 arm pin drijven 57331075000 hotstartventiel cpl. 57331020000 naaldventiel cpl. 57331155000 aftapschroef vlotterkamer 57331060000 bedek de acceleratiepomp 57331011000 vlotterkamer cpl. ingesteld 59031059000 springveer 57331048000 startklep cpl. 57331098000 adem. slang fcr-mx keihin cpl. 57331038100 schroef f. dekking keihin 57331014000 bevestigingsbout 57331062000 tussenhendel cpl. 57331056000 link hendel 57331059000 veer link hendel 57331159000 veer tussenhendel 57331038000 carburateur deksel 57331087000 hefboom schakel hendel 57331084000 e-clip 57331061000 staaf acceleratiepomp 58431082100 ydnac-klem 10173 (16 mm) '98 59031040100 geen beschrijving beschikbaar 59031040200 geen beschrijving beschikbaar 59031040010 o-ring voor inlaat trechter 59031050100 motor ontluchtingsbuis 00 0912050123 ah schroef din0912-m 5x12 57331025000 stopschroef cpl. fcr-mx 59031077100 tps-sensor fcrmx 180mm 03-05 57331099000 pakkingset fcr-mx keihin
koppeling 250 exc, 450/525 sx, ktm 59032000276 buitenste koppeling h. 76-t / 20-t 2001 59032002200 innerlijke koppelingsnaaf racen 59032011000 voering schijf 1,8 mm 59032010200 tussenschijf 1,4mm 2002 59032003100 drukkap 03 59032005000 koppelingsveer 2,5x43mm 59032006000 veerhouder 6,2x12x18x3,6 59032054000 duwstang 7x188mm 59032007000 halve ring 03 59032017000 steunwasser 25x35x1 0984060252 ah schroef din6912 m6x25 0405252910 naald beer k 25x29x10 59032000033 primaire versnelling 33 t 59032061044 output cilinder cpl. 27mm 03 0770300015 o-ring 30,00x1,50 nr 70 50329050000 ontluchtingsinjectie hydr. koppeling 59032066000 zuiger + o-ring + kogel 27mm 54732064000 ontluchtingsschroef met dop 0015060353 hh kraagschroef m 6x35 ws = 8 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 59032009000 getrapte ring 03 59032065000 pakking voor volgcilinder 59032010100 tussenschijf 1mm 2002 59032004000 aandrijfhuls d = 8, l = 31 2002 0993012000 borgring din7993-rw12 54637098200 axiale ring as1226 12x26x1 54637097200 axiaal naaldlager axk 1226 50332054051 drukstuk 125-380 '98 0936181505 zeskantmoer din0936-m18x1,5 r. 56532018000 borgring 59032062000 holle schroef + koperen pakking
koelsysteem 450/525 sx rac ktm 59035007300 radiator l / s 45.407 03 59035008300 radiator r / s 45.408 03 59035024100 radiateurslang l / s rad.-cil. 03 59035124100 radiateurslang r / s rad.-cil. 03 54435024001 slang binnendiameter 7,5 per meter 59035125000 radiateurslang cil. kop-rad. 03 10001020000 slangklem gemi 18-29 50231005000 slangklem ydnac 10119 11mm 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 0021060003 ring din9021-a 6,4 41001052000 rubberen huls d = 12 mm 55007016001 pvc-slang 7x10 per meter 59035009000 radiator. cap 20,3 psi (1,4 bar) 03 59035040000 radiator bescherming 03
krukas, zuiger 450/525 sx ktm 59030018300 krukas 520 sx 20 59430018000 onzin. 450 sx str = 63,4 03 59030015044 con.rod rep. set 250/520 rac.00 59430015044 drijfstangset 450 rac. 03 50330082000 cilinderrol beer.nj206 et2xcs46 59030055000 aandrijfwiel 32-tf. balans. as 56030081200 drukring 30,5x45x0,30 56030081100 drukring 30,7x47x0,15 56030081000 drukring 30,5x45x0,10 0888030050 woodruff sleutel din6888-3x5x13 0984060162 ah schroef din7984-m 6x16 0760304771 asafdichtring 30x47x7 bsl 0618301617 naaldlager hk 3016 b 59032000033 primaire versnelling 33 t 0912060106 ah schroef din0912-m 6x10 10.9 59030029100 hh nur m20x1,5 ws = 27 over 6946005 woodruff key 5x6,5 gehard 0760142460 radiale asafdichting 14x24x6 b 0471250120 borgring din0471-25x1,2 49030021000 kraagmoer m12x1 r / s 0137120000 veerring din0137-b12 59030033000 zuigerpenbout 20x15,8 / 12x50 59430074000 borgring 20 x 1,6 59030074000 borgring c20x1,5 59030007000I zuiger i 95mm cpl. gesmeed 2000 59030007000II zuiger ii 95mm cpl. gesmeed 2000 59430107000I zuiger cp450 sx d = 95 si.1 03 59430107000II zuiger compl. 450 sx d = 95 si.2 59030032000 rechthoekige ring 95 / 87,2x1,25
cilinder 250/450 exc ktm 59830005000 cilinder 75mm 250 racing 2002 59030005000 cilinder 95mm 520 racing 00 59530005000 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59030035050 cilindervoet pakking 0,5mm 59430035000 cilindervoet pakking 0,8mm 04 59030023000 plughuls 6x8x11.5 0015060403 hh kraagschroef m 6x40 ws = 8 0015060453 hh kraagschroef m 6x45 ws = 8 0402040980 naald rol.din5402 nrb 4x9,8 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0015060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8
cilinderkop 250 exc, 450/525 ktm 59036020144 cyl head cpl.450 / 520 03 59436020044 cil. hoofd cpl. 450/525 sx 04 59836020144 cilinderkop cpl. 250 4-st 03 59530036000 cilinderkoppakking 89,3 mm 59830036000 cilinderkoppakking d = 75 02 59030036000 cilinderkoppakking 95,3 mm 58036052000 klepdeksel achterzijde 58036053000 klepdeksel pakking 0015060553 hh kraagschroef m 6x55 ws = 8 0015060453 hh kraagschroef m 6x45 ws = 8 0015060753 hh kraagschroef m 6x75 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0015060503 hh kraagschroef m 6x50 ws = 8 59036025000 klepgeleider inlaat 59036026000 klepgeleider uitlaat 59436044000 intake bood 450sx 03 59036044100 inlaatlaars 03 59030061000 klem d = 56 mm b = 9 mm m4x25 59836039100 uitlaatflens cpl. 250 4t 02 59036039000 uitlaatflens cpl. racen 59036041000 pakking uitlaatflens 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0993012000 borgring din7993-rw12 59030023000 plughuls 6x8x11.5 59036006090 ontluchtingsschroef m6x10 cpl. 58036065100 cu-afdichtring 6 x 10 x 2 59036090000 sluitring 10,8x18,8x1,5 59035052000 waterpomp deksel racing 2000 59035053000 waterpomppakking pakking 0,8mm 0912101503 ah schroef din 912 m10x150 10.9 59036079000 cil.kopschroef m10x158 ws = 13 59436079000 cilinderkopschroef m10x142
motorhuis 250 exc, 450/525 ktm 59030000044 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 51030026100 plug 17 x 13 x 12 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 59030090000 hanger voor ontluchtingsslang 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 58030021000 olieaftapplug met mag. m12x1,5 58038022000 cu-afdichtring din7603-12x18x1,5 0908120153 draadplug din 908 m12x1.5 50130027000 geen beschrijving beschikbaar 58038023300 drukveer l = 25 mm d = 1 mm 58038028000 klepzuiger d = 10 mm 59031050100 motor ontluchtingsbuis 00 59030022100 ontluchtingsflens m12x1,5 ws = 13 58030080000 bevestigingsschroef m8 l = 23 59030080000 bevestigingsschroef l = 24 2003 59830080000 bevestigingsschroef m8 l = 30,5 02 59830080100 bevestigingsschroef m8 l = 34 02 58030081000 cu-afdichtring 8 x 14 x 3 59030019000 oliepeilglas g 1777 y 58030020000 stekker m 24x3 0770191015 o-ring 19,00x3,00 nr 0402040980 naald rol.din5402 nrb 4x9,8 0985050083 platkopschroef din7985-m 5x 8 59030058000S oliestraal 100 59013068000 geen beschrijving beschikbaar 59030001090 geen beschrijving beschikbaar 0770120020 o-ring 12,00x2,00 nr 70 59038014000 plug m16x1,5 59038015000 oliescherm 11,8x44,5mm 0770090015 o-ring 9x1,5 nr 0603121830 afdichtring din7603 12x18x3 59030025000 koppelingsdeksel pakking 0,5mm 59030039000 motorhuis pakking 59030001000 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59030047000 geen beschrijving beschikbaar 59030060100 geen beschrijving beschikbaar 59030060050 bus f. tandwielhoes rac. 0015060403 hh kraagschroef m 6x40 ws = 8 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0015060453 hh kraagschroef m 6x45 ws = 8 0015060603 hh kraagschroef m 6x60 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0015060353 hh kraagschroef m 6x35 ws = 8 0015060753 hh kraagschroef m 6x75 ws = 8 50308053000 bus voor spoiler 6x11x16x7,5 59030099000 pakkingset cpl. racen 2000
kickstarter 250 exc, 450/525 s ktm 54833070044 kickstarter cpl. '03 59033070044 kickstarter cpl. racen 54610052000 tandwiel schroef-ah m8x20 ws = 6 54633037000 ring 8mm verzinkt 0760193070 asafdichtring 19x30x7 b 59033055000 drijvende hub 59033051039 kickstarter versnelling 39-t 0471170010 borgring din0471-17x1 0988172405 vulring din0988-17x24x0,5 59033053000 tussenversnelling 24-t 59033054000 kickstarter lente 59033074000 veer hanger 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 59033080000 pasring 20x32x1 0471190120 borgring din0471-19x1,2 0405222610 naaldlager k 22x26x10 a 59033069000 hobbel deel 58033031000 stopschijf 22,2 x 30 x 1,5 58033028000 veer met ratel 1,2 mm 59033052000 ratel versnelling kickstarter 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 59033050000 kickstarter shaft racing2000
smeersysteem250 exc, 450 ktm 59038002000 oliepomp as 59038011010 oliepomp rotor cpl. 10 mm g-73r 59038011012 oliepomp rotor 12mm g-95r / 003 58438001000 oliepomptandwiel 26-t 59038004000 oliepompdeksel l / s 59038003000 oliepompdeksel r / s 8mm 0015050163 hh kraagschroef m 5x16 ws = 8 0984050122 ah schroef din6912-m 5x12 0015050163 hh kraagschroef m 5x16 ws = 8 59038041000 oliefilterdeksel race 58038005000 Oliefilter 59038046000 Oliefilter 0402251980 needlerol.din5402 nra 2,5x19,8 0402251180 naaldrol din5402 2,5x11,8 58038030000 banjobout m8 x 1 din7643 59038029000 straalschroef '100 0603082121 afdichtring cu din7603- 8x12x1 59038035000 olieleiding stalen cilinderkop 59438035000 olieleiding 450 '03 59838035000 olieleiding 01 0770400025 o-ring 40,00x2,50 nr 70 59038017000 stekker m20x1,5 ws = 13 59038016000 oliescherm 15x83mm 0770125015 o-ring 12,5x1,5 nr 0770020170 o-ring 17,17x1,78 glo 58038007755 stopschijf 8,1 x 15 x 0,5 0799060000 tab ring din6799-rs 6,0 58405098000 rubberbuffer 8x17x10 silenc'97
schakel mech. 250 exc, 450 / 525sx ktm 59034031000 schakelhendel cpl. raster 2000 0933060203 hh schroef din0933-m 6x20 50232050001 stalen ring 6,4x17x3 0760142460 radiale asafdichting 14x24x6 b 54632095000 naaldhuls hk 1412 14x20x12 59034002000 schakelvork 2./4. versnelling 2000 59034005000 schakelas cpl. racen 20 59834003000 schakelvork 1./3. tandwiel 2002 54634050000 stop schijf 14x30x1 54634014100 terugtrekveer 2,2mm '95 56534013100 spanveer 0,8mm 59034020000 schakelrail 11,8x105mm 58038023200 drukveer 0,9mm 50334018100 schakelrol 6x8x5,2 59034015044 shift loc'ing drum alu cpl.00 54634008044 schuifplaat cpl. 0984060302 ah schroef din6912 m 6x30 0625618050 kogellager 61805 c3 54634024144 vergrendelingshendel cpl '96 0015050203 hh kraagschroef m 5x20 ws = 8 54634052300 huls voor vergrendelingshendel 59034023000 arreteerveer 2,3 mm 59034019000 schakelrail 11,8x89mm 59834001000 schakelvork 5./6. versnelling 2002 59034012000 shiftroller 6 versnellingen 59034012044 shiftroller 4 versnellingen 54634020000 veer gids 71008012000 sluitring 5,3x17x1,5mm 50233041000 paar ringen m 6 nordlock 0985050083 platkopschroef din7985-m 5x 8
geluiddemper racing sx ktm 59405079000 geluiddemper 450 sx 03 59005079200 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59405079050 demperhuis cpl. sx 03 59005079150 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59405079009 geluiddemper connect. cap cpl.03 59005081052 stilte. aansluitkap cpl.2000 0137060003 veerring din 137 b - 6 54605069000 bus 7,5x12x28x7,8 '96 54605068000 uitlaatbeugel rubber zwart 54603048100 klemmoer m6 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 50305016000 tien. veer l = 62 mm oog. verplaatsbaar 0011481002 blinde klinknagel 4,8x10,0 niro 0009050103 speciale schroef m 5,0x10 0770223601 o-ring 82,14x3,53 siliconen 59005078550 stuff.yarn 550gram l = 550mm sx
transm. i 4 versnellingen 450/525 sx r ktm 59033001300 hoofdas-zb 16-t sx 03 59033032100 afstandsbus 25x30x24,4 0625062034 kogellager 6203 jr c3 59033003046 glijdend tandwiel 3 / 4.g 20/22-t'46 59033002037 solide tandwiel 2.g 18-t '37 56033030000 stopschijf 17,2x30x1 0625062054 kogellager 6205 c3 ntn
transmissie ii 450/525 sx rac ktm 59033010000 geen beschrijving beschikbaar 59033012036 spanwiel 2.g 30-t '36 0405222611 naald beer. k 22x26x10 verdeeld 59033031000 stopschijf 25,2x32x1,5 0471250120 borgring din0471-25x1,2 59033016026 glijdend tandwiel 6.g 21-t '26 59033030000 stopschijf 25,2x32x1,5 59033014033 spanwiel 4.g 26-t '33 59033013047 spanwiel 3.g 28-t '47 59033015029 glijdend tandwiel 5.g 23-t '29 59033080000 pasring 20x32x1 0405202612 naaldlager k 20x26x12 59033011043 geen beschrijving beschikbaar 56033030000 stopschijf 17,2x30x1 54633014100 afstandsbus 12mm 50033029015 voortandwiel 15-t 50033029014 voortandwiel 14-t 50033029013 voortandwiel 13-t 59033034044 schroef 10.9 + veerring 0770020220 o-ring 25,12x1,78 nr70 0625062034 kogellager 6203 jr c3 49030023000 cilinderlager nj205 0760324571 asafdichtring 32x45x7 bslnbr
klepaandrijving 250 exc, 450 / 525sx ktm 59036013000 distributieketting 96 rollen 59436013000 distributieketting 92 rollen 03 59836013000 distributieketting 94 rollen 02 59036001000 timing kettinggeleider racen 59036018000 gids racen beveiligen 59036014000 distributietandwiel 18-t 59036002000 distributiekettingspanner 59036003050 pakking distributiekettingspanner 59036003000 distributiekettingspanner cpl. rac. 59036001050 afstandsbus 6,1x8,2x13,1 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0015050163 hh kraagschroef m 5x16 ws = 8 59036018050 steunhuls 5,2x7x10x7,7 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 59436001050 afstandsbus 0125060003 ring din0125-a 6,4 59836010100 nokkenas 250 rac. 2002 59436010000 nokkenas 55 20 59036010100 nokkenas 8/06 59036010000 nokkenas 590/5521 2000 59036011000 nokkenastandwiel 36-t 59036016000 automatische decompressieschacht 0912050106 ah schroef m5x10 din912 10.9 0984080103 ah schroef din7984-m 8x10 59036082000 sluitring 26,7x34x1,3 59036081100 pakkingsteun 0625062014 kogellager 6201 59036017000 veer voor autodecompressie 0770291016 o-ring 29,10x1,60 nbr 70 0770020220 o-ring 25,12x1,78 nr70 0760101842 asafdichting r.10x18x4 b-viton 59036013050 klinkschakel voor distributieketting 59035055144 waterpomp wiel cpl. rac.2001 0471100010 borgring din0471-10x1 0980050003 zeskant stopmoer din0980-m 5
klepaandrijving 450/525 sx racing ktm 59036030000 inlaatklep d = 35 mm 59436030000 inlaatklep d = 35 mm titaan 03 59036031000 uitlaatklep d = 30 mm 59436031000 uitlaatklep d = 30 mm titaan 03 59036027000 klepsteelafdichting race 59436028044 klepveer conisch cpl. 03 59036033000 klep spantang kk 6 uur 59036062000 stelschroef m6x0,75 59036062100 moer m6x0,75 59036056000 tuimelaar asopname 59036057000 uitlaat tuimelaaras 59036061095 eindkap tuimelaaras 0770191016 o-ring 19,10x1,60 nbr 70 59036060010 shim alu 5,2x10x2 0912050083 shcs din 912 m5x8 59036050000 decompressieschacht cpl. 0770051016 o-ring 5,10x1,60 nbr 70 59036059000 decompressie hendel veer 0471080000 borgring din0471- 8x0,8 59036060144 tuimelaar inlaat cpl. 59036061144 uitlaat tuimelaar cpl.

Frame

bijlagen racen ktm 51212010000 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 58314069350 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 58314068000 batterij f. speedom. m.a.e. 02 58314069200 geen beschrijving beschikbaar 0963040203 platkopschroef din0963-m 4x20 6000207900030 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 6000207900004 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59003090200 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59003090300 geen beschrijving beschikbaar
remklauw voorzijde brembo 125 ktm 59013015144 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 54613205000 reparatieset 28mm 54613206000 reparatieset zuiger 28mm 54613210100 bolt cpl. 6x56 54613212000 bevestigingsplaat set brembo 50313030000 Remblokken 50313030100 Remblokken 54613209044 Remblokken 54513214000 ontluchtingsschroef m10x1 54613218000 bekerset kort 0015080353 hh kraagschroef m 8x35 ws = 10 59013010000 remho. voorzijde 1235mm 2000 59013011000 remho. voorzijde 1300mm 2000 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 42013026000 cu-afdichtring din7603-10x16x1,5 50213025000 holle schroef m10x1x19 6899785 loctite 243 blauw 5 ml
remklauw achter brembo 26mm ktm 54813080044 remklauw rr cpl. sx 03 50313081200 reparatieset afdichtringen 26mm 54813082000 bouten set voor remklauw 03 54813090000 Remblokken 54813090100 Remblokken 54813083000 remzuiger 26mm 2003 54813018000 borgveer set 2003 54613218000 bekerset kort 59013070000 remslang achter 606 mm 2003 54813020000 holle ontluchtingsschroef m10x1 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1
sticker racen ktm 50308190000 spoiler sticker 03 59408091000 verplaatsing. sticker 450 sx 03 59008191000 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59408091100 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59008191100 verplaatsing. sticker 525 mxc 03 54708191000 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59408091200 verplaatsing. sticker 450 exc 03 59008191200 verplaatsing. sticker 525 exc 03
fender racen ktm 5030800100004 koplampmasker exc / egs'99 50211086000 masker rubber ufo wp '95 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 50308009050 schroef fend.brace m8x9 ws = 17 50308009051 moer fenderbeugel m8 ws = 17 0014060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 50308009100 fender brace zwart '99 5030801030004 spatbord voor breed oranje 03 5030801300004 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5030801310004 spatbord achterzijde exc oranje 98 5480801300004 achterdeel sx oranje 03 50308015000 geen beschrijving beschikbaar 50308015100 geen beschrijving beschikbaar 31008060000 rubberen doorvoer d = 8 mm open 59008019000 remslanggeleider 2000 50208020000 afstandsbus 7x10x7,5 54808020000 afstandsbus 03 40006006000 sluitring 6mm 0966050163 ovale kopschroef din0966-m 5x16 0125050003 ring din0125-a 5,3 0985050003 zelfborgende moer din0985-m 5 50314057050 kraagmoer m12x1 / ws17 h = 5mm 54807048000 bus voor zitbevestiging 03 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 50308052100 bus voor spatbord 6x11x20x5 mm 50308053100 bus f.num.pl. auto. 6x11x22x9,5 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 58412080000 reflector rood 58412080050 beugel voor reflector 58412080100 reflector geel '99 5480800701004 startnummerplaat oranje 03 54808019000 remslanggeleider zwart 03 0017060204 ejot pt schroef k60x20 alu ws = 6
voetrem tijdens racen ktm 0912080603 ah schroef din0912-m 8x60 59003060044 achterremhendel cpl.2000 0472022100 borgring din0472-22x1 0625006087 gegroefde kogelbeer. 608 2rs c3 0985080003 zelfborgende moer din0985-m 8 12011016000 sluitring 6 x 12 x 3 0934060003 zeskantmoer din 934 m6 0933060353 hh schroef din0933-m 6x35 0125080003 ring din 125 a -8.4 54603062000 veer voor remhendel 54603069000 draaikop m6 voetrem niv. 0934060003 zeskantmoer din 934 m6 54603068000 drukstang alu 250 '90 54603060150 opstapplaat voor remhendel 0966050203 ovale schroef din0966-m 5x20 0985050003 zelfborgende moer din0985-m 5 50313060100 footbrakecyl. 13mm natuur 2001 54513150000 reparatieset zuiger 13mm 59003093000 geen beschrijving beschikbaar 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 50235033300 borgmoerhouder m6 kp142 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 42013026000 cu-afdichtring din7603-10x16x1,5 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 50213025000 holle schroef m10x1x19 50311051100 remlichtschakelaar achter '98 54513030044 remvloeistofreservoir '89 58007016101 slang voor reservoir 6x1,5 0014060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 59013068000 geen beschrijving beschikbaar 58007017000 ydnac klem 10101 (10,4mm) 306054 remvloeistofpunt 4.0
frame, subframe racen ktm 5900300100096 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5900300130096 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5900300140096 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5940300100096 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59003002044 geen beschrijving beschikbaar 59403002044 subframe cpl. alu rac. (g3) 03 71003007000 stuurkopslot cpl. zadi 59003001099 metamoll 90x45x3mm 03 59001037000 speciale schroef m8x26 ws = 10 0934080003 zeskantmoer din0934-m 8 59003013000 enginebrac.screw m10x123 ws = 13 54610052000 tandwiel schroef-ah m8x20 ws = 6 54510052100 tandwiel schroef-ah m8x26 ws = 6 54403135000 plastic dop sfl10 0625006087 gegroefde kogelbeer. 608 2rs c3 74003021000 bus 8.2 x 12 x 6 52303053000 kettingrol d = 30mm 125-380 '99 54310086200 zelfborgende moer m8 10.9 54310086100 zelfborgende moer m10 cu ws = 14 0015080353 hh kraagschroef m 8x35 ws = 10 42007049000 geen beschrijving beschikbaar 36003014000 borgring 8mm 54804067000 ketting glijdend stuk 03 0015080303 hh kraagschroef m 8x30 ws = 10 59003040250 voetsteun l / s zilver 02 54803044000 pin voor voetpedaal 51,5x9,8 mm 54603041000 voetsteun veer l / s & r / s 0125100003 ring din 125 a 10.5 0094032253 pen din0094-3,2x25 staal 55007016001 pvc-slang 7x10 per meter 59030060100 geen beschrijving beschikbaar 59030060050 bus f. tandwielhoes rac. 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 50308053000 bus voor spoiler 6x11x16x7,5 0015060403 hh kraagschroef m 6x40 ws = 8 51103053000 ketting glijdend stuk onder '97 51103053051 bus 8,2x10x20
voorvork wp usd 48 racing ktm 1418X727LS geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1418X737LS geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1418X727RS geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1418X737RS geen beschrijving beschikbaar op dit moment 0015080353 hh kraagschroef m 8x35 ws = 10 0015080303 hh kraagschroef m 8x30 ws = 10 0912100250 ah schroef din6912-m10x25,10.9 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 59001132120 bot.trip.cl.cpl x = 20 mm / d = 60 mm 50101033100 vorkbuis l = 244 '91 59001034120 bovenste drievoudige clmp x = 20 mm / d = 54 mm 54801036000C1 balhoofdschroef m20x1,5 ws_27 59001038200 stuurklem d = 28mm 2000 59001039100 stuursteun 28mm sc'99 54201081000 kegellagers cpl. 54601084100 o-ring steun w. afdichtlip 54601184000 balhoofdpakking boven 59001085100DA klem voor snelheidskabel d = 6mm 54201086000 stuurbekleding 59001092050 speciale schroef m6x12,5 ws = 8 5900109400030 vorkbeschermer l / s + r / s zwart 02 6899785 loctite 243 blauw 5 ml
voorwiel racen ktm 54809001044 voorwiel 1,6x21 'excel 03 54809001144 voorwiel 1,6x21 'deed 03 5480901004496 voornaaf cpl. goud 03 54809011000 bea.spacertube 35x2 l = 79,4 03 0625069068 gr. bal beer. 6906 ddu2cg23s6nm 0760354771 asafdichtring 35x47x7 tc 54809012000 afstandsbus f. fr. wiel 50309072230 spaak m4,5x230-15g 21 'dde 50309072000 spaaknippel m4,5x0,75 8x21 54609070200 voorrand 1,6x21 'deed 54609070100 voorvelg 1,6x21 'excel al4 51009100100 velgslot vm1 (1,60 ') 50310090050 moer voor wielhouder '96 54809060100 remschijf voor d = 260 mm 03 54809060000 remschijf voor d = 260 mm 03 59009062013 speciale schroef m6x13 ws = 8 10,9 54809081000 wh spin.fr. d = 26 m24x1,5 03 54809082000 spindelschroef m24x1,5 ws = 27 03 54809081050 plugbus ws = 27 03 55003135000 plug voor velg 6899785 loctite 243 blauw 5 ml
handremcilinder brembo ktm 50313001100 handrem cil. nat. klein 2001 50313003000 handrem cil. deksel cpl. natuur 50313008200 rep. set zuiger d = 11 sx 2001 50313008300 rep. set zuiger d = 11 exc 2001 50313005000 klem cpl. natuur 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 50313006100 hefboomschroef cpl. 2001 50313002100 handremhendel kort 2001 50313007100 stelschroef cpl. exc 2000 50313007000 stelschroef cpl. sx 2000 50313004000 beschermkap handrem cil. 58012040150 klem voor spiegel '94 59013010000 remho. voorzijde 1235mm 2000 59013011000 remho. voorzijde 1300mm 2000 50213025000 holle schroef m10x1x19 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 306054 remvloeistofpunt 4.0
stuur, instrumenten racen ktm 54802001000 stuur d = 28 mm laag 03 59002001000 stuur 28mm hoog 2000 6899792 geen beschrijving beschikbaar 50202003000 draaigreep hoes domino zwart 59002010200 gasgreep cpl. race 2000 50311089200 kortsluitknop 02 50202052000 domino zwart '95 met vaste grip 4401107620004 kabelbinder 200 / 4,8 mm oranje 44011076100 kabelbinder 100 / 2,5mm zwart 50301089000 afstandsbus 6x10x5 59002047000 lever cpl. racen 2000 58412040000 spiegel l / s 98 58412040050 ondersteuning voor mirror lc4 '98 59002030100 geen beschrijving beschikbaar 54602031000 koppelingshendel kort cpl. 2003 59002031000 koppelingshendel lang cpl. 2003 59002032000 rep. kit zuiger 9,5mm rac. 2000 59002033000 hoes hyd.clutch racing 2000 50302034000 rubber voor reservoir '98 59002035000 veer voor koppelingshendel 03 50302036000 olie voor hyd. koppeling 50ml 50302037000 beschermkap voor hendel baars'98 50302038000 hefboomschroef cpl. 125-200 '98 50302030150 klem met pin 2000 59002044000 klemspiegel met pin 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0965040123 platkopschroef din0965-m 4x12 59032063100 koppelingspijp racing 2003 59011074000 start-stop tipschakelaar cpl 59011074200 start-stop tipschakelaar 2001 59002094000 decompr. kabelraces 2000 59002091300 the.cable open-close
monoshock racen ktm 0015120556 hh kraagschroef m12x55 ws = 13 1218X7601 monosh. 5018 pds 450 sx rac.03 1218X7602 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1218X761 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
achterwiel racen ktm 54810001144 achterwiel cpl. 2,15x19 '03 54810001244 achterwiel cpl.2,15x18 'did03 5481001004496 achternaaf cpl. goud 03 59010011000 bus. afstandsbuis 121,5mm 01 0625060058 gr. bal beer. 6005 ddu2cg23s6nm 0472047175 borgring din0472-47x1,75 0760324771 asafdichtring 32x47x7 bsl 54610016000 bus voor naaf 50310072207 sprak m5x207-10g 19 'dde 50310072197 sprak m5x197-10g 18 'dde 58309072000 spaaknippel m5-ta (8x21mm) 54610070100 achtervelg 2,15x19 'excel al4 54610070300 achterrand 2,15x18 'deed 50310060000 remschijf achter d = 220mm 2000 54810060000 remschijf achter d = 220 mm 03 59009062013 speciale schroef m6x13 ws = 8 10,9 5831015104530 tandwiel 45 t. zwart 58310151040 achtertandwiel 40-t 58310051042 achtertandwiel 42-t 58310051038 achtertandwiel 38-t 5831015104830 tandwiel 48-z. zwart 58310151050 achtertandwiel 50-t 5831015105230 tandwiel 52-z. zwart 54510052100 tandwiel schroef-ah m8x26 ws = 6 54310086200 zelfborgende moer m8 10.9 50310165118 ketting 5 / 8x1 / 4 'mx 50310265114 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 50310265118 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 50310266000 geen beschrijving beschikbaar 50310166000 verbindingsschakel f. 50310165118 54010100100 velgslot vm3 (2.15 ') 50310090050 moer voor wielhouder '96 55003135000 plug voor velg 50210086000 afdekkap sfl16 50310085044 wh. spindel re. cpl. 265mm 00 50310084000 kettingspanner r / s 2000 50304040000 spec. schroef m10x1,25x40 ws = 10 58414030000 hh kraagmoer m10x1,25 ws = 13 50310099000 zeskantmoer m20x1,5 '98
achterbrug 450 sx racing ktm 50303014000 achterbrugbout 14x252 ws = 22 54603015000 zelfborgende moer m14x1,5 ws = 19 59004030444 achterbrug cpl. racen 03 54611076100 bevestigingsklem voor remslang'96 50203081700 bushuls 15x20x38,75 59004031000 naaldbus hk2012v 59004033000 stop schijf 22,2x31,7x0,8 2000 0760253270 radiale asafdichting 25x32x7 54603090000 emmer voor asafdichting 15x25x9 50304090044 scharnierlager + bus. pds '99 50329000044 gereedschapslager montage pds 54607066100 kettinggeleider achterzijde '94 54607070144 bevestigingsplaat cpl. 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0015060503 hh kraagschroef m 6x50 ws = 8 0015060553 hh kraagschroef m 6x55 ws = 8 50304066000 kettingkast '97 0009050103 speciale schroef m 5,0x10 72210079000 emmer
tank, zitje, hoes racing sx ktm 50307005000 gaskraan mikuni aan / uit 2001 0770130023 o-ring 13,00x2,30 31007107001 pvc-slang 6x9 mm per meter 59007008044 vuldop cpl. met klep 59007009000 pakking voor vuldop hoog 50307011000 schroefzittingbevestiging d = 6x23 / 18 5900711300004 brandstoftank cpl. sx 6,5l 03 50307014000 tankwals 12x26x12 '98 59003001055 suport tankwagen met bus 59007016000 brandstofslang 7,5x13mm 58031005000 klem ydnac 10128 12mm 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 51030022000 hoekstuk 90 graden m10x1 50307140200 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 54807040000 zitvlak zwart met ktm-logo 03 50307140250 geen beschrijving beschikbaar 54807040050 zadelhoes zwart 03 5030804100004 zijkap l / s oranje 03 50307041000 stoelbeugel l / s-r / s '98 50308042055 rubber voor zijbekleding '98 0017060204 ejot pt schroef k60x20 alu ws = 6 5030815000004 spoiler l / s oranje sx 2001 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 0015060453 hh kraagschroef m 6x45 ws = 8 59029099000 geen beschrijving beschikbaar

Elektrisch

elektrische starter 250 exc, 450 ktm 59040001000 Startmotor 59040022158 tussenversnelling 58-t 03 54633090000 stopschijf 17,2x25x1 0471170010 borgring din0471-17x1 0405101316 geen beschrijving beschikbaar 59040029000 dragende bout 59040025000 vrije wielnaaf 0912060106 ah schroef din0912-m 6x10 10.9 0618301617 naaldlager hk 3016 b 58440026000 vrijloop voorwiel 332008 bls 59040020244 vrijloop + reductie. g. 75-48 / 15-z 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0770250030 o-ring 25,00x3,00 nr 70 59040034000 geen beschrijving beschikbaar 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 0125060003 ring din0125-a 6,4
ontstekingssysteem. 400/525 sx rac. ktm 59030002500 ontstekingsdeksel 4k3a 2000 59030040000 ontstekingsdeksel pakking 0,8mm 59039004000 stator cpl. 4K3A Racing 00-03 59039005000 vliegwiel 4k3a 'k9158 59039034000 pulsgenerator kokusan 4k3-a / b 59039031200 geen beschrijving beschikbaar 59039006000 bobine 'ig5128 59039090100 bougie aansluiten. vd05eg03 59039093100 bougie ngk dcpr8e 03 59030002050 ondersteuning voor draad 0084040063 cil. schroef din0084-m 4x 6a 59039009000 afstandsbus 5,2x7x4,8 2000 44011076100 kabelbinder 100 / 2,5mm zwart 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 0015060353 hh kraagschroef m 6x35 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0912050253 ah schroef din0912-m 5x25 0015050163 hh kraagschroef m 5x16 ws = 8 0014060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8

Gereedschappen

speciaal gereedschap 250/450/525 ra ktm 56012001000 montagesteun (zonder houder) 59029002000 motorhouder voor race 2000 59029020000 klinkgereedschap distributieketting 59029005010 montagebus afdichtring 51012011000 speciale borgveertang 59029021000 extract.prim.gear-inner clut 59829015075 zuiger r. compressor d = 75 mm 02 58012015095 zuigerring compressor d = 95 mm 58012015089 zuigerring compressor d = 89 mm 6899785 loctite 243 blauw 5 ml 15112017000 bus extractor 15112018000 intern. lager. trekker 12-16 mm 15112018100 intern. lager. trekker 18-23 mm 15112018200 intern. lager. trekker 5-7 mm 59029026006 eindplugmeter f. klepgeleider 59029035000 bevestigingsring voor binnenste koppeling 59029036000 beschermkap voor hoofdas 59029033000 afzuigkap voor distributietandwiel 59029019000 klep veer hendel 58429037037 montage gereedschap binnenring NJ206 59029034000 moersleutel mengregelschroef 58012009000 vliegwieltrekker 309098 siliconen pakking drievoudig 51012012000 spansleutel voor tandwiel 59029072000 bougiesleutel 13/16 50329050000 ontluchtingsinjectie hydr. koppeling 58429059000 loctite 648 groen 24ml 59029003000 koppeling houder

Overig / Niet ingedeeld

nieuwe onderdelen 450/540 sxs racen ktm 1418X742 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1218X766 geen beschrijving beschikbaar op dit moment SXS02540502 geen beschrijving beschikbaar op dit moment SXS02540507 reparatieset SXS02540505 stafgarenset l = 560 mm 02 SXS02540503 klem voorzijde SXS02540504 geen beschrijving beschikbaar op dit moment SXS03540500 geen beschrijving beschikbaar op dit moment SXS03450500 geen beschrijving beschikbaar op dit moment SXS03450503 uitlaat voorzijde. pijp titan 03 SXS03540503 uitlaat voorzijde. pijp titan 03 SXS02540506 uitlaatflens 03 SXS02540508 steun uitlaatpijp 02 57305016000 uitlaatveer met rubber 02 59408091300 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 59008191300 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5480207900030 handbescherming l / s + r / s bla.03 5480207900004 hand grd cpl. l / s + r / s ora.03 59501099020 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 50101033100 vorkbuis l = 244 '91 54201081000 kegellagers cpl. 54601084100 o-ring steun w. afdichtlip 0015080303 hh kraagschroef m 8x30 ws = 10 59501039044 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 0015080253 hh kraagschroef m 8x25 ws = 10 0912100456 ah schroef din6912-m10x45 10.9 0912100356 ah schroef din6912-m10x35 10.9 0912100250 ah schroef din6912-m10x25,10.9 5480900104430 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5900907000030 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 54809060100 remschijf voor d = 260 mm 03 5481000114430 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5901007010030 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 54810060000 remschijf achter d = 220 mm 03

Onderhoud aan mijn KTM 540 SXS Racing Europe

Jouw KTM 540 SXS Racing Europe goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de KTM 540 SXS Racing Europe. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw KTM 540 SXS Racing Europe.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de KTM 540 SXS Racing Europe 2003. PartsRepublik heeft naast de originele Ktm onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw KTM 540 SXS Racing Europe 2003 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de KTM 540 SXS Racing Europe 2003.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com