Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Derbi Terra 125 4T E3 2007.

Alle Derbi Terra 125 4T E3 2007 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Derbi.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Derbi Terra 125 4T E3 2007. PartsRepublik heeft naast de originele Derbi onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Derbi Terra 125 4T E3 2007 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Derbi Terra 125 4T E3 2007.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

carburateur derbi CM1282185 carburateur 842515 Hoes 877764 Hoes CM140902 klep gasveer 842518 kop CM140208 jet naald CM140301 diafragma CM140101 stationaire straal 35 CM144605 inactieve jet CM129906 maximale straal 100 828831 stelnaald CM147102 stelnaald 842522 vlotter kit 842523 vlotterkamer kit CM156710 vlotterkamer cpl. CM149504 vlotterkamer cpl. 828844 cap CM142905 compleet automatische starter CM142913 compleet automatische starter 828843 bord 842519 startapparaat 494921 juntas-serie carburador 842516 kachel 842521 slangenset CM200401 pijp CM200402 pijp 00D03700131 slangklem 864480 slangklem 841695 luchtinlaat 00H06400291 slangklem
koppeling derbi 8714605002 koppelingsoverbrenging cat.2 8714605001 koppelingsoverbrenging cat.1 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 871340 bremsscheibe 1A007879 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 879285 koppeling veer 871605 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 847220 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 00000326260 moer 847221 moer 847223 pin 871684 afstandhouder B044411 afstandhouder 847218 onderlegring 436783 flensmoer B015804 flensmoer 8714475001 rondsel 8714475002 rondsel 000097 transmissiesleutel 00000047110 borgring 847225 borgring 00000047110 borgring 847224 onderlegring 847222 lager 847042 onderlegring
koppelingsdeksel derbi 8717035 koppelingsdeksel 871557 deksel pakking 878241 deksel pakking 872626 oliefilterdeksel AP9150355 o-ring d53.65x2.68 AP9150167 veer 874081 Oliefilter 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 871354 waterpomp deksel 871418 o-ring 871358 waaier 82991R pakking ring 842595 pakking ring CM001907 slangklem 414838 schroef m6x35 847075 oliekeerring 871450 pomp-cilinderslang 1D001138 sensor 82580R sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 8713725 as van de waterpomp. 82871R afdichtring 20x30x5 82897R afdichtring 20x30x5 871374 uitrusting
cilinder - zuiger derbi 874533 cilinder met zuiger 8953440004 piston assy "d" .58-cat.p 8745340004 piston assy "d" .58-cat.p 8953440003 piston assy "d" .58-cat.o 8745340003 piston assy "d" .58-cat.o 8953440002 piston assy "d" .58-cat.n 8745340002 piston assy "d" .58-cat.n 8953440001 piston assy "d" .58-cat.m 8745340001 piston assy "d" .58-cat.m 82893R cilinderkoppakking CM157503 pakking sp. 0,5 CM157502 pakking sp. 0.4 CM157501 pakking sp. 0.3 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 873173 zuigerpen AP2DBN000133 snap ring 847277 kettingspanner beugel 847928 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
cilinderkop derbi 871579 cilinderkop. 2A000133 cilinderkop. AP3FCN000128 bus AP4ABN000132 schroef m8x40 AP3FCN000127 plaatsingspen 8x10 AP3ADN000115 schroef m8x166 AP3EEN000234 onderlegring AP4ABN000117 schroef m6x130 871445 rondsel AP3CLA000637 uitlaatklep AP3CLA000636 inlaatklep 854563 klepsteelafdichting AP3CHA000237 veer AP3CIA000238 halve kegel AP3CGA000635 bovenste kopje AP3CBA000677 uitlaat nokkenas AP3CBA000675 inlaatnokkenas CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222705 klepstoterbak 2.4 AP4ADN000248 schroef m6x40 873651 pakking 871705 hoofddeksel AP3ATN000118 speciale schroef AP3CAA000399 elastische drift 638853 bougie (ngk) cr8eb 874617 pakking AP3DDA000379 kettinggeleiderplaat AP3DDA000380 kettingspanner schuifblok AP3AVN000197 schroef AP2DCA000254 nokkenas ketting AP3DBA000640 timing versnelling AP3DVN000235 onderlegring 00G01800751 Hoes
aandrijfas derbi 8711475001 geen beschrijving beschikbaar 8711475002 krukas cpl..cat.2 8999175002 krukas cpl..cat.2 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 415139 geen beschrijving beschikbaar
uitlaateenheid derbi 863237 geluiddemper 862560 speciale moer 863506 pakking 863238 beschermkap 864201 schroef 00H03800722 onderlegring 864181 onderlegring 00H03406321 pakking 00H03405061 geluiddemper clip 863239 geluiddemper ter 125 00002082021 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 00402080001 sluitring d8 00262080022 moer 8m125 864203 protect.ant.sordina ter125 864126 beschermkap
filterhouder derbi 866732 luchtbox cpl. 863207 cto.caja filtro gpr125 09 866307 cto.caja filtro gpr125 09 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem 847227 schroef 00002051551 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 863212 slang 00H03200271 slangklem 862923 geen beschrijving beschikbaar 864160 tubo valv. is een caja filtro ter125 00H06400291 slangklem 863320 pijp 00G03801091 slangklem 840561 klep 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 863474 pijp 00H00402501 geen beschrijving beschikbaar 00D03700131 slangklem 831259 slangkoppeling 00H03801461 slangklem 864104 gezamenlijke pijp 832059 pakking 00D05910081 schroef m6x16
versnellingsbak derbi 871724 schakel cam 847213 zuigerpen 4x6 847036 onderlegring 871442 pin 847031 vork 83072R vork 871443 pin 847032 vork 83073R vork 872957 versnellingsbak aangedreven as 872958 versnelling 1a 872960 versnelling 5a 871433 versnelling 3a 871434 versnelling 2a 872961 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157106 drukring 1.6 CM157105 drukring 1.7 CM157104 drukring 1.8 CM157103 drukring 1.9 CM157102 drukring 2 CM157101 drukring 2.2 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 872949 primaire tandwielas 872956 aangedreven as 873095 pijp 873097 o-ring 86178R uitrusting 863662 uitrusting 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 00000004510 schroef 00000034050 ext. getande ring AP8150284 ext. getande ring
slang derbi 871757 slang 841613 schroef m8x20x1 873685 slang 223740 o-ring AP8212708 thermistor AP2BAA000206 thermostaat AP2B44000206 thermostaat AP3BAA000207 thermostaatkap AP3FCN000250 afstandhouder 6x8x6.8 AP4ADN000014 schroef m6x20 873294 tapeind 879375 slangklem
oliepomp derbi 006408 veiligheidsring 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 829593 schroef met flens 871454 oliepomp tandwiel 871451 oliepomp assy. 871500 pakking 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 82823R oliefilter plug 826165 oliefilter plug
selector derbi 847083 koppelingshendel 847073 bout B017981 bout CM151201 ontkoppelingsas 00052062011 schroef 847179 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 873566 bord 871554 hendel 8721654 getriebeschaltung 1A006754 getriebeschaltung 847557 ring 005970 ring 847228 onderlegring 00002028770 onderlegring 847228 onderlegring 00000013510 schroef 5m80x10 1A003116 schroef 5m80x10 847210 schroef 5m80x10 1A003116 schroef 5m80x10 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 847069 veer 847070 schroef 864184 cto.palanca cambio ter125 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00442060002 sluitring d6

Frame

centrale standaard derbi 864583 kader 8654885 geen beschrijving beschikbaar 00000056205 lager 00H06500451 onderlegring 00H06303401 pijp 00H06301401 pijp 00G00200112 moer 00D00200761 stofkap 00008902630 onderlegring 86449301WNA RH voetsteunen 86449300WNA RH voetsteunen 863248 beschermkap 86449400WNA lh voetsteunen 86449401WNA lh voetsteunen 863247 beschermkap 00022084021 schroef m125x40 00002215152 bus 00H04903292 veer 00402080001 sluitring d8 00023108000 moer m8x125 864179 voetensteun 863249 beschermkap 864180 voetensteun 863528 onderlegring 863529 pin 863530 onderlegring 00051020600 pin 00D01200171 sluitring d6 86320401WGB zij stand 86320400WGB zij stand 86495100WGB zij stand 863310 schroef 00H00801431 ring moer 00026006001 moer 219277 moer 8221204 zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer 8221211 interne zijstandaardveer 00H03000272 schroef 10m150x100 00402100001 onderlegring 863908 moer 10m150 86324600WGB bord 00H03000272 schroef 10m150x100 00402100001 onderlegring 863908 moer 10m150 864959 motor aluminium onderste beschermer 863220 complete achterklep 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86322900WGB frame voorzijde 86322901WGB frame voorzijde 86495700WGB geen beschrijving beschikbaar 00D05910081 schroef m6x16 00000023060 moer m6100 00000004630 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00000004125 geen beschrijving beschikbaar 00402100001 onderlegring 862400 schroef m5x20 inox 00D01500552 kop 00008915020 tule 00D01500471 ring moer 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 865139 varilla sujecion tubo agua ter125 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100
kader derbi 86323000WN45 voorspatbord 86321800WN1 geen beschrijving beschikbaar 86321800W0N geen beschrijving beschikbaar 00G03600991 schroef 00N01000821 ring moer 86321600WN15 geen beschrijving beschikbaar 86321700WN15 tapa lat.dlnt.iz.ngr.api.ter125 R863217 tapa lat.dlnt.iz.ngr.api.ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 863222 naar boven lat.inf.dr.dpsto.ter125 863221 naar boven lat.inf.iz.dpsto.ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 AP8120622 voorste stofkapring 00H01500741 voorste stofkapring 00G06300671 onderlegring 861239 onderlegring 00H06303771 tope int.caren.gpr rac. 86321900WN4 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 86321900WY35 geen beschrijving beschikbaar 86321900WT25 adv cover.nrja.irs.ter125 adv 86321900WR55 benzinetank 86321900WR55 benzinetank 00H01503701 schroef m6x25 864109 bus 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 863227 radiatorrooster ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 864051 naar boven latrl.dr.caja filtro ter125 864052 naar boven latrl.iz.caja filtro ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00D01010821 silent-block 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86322800WR55 colin sillin roj.madr.ter125 86322800WY3 colin sillin amar.jaz.ter125 86322800WN45 Hoes 86322800WG7 staart trim 86322800WT25 colin sillin nrja.irs.ter125 adv AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 00G04401462 moer d5 00008061500 schroef 6m100x16 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 86322600WN15 geen beschrijving beschikbaar 86322600WN15 geen beschrijving beschikbaar 00006083000 schroef 864131 casq.fij.portopq.ter125 8632640001 cto.cyl. ter125 862000 geen beschrijving beschikbaar 863223 beschermkap 00002051551 schroef 847227 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023050 moer 847227 schroef 00002051551 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 863224 geen beschrijving beschikbaar 847227 schroef 00002051551 schroef 00H03800722 onderlegring 00000023050 moer 00G04403752 reflector 847181 onderlegring 00D02600631 onderlegring 00000023040 moer 863250 bovenste rondsel 00006051500 schroef 00H01600911 pin 86394000WG7 cto.kit calcas grs.alga.terra 866609 r-kit stickers terra adv. nar. iris 09 86394000WR5 kit stickers redmadr. terra 125 4t 07 865514 geen beschrijving beschikbaar
kader (2) derbi 864958 guardab.dlnt.ter125 adv 00H01503701 schroef m6x25 00N01000821 ring moer 86321600WT25 top lat.dlnt.dr.nrja.irs.ter125 adv 86321600WB15 geen beschrijving beschikbaar 86321700WB15 top lat.dlnt.iz.bln.ajd.ter125 adv 86321700WT25 top lat.dlnt.iz.nrja.irs.ter125 adv AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 863222 naar boven lat.inf.dr.dpsto.ter125 863221 naar boven lat.inf.iz.dpsto.ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 00H01500741 voorste stofkapring AP8120622 voorste stofkapring 00G06300671 onderlegring 861239 onderlegring 00H06303771 tope int.caren.gpr rac. 86321900WT25 adv cover.nrja.irs.ter125 adv 86321900WB15 tankdeksel 00H01503701 schroef m6x25 864109 bus 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 863227 radiatorrooster ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 864051 naar boven latrl.dr.caja filtro ter125 864052 naar boven latrl.iz.caja filtro ter125 AP8152339 schroef met flens m5x9 00D01010821 silent-block 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86322800WT25 colin sillin nrja.irs.ter125 adv 86322800WB1 colin sillin bln.ajd.ter125 adv AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 00G04401462 moer d5 00008061500 schroef 6m100x16 254485 clip m6 00D01501371 clip m6 86322600WN15 geen beschrijving beschikbaar 00006083000 schroef 864131 casq.fij.portopq.ter125 8632640001 cto.cyl. ter125 862000 geen beschrijving beschikbaar 863223 beschermkap 00002051551 schroef 847227 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023050 moer 00002051551 schroef 847227 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 863224 geen beschrijving beschikbaar 00002051551 schroef 847227 schroef 00H03800722 onderlegring 00000023050 moer 00G04403752 reflector 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00000023040 moer 863250 bovenste rondsel 00006051500 schroef 00H01600911 pin 00H01501811 flens d8 d8 864454 flens d8 d8 00000023060 moer m6100 86749700W0B afsnijdsels kit 865487 kit decals terra avontuur
voorvork derbi 863267 cto.horquilla ter125 863144 u-bout 863143 schroef 864316 moer 863162 onderlegring 863148 plug 863146 o-ring 863150 bovenste plaat 863149 schroef m8x35 863151 stengelbasis 864524 r-muelle horqu.ter125 864526 r-scto.tubo hidraulico ter125 863147 ring 863267 cto.horquilla ter125 864527 cto.horquilla ter125 863160 stofkap 863161 stop ring 863157 oliekeerring 863164 ring moer 863163 veer 864519 r-prna.dr.horqu.horq.ter125 864520 r-prna.iz.horqu.horq.ter125 864525 r-schroef m10x35 863159 onderlegring 864521 r-schroef m8x25 864522 r-protect.tubo horqu.ter125
voorvork (2) derbi 8650640001 cto.horqu..gri.gen.ter125 adv 865220 buis (r). buitenste 865221 buis (l). buitenste 864882 mouw 864885 ring moer 864886 onderlegring 864887 oliekeerring 864888 stop ring 864889 stofkap 865222 cilinder comp 864891 slag eindstop 864892 onderlegring 864893 schroef 865223 bescherming 865224 geen beschrijving beschikbaar 864905 veer 864895 onderlegring 864906 pijp 864897 o-ring 864898 pad 864899 plug 864900 schroef 864880 stengelbasis 864881 schroef 864901 vork bovenplaat 864902 u-bout 864903 sticker 00H00201111 plug 00H00202101 onderlegring
voorwiel derbi 865524 voorwiel 864533 voorwiel 86224R voorwiel 8675770001 voorwiel 86222R voorwiel 8675800001 voorwiel 86189R vorderradbolzen 863331 vorderradbolzen 00H01202271 pin 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 Hoes 863332 afstandhouder 865332 casq.grueso lado disco ter125 adv 865065 cto.cubiert.dlnt.90 / 90x21 (vee) ter125adv 864690 voorband 100 / 90x18 56p vee rub. l.lif 863259 geen beschrijving beschikbaar 00H01311361 geen beschrijving beschikbaar 00H01206101 binnenste buis 00H01203101 binnenste buis 00H01206101 binnenste buis 00H01209101 binnenste buis 00H01308361 binnenste buis 864731 disco freno dlnt.d280 g.s. 865533 remschijf ant.d300 864731 disco freno dlnt.d280 g.s. 00H01223021 voorremschijf 00H02402282 schroef 6x20 00H01209082 voorwiel 864343 geen beschrijving beschikbaar 00D01301401 klep 00D01201091 klep 00H01206061 voorwiel sprak 863621 sprak 00002212070 moer 00058020200 kogellager 601345 kogellager 867240 ontluchtingsventiel 864341 ontluchtingsventiel 00H01208191 remklauw voor 865256 r-cto.pinza freno dlnt.ter125 adv 867131 remklauw 863980 geen beschrijving beschikbaar 00000004835 schroef 00002083001 schroef 00000033080 platte ring 00442080002 platte ring 00A02100591 onderlegring 865527 Remblokken 864342 Remblokken 867062 geen beschrijving beschikbaar 00H01204291 casq.separ.rueda dltr.gpr 80cc
stuur derbi 86760900WGB stuur 00H02102621 gasgreep montage 863244 cto.cable gas ter125 00000004515 schroef 85238R voorste hoofdcilinder 865507 voorste hoofdcilinder 865257 voorste hoofdcilinder B044198 voorremhendel 867284 rem hendel 864339 rem hendel 00H00908201 rem hendel 867283 rempomp deksel B044197 rempomp deksel 862534 Hoes 867283 rempomp deksel 00H04601001 achteruitkijkspiegel 865081 geen beschrijving beschikbaar 00H02102631 verlichting selector 865526 voorremslang 867064 voorste remleiding 864530 voorremslang 867238 onderlegring 867237 olieslang koppeling 00006309260 pijp montage 862494 pijp montage 00H02306381 verlichting selector 00012051200 schroef 5m80x12 00H00905291 koppelingshendel 865513 koppelingskabel 00H02101011 bescherming 864170 flens 00008062500 schroef 00H02100901 slangklem 867282 reparatieset 00000004512 schroef 00D01000701 stop schakelaar 00005010760 cap 864174 cto.portamant.iz.ter125 864295 schroef 00D01000701 stop schakelaar 864296 flens 00H00930091 rechts handgreep 00H00930071 l.h. handgreep 00005010760 cap 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00H01501811 flens d8 d8 864454 flens d8 d8 865189 geen beschrijving beschikbaar 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00D01200171 sluitring d6
sloten derbi 863308 sloten 863990 Hoes 864035 geen beschrijving beschikbaar 00H00600681 sloten 863508 hendel 864414 kabel cierre sillin ter125 00G06801501 ondersteuning 00002061011 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 865403 schakelsleutel 862931 schakelsleutel 00002082021 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 00H06300791 schroef 864036 handleiding instrucc.ter125 864322 geen beschrijving beschikbaar AP8152339 schroef met flens m5x9 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00003125280 bevestigingsring. cilinderkop
kentekenverlichting (2) derbi 864953 geen beschrijving beschikbaar 865187 gescheurd / rood alles. 6m100x30 inox d7380 00D01200171 sluitring d6 00H04901351 kuip zekering silentbloc nu 863278 geen beschrijving beschikbaar 00011031401 schroef AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 863233 koplamp assy 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00D01200171 sluitring d6 00G01000131 lamp 864536 r-muelle fij.lampara faro dlnt.ter125cc 864537 geen beschrijving beschikbaar 00H01003131 lamp 12v-5w 864535 r-cableado luz posc.ter125cc 864116 koppel. 5m80 x80 din7985 ngr 00H03800722 onderlegring 864117 muelle regul. far ter 125 863816 plaat fij.faro ter125 00011031401 schroef 863279 complete achterklep 86495400WT25 prot.ant.dr.sopte.caren.nrja.irs.adv 86495400WB1 geen beschrijving beschikbaar 86495500WB1 prot.ant.iz.sopte.caren.bln.ajd.adv 86495500WT25 prot.ant.iz.sopte.caren.nrja.irs.adv 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 863008 richtingaanwijzer linksvoor 863009 rechts richtingaanwijzer 00008161800 schroef 862210 schroef 00D01200171 sluitring d6 00000023060 moer m6100 864454 flens d8 d8 00011031401 schroef 00H01701011 lamp ry10w 12v AP8127489 lamp ry10w 12v 863234 achterlicht assy 00004053500 schroef 5x35 00031105000 sluitring d5 00G04401462 moer d5 00H01003951 achterlicht kabelboom. 00H01000681 lamp w16w 12v 16w AP8127490 lamp w16w 12v 16w 00H01001371 lamp 00G05701471 nummerbord licht 00004251600 schroef 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00000023050 moer 00H01003131 lamp 12v-5w 864114 fairlead 00011031001 zelftappende schroef 3.6x10 865188 geen beschrijving beschikbaar 00H00403581 silent-block 00H06400101 Hoes
achterrem derbi 864333 geen beschrijving beschikbaar 864428 pads kit 00G01503701 schroef 864123 ontluchtingsventiel 864110 geen beschrijving beschikbaar 864425 geen beschrijving beschikbaar 864407 pin AP8120622 voorste stofkapring 00H01500741 voorste stofkapring 00051016200 pin 863552 Hoes 864532 r-tubo liqu.freno tras.ter125cc 865492 pijp montage 865493 stop schakelaar 864426 gewricht 867238 onderlegring 00006321040 onderlegring 00006309260 pijp montage 862494 pijp montage 864587 beschermkap 00402080001 sluitring d8 863307 snelheidssensor 00008063000 schroef 6m100x30 863745 afstandsbus 865585 rem hendel 864175 rem hendel 865585 rem hendel 00H01103171 schroef 00H01102072 veer 00005527540 onderlegring 00023108000 moer m8x125
achterwiel derbi 864534 r-cto.llanta tras.c / carrete ter125cc 86223R voorwiel 8675820001 voorwiel 00H01305201 pin 00H01309361 binnenste buis 00H01312361 achterwiel camber 867639 achterwiel camber 00H00300672 moer 867494 afstandhouder 00H01304181 afstandhouder 864344 geen beschrijving beschikbaar 00D01303401 klep 864691 band 863263 geen beschrijving beschikbaar 864388 ketting 00H01502211 afstandhouder 864392 plato arrastre z51 mul125 00000002830 schroef 8mx125x30 00012083001 schroef 8mx125x30 00058020200 kogellager 601345 kogellager 00262080022 moer 8m125 864732 remschijf 00H01308531 remschijf 864732 remschijf 00H01308531 remschijf 864732 remschijf 00H02401282 schroef 863623 sprak 863622 sprak 00H01202071 moer 00D02500271 motor borgring
zwenkarm - schokdemper derbi 86446900WGB5 achterbrug 863304 achterste swingarmpen 867217 achterste swingarmpen 00281121753 moer 863203 t bus l = 335 mm 866758 t bus l = 335 mm 863202 t bus l = 39 866757 t bus l = 39 600161 rolkooi 00H00301811 rolkooi 00H01807331 kettinggeleider 00073481964 schroef 4.8x19 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00H01508181 kettingafdekking 00012061200 schroef 6mx100x12 00D01200171 sluitring d6 254485 clip m6 00D01501371 clip m6 86133R kettinggeleider 00H01502871 kettinggeleider 00092061214 schroef 6m100x12 00H01305171 kettinggeleiderplaat 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 8650630001 cto.amortiguad.ter125 adv 863268 cto.amortiguador ter125 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus 00023112000 moer 12mx175 00003115422 onderlegring 00023112000 moer 12mx175 00H00302892 schroef 12m 175x50 862535 sticker agip
tank derbi 863232 dep. benzine ter125 00H00403581 silent-block 00002051251 schroef 00002053051 schroef 863709 pijp 864501 Hoes 00D03700131 slangklem 00G00400501 slangklem 863625 pik 00D03700131 slangklem 00G03703121 geen beschrijving beschikbaar 00F03710131 slangklem CM200303 tubo depresion d8x3.5x200 584715 temperatuurmeter 864808 onderlegring 864037 waterkoeler 861299 Hoes AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 00D01500552 kop 00D01500471 ring moer 00008915020 tule 00000023060 moer m6100 00H03800091 slangklem 863254 koelleiding 00H03800091 slangklem 863253 koelleiding 861165 slangklem 864049 elektrische ventilator 864164 schroef 00003515370 onderlegring 00011142500 schroef 00H03800722 onderlegring 864168 moer 863256 koelvloeistof tank 863943 Hoes 00D03700131 slangklem 864572 exp.tnk-rad. slang 864510 ontluchtingspijp 00H03701131 klem 00D05900141 schroef 6m100x16 254485 clip m6 00D01501371 clip m6 00G00401781 buis 00G03701031 gewricht 00402060001 ring d6 din125 aznb

Elektrisch

cdi magneto assy derbi 871166 vliegwiel zijafdekking 874776 vliegwiel zijafdekking 871558 pakking 479986 o-ring 8290405 plug cpl. 414838 schroef m6x35 827085 pakking ring 8746765 oliepeilstang cpl. 832130 complete oliepeilstok 873498 moer 840320 onderlegring 640043 stator cpl. 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring 640044 rotor 641480 rotor 871369 ring 871521 sprag koppeling 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 58143R startmotor 414837 schroef met flens m6x25 871515 bord 008375 schroef m6x14 000097 transmissiesleutel 00026006001 moer 219277 moer 850594 pakking
Elektrisch systeem derbi 863235 kabelboom 00G01002911 lont 864648 lont 864565 diode 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 00H03302401 batterij (yuasa) 12v-6ah 863522 accubak ter125 00D05900141 schroef 6m100x16 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 58090R5 spanningsregelaar 486062 Spanningsregelaar 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00402060001 ring d6 din125 aznb 82582R spoel 58083R spoel 00000004525 schroef m5x25 00H03800722 onderlegring 00000023050 moer 640637 scr. bougiedop 584521 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a 00D05900141 schroef 6m100x16 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00N05700711 rele faro gp130 942577 relaisrubber 863339 hupe 86135R hupe 864458 scto.claxon 12v ter125 00002082021 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 00402080001 sluitring d8 00262080022 moer 8m125 58191R cdi unit assy 00D05900141 schroef 6m100x16 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00N05700601 schakelaar 867055 snelheidsmeter 863242 snelheidsmeter 00011031801 schroef 3.6x18 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00D01010821 silent-block 864461 afstandsbus
nummerbord licht derbi 863225 complete achterklep 00008161800 schroef 862210 schroef 00H01500741 voorste stofkapring AP8120622 voorste stofkapring 00H04901351 kuip zekering silentbloc nu 863278 geen beschrijving beschikbaar 00011031401 schroef AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 863233 koplamp assy 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00D01200171 sluitring d6 00G01000131 lamp 864536 r-muelle fij.lampara faro dlnt.ter125cc 864537 geen beschrijving beschikbaar 00H01003131 lamp 12v-5w 864535 r-cableado luz posc.ter125cc 864116 koppel. 5m80 x80 din7985 ngr 00H03800722 onderlegring 864117 muelle regul. far ter 125 863816 plaat fij.faro ter125 00011031401 schroef 863279 complete achterklep AP8152302 schroef met flens m5x12 863408 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86323000WY3 guardb.dlnt.int.gp1 50 open 86323000WG15 beschermkap 86323000WN45 voorspatbord 86323000WN45 voorspatbord 86323000WR55 beschermkap AP8152302 schroef met flens m5x12 863408 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 00002051551 schroef 847227 schroef 00H03800722 onderlegring 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 863008 richtingaanwijzer linksvoor 863009 rechts richtingaanwijzer 00008161800 schroef 862210 schroef 00D01200171 sluitring d6 00000023060 moer m6100 864454 flens d8 d8 00011031401 schroef AP8127489 lamp ry10w 12v 00H01701011 lamp ry10w 12v 863234 achterlicht assy 00004053500 schroef 5x35 00031105000 sluitring d5 00G04401462 moer d5 00H01003951 achterlicht kabelboom. 00H01000681 lamp w16w 12v 16w AP8127490 lamp w16w 12v 16w 00H01001371 lamp 00G05701471 nummerbord licht 00004251600 schroef 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00000023050 moer 00H01003131 lamp 12v-5w 864114 fairlead 00011031001 zelftappende schroef 3.6x10

Gereedschappen

speciaal gereedschap derbi 864567 gereedschapsset 864487 tandwielpaar houder gereedschap 864486 transmis. as vergrendelgereedschap 865259 koppeling vergrendelgereedschap 00H05300041 koppeling vergrendelgereedschap 865260 tandwielpaar houder gereedschap 864592 specifieke tools 864868 vliegwieltrekker 865261 vork 020426Y vork 866380 waterpomp kit

Overig / Niet ingedeeld

voerders derbi CM1569015002 2e kat. compleet carter 8993115002 2e kat. compleet carter CM1569015001 kurbelwellengeh�use 1A0058840A kurbelwellengeh�use 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485912 radiaal kogellager 15x42x13 873086 pakking 847019 oliekeerring 82668R lager 847211 rolkooi 1A006087 schakelaar 847018 schakelaar 872055 pakking 432621 rolkooi 847076 as pin B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 828922 schroef met flens m6x75 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 873735 slangklem 847075 oliekeerring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 847211 rolkooi 82668R lager 224664 sluitring 5,2x15x1,5 031057 schroef m5x14 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 224664 sluitring 5,2x15x1,5 031057 schroef m5x14 864589 cat.b rode bus halve schalen 8580170R cat.b rode bus halve schalen 864588 cat. een blauwe bush halve schelpen 8580170B cat. een blauwe bush halve schelpen 8580180B cat.b blauwe bus halve schalen 864590 cat.b blauwe bus halve schalen 8580180R cat. een rode bus halve schelpen 864591 cat. een rode bus halve schelpen CM1543025 (d) eng. 125 4s / 4v 6m e.3 h2o derbi moto CM1543055 (d) eng. 125 4s / 4v 6m e.3 h2o derbi moto

Onderhoud aan mijn Derbi Terra 125 4T E3

Jouw Derbi Terra 125 4T E3 goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Derbi Terra 125 4T E3. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Derbi Terra 125 4T E3.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Derbi Terra 125 4T E3 2007. PartsRepublik heeft naast de originele Derbi onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Derbi Terra 125 4T E3 2007 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Derbi Terra 125 4T E3 2007.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com