Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera Nexus 500 1998.

Alle Gilera Nexus 500 1998 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera Nexus 500 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera Nexus 500 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera Nexus 500 1998.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter gilera 840551 luchtfilter. assy. 487845 filterelement 433243 geen beschrijving beschikbaar 478533 zelftappende schroef 257301 pad 271891 schroef m6x30 031092 schroef m6x25 254485 clip m6 257302 afstandhouder CM001907 slangklem CM001913 slangklem 975677 schroef CM002908 slangklem
koelsysteem gilera 623673 expansievat plug 573454 expansievat plug 623673 expansievat plug 620737 vuldop rubber 975031 tank CM001903 slangklem 272836 schroef 975592 haakje CM001915 slangklem 270793 schroef 975696 retourleiding koeler-tank 620036 tank-koeler toevoerleiding CM007007 tank-koeler toevoerleiding 351782 bovenste rubber 975696 retourleiding koeler-tank 273288 afstandhouder 013092 sluitring d6,2x20x1 271891 schroef m6x30 975697 radiator-pomp buiskoppeling 258904 onderste rubber 975698 thermostaat-koeler buiskoppeling 57311R waterkoeler 57303R waterkoeler 57311R waterkoeler 621030 elektrische ventilator. 58211R elektrische ventilator. 254485 clip m6
carter gilera CM1145175001 compleet carter 1e cat. CM1568025004 4e kat. compleet carter CM1145215004 4e kat. compleet carter CM1145215003 geen beschrijving beschikbaar CM1145215002 geen beschrijving beschikbaar CM1568025001 compleet carter 1e cat. CM1145215001 compleet carter 1e cat. CM1568025004 4e kat. compleet carter CM1145175004 4e kat. compleet carter CM1145175003 carter CM1145175002 carter CM1568025001 compleet carter 1e cat. 827951 tapeind 1A003631R tapeind B016762 schroef met flens m6x65 828909 schroef met flens m6x65 82656R met 20x42x1 828114 pakking voor 500cc 0,4mm 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 82660R met d20x52x15 82668R lager 006647 borgring 006652 snap ring 873932 afdichtring 35x47x7 829195 afdichtring 35x47x7 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 833701 kogellager 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485912 radiaal kogellager 15x42x13 825238 afdichtring 40x25x7 873931 afdichtring 40x25x7 825233 met 52x25x15 B015959 borgring 25x26.9x1.2 000674 borgring 25x26.9x1.2 833513 tapeind m10x1.25x51 1A003080 tapeind m10x1.25x51 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 825649 mondstuk
carter koeling gilera 8423545 complete transmissiekap 8769925 complete transmissiekap 840277 radiaal lager 840439 transmissie deksel 975681 luchtdeflector 833320 geluiddempend materiaal 414834 schroef met flens m6x40 B016763 schroef met flens m6x40 825667 borgring 1A005445 transmissie geluiddempende hoes 842029 transmissie geluiddempende hoes 833663 schroef B016766 schroef 833664 schroef m8x100 842355 Koeling Hood 575249 schroef 833321 geluiddempend materiaal 575249 schroef 478533 zelftappende schroef 840439 transmissie deksel
krukas gilera 828205 afstandhouder 848222 afstandhouder 841456 complete secundaire as versnelling 832123 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 8322150001 krukas cpl..cat.1 8720925001 krukas cpl..cat.1 8322150002 krukas cpl..cat.2 8720925002 krukas cpl..cat.2 B016797 schroef m6x16 830129 schroef m6x16 830012 drukring 000267 transmissiesleutel 021214 moer m14x1.5 830112 moer m12x1,25 h = 7 829752 afstandhouder 841458 Afstandsbus
kleppendeksel gilera 829981 bougie ngk r cr7ek 602263M bougie kampioen rg6yc 438073 bougie kampioen rg6yc 830820 hoofddeksel pakking 830248 speciale schroef 830819 hoofddeksel 1A003952 hoofddeksel 830249 demper drift
cilinder-zuiger-polspen, assy gilera 832811 cilinder met zuiger 8328120002 zuiger assy cat2 8328120001 zuiger assy cat2 8328120004 zuiger assy cat4 8328120003 zuiger assy cat3 8328120002 zuiger assy cat2 828116 stop ring 827820 zuigerpen 827707 olieschraapring d.92x2.5 827706 olieschraapring d.92 832770 ring 830275 cilindervoetpakking 0.8 830276 cilindervoet pakking 0.6 830277 cilindervoetpakking 0.4 834254 pakking 847928 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 288245 flensmoer m6 178790 platte ring 289919 kettingspanner beugel
aangedreven katrol gilera 82627R radiaal lager 825382 snap ring 829808 rolkooi 25x33x18 832774 sec. schuifschijf. compleet 846696 sec. schuifschijf. compleet 828978 koppeling bus pin 846696 sec. schuifschijf. compleet 832808 sec. schuifschijf. compleet 825239 oliekeerring 50x57x5 825237 pakking 828974 kop 831098 veer 825384 nieuw bekertype 842343 geen beschrijving beschikbaar 8405775 centrifugaalkoppeling 5m 825385 ringmoer 44x1 825176 complete koppelingstrommel 8251765 complete koppelingstrommel 846696 sec. schuifschijf. compleet 842559 sec. schuifschijf. compleet 846696 sec. schuifschijf. compleet 842342 sec. schuifschijf. compleet 827116 moer m14x1.5 840319 platte ring 828984 pakking 825763 platte ring 875391 platte ring 840320 onderlegring
aandrijfpoelie gilera 832832 koppeling. assy. 1A007791 koppeling. assy. 833293 witte schoen 829344 rollen dekking 825381 afstandhouder 8312655 Kit met 6 rollen 832738 v-snaar 832697 aandrijving halfpoelie cpl. 829205 gewone ring 829203 platte ring 22.1x36x2 829251 Belleville Spring 829232 moer 834304 getande katrol 829693 speciale schroef m8x25
motor gilera CM1130215 geen beschrijving beschikbaar 497091 motor set pakking 497090 cilinder pakkingset
vliegwieldeksel-oliefilter gilera 8310205 vliegwiel hoes 8725685 vliegwiel hoes 8415115 vliegwiel hoes 8725685 vliegwiel hoes 486216 afdichtingsringen kit 497486 afdichtingsringen kit 829557 onderlegring 82960R Oliefilter 82658R Oliefilter 82580R sensor 1D001138 sensor 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 825665 olieplug staaf 874707 olieplug staaf 479986 o-ring 841150 vliegwielhuisdeksel pakking 847649 vliegwielhuisdeksel pakking 828394 as van de waterpomp. 833717 waterpomp deksel B019381 waterpomp deksel 259151 schroef 842041 schroef 827884 o-ring 841101 pomp-cilinderslang B0192155 pomp-cilinderslang 486075 ring 10.5x16x2.5 CM001904 slangklem 841102 pomp-thermostaat "by pass" leiding 848140 thermostaat 844566 thermostaat 848140 thermostaat 840387 thermostaat 840062 haakje CM001904 slangklem 829047 ontluchtingspijp 1A003109 tccic m5x16 015715 tccic m5x16 237553 o-ring 829486 veer 829661 oliedruk ventiel 825051 reed klep steun 82778R reed klep steun 828930 klepspanplaat met u.p. 433800 schroef m5x10 827929 waterpomp waaier cpl. 485084 afdichtingsringen kit 497486 afdichtingsringen kit 842595 pakking ring 82991R pakking ring 414838 schroef m6x35 414837 schroef met flens m6x25 8290405 plug cpl. 479986 o-ring 840558 pijp CM001916 slangklem 975697 radiator-pomp buiskoppeling CM001916 slangklem
kopkleppen gilera 285846 ventiel halve kegel 828396 bovenste kopje 826103 klepveer 436438 klep pakking ring 826256 onderste kopje 828322 inlaatklep 828321 uitlaatklep 830008 cilinderkoppakking 831039 cilinderkop montage 82987R1 cilinderkop montage 063435 ontluchtingsklep dop 430045 ontluchtingsschroef 878991 tapeind 827953 tapeind 5847685 fase / omwentelingssensor 6389915 fase / omwentelingssensor 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 827018 tapeind 1A003632R tapeind B016776 schroef met flens m6x90 830278 schroef met flens m6x90 CM001915 slangklem 832783 moer top 827953 tapeind 878991 tapeind 828646 temp. sensor
oliepomp-elektrische starter gilera 825737 afstandhouder 827886 kettingspanner staaf 830129 schroef m6x16 B016797 schroef m6x16 876225 oliepomp montage 840981 oliepomp montage 827889 nokkenas ketting 433477 schroef met flens 830064 olie schot 830061 schroef met flens 847962 pakking 828118 pakking 827882 kettingspanner schuifblok 414837 schroef met flens m6x25 82699R Startmotor 876835 Koppelbegrenzer 832117 Koppelbegrenzer 826033 oliefilter 826165 oliefilter plug 82823R oliefilter plug 826165 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78
reductie-eenheid deksel gilera 8320525 transmissie deksel cpl. 828115 pakking 847963 pakking 8324875 transmissie as 8738765 aangedreven katrolas 8342335 aangedreven katrolas 8324915 wielas 829206 borgring 830198 zeskantschroef met flens 1A001623 zeskantschroef met flens 82660R met d20x52x15 829201 afdichtring 38x50x7 83082R afdichtring 38x50x7 82659R met 30.55.13 1A005376R met 30.55.13 840733 adempauze 487948 slangklem 485703 onderlegring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 828911 schroef met flens m8x35 B016772 schroef met flens m8x35
tuimelhendels gilera 484819 moer 82817R stelschroef 484654 stelschroef 82817R stelschroef 8260285 rocker arm assy .. uitlaat 8454115 nokkenas 8293655 nokkenas 827991 tuimelas 829198 timing systeem versnelling 879185 timing systeem versnelling 829071 contragewicht 1A003053 binnenzeskantschroef m5x30 018538 binnenzeskantschroef m5x30 829252 veer 831167 bord 831153 schroef 8311615 decompressie grond 829097 pakking 829247 decompressieklok 829287 binnenzeskantschroef m8x45 B016778 binnenzeskantschroef m8x45 8260275 rocker arm assy .. inlaat 829211 wielsnelheidssensor. links voor
geluiddemper gilera 599208 zeskantschroef m8x30 830298 ring 10.5x16x1 841214 bescherming 849829 bescherming 834951 conische ring 834040 afstandhouder 834039 onderlegring 015341 flensmoer 834038 inbusschroef 8412505 geluiddemper. assy. 834643 roestvrijstalen komring 834041 afstandhouder 828194 uitlaatpijp pakking 828185 bus 8749465 bus 830298 ring 10.5x16x1 833417 schroefdop 840370 slangklem 874957 slangklem 834046 hittebestendig chassis 846757 hittebestendig chassis 833569 schroef 840263 bescherming 833569 schroef 840782 onderlegring 841174 hitteschild ring 841253 geen beschrijving beschikbaar 599391 pin 599392 pin 599553 slangklem 020208 moer m8 020008 moer 599904 afstandhouder
Leveringssysteem gilera 621617 olie toevoerleiding 621616 retourleiding 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 012528 onderlegring 273779 slangklem 576542 pakking 656003 pakking 576688 complete brandstofpomp montage 641131 complete brandstofpomp montage 576546 ring moer
union pijp-gasklephuis-injector gilera 830062 inlaatspruitstuk 8304275 complete injector 830061 schroef met flens 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 414837 schroef met flens m6x25 826000 gasklephuis cpl. 253293 slangklem 260918 slangklem 840360 brandstof voor brandstofpijp / gasklephuis 849591 brandstof voor brandstofpijp / gasklephuis

Frame

remleidingen-remklauwen gilera CM072502 remklauw CM072501 remklauw CM067904 remklauw 56471R remklauw 497394 Remblokken 647077 Remblokken 015792 schroef 709047 veerring 650097 koppel remblokken 497396 Remblokken 709047 veerring 844483 binnenzeskantschroef m8x50 432334 binnenzeskantschroef m8x50 844483 binnenzeskantschroef m8x50 598919 schroef 709047 veerring 598060 remklauw steun 649418 remklauw steun 265451 olieleiding schroef 006966 veerring 6,4x11x0,5 812592 schroef 597033 unie 230636 fairlead 564836 slangklem 127927 pakking 482290 slangklem 845978 slangklem 56122R klep 015946 bout 975710 geen beschrijving beschikbaar 600255 pijpen breken 975711 geen beschrijving beschikbaar 975693 pijpen breken 564784 remleiding (klep-pomp) 975694 pijpen breken 265451 olieleiding schroef 127927 pakking
case-helm gilera 621886 helm compartiment 975074 helm compartiment 621886 helm compartiment 620767 pin 573530 pin 621117 veer 018536 zelftappende schroef 3,5x13 191962 moer 575249 schroef 293154 plafondschaal 071633 torpedovormige lamp 12v-5w 584826 deur knop 255323 deur knop 294770 lv stopcontact 12v 005965 ring 975822 veer 621644 geen beschrijving beschikbaar
centraal deel gilera 975059000G band 975500000G net paneel (l) 975501000G net paneel (r) CM017410 klem 270723 Zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 Zelftappende schroef 4.2x16 656666000G rechts zijpaneel 97517100GH rechts zijpaneel 656666000G rechts zijpaneel 97517100R7 rechts zijpaneel 656666000G rechts zijpaneel 97517100E1 rechts zijpaneel 656665000G lh zijpaneel 97516900R7 lh zijpaneel 656665000G lh zijpaneel 97516900GH lh zijpaneel 656665000G lh zijpaneel 97516900E1 lh zijpaneel 97549600BE geen beschrijving beschikbaar 97549500BE geen beschrijving beschikbaar 975497 achterste voetsteun. lh 654131000C achterste voetsteun. lh 975498 achterste voetsteun. rechts cpl 654132000C achterste voetsteun. rechts cpl 975559 pakking 654131000C achterste voetsteun. lh 975558 achterste voetsteun. lh 975805 schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 295591 bal d6 295593 pin 295590 premisphere lente 259933 elastische veer 436698 Belleville Spring 709646 onderlegring 012535 onderlegring 002440 zelfborgende moer m10 232108 zelfborgende moer m10 020210 moer 621369 beschermkap 621370 beschermkap 297498 schroef 582428 inbusschroef 013763 platte ring 4,2x12x1 015996 schroef 191962 moer 575268 clip m8 975855 schroef 975855 schroef
centrale standaard gilera 232108 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 975717 zijstandaard 583155 sec. schroef 582885 stop buffer 013880 platte ring 16x6,5x1,5 031088 schroef m6x16 295789 veer 295788 veer 191189 pakking 582633 schakelaar 975821 centrale standaard 582756 bus 647225 bus 600351 stand eindstop 563984 drift 002440 zelfborgende moer m10 232108 zelfborgende moer m10 583480 schroef 031153 bout 583162 veer 9757555 bord 583161 veer
chasis gilera 9750385 geen beschrijving beschikbaar 9750395 kader 9750394 kader 030059 schroef m6x55 013950 sluitring 6,2x18x2 016406 veerring 6,4x11,8x1 020106 moer m6 975722 Hoes 975104 afstandhouder 975105 afstandhouder 975108 afstandhouder 975109 pin 975110 moer
vork gilera 5982615 stuur beer. assy. 975099 voorvork montage 56141R voorvork montage 599262 schroef 649619 schroef 975683 halsband 975701 onderlegring 975702 oliekeerring (kayaba) 599267 oliekeerring (kayaba) 975703 borgring (kayaba) 599271 borgring (kayaba) 599272 stofkap (kayaba) 975704 stofkap (kayaba) 975708 rh sleeve cpl. (kayaba) 975709 linker mouw cpl. (kayaba) 975700 bus 599265 bus 599270 onderlegring 599269 schroef 975706 onderste plaat compleet met kop (kayaba) 975707 schroef 975705 geen beschrijving beschikbaar
voorlichten gilera 584747 koplamp 638696 koplamp 638697 koplamp 584486 koplamp 584608 koplamp 638696 koplamp 272836 schroef 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 294353 lamp h7 12v-55w 584906 kabel harn. 584907 kabel harn.
voorwiel gilera 271740 moer 564446 voorwielas 58014R snelheidsmeter encoder 56435R snelheidsmeter encoder 564835 slangklem 667152 binnenzeskantschroef m6x20 271147 binnenzeskantschroef m6x20 274706 sluitring 6,4x10x0,7 599315 remschijf 56393R remschijf 649910 lager 327187 lager 564447 afstandhouder 564491 radiaal kogellager 649911 radiaal kogellager 564448 Short Spacer 975141 geen beschrijving beschikbaar 597679 tubeless klep 975563 voor / achterband bridgeston 120 / 70-15 497633 voor / achterband bridgeston 120 / 70-15 564489 RH spacer 563989 fairlead
benzinetank gilera 975153 benzinetank 975151 vuldop 463195 pad 1B000888 pad 577790 hitte bescherming 254485 clip m6 CM001910 slangklem 975519 pakking 975752 pakking 031091 zeskantschroef m6x22 270216 platte ring 195482 zelfborgende moer m6 078307 onderlegring 975605 vuldop 975608 pakking
stuurbekleding gilera 975686 pin 975076000G stuurhoes 975077 stuur achterklep 97507700GH stuur achterklep 97507700E1 geen beschrijving beschikbaar 97507700R7 Hoes 97507700BB Hoes 975506000G dashboardkastje 975597000G plug 975596000G geen beschrijving beschikbaar 164634 12v-1.2w lamp 975075000G geen beschrijving beschikbaar 270793 schroef 584883 vertel lampen eenheid 297498 schroef 297498 schroef 975832 bord 975493000G klep 975494000G klep 975685 veer 272861 puffer (loper) 621722 gilera naamplaatje 653756 gilera naamplaatje 621722 gilera naamplaatje 653756 gilera naamplaatje
stuur-rem pomp gilera 581900 grip 583094 grip 975629 overdragen 975824 overdragen 271434 schroef m6x55 582034 anti vib. gewicht achterstand 975633 slang CM072601 remt pomp CM077401 remt pomp CM072602 rechter hydraulische pomp CM077402 rechter hydraulische pomp 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring 223605 binnenzeskantschroef m10x65 655554 binnenzeskantschroef m10x65 583575 stop knop 9750795 stuur 257134 slangklem 109960 slangklem 646829 remhendel (brembo) 497031 remhendel (brembo) 646829 remhendel (brembo) 497344 u-bout en schroeven 497032 rem pomp plug
sloten gilera 975092 slot kit 272836 schroef CM023706 geen beschrijving beschikbaar 975604 kader 975712 sleutel leeg 975806 schroef 975805 schroef 031040 schraube 577128 gewricht 975606 geen beschrijving beschikbaar 975664 geen beschrijving beschikbaar 582990 magneetventiel 975646 veer 577620 zelfborgende moer 812592 schroef
achterdemper gilera 975842 schokdemper achter 56159R schokdemper achter 975123 afstandhouder 975118 afstandhouder 263381 schroef 564878 moer 842534 geen beschrijving beschikbaar 975830 schroef 487724 moer 12x1.5 842602 moer 12x1.5 621934 geen beschrijving beschikbaar 975695 moer 271096 schroef 268158 schroef 8424835 geen beschrijving beschikbaar 842601 motorunie 975121 lager 975830 schroef 597565 zelfborgende moer 967384 schroef 975648 geen beschrijving beschikbaar 975119 schroef 621933 schroef 975829 geen beschrijving beschikbaar 621934 geen beschrijving beschikbaar 842602 moer 12x1.5 487724 moer 12x1.5 841140 onderlegring 975800 stofkap 842590 afstandhouder 828340 inbusschroef 842601 motorunie 483743 binnenzeskantschroef m8x75 845591 binnenzeskantschroef m8x75 621365 Hoes 168077 koperen pakking 975124 schroef 975124 schroef
achterwiel gilera 598022 achterwiel 56376R achterwiel 833520 moer m10x1,25 6h 012789 splitpen 825758 schroef met flens m8x40 B016806 schroef met flens m8x40 709047 veerring 246976 onderlegring 975564 achterband 160/60-r14 michelin 975610 achterband 160/60-r14 michelin 975112 draagarm 597565 zelfborgende moer 597564 schroef 597520 remschijf 56498R remschijf 597528 afstandhouder 597679 tubeless klep 56110R achterwielnaaf 82545R kogellager 826974 kogellager 82545R kogellager 597390 distanziale ruota 848039 distanziale ruota 563728 moer m16x13 194423 cap 812592 schroef 006966 veerring 6,4x11x0,5 975690000G spatscherm 975727 afstandhouder 582922 reflector 259539 bord
zadelgereedschapset gilera 975160 compleet zadel 624378 compleet zadel 975165 geen beschrijving beschikbaar 709047 veerring 018555 schroef 975163 geen beschrijving beschikbaar 975166 geen beschrijving beschikbaar 975838 gereedschapset. standaard l / jack 635100 gereedschapset. standaard l / jack
schild gilera 97504600R7 schild 624503 lettertype kuip. blank 97504600BB lettertype kuip. blank 624503 lettertype kuip. blank 97504600GH lettertype kuip. blank 97504600E1 schild 97505200E1 geen beschrijving beschikbaar 975674000G Hoes 575249 schroef 975826 bord CM017410 klem CM026201 drijvende spiegel CM026202 drijvende spiegel 975714 drijvende spiegel CM026201 drijvende spiegel 975713 drijvende spiegel CM026202 drijvende spiegel 259372 schroef 020104 moer 584332 lamp 12v-10w 975503000G RH voetsteunen 975502000G lh voetsteunen 975048000G beschermkap 975049000G beschermkap 085508 bord 975053000G raster 975726 raster 975725 raster 975055000G voorste beenschild achterplaat 624518000G voorste beenschild achterplaat 638713 linker lens voor richtingaanwijzer 584384 linker lens voor richtingaanwijzer 638714 rechter lens voor richtingaanwijzer 584383 rechter lens voor richtingaanwijzer 622728 glas 622727 glas 975720 gilera naamplaatje 259830 metrische schroef m6x20 975787 afsnijdsels kit 621722 gilera naamplaatje 653756 gilera naamplaatje 622387 drijfspiegel stekkers eenheid 622388 drijfspiegel stekkers eenheid
zijbekleding-spoiler gilera 97506400E1 spoiler 97506400R7 spoiler 975504000G onderste zijpaneel 975505000G onderste zijpaneel 97505700R7 rechtsboven achterzijde 97505700GH rechtsboven achterzijde 975057 rechtsboven achterzijde 97505600GH linksboven achterzijde 975056 linksboven achterzijde 97505700EE rechts zijpaneel boven 97505700E1 bovenste zijpaneel 97505700BB bovenste zijpaneel 97505600R7 linksboven achterzijde 97505600EE Linker zijpaneel boven 97505600E1 bovenste zijpaneel 97505600BB bovenste zijpaneel 975063000G geen beschrijving beschikbaar 975062000G geen beschrijving beschikbaar 975067 mat 975068 juiste mat 673985 juiste mat 975662 pin 254485 clip m6 575249 schroef 97581100C2 Nexus naamplaatje 258249 schroef CM017410 klem 975176000G band 975177000G band 254485 clip m6 564606 inbusschroef 97504300E1 geen beschrijving beschikbaar 97504400R7 handvat rechts 97504400E1 handvat 97504300R7 handvat lh 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 975061 Hoes 97506100BB Hoes 97506100R7 Hoes 97506100GH Hoes 97506100EE Hoes 97506100E1 Hoes CM017410 klem 258249 schroef 975499000G hoezen 258249 schroef CM017410 klem 259830 metrische schroef m6x20 015737 schroef
wielkast-spatbord gilera 975054000G voorwielkast 657049 voorwielkast 975510 geen beschrijving beschikbaar 650226 voorspatbord 97509400E1 voorspatbord 65022600R7 voorspatbord 97509400R7 voorspatbord 97509400GH spatbord 97509400BB spatbord 575249 schroef CM017410 klem 258249 schroef 826275 klem 834065 schroef 842452000G spatbord 975678 geen beschrijving beschikbaar 575249 schroef
voorruit gilera 622105 voorruit 6565275 voorruit 975006 voorruit 6565275 voorruit 975051000G bovenste voorframe 975750 pakkingen ingesteld 577237 plug 975760000G kit voorruitaansluitingen 975509000G kit voorruitaansluitingen 975760000G kit voorruitaansluitingen 975508000G kit voorruitaansluitingen 577109 windscherm stud 621940 windscherm stud 975760000G kit voorruitaansluitingen 9757605 kit voorruitaansluitingen 020206 moer 259830 metrische schroef m6x20 560173 rubberen afstandhouder 975751 geen beschrijving beschikbaar

Elektrisch

elektrische apparaat-batterij gilera 015759 schroef m6x20 013880 platte ring 16x6,5x1,5 016406 veerring 6,4x11,8x1 829121 decoder 583921 batterij vasthoudrubber 584033 batterij 12v-14ah yuasa yb14l- 975624 batterij Hoes 272836 schroef 078307 onderlegring CM002919 fascetta stringitubo 639082 fascetta stringitubo 580075 ontluchtingspijp 583529 diode gr. 584772 haakje 975749 haakje 975512 geen beschrijving beschikbaar 080341 cavo base a.t. 293845 scr. bougiedop 436919 bougie prot. kraag 1D001697R starterrelais 582906 starterrelais 828817 spoel 58120R spoel 584646 bord 071671 isolerende kap 020003 moer 583236 schroef m3x20 012554 ring 3.2x5.7x0.9 003038 platte ring 8,4x18x2 016408 veerring 582690 starterrelais 1D001697R starterrelais 496404 zekering 30a 975587 bord 584509 val sensor 291017 flexibele ondersteuning 031117 schroef m8x18 zn 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 254485 clip m6 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 584271 elektro-actuator regeleenheid 641288 elektro-actuator regeleenheid 638591 elektro-actuator regeleenheid 641288 elektro-actuator regeleenheid 241937 moer 016686 platte ring 5,2x18x1,5 CM071801 toeter 58034R toeter 58434R geen beschrijving beschikbaar op dit moment 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
elektrische toestellen gilera 584533 Spanningsregelaar 639110 Spanningsregelaar 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens 016405 veerring 975731 c.d.i. haakje 640502 c.d.i. haakje 272836 schroef 078307 onderlegring 583684 relais met weerstand 12v-30a 641933 relais met weerstand 12v-30a 584666 elektronisch injectieapparaat CM078402 elektronisch injectieapparaat 834065 schroef
vliegwiel magneto gilera 018575 schroef 479515 breken onderlegring 58040R rotor. assy. 58197R rotor. assy. 82736R achterplaat. assy (met 1 kabel) 58080R achterplaat. assy (met 1 kabel) 840893 binnenzeskantschroef m6x25 827116 moer m14x1.5 122637 Lage inbusschroef M6x30 82737R startmotor versnelling 825725 platte ring 828109 lamineren van ringcontainers 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 000097 transmissiesleutel 831322 freilauf aussen 1A0093875 freilauf aussen 830886 bord
instrumenten ingesteld gilera 584900 meter combinatie 584899 meter combinatie 584887 elektrische bediening handgreep 649607 elektrische bediening handgreep 584886 apparaat 584802 kabelboom 288245 flensmoer m6 288245 flensmoer m6 975072000G band
hoofdkabels eenheid gilera 584882 geen beschrijving beschikbaar 584961 geen beschrijving beschikbaar 638665 geen beschrijving beschikbaar 584002 klem 582930 rietzekering 3a 293256 rietzekering 5a 292507 zekering 10a 291499 rietzekering 4a 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 584960 elektronische regeleenheid 583684 relais met weerstand 12v-30a 641933 relais met weerstand 12v-30a
achterlichten-achterbekledingen gilera 584487 achterlicht 641507 achterlicht 622156 kentekenplaathouder 97517400BE geen beschrijving beschikbaar 97517400B1 geen beschrijving beschikbaar 599735 hoezen 975619000G kentekenplaathouder 975690000G spatscherm 584884 nummerplaathouder 580130 nummerplaathouder 584884 nummerplaathouder 584283 nummerplaathouder 584884 nummerplaathouder 272836 schroef 078307 onderlegring 015996 schroef 018591 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 015585 schroef m5x12 583331 Bekabeling Accu-Startmotor 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 583332 scheinwerfer beleuchtung 58235R scheinwerfer beleuchtung 259830 metrische schroef m6x20 288245 flensmoer m6 267115 Zelftappende schroef M4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5 581803 richtingaanwijzer lamp links 581804 richtingaanwijzer lamp rechts 582244 glas 582248 kabelboom 181746 lamp 12v-10w 582247 geen beschrijving beschikbaar 599735 hoezen 584158 geen beschrijving beschikbaar 227983 schroef d4x20 129953 lamp 12v-21 / 5w 584902 kabel harn. 582244 glas 584901 geen beschrijving beschikbaar

Onderhoud aan mijn Gilera Nexus 500

Jouw Gilera Nexus 500 goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Gilera Nexus 500. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Gilera Nexus 500.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera Nexus 500 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera Nexus 500 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera Nexus 500 1998.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com