Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006.

Alle KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Ktm.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006. PartsRepublik heeft naast de originele Ktm onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilterkast ktm 58306001500 filterdoos 05 58606003000 filterkastdeksel l / s 05 58606004000 filterkastdeksel r / s 05 58606002044 filterkast deksel cpl. 05 0015050123 hh kraagschroef m 5x12 ws = 8 58606090000 geen beschrijving beschikbaar 54606010000 spatbescherming. voor filterdoos 57005020001 slang 10x14 per meter 56506015100 luchtfilter 58606016000 geen beschrijving beschikbaar 58706017000 geen beschrijving beschikbaar 58306017050 geen beschrijving beschikbaar 54606019004 klemschijf ks4 58406026000 luchtfilterhoes 400/640 lc4'97 55006028000 slangklem 60-80mm 51006027000 slangklem 50-70mm 0014060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 72210079000 emmer 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8
balansas ktm 57330057044 geen beschrijving beschikbaar 0625160040 gegroefde kogelbeer. TM 16004 C3 0412174012 geen beschrijving beschikbaar
carburator ktm 58431001600 carburateur mikuni bst40-266 03 58431045000 borgring 58431031000 veerring 58431032000 plastic ring 58431007047 stationair krijgen 47,5 58431007045 stationairstraal 45 58431030000 gasklep veer 58431009000 zweven 6,1 gram mikuni 58431014000 schroefplug vlotterkamer 58431094000 aftapschroef mik. bst40 58431017000 geen beschrijving beschikbaar 58431019000 stationair toerental 58431020000 naaldventiel 2,8mm 58431021689 naaldstraal 689 x-6 58431023165 hoofdsproeier 165 58431023167 hoofdsproeier 167,5 58431023170 hoofdsproeier 170 58431023172 hoofdsproeier 172,5 58431023175 hoofdsproeier 175 58431023177 hoofdsproeier 177,5 58431023180 hoofdsproeier 180 58431023162 hoofdsproeier 162,5 58431023160 hoofdsproeier 160 58431023157 hoofdsproeier 157,5 58431023140 hoofdsproeier 140 58431023142 hoofdsproeier 142,5 58431023145 hoofdsproeier 145 58431023147 hoofdsproeier 147,5 58431023150 hoofdsproeier 150 58431023152 hoofdsproeier 152,5 58431023155 hoofdsproeier 155 58431026000 veer voor stelschroef 58431027000 middenrif dekking mikuni 58431028000 membraan voor gasklep 58331029017 schuifstop l = 17mm mikuni 58631029020 schuifstop 20mm 05 584310346G5 jet naald 6g 5 58431035000 gasklep '1 58431132000 shim jet naald 58431037000 gasklepgeleider kunststof 58431042000 brandstofscherm mikuni 58431043000 pakkingring voor stelschroef 58431049000 startende zuiger Mikuni 58431050000 schroef m12 startsysteem 58431053000 veer 22,5mm voor start. zuiger 52031137001 PVC-slang 3x5mm 54435024001 slang binnendiameter 7,5 per meter 58031005000 klem ydnac 10128 12mm 57931001010 plug cap voor epc verbinding 58431099000 pakkingset mikuni bst40-225
koppeling ktm 58432001144 out.clutch hub cpl.79-t lc4 04 58432001000 buitenste koppelingsnaaf los lc4 03 58332026000 dempingselement '94 58532000131 primair tandwiel 31-t 2001 58532000079 koppelingswiel 79-t 2001 58332028000 beugel 57 x 132 x 1,5 '94 58332112000 stalen schijf 1,5 mm lc4'94 58332011300 voeringschijf 2,7mm fcc 02 58332111300 voeringschijf blijkt fcc 02 58332002300 binnenste koppelingsnaaf LC4 / LC4-E 04 58332018000 geen beschrijving beschikbaar 0936181505 zeskantmoer din0936-m18x1,5 r. 58332003300 drukkap lc4 / lc4-e 04 58332080000 koppelingsveer 2,8 x 37 58432081000 sluitring 6,5 x 20 x 2 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0770116030 o-ring 116,00x3,00 hnbr 70 57332017044 duwstang l = 215mm cpl. 03 58332007000 klinknagel 6 x 23 x 11,2 57532013000 supportwasher 22,2x35x3 harde. 0625060016 diepgroefkogellager 6001.2rsr c3 0094020163 pin din0094-2,0x16 50332070000 binnenring met kraag 56532095000 naaldlager k26x30x22zw.kse 50332061044 cilinder cpl. 125 / 200'98 50332062000 holle schroef cpl. m 10x1 '98 58632065000 koppeling release pakking 0401070003 kogel din5401-7 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 50332066000 zuiger w. o-ring 125/200 2000 0912060303 ah schroef din0912-m 6x30 0984060163 ah schroef din6912-m 6x16 0912060253 ah schroef din0912-m 6x25 50329050000 ontluchtingsinjectie hydr. koppeling
koelsysteem ktm 58335008000 radiator l / s (45246) lc4'94 58035016000 radiateurdop klein 20,3 psi 58335008200 radiator r / s (45.403) sxc 03 58035034000 radiatorbeschermer l / s zwart 58035034100 radiator beschermen. l / s wit'96 58035134000 radiator beschermer r / s zwart 58035134100 radiator beschermen. r / s wit'96 50235033300 borgmoerhouder m6 kp142 56535025001 radiatorslang 18x25 per meter 58335026000 voorgevormde slang lc4'94 58435025800 voorgevormde slang 58335024001 radiatorslang 20x26 10001020000 slangklem gemi 18-29 54435024001 slang binnendiameter 7,5 per meter 58031005000 klem ydnac 10128 12mm 55007016001 pvc-slang 7x10 per meter 4401107620004 kabelbinder 200 / 4,8 mm oranje 50303089000 hoekstuk '97 58435002000 bus f. radiatorsteun 03 58435003000 bus f. radiatorafstand 03 41001052000 rubberen huls d = 12 mm 0021060003 ring din9021-a 6,4 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0770017015 o-ring 17x1,5 nb75 58435045098 thermoschakelaar 98? c voor ventilator 03 0908180153 stekker din0908-m18x1,5 58435041000 fan cpl. 12v lc4 2000 58435044000 ventilator kap lc4 2000 58312085100 randbeschermer per meter 58435044050 ventilatorklep rubber LC4 2000 0081500181 schroef voor kunststof d = 5x18 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6
krukas, zuiger ktm 58430018300 krukas cpl. lc4 05 58430015044 drijfstang reparatieset 56530081000 vulring 36x48x0,10 56530081100 vulring 36x48x0,15 56530081300 vulring 36x48x0,30 0888030050 woodruff sleutel din6888-3x5x13 6946005 woodruff key 5x6,5 gehard 56030081000 drukring 30,5x45x0,10 56030081100 drukring 30,7x47x0,15 56030081200 drukring 30,5x45x0,30 58030082000 cil. rollager nj 306 c3 56530123000 cil.roller beer. nj 207 ecp c3 0760304772 sh.seal ring 30x47x7 bsl viton 58330095000 stalen ring 16 x 30 x 3 58430028000 zeskantmoer m16x1,25 l / s 58030019000 borgring vsk 20 0936200155 zeskantmoer din0936-m20x1,5 0760122270 asafdichtring 12 x 22 x 7 b 58330031300 olieschraapring 101x2,5 58330932100 tap.compr. zuigerring 101x1,25 58330833000 zuigerpen 22 x 13 x 60 58430007100I zuiger i cpl. d = 101 elko 03 58430007100II zuiger ii cpl. d = 101 elko 03 58430074000 borgring 22 x 1,6 58430032000 L-ring 101x93,5x1,5 2000
cilinder ktm 5843000510023 cilinder d = 101 spuitgieten 03 58630035100 cil. voetpakking 0,5mm 05 0835100456 tapeind din0835-m10x45 0331100003 kraagmoer din6923-m10 ws = 15 0402040980 naald rol.din5402 nrb 4x9,8 58330023000 deuvel 17 x 14 x 9,5
cilinderkop ktm 5843602020023 cil. hoofd cpl. lc4 / sxc sas 04 58530090000 deuvelbus 9,8x7,2x10 58036065100 cu-afdichtring 6 x 10 x 2 58036152600 geen beschrijving beschikbaar 58036052200 klepdeksel achterzijde 58036053000 klepdeksel pakking 58330036000 cilinderkoppakking 101,3 mm 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0912060353 ah schroef din0912-m 6x35 0912060253 ah schroef din0912-m 6x25 49030028000 kraagmoer m8 54330043000 tapeind din0835-m 8x40 0125100003 ring din 125 a 10.5 58036099100 kraagschroef m10x80 ws = 13 10.9 0993012000 borgring din7993-rw12 58036026644 klepgeleider inlaat cpl. 58036126644 klepgeleider uitlaat cpl. 0603070122 cu-afdichtring din7603- 7x12x2 0015060083 hh kraagschroef m 6x8 ws = 8 58336020190 vacuüm aansluiting m6 / 3mm '97 58436039100 uitlaatflens cpl. r / s sas 04 58036140100 uitlaatflens l / s 58036041000 uitlaatflens pakking 58036040100 uitlaatflens r / s 04 58336024000 plug sas droeg 58436054000 cu-afdichtring 12 x 16 x 2 58436044000 inlaatbeschermer voor mikuni carb. 58536044000 inlaatlaars rallye 2001 56530061000 geen beschrijving beschikbaar 59030061000 klem d = 56 mm b = 9 mm m4x25 0912060163 ah schroef din0912-m 6x16 0912060203 ah schroef din0912-m 6x20 0912060253 ah schroef din0912-m 6x25 51005074000 bevestigingsplaat 0912070553 ah schroef din0912-m 7x55 12.9 0912070603 ah schroef din0912-m 7x60 12.9 0912060653 shcs din 912 m6x65 0912060703 ah schroef din0912-m 6x70 0137060003 veerring din 137 b - 6 42011252000 temperatuurschakelaar vdo 0910100003 stekker din0910-m 10x1 06031001410 afdichtring al din7603-10x14 0908120153 draadplug din 908 m12x1.5 0770100020 o-ring 10.00x2.00 siliconen 60011252000 temperatuursensor water lc8 02
motorhuis ktm 5843000034423 motorhuis cpl.w. beer. lc4 05 50130027000 geen beschrijving beschikbaar 51030026100 plug 17 x 13 x 12 50130010000 krukas bus 58033097000 naaldlager hk 2216 58330011000 geen beschrijving beschikbaar 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 56530017000 bevestigingsplaat 0991060166 fl. head scr.din7991-m6x16 0015080163 hh kraagschroef m 8x16 ws = 10 0603082121 afdichtring cu din7603- 8x12x1 58530039400 motorhuis sil c4302 0,5 0985050103 ovale hoofdschreeuw. din7985-m 5x10 0412174012 geen beschrijving beschikbaar 0625618050 kogellager 61805 c3 60030064070 oliestraal 70 m6x0,75 ws8 03 49030029000 olieaftapplug m10x1,5 ah-ws = 6 58440091000 stopschijf 33 x 58 x 1,5 06031001410 afdichtring al din7603-10x14 5833010124423 geen beschrijving beschikbaar 58530025000 koppelingsdeksel pakking 2001 58411085000 kabelboom. epc f. motor lc4 58030020100 olieplug cpl. m24x3 0770191015 o-ring 19,00x3,00 nr 61030019050 borgring oliepeilglas 03 59030019000 oliepeilglas g 1777 y 58011081100 contactschroef m10 staal '98 58333041000 geen beschrijving beschikbaar 58430047200 cha. dempingsvel 15 / 16t 92mm 03 58730047100 ketting demperplaat 17t 92mm 03 58430060100 tandwielkap 05 54613038150 bus 6,5x8x11 58030021000 olieaftapplug met mag. m12x1,5 58038017100 cu-afdichtring din7603-22x27x2 58038019100 geen beschrijving beschikbaar 58038022000 cu-afdichtring din7603-12x18x1,5 0908120153 draadplug din 908 m12x1.5 58038023300 drukveer l = 25 mm d = 1 mm 58038028000 klepzuiger d = 10 mm 58430099200 pakkingset lc4 2003 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0015060353 hh kraagschroef m 6x35 ws = 8 0015060403 hh kraagschroef m 6x40 ws = 8 0015060553 hh kraagschroef m 6x55 ws = 8 0015060653 hh kraagschroef m 6x65 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0015060353 hh kraagschroef m 6x35 ws = 8 0603082131 koperen pakking.din7603- 8,2x13x1 0908080013 stekker m8x1 din 908
motor uitlaat ktm 58430087000 motor ontluchtingsbuis boven 42013037200 slangklem gemi 12/22 57530090000 geen beschrijving beschikbaar 58430089000 geen beschrijving beschikbaar
ontbrandingssysteem ktm 58439005100 vliegwiel kokusan gp9128 '97 58439004000 stator kokusan los '96 5843000214423 ontstekingsdeksel cpl. grijs 03 58430040000 ontsteking deksel pakking '96 0912050253 ah schroef din0912-m 5x25 58430095000 kijkglas gw 20-7 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 0912050083 shcs din 912 m5x8 58439034000 pulser-spoel 58411034100 volt. gelijkrichter 12v 58639031600 cdi 640 hertog / sm 06 58639031500 cdi 640 adv./enduro 06 58639031400 CDI 625 SMC 06 58639031300 cdi 625 sxc 06 58439006000 bobine ig 3826 kokusan 96 59039093100 bougie ngk dcpr8e 03 58439090000 bougie aansluiten. sd05eg 03 58411055200 batterijhouder 03 58439030200 rubberen beugel voor digi-box 03 58439030250 steun voor rubberen beugel 03 0017050181 schroef voor kunststof d = 5x18 56509064100 zelfborgende moer m6 10.9 0015060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0015060803 hh kraagschroef m 6x80 ws = 8
kickstarter ktm 58033026200 drijfhub '94 58033020000 kickstarter lente 52033096000 sluitring din0471-25x1,64sd 58033037000 veerbus 58033028000 veer met ratel 1,2 mm 58033023200 ratel 24-t 58038022000 cu-afdichtring din7603-12x18x1,5 58033033000 stopschroef m12x1,5 54632090000 afdichtring dh / gr 12x16x3 58033021300 kickstarter as '94 58033031000 stopschijf 22,2 x 30 x 1,5 56533098000 naaldlager k22x26x13h 58033022700 kickstarter versnelling 35-t 58033024000 tussenversnelling 37-t 56532012000 stopschijf 22,2 x 35 x 2 58033090000 naaldlager rna 4903 0760223270 asafdichtring 22x32x7 bsl 58333036044 kickstarter cpl. alu lc4'94 0015080253 hh kraagschroef m 8x25 ws = 10 36003014000 borgring 8mm 52033090100 sluitring 25x1,2
smeersysteem ktm 0402251980 needlerol.din5402 nra 2,5x19,8 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 58038007700 oliepomp mikuni g-73-10 58038007755 stopschijf 8,1 x 15 x 0,5 0799060000 tab ring din6799-rs 6,0 58438001000 oliepomptandwiel 26-t 58030021000 olieaftapplug met mag. m12x1,5 54313025000 holle schroef m10 x 1 58038028000 klepzuiger d = 10 mm 58038019100 geen beschrijving beschikbaar 58038017100 cu-afdichtring din7603-22x27x2 0908120153 draadplug din 908 m12x1.5 58038022000 cu-afdichtring din7603-12x18x1,5 58038023300 drukveer l = 25 mm d = 1 mm 58038005100 Oliefilter 58530041000 oliefilterdeksel pakking 2001 58030008700 oliefilterdeksel 2001 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 0910160153 geen beschrijving beschikbaar 0603162220 cu-seal ring 16x22x2 0984060103 ah schroef din7984-m 6x10 58038234700 olieleiding filterframe buis 58338034000 frame van oliekoppelingsdeksel 58338034100 frame van oliekoppelingsdeksel 58438034000 olieleiding 8/8 gebogen 05 58038033200 dubbele banjobout m10x1 58038029000 banjobout m8x1 58038130000 straalschroef m 8 x 1 '150 58038033000 geen beschrijving beschikbaar 06031001410 afdichtring al din7603-10x14 0603082121 afdichtring cu din7603- 8x12x1 58038032300 cu-seal ring 8 x 12 x 1,5 58338045100 Oliefilter
pijpen ktm 58605008000 uitlaatpijp r / s 05 58405007400 geen beschrijving beschikbaar 58405058100 collectorklem d = 41 mm 03 58405005100 grafiet ring 34x39x20mm 03 50305016000 tien. veer l = 62 mm oog. verplaatsbaar 5830506504430 geen beschrijving beschikbaar 54305068100 vochtig. component siliconen grijs 0738060181 bhcs iso 7380 m6x18 0015080353 hh kraagschroef m 8x35 ws = 10 51005067000 insolate ring 8,5x28x3 54603048000 bereik veranderen metalen moer m8 58605005000 grafietring 55x50x25 05 58605051000 uitlaatklem d = 57,5 ​​mm 05 58605048000 geen beschrijving beschikbaar
pro lever systeem ktm 58303080244 tuimelaar cpl. gesmeed lc4 '99 54603097000 naaldbus hk 2016 54603081000 bushuls 15 x 20 x 48 54603090030 stalen ring 15,2x19x0,3 54603090020 stalen ring 15,2x19x0,2 54603090010 stalen ring 15,2x19x0,1 0760253270 radiale asafdichting 25x32x7 58303090000 afstand. v. asafdichtring 15x25x11 58303085100 bus voor lager '95 54203083050 geen beschrijving beschikbaar 72003035000 smeernippel m6 recht 53003099000 pet met lus rood 54403135000 plastic dop sfl10 58303083000 verbindingsarm l = 127 mm '93 54603182044 bolt cpl. 54603015000 zelfborgende moer m14x1,5 ws = 19 56503195100 naaldlager hk 1816 0760182442 asafdichtring 18x24x4 58303084100 bus bout verbindingsstang'96 49103415000 zelfvergrendeling. moer m12x1,75 ws = 19
secundaire luchtsysteem ktm 58405026100 sas-klep 04 58405021000 silentblock 20x10 m6x10 / m6x16 0797060003 tand borgring. din 6797-a 6,4 0934060003 zeskantmoer din 934 m6 58405029001 en slang 4x9 per meter 45031005000 ydnac-clamp brandstofslang (8mm) 58405019000 slang sas-klep - aansluiten. buis 00049170121 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 58405027100 verbindingsbuis sas 04 58436054000 cu-afdichtring 12 x 16 x 2 58405020000 voorgevormde slang sas 04 58431082100 ydnac-klem 10173 (16 mm) '98 58431070100 luchtfilter lc4 voor epc 2005
schakelmechanisme ktm 58334005044 schakelas cpl. lc4'94 56534013100 spanveer 0,8mm 58034010000 stalen ring 14 x 28 x 2 58034014000 geen beschrijving beschikbaar 58334020000 veer hoes 0770125020 o-ring 12,50x2,00 nr 70 58033027000 v-afdichtring v-14-a 58034002300 schakelvork 1e / 4e + 2e versnelling'98 58034004000 schakelrail 1e / 4e + 2e versnelling 58034001300 schakelvork 3e / 5e versnelling '98 58034003000 schakelrail 3e / 5e versnelling 0015060653 hh kraagschroef m 6x65 ws = 8 58334024044 vergrendelingshendel cpl. '94 58034023500 veer 58334017000 veer hoes 50334018100 schakelrol 6x8x5,2 58334012000 schakelrol staal 0625006087 gegroefde kogelbeer. 608 2rs c3 0625618050 kogellager 61805 c3 58434015044 shift locatietrommel cpl. '98 0912060404 ah schroef din0912-m 6x40 a2 51006097000 sluitring 6,2x22x1, st30, w.galv. 58434031144 schakelhendel cpl. lc4, comp. '98 50232050000 sluitring 6,2x18x2 50232050001 stalen ring 6,4x17x3 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 50233041000 paar ringen m 6 nordlock 36205018000 rubber
geluiddemper ktm 58605083000 geluiddemper sm r / s 05 58605083100 geluiddemper sm l / s 05 58605083050 demperhuis cpl. r / s 05 58605083150 demperhuis cpl. l / s 05 58605083070 geen beschrijving beschikbaar 0137060003 veerring din 137 b - 6 54605069000 bus 7,5x12x28x7,8 '96 54605068000 uitlaatbeugel rubber zwart 54603048100 klemmoer m6 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 50305016000 tien. veer l = 62 mm oog. verplaatsbaar 0011480800 blinde klinknagel 4,8x 8 niro 58605083010 schroef torx m5x10 05 58605083060 eindkap einddemper sm 05 58705078350 vulling garen 350 gram '99 59005078076 vulling garen 560x340x76g 04 0770740015 o-ring 74,00x1,50 fkm 75sh
timing aandrijving ktm 58036014000 distributietandwiel 17-t 58336011001 nokkenastandwiel 34-t '01 58036013000 distributieketting c107c / 100 schakels 58036001000 timing kettinggeleider 58036009000 kettinggeleiderschroef 0137060003 veerring din 137 b - 6 0912060253 ah schroef din0912-m 6x25 58036002000 geen beschrijving beschikbaar 0923080120 platte kop scr. m 8x12 0912060208 ah schroef din0912-m 6x20 rvs 0912060303 ah schroef din0912-m 6x30 58038022100 cu-afdichtring 12 x 16 x 2 58336018000 beveiligingsgids 58336112000 geen beschrijving beschikbaar 58036012000 stalen ring 10 x 28 x 3 58036096000 borgring sb 42 0625060040 gegroefd kogellager tmb004 58336110044 nokkenas cpl. 249/1 lc4-e 58036097000 naaldlager bk 2012 36003014200 borgring 10mm 58036003144 autom. spanner cpl. '88 58036005100 spanpakking 1,5 mm 58036004100 geen beschrijving beschikbaar 58036006100 drukveer 0,9mm 58036007100 ratelende pal 58036007050 pres.spring f. ratelpal 0402031780 naald rol.din5402 nrb 3x17,8 58038022000 cu-afdichtring din7603-12x18x1,5 58036008100 plug m12x1,5 0417200120 borgring ws20 58336015000 getrapte ring 58336016052 veer voor auto-decompr. '95 54211052000 klem rsgu 24/15
transmissie i ktm 58333002100 hoofdas 14-t '96 56533010300 vaste versnelling 2.g 15-t (2g3) 58333004002 spanwiel 3.g 18-t '02 58333006004 geen beschrijving beschikbaar 58333008008 spanwiel 5.g 22-t '08 0405222613 naald beer. k 22x26x13 tn 56533016300 stopschijf 22,7 x 32 x 1,5 52033096000 sluitring din0471-25x1,64sd 56533015000 stopschijf 20,2 x 35 x 1 56533093000 naaldlager rna 4902 kse 58533025000 cil. rollager BC1-0076A 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8
transmissie ii ktm 56533005300 spanwiel 1.g 35-t (1m3) 58333113010 spanwiel 2.g 24-t '10 58333007003 glijdend tandwiel 3.g 21-t '03 58333009005 spanwiel 4.g 19-t '05 58333011009 glijdend tandwiel 5.g 18-t '09 56533016300 stopschijf 22,7 x 32 x 1,5 52033096000 sluitring din0471-25x1,64sd 56533015000 stopschijf 20,2 x 35 x 1 56533018300 stopschijf 22,2 x 35 x 1,5 56533093000 naaldlager rna 4902 kse 56533098000 naaldlager k22x26x13h 0405222613 naald beer. k 22x26x13 tn 49030023000 cilinderlager nj205 0760324771 asafdichtring 32x47x7 bsl 0770250021 o-ring 25,00x2,00 siliconen 58033029017 motor tandwiel 17 t 58033029016 motor tandwiel 16 t 58033029015 motortandwiel 15 t 58033029014 motortandwiel 14 t 54633014100 afstandsbus 12mm 58033032200 tandwielmoer m20x1.5 51033031000 vergrendelplaat 58333003100 geen beschrijving beschikbaar
klepaandrijving ktm 58036030000 inlaatklep d = 36 mm 58536031000 uitlaatklep d = 32 mm 2001 57336036000 klepveerhouder gesorteerd 58036028000 klep-stoomafdichting 58536029044 klepveer kit rallye 2001 58036032700 klepveerhouder alu '95 58036033000 klep spantang mk7 58536060144 tuimelaar inlaat cpl. 2005 58536061144 uitlaat tuimelaar cpl. 2005 58036062600 stelschroef cpl. m 7x0,75 0934070756 zeskantmoer din0934-m 7x0,75 58036061090 tuimelaar rol cpl. inname 58336061090 tuimelaar rol cpl. uitlaat 58536056100 tuimelaaras l = 96 mm 7,2 mm 58036095000 o-ring 15,08 x 2,62 nr 70 0988162202 stuwkracht wash.din0988-16x22x0,20 0988162205 stuwkracht wassen. din0988-16x22x0,5 0988162210 drukring din0988-16x22x1 58036050100 decompressieschacht 54334015200 ring 10x14x0,15 staal 54334015100 ring 10x14x0,3 staal 54334015000 ring 10x14x0,5 staal 58036059200 decomp. lever veer 0770100221 o-ring 10,00x2,20 siliconen 58036048000 cover schijf 58036049500 decompressiehendel 0021060003 ring din9021-a 6,4 0912060103 ah schroef din0912-m 6x10
waterpomp ktm 58335050044 geen beschrijving beschikbaar 0471120010 borgring din 471 12x1 0472280120 borgring din0472-28x1,2 0625060016 diepgroefkogellager 6001.2rsr c3 0760152472 asafdichtring 15x24x7 a-duo 54435010000 waterpomp as 0770047015 o-ring 47,00x1,50 nr 70 58035002644 waterpomp behuizing cpl. 4t '00 56535005300 waterpomp wiel 0021050003 ring din 9021 a - 5.3 0912050123 ah schroef din0912-m 5x12 56535003300 pakking van het waterpompdeksel 58335001244 geen beschrijving beschikbaar 0984060203 ah schroef din6912-m 6x20 8.8 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0402025580 needleroll.din5402 nrb 2,5x5,8 0770049025 o-ring 49,00x2,50 nr 58335025350 radiateurslang 12x3 04 58335099000 slangklem gemi 10-16 58335013044 thermostaat cpl. 70 dg lc4'94 0770320020 o-ring 32,00x2,00 58335017000 thermostaat 70 graden '94 0770021020 o-ring 21,00x2,00 nrbr70 0912060453 ah schroef din0912-m 6x45 0125060003 ring din0125-a 6,4

Frame

bevestigingsdelen ktm 6000207910004 handguard l / s + r / s cpl. oranje 6000207910030 handguard l / s + r / s koppel. zwart 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 0014060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 58303005244 geen beschrijving beschikbaar 50314068050 klem voor tripmaster-schakelaar 03 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 0965040125 platkopschroef din0966-m 4x20 58412099044 geen beschrijving beschikbaar 54308042000 rubberen buffer 0934040003 zeskantmoer din0934-m 4 58003012200 motor beschermbeugel '97 54814073000 tripmaster-schakelaar 05
remklauw voorzijde ktm 58713015000 remklauw voor. gouden hertog 99 58713020000 ontluchtingsschroef m8x1,25 '99 58713018000 borgveer brembo '99 58713017000 bout met clip '99 58713030000 Remblokken 0912100309 ah schroef din912 m10x30 10.9 58713021000 reparatieset afdichting. ringen hertog 02 58713019000 remzuiger Duke 2002 58413011500 remslang voorzijde sm 2004 50213025000 holle schroef m10x1x19 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 42013026000 cu-afdichtring din7603-10x16x1,5
remklauw achter ktm 58413080044 remklauw achter cpl. goud 03 54613318200 reparatieset afdichtringen 34mm 54613310200 bout set 54613309200 Remblokken 54613305200 remzuiger 34mm 60013020000 ontluchtingsschroef met dop 54613218000 bekerset kort 58313070000 remslang achter 790mm '97 50213025000 holle schroef m10x1x19 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 42013026000 cu-afdichtring din7603-10x16x1,5
sticker ktm 58408499300 sticker '640lc4
vorkpoten ktm 48600020S1 schroefdop m51x1,5 cpl. 46810340 o-ring 45x2 nbr70 gesiliconiseerd 48600018 rebound van de afsteller 48600020S1 schroefdop m51x1,5 cpl. 40540603 stalen kogel d3 48600028 lente (1,7) 17,9 48600044 o-ring 6x1,5 nbr70 48600058 kruiskopschroef m4x6 48600009 o-ring 3,7x1,6 nbr70 48600043 o-ring 12x1,5 nrbr70 48600019 buiskraan d4x25 48600421E buitenste t. l = 577 d = 54/60 2 l antr 48600016 snapring met ronde draad 48x2 48600429S voorloopbus 48x52x12 + 8mm 48600013 steunwasser 50x57,6x1,5 48600399 asafdichting SKF 48x57,8x9,5 zwart 48600070 borgring sb58x1,5 acc tekening 48600400 stofkap d = 48 58,4x11,8 48600428 du-bush d47xd49x20ddl02 48600417 binnenband d = 48 l = 595 2005 48600380S1 stop 14,4x32,1x200 cpl. 48600094 stelbuis l = 492mm 48600412 zuigerstang 14x11x1 l = 526 48600189 naald 6x42,6 rebound 48600046 o-ring 3x1,5 nbr70 48600033 veer (7,2) 4-23 naald 48600113 sluitring 32x42x2,5 kunststof 48600053 voorbelasting bus 26,5x42x1,5 48600038 voorbelasting bus 26,5x42x10 48600037 voorbelasting bus 26,5x42x5 48600036 voorbelasting bus 42x26,5x2,5 91410017S veer 4,8n / mm set 91410016S veer 4,6n / mm set 91410015S veer 4,4n / mm set d = 5,1mm 91410014S veer 4,2n / mm set d = 5,0mm 91410013S veer 4,0n / mm set d = 5,0mm 48600021 veerhouder 33,5x43x3 48600383S schroefhuls m29,3x1 l = 90 cpl. 48600239 o-ring 8x1,25 nbr70 gesiliconiseerd 48600403 veer (15) 12-34,5 rebound 48600203 tik op 6x45 rebound 35480377 veer (11,7) 1,5-8 klep 48600215 shim 8x20x0,10 48600216 shim 8x22x0,10 43570120 shim 8x18x0,10 48600062 terugslagklep 8x24x0,1 40540403 shim 6x18x0,10 40540414 shim 6x16x0,25 40540415 shim 6x18x0,25 40540447 shim 6x10x0,30 48600212 drukring 20x16,25x0,20 40540402 shim 6x16x0,10 40540401 vulring 6x14x0,10 48600063 shim 6x24x0,10 48600064 shim 6x22x0,10 48600065 vulring 6x20x0,10 48600069 shim 6x20x0,15 48600116 shim 6x24x0,10 delta 48600060 zuigerveer 26x28x5 48600042 zuiger 6,05x27,65x12 rebound 40540486 moer m6x0,5 h6,5 waf10 rebound 48600140 buis 29,3x1x385 alu 48600048 o-ring 46x2 nbr70 gesiliconiseerd geel 48600257S asklem l / s sm cpl. 04 48600238S asklem r / s cpl. usd48 04 0015080253 hh kraagschroef m 8x25 ws = 10 48600163 moer ventiel m6x0,5 h6,5 waf17 48600202 veer (8,5) l6,5 klep 48600152S1 tik op compressie cpl. 03 48600061 pasring 8x24x0,40 48600047 zuiger 6x27,8x9 compressie 46811499 o-ring 21x2 nr70 35480320 o-ring 24x2 nr70 48600152 tik op compressie 48600190 naald 10x11,6 compressie 48600049 o-ring 8x2 nr70 48600051 ronddraad borgring 12x1 din7993 a2 48600034 stelschroefcompressie 48600004 koperen schijf 29,5x33,5x1 48600141 rubberen dop 35x10 nbr80 48600401S1 vorkolie SAE5 5L 2005 T511 siliconenvet f. dust stri R14013 reparatieset exc voorvork06 / 07
frame, subframe ktm 5840310104430 frame cpl. 'ee05 5860300204430 subframe cpl. 'p5 58303002090 geen beschrijving beschikbaar 5810300420030 voetsteun beugel r / s zwart 5870304800030 voetsteun beugel re.l / s bla.04 0934080003 zeskantmoer din0934-m 8 59001037000 speciale schroef m8x26 ws = 10 58003012000 afstandsrol 10,3x20x22 71001012100 pvc kapje d = 22mm 58307015000 tanksteun '93 58303055000 motorsteun agw '94 58403013000 motor brac. schroef m10x110 ws13 54630044000 kraagmoer m10 ws = 13 49109481052 hh kraagschroef m 8x16 ws = 13 54310086200 zelfborgende moer m8 10.9 0912100250 ah schroef din6912-m10x25,10.9 58403014000 motor brac. schroef m10x160 ws13 54606004000 plug 37mm 54606004100 plug 37mm geperforeerd 04 55007016001 pvc-slang 7x10 per meter 50303089000 hoekstuk '97 58403038100 voetsteun beugel links alu 05 59003040250 voetsteun l / s zilver 02 59003041250 voetsteun r / s zilver 02 54803044000 pin voor voetpedaal 51,5x9,8 mm 54603041000 voetsteun veer l / s & r / s 0125100003 ring din 125 a 10.5 0094032253 pen din0094-3,2x25 staal 60003040010 voetsteunrubber voorzijde l / s 03 60003041010 voetsteun rubber voorzijde r / s 03 60003044010 afsluitpaneel voor l / s r / s 03 0985050003 zelfborgende moer din0985-m 5 58303150044 voetsteun achter r / s cpl.'95 58303050044 voetensteun achter l / s cpl. '95 58303051000 voetsteun rubber l / s & r / s duke 95 58604069000 ketting glijdend stuk 05 51103053000 ketting glijdend stuk onder '97 51103053051 bus 8,2x10x20 54403135000 plastic dop sfl10 0015080303 hh kraagschroef m 8x30 ws = 10 0015080163 hh kraagschroef m 8x16 ws = 10 0910160153 geen beschrijving beschikbaar 0603162220 cu-seal ring 16x22x2 54510052200 ah schroef 8x29 fl. kop 04 54510052100 tandwiel schroef-ah m8x26 ws = 6 0984060103 ah schroef din7984-m 6x10 0125080003 ring din 125 a -8.4 58303010000 deksel oliefilter '94 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 0014060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 50235033300 borgmoerhouder m6 kp142 54603048100 klemmoer m6
voorvork ktm 14187B07LS vorkpoot l / s 14187B07RS vorkpoot r / s 0015080353 hh kraagschroef m 8x35 ws = 10 0015080303 hh kraagschroef m 8x30 ws = 10 0984100706 ah schroef din6912-m10x70 10.9 0015080253 hh kraagschroef m 8x25 ws = 10 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 58301098000 geen beschrijving beschikbaar 58401132100 bot. tripel klem cpl. sm 03 50101033100 vorkbuis l = 244 '91 58401134000 top drievoudige klem lc4 sm 03 50301036000 geen beschrijving beschikbaar 59001038200 stuurklem d = 28mm 2000 59001039100 stuursteun 28mm sc'99 5640104200030 ring 10.5x32x2 56401040000 rubberen bus 56401142000 ring 10,5x31 0982100003 zelfborgend. moer din0982-m10 hoog 56401041100 afstandsbuis 10,2x12x44 54201081100 kegellagers cpl. 06 54601084100 o-ring steun w. afdichtlip 54601184000 balhoofdpakking boven 5820108500090 klem voor snelheidskabel d = 8 mm 01 54201086000 stuurbekleding 59001092050 speciale schroef m6x12,5 ws = 8 5900109400030 vorkbeschermer l / s + r / s zwart 02 00050000930 stuurkop rep. kit 06-15
voorwiel ktm 5840900164430 geen beschrijving beschikbaar 5480901004491 voornaaf cpl. sx zilver 03 54809011000 bea.spacertube 35x2 l = 79,4 03 0625069068 gr. bal beer. 6906 ddu2cg23s6nm 0760354771 asafdichtring 35x47x7 tc 54809012000 afstandsbus f. fr. wiel 50309071175 spaak m4,5x175-15g 17 'dde 50309072000 spaaknippel m4,5x0,75 8x21 5840907000030 voorvelg 3,50x17 'zwart 58309073000 velglint 17 "" 58209060000 remschijf voor d = 320mm 2002 59009062023 speciale schroef m6x23 ws = 8 10,9 58409161000 remschijfsteun 8,5 mm 54809081050 plugbus ws = 27 03 58409081000 wielspindel voor. d = 26 mm sm 03 54809082000 spindelschroef m24x1,5 ws = 27 03
handremcilinder ktm 58713001100 handrem cil.duke afstellen. 2003 58313050100 reparatieset cpl. d = 13 mm 54413015000 hefboomschroef cpl. 58713004000 afdekkap voor hefboomschroef 58012040050 klem mirrow m10x1,25 58713002100 handremhendel los bn. 03 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 58411050000 remlichtschakelaar voorzijde sm 03 0965040123 platkopschroef din0965-m 4x12 58313012000 cover brembo duke '94 58313009000 rubberen laars hertog 58413011500 remslang voorzijde sm 2004 50213025000 holle schroef m10x1x19 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 306054 remvloeistofpunt 4.0
stuur, bedieningselementen ktm 58402001000 stuur alu lc4, adventure02 58007016300 slang 7x11x30mm 4401107620004 kabelbinder 200 / 4,8 mm oranje 58702010000 gasgreep cpl. hertog 2000 58302003100 twist grip deksel geperforeerd 58402091600 throttle.cable 'open-dicht 58302052100 vaste grip l / s geperforeerd 58712041100 geen beschrijving beschikbaar 58712040100 geen beschrijving beschikbaar 58412040050 ondersteuning voor mirror lc4 '98 59002047000 lever cpl. racen 2000 58402030000 hoofdcilinder cpl. lc4 03 60002031000 koppelingshendel lang cpl. 2003 50302032000 rep. set piston magura d = 10.5 59002033000 hoes hyd.clutch racing 2000 50302034000 rubber voor reservoir '98 59002035000 veer voor koppelingshendel 03 50302036200 olie voor hyd. koppeling 100 ml 50302037000 beschermkap voor hendel baars'98 50302038000 hefboomschroef cpl. 125-200 '98 50302030150 klem met pin 2000 59002044000 klemspiegel met pin 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0965040123 platkopschroef din0965-m 4x12 58402050000 choke hendel lc4 2002 58402095100 chokekabel f. mikuni lc4 02 58432063000 koppelingsleiding lc4 / sxc / sm 03 58402094000 decompr. kabel lc4 03
monoshock gedemonteerd ktm 46811558S schok abs. bodemvork l75b 46811560S2 zuigerstang d = 14 ba m14x1 46811545S naald cpl. d = 4 ba, l = 183 46811222 o-ring 36x0,5 46811263 onderlegring 46811261 speld 4x35 46811262 bn. knop d = 41 46811205 bus m10x12 / 15 / 13x9,5 46811221 asafdichting 29x35x3 46811050 afdichting kgw 46811268 borgring 22x1,2 46811259 naaldzitting 5x17,25 46811078S adapterbus cpl. kgw 10x24 46811027 kogelgewrichtlager 15x25x13 46811499 o-ring 21x2 nr70 46811500 o-ring nr 32x1,5 46810365 rubberen pad 13,9x39x43 wit 46811045 schroefdop m47,4, h = 22,5 46811044 stofafdichting 1424 46810325 o-ring 35x5 nbr70 46811540S1 adapter cpl. d = 46, h = 23 ba 46811002 afstandhouder 35x14x2 46811042 o-ring 40x2 nbr70 zwart 46811481 schok absorberen. boven h-35/79 84 46810016 o-ring 48x2 nbr70 gesiliconiseerd 46810094 buis l = 185 46810346 draadbus l = 60 zwart 46811561 busring d = 55x19 46811512 o-ring nr 32x8 46811511 steunring d = 55x7,5 46810109 contternut 46810108 geen beschrijving beschikbaar 46810010 snapring met ronde draad 49x1,8 46810893 o-ring 5,28x1,78 nr70 zwart 36120151 hs borgschroef m5x6 91010110 veer 70-260 (59), d = 12 91010111 lente 75-260 (59) 91010154 geen beschrijving beschikbaar 46810063 veerhouder d = 58, h = 13, l = 15 46811208 rubberen dop gaat niet open 22x5,5 nbr 50180466S1 schokdemper vloeistof 5 lt 05 46811216 rebound bush plane h = 6,5 46811005 bus 14x35x10 46810636 achterplaat 12x16x0,30 46810524 shim 12x38x0,15 46810523 shim 12x36x0,15 46810522 shim 12x34x0,15 46810521 shim 12x32x0,15 46810507 shim 12x40x0,25 46810498 vulring 12x40x0,20 46810493 vulring 12x30x0,20 46810492 vulring 12x28x0,20 46810491 vulring 12x26x0,20 46811636 vulring 28,25x32x0,30 46810521 shim 12x32x0,15 46810519 shim 12x28x0,15 46810492 vulring 12x28x0,20 46810490 vulring 12x24x0,20 46810638 vulring 12x18x0,30 46811218 zuiger 6 + 6xd = 7 ba 46810035 o-ring 37x, 82x1,78 viton70 groen 46811206 zuigerveer 43,95x45,95x8 46180052 ontluchtingsschroef m6x0,5 46811258 sluitring 12x24x2,5 40540401 vulring 6x14x0,10 40540402 shim 6x16x0,10 40540403 shim 6x18x0,10 40540448 vulring 6x8,5x0,30 46180060 zuigerstangmoer m12x1 46810340 o-ring 45x2 nbr70 gesiliconiseerd 46811453 reservoirschroef l = 123 grijs 46810322 scheidingszuiger d = 46 46811043 o-ring 35x5 viton70 46810324 geen beschrijving beschikbaar 46811209 reservoir dop d = 46 46811539S1 cc mechanisme cpl. nr17 46810334 borgring jv24 46810333 stalen kogel d = 4,75 46811272S instelknop cc-mech. cpl. 50180095 hs cilinderkopschroef r1 / 8 l8
achterremcontrole ktm 0991080353 platkopschroef din7991-m 8x35 58303061000 speciale ring alu 8 x 24 mm 58403070244 geen beschrijving beschikbaar 0625006087 gegroefde kogelbeer. 608 2rs c3 0991060203 platte schroef. din7991-m6x20 58413048000 remhendel stop lc4 03 0797060003 tand borgring. din 6797-a 6,4 13003062000 breng de lente terug 0125080003 ring din 125 a -8.4 0985080003 zelfborgende moer din0985-m 8 0933080223 hh schroef din0933-m 8x22 8.8 58303062000 heimverbinding m8 w = 12mm '93 0934080003 zeskantmoer din0934-m 8 58303068100 duwstang alu l = 178mm '93 54634131000 Trapplaat voor schakelhendel 250 54634032100 schakelhendel veer 250 54634031050 bout 6x25 voor schakelhendel 54513101044 hoofdremcilinder '89 54513150000 reparatieset zuiger 13mm 54513038000 rem cil. beschermer 'brembo 50213161000 kraag bus 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 4401107620004 kabelbinder 200 / 4,8 mm oranje 50235033300 borgmoerhouder m6 kp142 42013226000 cu-afdichtring din7603-10x16x1 50311051100 remlichtschakelaar achter '98 54513030044 remvloeistofreservoir '89 0014060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 58007017000 ydnac klem 10101 (10,4mm) 58007016101 slang voor reservoir 6x1,5 306054 remvloeistofpunt 4.0
achterwiel ktm 5841000194430 achterwiel-sp 5x17 'zwart 06 5841001034491 achterwielnaaf gedempt cpl. 06 58410011000 geen beschrijving beschikbaar 0625062052 gr. bal beer. 6205-2rshc3hmtf7 0760325272 asafdichtring 32x52x7 b 58410017000 bus voor achterwiel sm 03 54610416500 bus voor achter gedempte naaf 06 58310171100 spaak m5x199-16g 17 58310071100 spaak m5x186-26g 17 5841007010030 achtervelg 5x17 'zwart 58309072000 spaaknippel m5-ta (8x21mm) 0472052200 borgring din0472-52x2 58309073000 velglint 17 "" 58310060100 remschijf achter d = 220mm 2000 59009062019 speciale schroef m6x19 ws = 8 10,9 58410061000 afstandsring f. remschijf 5831015104530 tandwiel 45 t. zwart 58310151040 achtertandwiel 40-t 58310051042 achtertandwiel 42-t 58310051038 achtertandwiel 38-t 5831015104830 tandwiel 48-z. zwart 58310151050 achtertandwiel 50-t 5831015105230 tandwiel 52-z. zwart 54510052100 tandwiel schroef-ah m8x26 ws = 6 54310086200 zelfborgende moer m8 10.9 50310800118 ketting z-ring 5 / 8x1 / 4 50310366000 verbindingsschakel f. 50310800118 50310866000 hoofdlink voor 50310800118 5831005024491 tandwielsteun cpl. 58310417200 bus. f.sprocketsupport 06 54610459000 rubberen dempingsblok '91 0625060058 gr. bal beer. 6005 ddu2cg23s6nm 58310018000 afdichtring 6005av 06 50210086000 afdekkap sfl16 58410085044 wielspindel re.cpl.l = 270m 03 50310084000 kettingspanner r / s 2000 50304040100 schroef m10x1.25x50 ws10 58414030000 hh kraagmoer m10x1,25 ws = 13 50310099000 zeskantmoer m20x1,5 '98
schokdemper ktm 01187B02 monoshock 4681 bavp sm / smc 06 56503086000 speciale schroef m10x47 ws = 17 56503093000 speciale schroef m10x55 ws = 17 0125100003 ring din 125 a 10.5 54310086100 zelfborgende moer m10 cu ws = 14
zij stand ktm 5840302380030 zijstandaard sm zwart 05 58403026600 zijstandaard beugel cpl. 03 58203027200 schroef voor zijstandaard m10x26,7 0912100303 ah schroef din0912-m10x30 0912100256 ah schroef din0912-m10x25 10.9 58403030100 side st. spring lo. w. rubber 03 58403030000 zijstandaardveer d = 7,7mm '97
achterbrug ktm 54603014100 achterbrugbout kpl. l = 253 50230211000 remslanggeleider '89 54603015000 zelfborgende moer m14x1,5 ws = 19 54403135000 plastic dop sfl10 58404041000 afsluitdeksel achterbrug sm 03 58404041100 afsluitdeksel rond 03 58404130144 achterbrug cpl. sm 05 0991060553 geen beschrijving beschikbaar 59001092050 speciale schroef m6x12,5 ws = 8 0991060163 platte kop scr. din7991-m 6x16 5461107610030 ret. klem f. remslang zwart 0009050103 speciale schroef m 5,0x10 50203081700 bushuls 15x20x38,75 59004031000 naaldbus hk2012v 59004033100 sluitring 20x32x0,8 0760253270 radiale asafdichting 25x32x7 54603090000 emmer voor asafdichting 15x25x9 58604067000 kettinggeleider binnen 05 58604068000 kettinggeleider buiten 05 58307068300 ondersteuning f. kettinggeleider 03 58404060000 geen beschrijving beschikbaar 58404060051 sluitring f. kettingkast sm 02 72210079000 emmer 0015060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 58404066000 kettingschuifbeschermer sm 03 50232050001 stalen ring 6,4x17x3 58404070000 geen beschrijving beschikbaar 56509064100 zelfborgende moer m6 10.9 0015060353 hh kraagschroef m 6x35 ws = 8 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8
tank, stoel, deksel ktm 54601097000 rubberen strip 85x25x3 mm 51107004000 benzinekraan cpl. mikuni ck-69 '96 58307106100 pakking brandstofkraan mikuni 58031005000 klem ydnac 10128 12mm 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 58407008100 tank plug lc4 usa '99 58307113250 geen beschrijving beschikbaar 58307014000 speciale moer m8 31004001100 sluitring 10,5 x 21 x 3 51005067100 insolate ring 12x28x3 0934080003 zeskantmoer din0934-m 8 58407011100 schroef voor zitting m6x11,5 / 8 0125080003 ring din 125 a -8.4 0991050253 platkopschroef din7991-m 5x25 54435024001 slang binnendiameter 7,5 per meter 58607051000 zadelvergrendelingshendel cpl. 05 58607050044 zadelslot cpl. 05 58407013300 brandstoftank 11li.cpl.lc4 zwart 58407040060 plug voor stoel 58607040000 stoel sm 05 58607040050 geen beschrijving beschikbaar 5840805100030B geen beschrijving beschikbaar 5840805000030B spoiler l / s sm prestige 05 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0014060133 hh kraagschroef m 6x13 ws = 8 50235033300 borgmoerhouder m6 kp142 58329099000 geen beschrijving beschikbaar

Elektrisch

elektrische starter ktm 58440001000 Startmotor 0770250030 o-ring 25,00x3,00 nr 70 0125060003 ring din0125-a 6,4 58440090100 naaldlager k30 x 37 x 18 a 58440020079 vrijloopversnelling 79-t 58440026000 vrijloop voorwiel 332008 bls 58440025000 vrijloopnaaf 0912060121 ah schroef din0912-m 6x12 12.9 58440098000 ah centreerschroef m6x12,5 5844001010023 startflens grijs 03 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 58540042000 startflan. pakking 0,5mm 2001 5844001110023 starterkap grijs 03 58440011050 vorm ring f.startercover nbr70 58440022000 tussentandwiel 52-t 58440090000 naaldrol en kooi k 10x13x13 tn 58440021018 reductiekast 55-t / 18-z 58440028000 geen beschrijving beschikbaar 58440029000 lagerbout 10 x 54 0402040780 needleroll. din5402 nrb 4x 7,8 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 0015060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 0015060253 hh kraagschroef m 6x25 ws = 8 0015060303 hh kraagschroef m 6x30 sw = 8 0015060453 hh kraagschroef m 6x45 ws = 8 0015060503 hh kraagschroef m 6x50 ws = 8 0015060803 hh kraagschroef m 6x80 ws = 8 0015060953 hh kraagschroef m 6x95 ws = 8
elektronische vermogensregeling ktm 58431067000 magnetische klep pirburg epc '98 58431072000 t-aansluiting 12mm lc4 '98 58431070100 luchtfilter lc4 voor epc 2005 58431069100 steun voor magneetventiel 03 60031068000 rubberen steun f. mag. klep 03 58431071000 vacuümslang voor magnetische v.'98 58431097000 geen beschrijving beschikbaar 58431097100 buis 12mm t-con.-filter '98 58036065100 cu-afdichtring 6 x 10 x 2 0912060303 ah schroef din0912-m 6x30 58431082000 ydnac-klem 15mm '98 58431082100 ydnac-klem 10173 (16 mm) '98 58011081100 contactschroef m10 staal '98 58411085000 kabelboom. epc f. motor lc4
verlichtingssysteem ktm 58614001000 koplamp rechts tr. 05 58614001050 rubberen kap voor koplamp 05 49011435100 lamp 12v 5w (w2,1x9,5d) phil. 57111038000 lamp h4 12v 60 / 55w (p43t) 0016050121 schroef voor kunststof 50x12 5841402500030 knipperlicht cpl. voor l / s achter r / s 5841402600030 knipperlicht cpl. voor r / s achter l / s 58414028000 knipperlichtlens l / s & r / s '98 44111015100 lamp 12v 10w (ba15s) 0797100003 borgring din6797-j10,5 zi 58414030000 hh kraagmoer m10x1,25 ws = 13 58614040044 achterlicht cpl. rood 05 58614040050 metamoll voor achterlicht 05 60014048000 lamp 12v 21w 0985060003 zelfvergrendeling. moer din0985-m 6 0021060003 ring din9021-a 6,4 58214069051 rubberen doorvoer 16x10.8x3 58414047000 kentekenverlichting '98 0021050003 ring din 9021 a - 5.3 0985050003 zelfborgende moer din0985-m 5 58614021000 bn. schroefkoplamp 05 0770080020 o-ring 8x2 siliconen 58614024000 clampring f. head light bn. 58614018000 stelmoer f. hoofd l. adj.05 58614063050 tab head light bn. 05 58611076100 kabelboom achterdeel 05
masker, spatborden ktm 5860800100030A koplampmasker zwart 05 0015060163 hh kraagschroef m 6x16 ws = 8 54603048100 klemmoer m6 0015060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 50308053000 bus voor spoiler 6x11x16x7,5 5030801040030 geen beschrijving beschikbaar 0016050121 schroef voor kunststof 50x12 5860801400030B geen beschrijving beschikbaar 58608015000 kentekenplaathouder 05 0017060203 ejot pt schroef k60x20 ws = 6 60008019000 remslanggeleider onder 03 58408009050 afstandsbus voorspatbord 0014060203 hh kraagschroef m 6x20 ws = 8 60006001021 afstand rubberen airbox 03 40006006000 sluitring 6mm 58608019000 achterbasis 05 0966050163 ovale kopschroef din0966-m 5x16 0125050003 ring din0125-a 5,3 0985050003 zelfborgende moer din0985-m 5 58412080000 reflector rood 58412080050 beugel voor reflector 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 0021060003 ring din9021-a 6,4 0985060003 zelfvergrendeling. moer din0985-m 6 60012081100 licentienummer ondersteuning 05
snelheidsmeter ktm 58614061000 snelheidsmeter beugel midden 05 58614062000 snelheidsmeterbeugel l / s lc4 05 58614063000 snelheidsmeterbeugel r / s lc4 05 0016050121 schroef voor kunststof 50x12 58214069051 rubberen doorvoer 16x10.8x3 0021050003 ring din 9021 a - 5.3 0985050003 zelfborgende moer din0985-m 5 0014060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 61014069000 digitale snelheidsmeter 05 58214068000 snelheidsmeter sensor 06 0084040083 cil. schroef din0084-m 4x8 a 55011022100 klem d = 6/8 mm, zwart 58411066100 contactslot 99 58411066244 contactslot + tankstop s / a98 0985040123 platkopschroef din7985-m 4x12 40011166100 sleutel blanco lc4 / duke / lc8 60014068000 dempingsring toerenteller 03
kabelboom ktm 58611075000 kabelboom 640 sm 05 58611083000 steunbeugel l / s 05 49007439000 klem rsgu 15/12 0912050083 shcs din 912 m5x8 58411057000 startrelais '96 58411096100 diode s3h-15 97 58011109110 zekering 10 a 2000 0981480133 vel met.scr.din7981- 4,8x13 0016050121 schroef voor kunststof 50x12 58011109120 zekering 20 a 45001070000 remkabel klem rsgu 9/12 0797050003 tand borgring. din 6797-j 5,3 50311060100 dc hoorn l.e.b. 03 0014060153 hh kraagschroef m 6x15 ws = 8 54603048100 klemmoer m6 58411034100 volt. gelijkrichter 12v 56509064100 zelfborgende moer m6 10.9 58611183000 steunbeugel r / s 05 58611055200 steunregelaar 06 58411050000 remlichtschakelaar voorzijde sm 03 58411049100 koppelingsschakelaar 03 50311051100 remlichtschakelaar achter '98 44611207200 knipperlichteenheid 97 44011076100 kabelbinder 100 / 2,5mm zwart 4401107620004 kabelbinder 200 / 4,8 mm oranje 44011076305 kabelbinder 300 / 4,8mm zwart 58611076000 kabelboom achterzijde 05 58611059000 starterkabel l = 810mm 05 58611059050 accukabel l = 140 mm 05 58411053100 batterij 12v 8,6ah 03 58611097000 aardingskabel l = 80 mm 05 0015060103 hh kraagschroef m 6x10 ws = 8 58411098100 contactring m6 vsv-k6 0015060123 hh kraagschroef m 6x12 ws = 8 58411045000 zijstandaard schakelaar cpl. '97 58411070100 koplampschakelaar ad lc4 02 58411074200 start-stop schakelaar advertentie 03 50303018000 rubber l = 145 mm 58611058050 steun startrelais 05 58211058000 startrelais 12v '99 0985060003 zelfvergrendeling. moer din0985-m 6 58611087050 beugel zekeringenkast 05 58611059060 afdekking aansluitpaal 05 0902060083 ah ovale schroef iso 7380 m 6x8

Gereedschappen

speciaal gereedschap ktm 56012001044 assy ondersteuning met motorhouder 58329003000 koppelingshouder d = 160 mm lc4'94 58012005025 montagehuls d = 25 mm 58012009000 vliegwieltrekker 58429009000 magneto afzuigkap 51012016000 beschermkap krukas m12 58429031000 beschermkap voor krukas m16 58529015102 zuigerring compressor d = 102 mm 58012015101 zuigerring compressor d = 101 mm 59029021044 extractor prim. gear cpl. 58012019000 ventiel installatieset 6276470 duw insert 59029019000 klep veer hendel 6899785 loctite 243 blauw 5 ml 58429059000 loctite 648 groen 24ml 15112017000 bus extractor 15112018100 intern. lager. trekker 18-23 mm 15112018000 intern. lager. trekker 12-16 mm 58429012000 houder moersleutel voor wiel 309098 siliconen pakking drievoudig 58429037040 montagegereedschap v. lager nj 306 58429037043 montagegereedschap v. lager nj 207 58030080000 bevestigingsschroef m8 l = 23 51012012000 spansleutel voor tandwiel 54629027000 klinkgereedschap voor koppeling 58029026007 eindplugmeter f. klepgeleider 59030022000 ontluchtingsflens m8 ws = 10 '99 31007107001 pvc-slang 6x9 mm per meter 0934080003 zeskantmoer din0934-m 8 59029034000 moersleutel mengregelschroef 58329039000 moersleutel schroeffilter 59029041000 Voelermaat set 10,12,15,20,25 58429048000 injectie voor voorpijp '99

Onderhoud aan mijn KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe

Jouw KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006. PartsRepublik heeft naast de originele Ktm onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de KTM 640 LC4 Supermoto Prestige 06 Europe 2006.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com