Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw KTM Freeride 250 R USA 2016.

Alle KTM Freeride 250 R USA 2016 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Ktm.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de KTM Freeride 250 R USA 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Ktm onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw KTM Freeride 250 R USA 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de KTM Freeride 250 R USA 2016.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter ktm 72006001050 airbox bovendeel 72506015000 luchtfilter 72506016000 filterdrager 72506001000 airbox onderste deel 72506026000 airbox rubber 78006027000 slangklem 45-65mm
carburator ktm 72531001144 carburateur pwk28 54631245000 startzuiger cpl. 72530061000 klem 45/12 gemi 54531607040 idle jet 40 keihin 54531607042 idle jet 42 keihin 54531607045 idle jet 45 keihin 54531607048 idle jet 48 keihin 54531607050 idle jet 50 keihin 57331008000 arm pin drijven 47031009000 zweven cpl. pwk28 03 47031010000 vlotterkamerpakking 72531011000 vlotterkamer comp. assy 54531612100 bevestigingsplaat voor ontluchter 0770180230 o-ring 18,00x2,30 nbr 70 54531699000 stekker m 18x1 54531615000 veer voor stelschroef 54531617000 stelschroef 54631118000 veer 54631219100 stelschroef m 5 47031020000 vlotternaald cpl. 72531022000 naaldstraalhouder 14 54531621000 klem 54531623130 hoofdsproeier 130 keihin 54531623128 belangrijkste jet 128 keihin 54531623125 hoofdsproeier 125 keihin 54531623122 hoofdsproeier 122 keihin 54531623120 hoofdsproeier 120 keihin 54531623118 hoofdsproeier 118 keihin 54531623110 hoofdsproeier 110 keihin 54531623115 hoofdsproeier 115 keihin 52031126000 zeskantmoer m 6x0,75 din0439 47031027000 carburateur deksel pwk28 03 47031028000 carburateur deksel pakking pwk28 54531629000 clip voor jet naald 47031030000 gasklep veer 47031031000 veerkap 72531034500 jet naald keihin jje 72531034400 jet naald keihin jjf 72531034300 jet naald keihin jjg 72531034200 jet naald keihin jjh 72531034100 jet naald keihin jjj 72531034000 jet naald keihin jjk 47031035000 gasklep 3,5 31007007101 pvc-slang 4x6mm 0016040163 hh kraagschroef m 4x16 ws = 6 0985040163 platkopschroef din7985-m 4x16 54531696000 klem 6 mm 72531021000 naaldstraal 14
koppeling ktm 54832024044 koppelingskooi incl. prim. wiel 77232002000 binnenste koppelingsnaaf 59032006050 veerhouder 6,2x12x18x5,2 77232003000 drukplaat 77032005100 koppeling veer 77232004000 aandrijfhuls d = 7,95 l = 38 59032010100 tussenschijf 1mm 2002 59032010200 tussenschijf 1,4mm 2002 72532010000 alu schijf 3mm 54832011100 voeringschijf 1,95 mm 54832015100 binnenring 21.65x26x24.5 56532095000 naaldlager k26x30x22zw.kse 78132018000 Tabbladwasser 0936181505 zeskantmoer din0936-m18x1,5 r. 54832009000 sluitring 21,7 x 37 x 2,5 54832000026 voorschakelapparaat 26t 2003 47032054000 drukplaat 85 sx 2003 54832054100 duwstang 47132061044 output cilinder cpl. 47132066000 zuiger cpl. 47132064000 ontluchtingsschroef met dop 0770031018 o-ring 31,47x1,78 0025060166 hh kraagschroef m6x16 tx30 0025060306 hh kraagschroef m6x30 tx30 0025060256S sk-bundschraube m6x25 isa30 50329050000 ontluchtingsinjectie hydr. koppeling 72532010010 koppelingsset 250 freeride 78032057044 drukstuk cpl. 08 54637097200 axiaal naaldlager axk 1226 54637098200 axiale ring as1226 12x26x1 0993012000 borgring din7993-rw12
koppelingsdeksel ktm 72530001044 binnenste koppelingsdeksel cpl. 58336020290 vacuüm aansluiting m6x1 alu ah 58030120000 olievuldop m24x3 w. of 0770191015 o-ring 19,00x3,00 nr 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 0910100003 stekker din0910-m 10x1 06031001410 afdichtring al din7603-10x14 58030021000 olieaftapplug met mag. m12x1,5 58038022000 cu-afdichtring din7603-12x18x1,5 55130027000 koppelingsdeksel pakking 5513002610015 koppeling buitendeksel 54835003000 pakking wapu-cover 250 2003 54835001100 waterpompdeksel 250/300 0603061001 cu-afdichtring din7603-6x10x1 0025060126S zeskantkraagschroef m6x12 isa30 zelfborgend 0025060206 hh kraagschroef m6x20 tx30 0025060256S sk-bundschraube m6x25 isa30 0025060306 hh kraagschroef m6x30 tx30 0025060556 hh kraagschroef m6x55 tx30 0025060606 hh kraagschroef m6x60 tx30
krukas, zuiger ktm 72530007000I zuiger i 250 freeride cpl. 14 72530007000II piston ii 250 freeride cpl. 14 54830232000 trapezium ring 250 66,4 mm 54030074000 draadslot ring c18x1,5 54830233000 zuigerpen 54430034000 naaldlager kbk 18x22x20 54630029000 hex. moer l / sh m18x1,5 58132072000 borgring vsk 18 54832000026 voorschakelapparaat 26t 2003 54830016000 afstandshuls 28x38x10 03 0760385273 asafdichtring 38x52x7btsl 0625623204 kogellager 32x65x17 ntn 0770250015 o-ring 25,00x1,50 nr 70 54830118300 krukas cpl. 250 exc 0888030050 woodruff sleutel din6888-3x5x13 56530123200 cilind.rol.bear. nj207et2xcs42 6946005 woodruff key 5x6,5 gehard 0760253570 asafdichtring 25x35x7 btsl 50230029012 borgring vsk 12 49030021000 kraagmoer m12x1 r / s 54830015244 con.rod rep. set 250/300 00050002301 krukas rep. kit 250-300
cilinder, cilinderkop ktm 72530038044 cilinder + zuiger cpl. 0402040980 naald rol.din5402 nrb 4x9,8 72536039000 uitlaatflens 54830706000 cilinderkop 250 freeride 14 0025060166 hh kraagschroef m6x16 tx30 72536041000 uitlaatflens pakking 54830079000 kraagschroef m 8x35 ws = 13 56530080000 cu-afdichtring 8 x 16 x 1 0770730020 o-ring 73,00x2,00 viton 0770105020 o-ring 105x2 0835100351 tapeind din0835-m10x35 54630044000 kraagmoer m10 ws = 13 54830030002 pakking cilindervoet 0,2mm 03 54830030004 pakking cilindervoet 0,4mm 03 54830030005 pakking cilindervoet 0,5mm 03 54830030025 cilindervoet pakking 0.25mm 54830030075 pakking cilindervoet 0,75mm 03 72530097000 pakkingset cil. 250 freeride
motorhuis ktm 72530000033 motorhuis freeride 2s. 14 0025060126S zeskantkraagschroef m6x12 isa30 zelfborgend 50232050001 stalen ring 6,4x17x3 0912060123 ah schroef din0912-m 6x12 54630027000 deuvelbus 13,8x11x12 54830027000 deuvel 21x12 03 54634049000 bevestigingsplaat 54830039000 motorhuis pakking 2003 54830024100 koppelingsdeksel pakking binnen 0025060406 hh kraagschroef m6x40 tx30 0025060556 hh kraagschroef m6x55 tx30 0025060606 hh kraagschroef m6x60 tx30 72530010000 kofferbus l / s 55130099001 pakkingset 250/300 08
motor bescherming ktm 72503090000 motor bescherming 0024060123 kraagschroef m6x12 tx 83008100020 schroef m6x20x5,5
uitlaatsysteem ktm 72505083000 geluiddemper 72505083080 geluiddemperbehuizing 54805078265 steenwol 265g 72505083050 aansluitkap cpl. 78105081010 schroef torx m5x10 0011480800 blinde klinknagel 4,8x 8 niro 0770740015 o-ring 74,00x1,50 fkm 75sh 54805083260 endcap cpl. 0770380030 o-ring 38,00x3,00 viton 72505009000 uitlaatspruitstuk 59405069000 bus voor uitlaatsteun 03 77205068000 vochtig. compon. zwart 0025080256 hh kraagschroef m8x25 54603048000 bereik veranderen metalen moer m8 72505091000 sluit de katalysator aan 50205057000 siliconen hoes d = 29 / 31mm 50305016000 tien. veer l = 62 mm oog. verplaatsbaar
ontbrandingssysteem ktm 55139005000 vliegwiel kokusan 55139004000 stator kokusan 55130040100 pakking 49030090000 deuvel 9,8 x 7 x 10 5513000234433 ontstekingsdeksel cpl. 55130041100 ign. buitenzijde cov. pakking 07 5513004524433 buitenste ontstekingsdeksel cpl. 47039090000 bougiedop ngk verstev. 04 50231012000 afsluitbeker voor bougie 54739093000 bougie ngk br7es 59039006000 bobine 'ig5128 55140030100 kraag bus 72539031100 cdi unit 250 freeride 16 72511034000 spanningsregelaar 0025060126S zeskantkraagschroef m6x12 isa30 zelfborgend 0023060123 kraagschroef m6x12 tx 0014050123 hh kraagschroef m 5x12 ws = 6 0025060206 hh kraagschroef m6x20 tx30 0025060166 hh kraagschroef m6x16 tx30 0025060306 hh kraagschroef m6x30 tx30 0025060356 hh kraagschroef m6x35 tx30 0025060706 hh kraagschroef m6x70 tx30 0026060186 kraagschroef m6x18 isa30
radiator - radiatorslang ktm 72035010200 radiator '15691ue 72035016000 radiator dop 1,8 bar 72035044000 waaierkap 58435041000 fan cpl. 12v lc4 2000 0081050161 ejot pt schroef k50x16 1451 0024060106 hh kraagschroef m6x10 tx30 50335030001 pvc-slang 6x9 58414019000 rubberen doorvoer 11 x 19 x 9 '96 72535025000 voorgevormde slang eng.-koeler r / s 72535026000 voorgevormde slang cil. - koeler 10001020000 slangklem gemi 18-29 7203503400030 radiatorbeschermer l / s zwart 7203503500030 radiator beschermer r / s zwart 0017060305 speciale schroef k60x30 ws = 6 83008000012 speciale schroef m6x12x3 72035045000 thermoschakelaar 95? c m14x1,5 07701300151 o-ring 13,00x1,5 75fkm 72nbr
reed ventielhuis ktm 54830151044 reed valve assy cpl. 54830052344 reed klep set 54830062200 pakking membraanhuis 54830153050 pakking steunplaat 0081030063 ejot delta pt schroef 30x6 0081035253 ejot delta pt schroef 35x25 0081030124 ejot delta pt schroef 30x12 0025060206 hh kraagschroef m6x20 tx30 72530061000 klem 45/12 gemi 54830050200 inlaatflens
schakelmechanisme ktm 77734001000 schakelvork 5e / 6e versnelling 54834202000 schakelvork 2./4.g. 54834203000 schakelvork 1./3. g. 0402061480 naaldrol din5402 6x14,8 54834005133 schakel as 58038023200 drukveer 0,9mm 61234008044 schuifplaat 56534013100 spanveer 0,8mm 54634020000 veer gids 0625069034 kogellager 6903 c4 54834212200 versnellingstrommel 0625618050 kogellager 61805 c3 54834014000 terugloopveer 03 54834015133 shift drum lokaliseren cpl. 0912060303 ah schroef din0912-m 6x30 0912060083 ah schroef din0912-m 6x 8 54634049000 bevestigingsplaat 54834019000 verschuiving. hoofdas 250/300 54834020000 verschuiving. rail c. schacht 250/300 54834023000 veer van vergrendelhendel 03 50334024144 lokalisatiehendel cpl. 08 54634052300 huls voor vergrendelingshendel 0349000050 ring din7349-5x15x2 0025050206 geen beschrijving beschikbaar 72034031000 schakelhendel cpl. 54634131000 Trapplaat voor schakelhendel 250 54634031050 bout 6x25 voor schakelhendel 54634032100 schakelhendel veer 250 54634050000 stop schijf 14x30x1 54632095000 naaldhuls hk 1412 14x20x12 0760142460 radiale asafdichting 14x24x6 b 50233041500 paar nordlock ring m6 0024060156S hh kraagschroef m6x15 tx30
transmissie i - hoofdas ktm 72533001000 hoofdas cpl. 13t 78033001110 bus 72033006044 spanwiel 6e versnelling cpl. 50133090000 sluitring 22x1,2 77733022000 stop schijf 77733103000 schuifsysteem 3/4 g. t = '16 / 23 77733021000 stop schijf 77733105000 spanwiel 5e g. t = 23 77733024000 spanringbus 77733102000 vaste versnelling 2e g. t = 16 77733027000 bus 0625160040 gegroefde kogelbeer. TM 16004 C3 0625062054 kogellager 6205 c3 ntn
transmissie ii - secundaire as ktm 52033096000 sluitring din0471-25x1,64sd 50033029012 voortandwiel 12-t 50033029013 voortandwiel 13-t 50033029014 voortandwiel 14-t 54833032011 aandrijfhuls aandrijfstuk 0770250020 o-ring 25,00x2,00 nr 70 0760324571 asafdichtring 32x45x7 bslnbr 54833025000 kogellager tm-sc05c20c4 ntn 77733044000 stopschijf 24x32x1,5 72533010000 tegenas cpl. 0405242812 naald beer. k24x28x11,9 div. 77733112000 spanwiel 2e g. t = 30 77733043000 stopschijf 23,4x31x1,5 0417024000 borgring ws24 77733115100 glijdend tandwiel 5.g., z = 23 0405222611 naald beer. k 22x26x10 verdeeld 77733114100 spanwiel 4.g. z = 28 77733113100 spanwiel 3.g. z = 24 72033016000 glijdende versnelling 6e versnelling, 20t 54833080000 stopschijf 20,2x30x1 0405202612 naaldlager k 20x26x12 77733011000 spanwiel 1e g. t = 32 56033030000 stopschijf 17,2x30x1 0625062035 kogellager 6203 jr2 c3 00050000940 tegenas rep. kit 2 takt
waterpomp ktm 72535054000 waterpomp as 72535054024 waterpomptandwiel 24t 54835005000 waterpomp wiel 07 60038007010 sluitring 10x16x0,5 0471009104 borgring din0471- 9x1 inox 0014050123 hh kraagschroef m 5x12 ws = 6 0402251980 needlerol.din5402 nra 2,5x19,8 0760082472 asafdichtring 8x24x7 per duo 0625160020 kogellager 16002 c3 54637098100 kogellager 626llbc3 / 5k 72535055010 waterpomp rep-kit 250 freeride

Frame

remklauw voorzijde ktm 72013015000 remklauw voor cpl. 47013020000 ontluchtingsschroef m6 47013021000 dop voor ontluchtingsschroef 47013019000 reparatieset rempedaal 47013022000 rep. kit afdichtingen 47013030000 Remblokken 72013030000 remblokken voorzijde 12 47013023000 zuigerkap 85 sx 2012 47013030050 pin remblok cpl. 2012 47013018100 borgveer voorzijde 85sx 72013010000 voorremslang l = 1165mm stip 0770080019 o-ring formule 8,00x1,00 47013025000 holle schroefremcilinder 03 0025080456S hh kraagschroef m8x45 isa40 70013098150 afstandsmof 8,1x15x20,5mm
remklauw achter ktm 47013080300 remklauw achter cpl. 2011 47013075000 remklauw steun cpl. 0025080256 hh kraagschroef m8x25 47013090300 Remblokken 47013018000 veer 85 sx 2011 47013092000 speciale schroef met spalkpen 47013085000 ontluchtingsschroef m8x1 47013021000 dop voor ontluchtingsschroef 47013084000 speciale remklauw m8x30 07700257178 o-ring 2,57x1,78 47013025000 holle schroefremcilinder 03 0770080019 o-ring formule 8,00x1,00 47013083200 reparatieset brakepiston 2011 47013081100 rep. kit afdichting. ringen achter 2011 72513071000 remslang achter l = 638mm
sticker ktm 72508099100 stickerset 250 freeride 2015 70008092000 sticker set vork wp
kader ktm 7250300100004 frame '725n1 70003001152 aansluitbeugel r / s 14 70003101051 aansluitbeugel l. vmt 70003002033 subframe cpl. 58404041000 afsluitdeksel achterbrug sm 03 0025080166S hh kraagschroef m8x16 tx40 sl 59003013000 enginebrac.screw m10x123 ws = 13 54310086100 zelfborgende moer m10 cu ws = 14 72007015000 brandstoftank drager r / s 72007014000 brandstoftankdrager l / s 0019080306S verzonken schroef isa45 m8x30 0035100309S shcs m10x30 tx45 54630044000 kraagmoer m10 ws = 13 70003039100 voetsteun montage r / s '12 70003038100 voetsteunbevestiging l / s '12 0032100256S ah-kraagschroef m10x25 isa45 0035100209 ah-kraagschroef m10x20 isa45 70004016000 monoshock schroefdop m12x80 69004094000 hh kraagschroef m10x56 ws13 08 0025080506 hh kraagschroef m8x50 tx40 06923080003 zeskantmoer en 1661 m8 ws13 0025080456 hh kraagschroef m8x45 tx40 70003024050 veerplaat zijstandaard 12 0017060205 schroef voor kunststof k60x20 sw6 0016070253 kunststof schroef k7x25 pt1447 70007039000 vergrendelingsmechanisme van de stoel 70007039060 bus snelvergrendeling 70007039050 beugel snelvergrendeling 0024060106 hh kraagschroef m6x10 tx30 72503096000 tandwielkap cpl. 45239060050 kraagbus 6,3x8x13x9,5 70003053000 ketting glijdend stuk onder cpl. 0025080356 hh kraagschroef m8x35 tx40 78003040033 voetensteun l / s + r / s cpl. 09 78003041050 voetensteun r / s 08 78003040050 voetensteun l / s 08 54803044000 pin voor voetpedaal 51,5x9,8 mm 54603041000 voetsteun veer l / s & r / s 0125100003 ring din 125 a 10.5 0094032253 pen din0094-3,2x25 staal 72503013000 motorsteun 0025080206S hh kraagschroef m8x20 tx40 sl 78003035000 stuurkopslot 08 70003053010 ketting schuifset hieronder
voorvork gedemonteerd ktm 43570395S1 schroefdop m46x1,5 cpl. 46811042 o-ring 40x2 nbr70 zwart 48600812S instelknop + schroef 48600481 kruiskopschroef m4x8 48600046 o-ring 3x1,5 nbr70 43570614E vork buitenbuis 44,14x510 dt49 db53 natu 43570099 snapring met ronde draad 53x2 43570618 geleidebus 42x44x20 43570092 steunwasser 45x52,5x1,5 43570201 afdichtring 43x52,9x9,5 43570008 borgring sb53x1,5 acc tekening 43570202 dirtscarper nok 43mm 43570617 geleidebus 42x44x20 43570396S1 stop l135 d28,6 d12 cpl. 48600695 verstelbuis 6x442 48600694 zuigerstang 12x476 48600277 naald 4,5x43,6 48600298 o-ring 2x1,5 nbr70 48600444 veer (5,4) 4-23 rebound 43570133 voorbelasting bus 26,5x38x2,5 43570136 voorbelasting bus 26,5x38x1,5 43570135 voorbelasting bus 26x38x10 43570134 voorbelasting bus 26x35x4 43570133 voorbelasting bus 26,5x38x2,5 95010049S veer 4,4 n / mm set 95010050S veer 4,6 n / mm set 95010054S veer 4,8 n / mm set 43570131 veerhouder 33,5x38,2x3 48600430 geleidebus 12x14x10 48600830S2 schroefhuls m27x0,8 cpl. 48600299 o-ring 6x1,2 nbr70 48600511 veer (13,9) 17-32 rebound 48600513 tik op rebound 07 48600525 veerhouder 12,3x19x1,25 rebound 48600382 veer (11,4) 0,4-8 klep 48600455 zuigerveer 21x23x5 48600575S1 zuiger 6x23x13 cpl. 40540486 moer m6x0,5 h6,5 waf10 rebound 48600870S8 patroonbuis 23x330 cpl. 48600764 adapter 23x28x70 43570023 o-ring 41x2 nbr70 gesiliconiseerd geel 43570559S1 asklem l / s + buis cpl. 43570558S1 asklem r / s + buis cpl. 48600163 moer ventiel m6x0,5 h6,5 waf17 48600202 veer (8,5) l6,5 klep 48600586E tik op compressie kpl. 48600047 zuiger 6x27,8x9 compressie 46811499 o-ring 21x2 nr70 35480320 o-ring 24x2 nr70 48600049 o-ring 8x2 nr70 48600004 koperen schijf 29,5x33,5x1 48600141 rubberen dop 35x10 nbr80 T511 siliconenvet f. dust stri 48601166S1 vorkolie sae4 5l R511 reparatieset
voorvork, drievoudige klem ktm 05187N4201 vork freeride 250 0025080206 hh kraagschroef m8x20 4710109400028 vorkbeschermerset 85sx wit 4710108500028 klem voor remslang 0017060206 schroef f. kunststof k60x20al sw6 59001092050 speciale schroef m6x12,5 ws = 8 0025080256 hh kraagschroef m8x25 77201038000 stuurklem 28mm 0032100356S ah-kraagschroef m10x35 isa45 59401039047 stuur. supp. d = 28 mm h = 47 mm 05 72001036000 kraagschroef m20x1,5 ws17 al 0025080256S hh kraagschroef m8x25 tx40 0025080406S kraagschroef m8x40 isa40 ss 7000103402030 bovenste vorkplaat zwart 0770025035 o-ring 25x3,55 nbr70 05 78101086000 stuurbekleding 54601184000 balhoofdpakking boven 54201081100 kegellagers cpl. 06 77701084000 o-ring steun w. afdichtlip 7000103202030 bot. tripel klem cpl. bl. 20mm 00050000930 stuurkop rep. kit 06-15 00050000926 stuursteun kit freeride
voorwiel ktm 70009001144 voorwiel cpl. 14 70009010044 voorwielnaaf cpl. 12 70009011000 bear.spacer tube voorzijde d22mm 0760324271 asafdichtring 32x42x7 bsl 0625069050 kogellager 6905 j1lluc3 70009012000 afstandsbus d = 22 mm 7000907123230 spaak voorzijde 232mm zwart 7710907200004 spaaknippel m4,5 al oran.11 70009070100 voorrand 21x1,6-32 50309073000 velgband 21 78109090000 velgslot 1,60 77110090050 moer voor wielhouder 70009081050 plug bus sw17 '12 70009081000 as voorzijde d = 22 '12 70009082000 = "asschroef m20x1.5 72509060000 remschijf voor d = 260mm 59009062013 speciale schroef m6x13 ws = 8 10,9 70009015000 voorwiel rep. kit 00050000961 spaakkit voorzijde '21
handremcilinder ktm 70013001100 handremcilinder cpl. 10mm 72013002000 lever cpl. 70002038000 hefboomschroef cpl. 72013008000 rep. set zuiger 10mm 70013003000 deksel handremcilinder cpl. 0025060256S sk-bundschraube m6x25 isa30 70013004000 mudcover handremhendel 0770080019 o-ring formule 8,00x1,00 47013025000 holle schroefremcilinder 03 72013010000 voorremslang l = 1165mm stip 72013005000 klem 00062030000 remvloeistof dot5,1 0,25l
stuur, bedieningselementen ktm 7000200100030 stuur zwart d = 28mm 77202002144 bar pad cpl. 51502010200 gasgreep cpl. 2e. 13 51502091200 gaskabel 2-st. 2014 63002021100 grip set dual compound 50302020000 beschermhoes '97 78111070000 lichtschakelaar 0014050163 hh kraagschroef m 5x16 ws = 6 78111074000 startknop grijs 13 72002030100 hoofdcilinder cpl. 10mm 72002003000 dekking f. hoofdcilinder cpl. 72002032000 rep. kit zuiger 10mm 72013002000 lever cpl. 70002038000 hefboomschroef cpl. 72002037000 spatbord koppelingshendel 0025060256S sk-bundschraube m6x25 isa30 47132063000 koppelingspijp 0770080019 o-ring formule 8,00x1,00 47013025000 holle schroefremcilinder 03 72002035000 veer voor koppelingshendel 72013005000 klem
masker, spatbord ktm 7000800200028 koplampmasker bovendeel wit 7200800100030 koplampmasker onderste deel 4710801000028 voorspatbord wit 0024060156 hh kraagschroef m6x15 tx30 7000805400028D spoiler kit freeride wit 0017060206 schroef f. kunststof k60x20al sw6 83008000012 speciale schroef m6x12x3 7000804200028 zijkap r / s wit 7000804100028 zijkap l / s wit 70004050000 achterwand 77304066050 kettingschuifbus 0025060206 hh kraagschroef m6x20 tx30 70008016000 nummerplaat drager boven 70008016050 kenteken drager bodem 58412080000 reflector rood 7000811310028 achterkant wit 50303018000 rubber l = 145 mm 70006010010 spatbescherming kit freeride
achterremcontrole ktm 72013050044 voetremhendel cpl. 12 0025050126 hh kraagschroef m5x12 tx30 54813051000 opstapplaat voor remhendel 59001037000 speciale schroef m8x26 ws = 10 46030045000 flensmoer m8 ws10 72013053000 moer voetremhendel sw19 '12 0770180020 o-ring 18.00x2.00 nr 70 0770125015 o-ring 12,5x1,5 nr 0025060206S hh kraagschroef m6x20 tx30 54813055000 draaikop ka6 03 0934060003 zeskantmoer din 934 m6 46213056000 duwstang 54603062100 veer voor remhendel 72013065000 sup. plaat brakecyl. achter 12 0035100309S shcs m10x30 tx45 0025060126S zeskantkraagschroef m6x12 isa30 zelfborgend 59009062013 speciale schroef m6x13 ws = 8 10,9 4701306030001S voetrem cil. achter cpl. d = 12 47013061100 rep. set zuiger achter d = 12 2004 47013063000 pakking cilinder deksel achter 03 47013062000 cilinderdeksel achter 85 sx 03 0912040103 ah. schroef din0912-m 4x10 72011051000 remlichtschakelaar achter 0770080019 o-ring formule 8,00x1,00 72513071000 remslang achter l = 638mm 00062030000 remvloeistof dot5,1 0,25l
achterwiel ktm 72010001244 achterwiel cpl. 14 70010010044 achterwielnaaf cpl. 12 0625060058 gr. bal beer. 6005 ddu2cg23s6nm 0472047175 borgring din0472-47x1,75 0760324771 asafdichtring 32x47x7 bsl 78010016000 bus voor naaf 08 70010011000 bear.spacer buis? 12 7001007119330 spaak achter 193 mm zwart 7710907200004 spaaknippel m4,5 al oran.11 72010070100 achterrand 2014 72010073000 velgband 18 50310099000 zeskantmoer m20x1,5 '98 70010084000 kettingspanner r / s 12 70010085044 wielas achter cpl. 12 72510060000 remschijf achter 59009062016 speciale schroef m6x16 ws = 8 10,9 06923080003 zeskantmoer en 1661 m8 ws13 0019080266S verzonken schroef isa45 m8x26 7201005104630 tandwiel 46-t zwart 7201005104830 tandwiel 48-t zwart 78010167118 ketting heeft 118 schakels 78010166000 verbindingsschakel f. 78010167118 78110090000 velgslot 2,15 77110090050 moer voor wielhouder 00050002028 aandrijflijn kit 14t / 46t 70010015000 achterwiel rep. kit 00050000962 spaakkit achterzijde '18
schokdemper ktm 15187N4201 monoshock freeride 250 70004016000 monoshock schroefdop m12x80 0025120506S hh kraagschroef m12x50 tx45
demper gedemonteerd ktm 46181018S1 monoshock koffer cpl. 50180213S20 dcc-compr.damp.control cpl. 13 50180218 o-ring 25x1,5 viton70 R12012 kogelgewrichtlagerset boven 12mm 46181105 afstandsbus 12x15 / 18,5 / 24,5x10,5 46180007 afstandsbus 12x15 / 18 / 24,5x10,5 52000087 sticker wp waarschuwing 47x63 50180095 hs cilinderkopschroef r1 / 8 l8 46810893 o-ring 5,28x1,78 nr70 zwart 36120151 hs borgschroef m5x6 46811208 rubberen dop gaat niet open 22x5,5 nbr 46181014 klem d61 14460042 hs cilinderkopschroef m5x20 din 912 46181013 veerhouder m55x2x71x35 kunststof 50180410 sluitring 58,6x73,6x1,5 91010324S veer 55/63/71 n / mm set 91010323S veer 58/66/74 n / mm set 91010170S veer 55 n / mm 46180349 veerhouder 28x56x15 46180356 zuigerstangmoer m10x1 14460016 zuiger 10,05x35,5x13,7 3,5 / 5,5 46181016 bus 10x17x10 46810474 zuigerstangmoer m12x1 46811258 sluitring 12x24x2,5 46810035 o-ring 37x, 82x1,78 viton70 groen 46811206 zuigerveer 43,95x45,95x8 46810560 zuiger 12,05x45,5x12,6 4,5 / 7 14460017 reboundschijf 12x35x4 h0 46180669S sealholder 46x28 cpl. 46810010 snapring met ronde draad 49x1,8 46180338 dekking 46,12x5,5 h15 50180276 rubberen pad 17,2x45,2x40 zwart 46181010S1 monoshock onderste deel 50180751S1 schokdemper vloeistof 5 lt 14460004 o-ring 36x5 nr70
zij stand ktm 70003023044 zijstandaard cpl. 2012 78003023155 standvoet 78003023070 afstandsbus. veerbeugel 78003023090 veerbeugel f. kant st. 08 58605083014 schroef m5x14 torx 25 07 0770125015 o-ring 12,5x1,5 nr 0770180020 o-ring 18.00x2.00 nr 70 78003023080 zijstandaard bus exc usa 08 47003023050 stopvel rvs 78003023081 zijstandaardbus exc-eu 08 0019080356 verzonken schroef isa45 m8x35 81203024000 zijstandaard veeroog beweegbaar 70003024050 veerplaat zijstandaard 12 0017060205 schroef voor kunststof k60x20 sw6 50303018000 rubber l = 145 mm
zwenkarm ktm 70004030044 achterbrug cpl. 70004066000 kettinggeleider bescherming 77204041000 afsluitdeksel 46030045000 flensmoer m8 ws10 50203030090 hh schroef m8x40 ws = 10 0760253270 radiale asafdichting 25x32x7 54603090000 emmer voor asafdichting 15x25x9 59004031000 naaldbus hk2012v 50203081700 bushuls 15x20x38,75 59033080000 pasring 20x32x1 50180105 schroefdraadbus m12 d20 83008100015 speciale schroef m6x15x5,5 70004060000 kettingkast 78104070100 kettinggeleider exc 0017060205 schroef voor kunststof k60x20 sw6 56509064100 zelfborgende moer m6 10.9 54603055051 druk de moer in m6 staal zink 0025060506 hh kraagschroef m6x50 tx30 0025060206 hh kraagschroef m6x20 tx30 70013047000 remslanggeleider 0009050106 ejot spiraalschroef sf m5x10-k 70004037000 zwenkarmbout l = 239 '12 77204087000 zeskantmoer m14x1,5 ws17 70004066010 kettingbeschermer freeride 70004060110 kettingbeschermingskit freeride 47004230010 achterbrug rep. kit 105/85 sx 77304070310 kettinggeleiderkit achter 08-14
tank, stoel, deksel ktm 7250701303399 brandstoftank cpl. 78107008044X4 tank plug cpl. 14 0019080306S verzonken schroef isa45 m8x30 0024060273 kraagschroef m6x27 tx 7000702505128A akku cov.r / s wh.freer.250 / 350 7000702505028A akkucover l / s wh.freer.250 / 35 0017060206 schroef f. kunststof k60x20al sw6 0019080266S verzonken schroef isa45 m8x26 70003001057 bus 70007040100 stoel hoog cpl. '13 70007040150 stoelhoes 72007029000 tank ontluchtingsslang + klep 54808020000 afstandsbus 03 54807004000 gaskraan aan / uit / res 03 0017060205 schroef voor kunststof k60x20 sw6 45031005000 ydnac-clamp brandstofslang (8mm) 58307016001 brandstofslang viton 6x1,5 per / m 58007117000 ydnac-klem 10107 10mm

Elektrisch

accu ktm 72511054000 batterijhouder 72511034000 spanningsregelaar 77311953000 lithium-ionbatterij 5s 72511054010 batterij bevestigingsband 0017060205 schroef voor kunststof k60x20 sw6 72511097000 grond kabel 72511059000 startkabel 72511059050 startkabel 0024060106 hh kraagschroef m6x10 tx30 58411098100 contactring m6 vsv-k6 72511058000 startrelais 58011109110 zekering 10 a 2000 0902060083 ah ovale schroef iso 7380 m 6x8 72511094000 elektrische doos 0026060136 kraagschroef m6x13 isa30
elektrische starter ktm 55140001100 starter moric 55140026400 bijlage 16/28 55140022300 kroonwiel 55140540044 startmotor deksel cpl. 0770250030 o-ring 25,00x3,00 nr 70 0125060003 ring din0125-a 6,4 0985060003 zelfvergrendeling. moer din0985-m 6 50308052000 bus voor spoiler 6x11x16x5 mm 0988081401 drukring 8x14x0,1 0988081402 drukring 8x14x0,2 0988081403 drukring 8x14x0,3 0988081405 drukring 8x14x0,5 55140027000 bendixspring 58440099000 beschermkap f. starter eng. 55140002144 borstelset voor starter
instrumenten, sluitsysteem ktm 81314069100 snelheidsmeter digitaal km / h 21 81314069010 batterijdeksel f. snelheidsmeter 50210086000 afdekkap sfl16 81314068000 kabel voor snelheidsmeter 60111094000 clip 5/7 mm 06 81314069050 magneet voor snelheidsmeter 0471009104 borgring din0471- 9x1 inox 77714060000 snelheidsmeter beugel exc / xcw 14 0081645121 ejot delta pt schroef 45x12-z 0025060206 hh kraagschroef m6x20 tx30 58011024300 knipperlichtindicator. lichtgroen 98 54813026000 kabelsteun 10 / 6mm 06 78003035000 stuurkopslot 08
verlichtingssysteem ktm 81214001000 koplamp 54814001050 rubberen kap voor koplamp 05 44111038000 bilux-lamp 12v 35 / 35w ba20d 0081050181 schroef voor kunststof k50x18 t20 0912050503 ah schroef din912-m5x50 10.9 72008008000 dist. slang f. hoofd licht masker 49011435100 lamp 12v 5w (w2,1x9,5d) phil. 54811001050 kabel voor koplamp 2005 81208003010 inzetstuk voor koplampsteun 72514040000 achterlicht 0017060205 schroef voor kunststof k60x20 sw6
kabelboom ktm 72511075000 kabelboom 44011076140 kabelbinder 140 / 2,5mm zwart 4401107620004 kabelbinder 200 / 4,8 mm oranje 44011076305 kabelbinder 300 / 4,8mm zwart 58211031100 steun voor knipperrelais 76511030000 knipperlichteenheid 50311060200 dc hoorn 12v 07 78011061000 claxonsteun exc 08 0125050003 ring din0125-a 5,3 0934050003 zeskantmoer din0934-m 5 49111425200 lamp 12v 2,3w (w2x4,6d)

Accessoires

accessoireset ktm 3213186EN eigen. Mens. 250 r freeride 15 77729099000 gereedschapsset 2013 53012028200 grip oranje b & f 50329080100 moersleutel sw = 17/21/27/32 b & f 60029070300 t-sleutel ws = 6/8/10 / tx45 / sk4x1 50329072000 spaaksleutel ws 7/10

Overig / Niet ingedeeld

wp shims voor setting ktm 44906890 ring 5x15x2 40540423 shim 6x9,5x0,15 40540419 vulring 6x9,5x0,10 40540418 shim 6x9x0,10 40540417 vulring 6x8,5x0,10 40540415 shim 6x18x0,25 40540414 shim 6x16x0,25 40540413 shim 6x14x0,25 40540412 shim 6x12x0,25 40540411 shim 6x18x0,20 40540410 shim 6x16x0,20 40540409 shim 6x14x0,20 40540408 shim 6x12x0,20 40540407 shim 6x18x0,15 40540406 shim 6x16x0,15 40540405 shim 6x14x0,15 40540404 shim 6x12x0,15 40540403 shim 6x18x0,10 40540425 shim 6x8,5x0,20 40540426 shim 6x9x0,20 48600333 shim 6x23x0,1 48600332 shim 6x21x0,1 48600331 shim 6x19x0,10 48600330 shim 6x17x0,15 48600329 shim 6x17x0,10 48600328 shim 6x15x0,15 48600327 shim 6x15x0,1 48600326 shim 6x13x0,15 48600325 shim 6x13x0,10 48600217 shim 6x10x0,25 40540774 shim 6x18x0,10 40540494 shim 6x18x0,40 40540450 vulring 6x9,5x0,30 40540449 vulring 6x9x0,30 40540448 vulring 6x8,5x0,30 40540447 shim 6x10x0,30 40540427 vulring 6x9,5x0,20 40540402 shim 6x16x0,10 40541383 shim 6x11x0,10 48600095 shim 6x20x0,20 48600069 shim 6x20x0,15 48600065 vulring 6x20x0,10 48600064 shim 6x22x0,10 48600063 shim 6x24x0,10 40541417 shim 6x11x0,25 40541416 shim 6x8x0,3 40541414 shim 6x8x0,1 40541408 shim 6x8,0x0,30 40541406 shim 6x11x0,15 40541405 shim 6x10x0,15 40541404 shim 6x10x0,10 40541403 shim 6x10x0,20 40541402 shim 6x11x0,20 40541393 vulring 6x12x0,30 40541391 vulring 6x11x0,30 48600096 shim 6x20x0,25 48600097 shim 6x22x0,15 48600098 shim 6x22x0,20 40540401 vulring 6x14x0,10 40540400 shim 6x12x0,10 48601693 sluitring 6x18x3 48601692 shim 6x30x0,15 48601550 vulring 6x30x0,10 48601548 shim 6x17x1,5 48601300 sluitring 6x25x1,5 48601093 shim 6x26x0,15 48601091 shim 6x28x0,15 48600989 shim 6x26x0,10 48600099 shim 6x22x0,25 48600100 shim 6x24x0,15 48600102 shim 6x24x0,25 48600116 shim 6x24x0,10 delta 48600139 shim 6x22x0,1 delta 48600479 shim 6x20x0,10 delta 48600988 shim 6x28x0,10 48600480 shim 8x10x0,20 48600485 shim 8x10x0,10 48600555 shim 8x16x0,20 48600607 shim 8x20x0,40 48601095 shim 8x17x0,10 48601402 shim 8x13x0,10 43570120 shim 8x18x0,10 44916098 sluitring 8,4x16x0,8 44916130 ring 8,2x15x1 44916180 ring 8,2x11x1 48600385 shim 8x14x0.25 48600357 shim 8x11x0,10 48600352 terugslagklep 8x11x0,4 40540477 shim 8x18x0,40 48600061 pasring 8x24x0,40 48600062 terugslagklep 8x24x0,1 48600213 shim 8x14x0,10 48600214 shim 8x16x0,10 48600215 shim 8x20x0,10 48600216 shim 8x22x0,10 48600346 shim 8x11x0,20 48600350 shim 8x16x0,15 48600351 shim 8x12x0,10 36120345 shim 10x27x0,25 36120344 shim 10x25x0,25 36120343 shim 10x23x0,25 36120342 shim 10x21x0,25 36120340 shim 10x33x0,20 36120339 shim 10x31x0,20 36120346 shim 10x29x0,25 36120348 shim 10x33x0,25 36120349 vulring 10x19x0,30 36120350 shim 10x21x0,30 36120354 vulring 10x29x0,30 36120355 vulring 10x31x0,30 36120604 sluitring 10x22x2,5 40140275 ring 10x35x0,15 48601708 vulring 10x30x0,40 36120338 shim 10x29x0,20 36120337 shim 10x27x0,20 36120284 shim 10x16x0,10 36120298 shim 10x16x0,2 36120312 vulring 10x16x0,30 36120313 shim 10x17x0,30 36120314 shim 10x18x0,30 36120325 shim 10x19x0,15 36120327 shim 10x23x0,15 36120328 shim 10x25x0,15 36120329 shim 10x27x0,15 36120336 shim 10x25x0,20 36120335 shim 10x23x0,20 36120334 shim 10x21x0,20 36120332 shim 10x33x0,15 36120331 shim 10x31x0,15 36120330 shim 10x29x0,15 46810524 shim 12x38x0,15 46810525 shim 12x40x0,15 46810604 vulring 12x20x0,10 46810606 vulring 12x22x0,10 46810607 vulring 12x23x0,10 46810608 vulring 12x24x0,10 46810523 shim 12x36x0,15 46810522 shim 12x34x0,15 46810521 shim 12x32x0,15 46810520 shim 12x30x0,15 46810519 shim 12x28x0,15 46810518 shim 12x26x0,15 46810517 shim 12x24x0,15 46810515 vulring 12x38x0,30 46810514 vulring 12x36x0,30 46810610 shim 12x17x0,15 46810611 shim 12x18x0,15 46810643 vulring 12x23x0,30 46810642 vulring 12x22x0,30 46810641 vulring 12x21x0,30 46810639 vulring 12x19x0,30 46810638 vulring 12x18x0,30 46810637 vulring 12x17x0,30 46810636 achterplaat 12x16x0,30 46810633 shim 12x22x0,25 46810631 shim 12x20x0,25 46810624 vulring 12x22x0,20 46810623 vulring 12x21x0,20 46810615 shim 12x22x0,15 46810613 shim 12x20x0,15 46810612 shim 12x19x0,15 46810856 vulring 12x20x0,30 46810513 vulring 12x34x0,30 46810496 vulring 12x36x0,20 46810495 vulring 12x34x0,20 46810494 shim 12x32x0,20 46810493 vulring 12x30x0,20 46810492 vulring 12x28x0,20 46810491 vulring 12x26x0,20 46810490 vulring 12x24x0,20 46812018 shim 12x42x0,25 46812017 vulring 12x42x0,20 46812016 vulring 12x44x0,25 46812015 vulring 12x44x0,20 46811629 vulring 12x28x0,10 46811582 vulring 12x30x0,10 46811580 vulring 12x32x0,10 46810497 vulring 12x38x0,20 46810498 vulring 12x40x0,20 46810512 vulring 12x32x0,30 46810511 vulring 12x30x0,30 46810510 vulring 12x28x0,30 46810509 vulring 12x26x0,30 46810508 vulring 12x24x0,30 46810507 shim 12x40x0,25 46810506 shim 12x38x0,25 46810505 shim 12x36x0,25 46810504 shim 12x34x0,25 46810503 shim 12x32x0,25 46810502 shim 12x30x0,25 46810501 shim 12x28x0,25 46810500 shim 12x26x0,25 46810499 shim 12x24x0,25 46811258 sluitring 12x24x2,5 46811046 sluitring 14,5x35,4x1,25 50180024 vulring 16x24x0,20 50180069 shim 16x40x0,25 50180068 shim 16x38x0,25 50180067 shim 16x36x0,25 50180066 shim 16x34x0,25 50180065 shim 16x32x0,25 50180064 shim 16x30x0,25 50180063 shim 16x28x0,25 50180062 vulring 16x44x0,20 50180061 vulring 16x52x0,2 50180060 vulring 16x40x0,2 50180059 vulring 16x38x0,20 50180058 vulring 16x36x0,20 50180057 shim 16x34x0,2 50180056 shim 16x32x0,2 50180070 shim 16x42x0,25 50180071 shim 16x44x0,25 50180023 vulring 16x23x0,20 50180022 vulring 16x22x0,20 50180019 shim 16x26x0,15 50180012 vulring 16x26x0,10 50180010 vulring 16x24x0,10 50180008 vulring 16x22x0,10 50180007 vulring 16x21x0,10 50180006 vulring 16x20x0,10 50180210 sluitring 16x21x1 50180076 vulring 16x36x0,30 50180075 vulring 16x34x0,30 50180074 vulring 16x32x0,30 50180073 vulring 16x30x0,30 50180072 vulring 16x28x0,30 50180055 vulring 16x30x0,20 50180054 vulring 16x28x0,2 50180077 vulring 16x38x0,30 50180035 vulring 16x21x0,30 50180034 vulring 16x20x0,30 50180033 vulring 16x26x0,25 50180032 shim 16x25x0,25 50180031 shim 16x24x0,25 50180030 shim 16x23x0,25 50180029 shim 50180028 shim 16x21x0,25 50180027 shim 16x20x0,25 50180026 vulring 16x26x0,20 50180177 veerring 8,2x16x0,6 50180080 vulring 16x44x0,30 50180079 vulring 16x42x0,30 50180078 vulring 16x40x0,30 50180036 vulring 16x22x0,30 50180037 vulring 16x23x0,30 50180053 shim 16x44x0,15 50180052 shim 16x42x0,15 50180051 shim 16x40x0,15 50180050 shim 16x38x0,15 50180049 shim 16x36x0,15 50180048 shim 16x34x0,15 50180047 shim 16x32x0,15 50180046 shim 16x30x0,15 50180045 shim 16x28x0,15 50180038 vulring 16x24x0,30 50180039 pasring 16x25x0,30 50180040 vulring 16x26x0,30 50180041 vulring 16x28x0,10 50180043 vulring 16x32x0,10 50180044 vulring 16x34x0,10 50180655 pasring 20x38x0,20 50180656 pasring 20x40x0,20 50180657 shim 20x24x0,25 50180659 shim 20,2x28x0,25 50180662 shim 20x34x0,25 48600212 drukring 20x16,25x0,20 50180654 pasring 20x36x0,20 50180653 pasring 20x34x0,20 50180663 shim 20x36x0,25 50180664 shim 20x38x0,25 50180665 shim 20x40x0,25 50180666 pasring 20x24x0,30 50180634 ring 20x22,9x1 50180650 vulring 20,2x28x0,20 50180209 vulring 21x36x0,25 50180330 shim 18x22x0,3 50180635 wisselklep 23x38x0,25 50180578 shim d23xd16x2 40541061 sluitring 24,5x34x2 36120469 vulring 28,5x14x2 36120471 vulring 28,5x14x5 46811637 vulring 32,25x36x0,30 50600065 vulring 32x45x2 48600460 sluitring 32x42x2,5 50600002 sluitring 52x59x2,2

Onderhoud aan mijn KTM Freeride 250 R USA

Jouw KTM Freeride 250 R USA goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de KTM Freeride 250 R USA. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw KTM Freeride 250 R USA.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de KTM Freeride 250 R USA 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Ktm onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw KTM Freeride 250 R USA 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de KTM Freeride 250 R USA 2016.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com