Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016.

Alle Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Vespa.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Vespa onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter vespa 1A007261 luftfiltergeh? gebruik 258146 zelftappende schroef m3x20 B018070 filterelement B018071 inpakken B018204 knop 479132 knop 830056 bus 1A001516 gekartelde bus 1A001692 inlaatpijp CM001913 slangklem 1A003867 luchtfilter hoes 614188 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem CM001913 slangklem 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 006125 onderlegring 254485 clip m6 1B000247 inlaatkamer 1B000248 inlaatpijp CM179202 schroef 254485 clip m6 CM179301 schroef m6x16 672660 inlaatslang 257134 slangklem 675421 pakking CM001904 slangklem
carter vespa CM2716050B geen beschrijving beschikbaar CM2716050A geen beschrijving beschikbaar B018059 mondstuk B015956 pin d. 9,5 uur = 15 B015433 stekker m12x1,5x11 880706 gekalibreerd mondstuk B015957 het lokaliseren van deuvel 83027R radiaal lager 20x50x14 83026R radiaal lager 15x42x13 1A001406 tapeind 486081 silent-block 431065 pakking B015959 borgring 25x26.9x1.2 1A005834 afdichtring 22x35x7 876646 lamineren van ringcontainers 008375 schroef m6x14 B015432 oliedruk regelklep B016425 schroef met flens m6x60 875111 pakking 830061 schroef met flens B014134 olie schot B014135 bovenste olieschot B015431 klepveer B015430 filterdeur inzet
carterafdekking - carter koeling vespa 1A0068495 getriebedeckel B015956 pin d. 9,5 uur = 15 4789853 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring 414838 schroef m6x35 1C001520 slangklem 844964 slangklem 1A006851 Deckel 1A006923 dichtung B016455 binnenzeskantschroef m5x14 1B001009 balg 257134 slangklem 1A007578 Deckel 871458 rubberen mouw
krukas vespa 1A0032210A krukas. assy. klas 1 1A0032210B krukas. assy. klasse 2
kleppendeksel vespa B013837 hoofddeksel 018639 schroef B017488 pakking voor bougiegat 1A002462 big end deksel pakking 879479 big end / hood pakking B015453 olie ontluchtingsdeksel B016808 torx-schroef m5x20 487989 pakking 1A003985 pakking 1A0072855 schlauch 1D000070 slangklem CM001904 slangklem 638853 bougie (ngk) cr8eb 1A000763 uitlaat zijkap 58273R temperatuurmeter 1A004169 inlaat zijkap 259577 schroef 828583 onderlegring
cilinder-zuiger-pols-peneenheid vespa 1A0007670C complete zuiger cat. c 1A0007670B complete zuiger cat. b 1A0007670D complete zuiger cat. d 1A0007670A complete zuiger cat. a B017148 zuigerpen 1A002865R zuigerpen B015602 borgring B017544 compressiering 1 ° cava B017545 compressiering 2 ° cava B017546 olieschraapring 3 ° cava 1A000770 cilinder - zuiger - pen - onderdelen - ringen montage B015441 carter / cilinder pakking 0,4 mm B015443 cilindervoet pakking 0,8 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm B015442 cilindervoet pakking 0,6 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm
aangedreven katrol vespa CM167103 riemenscheibe CM167104 riemenscheibe B017979 compleet vaste aangedreven halfpoelie 006628 snap ring B014169 rolkooi 22x29x18 880512 kogellager B017974 compleet beweegbare halfaangedreven katrol 289950 pakking ring B013304 variator veer 431091 rol 880539 katrol zijkap 880543 koppeling zijkap CM167202 kupplungbacken CM167206 kupplungbacken 289840 pakking 880540 schuifring 880541 schietstoel 289955 ring moer B014466 pin 274246 platte ring 22x12,1x1 B016992 moer B017265 kupplungstrommel 1A004103 kupplungstrommel
aandrijfpoelie vespa 876921 vaste aandrijf half katrol 880950 Belleville Spring 486324 moer 831363 gewone ring 840533 platte ring 12.1x36x2 B016183 v-snaar CM257703 complete rolbehuizing B017219 glijblok B019236 rol compleet 485710 klem 483889 afstandhouder
motor assemblage vespa CM1628425 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1R000309 cilinder pakkingset 1R000310 kit guarnizioni completo
vliegwiel magneto deksel - oliefilter vespa 826165 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 B015454 inlaat oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 82635R Oliefilter B015455 speciale schroef 1D001138 sensor 267958 zelftappende schroef AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 287913 oliepomp tandwiel B016426 schroef met flens m6x14 436695 Belleville Spring 015585 schroef m5x12 1A003745 compleet vliegwiel zijkanaal B015908 bus 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 1A000621 oliepeilstok 479986 o-ring 003055 gewone ring 5,4x10x0,8 8798545 complete vliegwielkap 1A005835 afdichtring 14x28x7 877671 vliegwielhuisdeksel pakking B016792 schroef met flens m6x30 414838 schroef m6x35 B016775 schroef met flens m6x50 B016776 schroef met flens m6x90
head unit - klep vespa 1A007037R cilinderkop montage 434716 pakking 435629 tapeind 842360 plug m6x10 B013833 bovenste dop 483711 kop B019320 klep. in Ø 20 B013716 uitlaatklep Ø22 879456 ext. klepveer B015484 halve kegel 436438 klep pakking ring 843307 kop 1A000174 cilinderkoppakking 411296 moer 435571 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel B017150 schroef met flens m6x110
oliepomp vespa 82948R oliepomp montage B015460 oliepomp / carterpakking 829593 schroef met flens B013437 pan olie B014152 carterpakking B016792 schroef met flens m6x30 1C001517 slangklem 487937 gewone ring B014598 torx-schroef m5x12 277916 het lokaliseren van deuvel B015450 oliekeerring B015451 o-ring afdichtring 1A003586R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting B015459 oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 289919 kettingspanner beugel B015444 cilinder / kettingspanner pakking B016777 schroef met flens m6x16 B015445 kettingspanner staaf spacer B016774 schroef met flens m6x25 1A000796 kettingspanner staaf 879459 kettingspanner schuifblok 1A0033175 Hoes 434345 oliepomp ketting drift 1A005743 pakkingring 24.35.7 B015449 o-ring afdichtring
reductie-eenheid vespa 1A0058715 verloopstuk met i.p. 4789845 met 25x52x15 1A005346R met 25x52x15 B015623 afdichtring 35x47x7 006652 snap ring B016772 schroef met flens m8x35 B016456 pakking van de reductie-eenheid CM002908 slangklem B018670 reductie-unit ontluchtingsleiding B017168 aangedreven katrolas z = 15 1A005429 scheibenwelle (z = 14) 1A006835 vorgelegezahnrad 1A0017735 transmissie as 1A0017705 achterwielas met u.p. 1A001772 hinterrad achse 1A0017725 hinterrad achse 485703 onderlegring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 1A001623 zeskantschroef met flens B016772 schroef met flens m8x35 1A000004 stofhoes hoes 1A001437 bord 1A004858 b? el
rocking hendels steuneenheid vespa 1A003237R tuimelaar inlaat 880518 klep stelschroef 880519 stelmoer van de tuimelaar 1A003238R uitlaat tuimelaar 880518 klep stelschroef 880519 stelmoer van de tuimelaar B018675 timing systeem versnelling B016474 schroef B013836 nokkenas plaat 831320 tse schroef 1A003919 tse schroef B014047 tuimelaar as 1A0037710A nockenwelle kplt. 1A0037710B nokkenas cpl. 1A0037710C nockenwelle kplt. 83029R radiaal lager 12x28x8 83030R radiaal lager 25x42x9 B017933 decompressor plaat B014903 decompressieveer CM266201 schleudermassen CM266202 schleudermassen CM266203 schleudermassen
geluiddemper vespa 1A0083815 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1A006767 hitzeschutz 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 844927 platte ring 841782 fairlead 872997 binnenzeskantschroef m8x55 709012 onderlegring 834187 veerring 436947 moer 584344 lambdasonde l. 325 mm
gasklephuis - injector - verbindingspijp vespa 58282R gasklephuis cpl. 1A003947 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1A003750 pakking 828152 schroef 830487 schroef 8799715 injector compleet met aansluiting 1A003914 buis steunbeugel 1A003001 schroef met flens 1A002368 gasklephuis 709532 slangklem 1A000833 slangklem 614188 slangklem
transmissies vespa 1C002832 bremsseil 1C002490 bremsseil 1C002832 bremsseil 179640 pin 270310 registro freno posteriore 1C001736 bord 709674 binnenzeskantschroef m6x20 1C000589 bedradingsclip 257134 slangklem 145298 slangklem 298729 slangklem CM013202 veer voor leidingen / kabels 648891 slangklem 015911 schroef CM017408 bord 217280 slangklem CM006903 fairlead

Frame

anti-percolatiesysteem vespa 1B0045715 koolstoffilter 090854 riem 656581 bus ontluchtingspijp CM002912 slangklem 1B000323 haakje 018639 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 B016777 schroef met flens m6x16 013880 platte ring 16x6,5x1,5 020106 moer m6 566063 haakje 1B000474 bus ontluchtingspijp 624384 veiligheidsklep CM001914 slangklem CM177910 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177923 sae j30 buis l = 1125 mm CM001914 slangklem CM028208 volet 576454 onderhoud 145298 slangklem CM006910 molletta CM013201 veer 624085 afstandhouder
remmen buizen - remklauwen (abs) vespa CM068301 remklauw (heng tong) 647078 Remblokken 666139 rem supp. plaat pin 319532 schroef 709047 veerring 1C002557 steuerger? buikspieren 1C000431 regeleenheid sup. haakje CM179301 schroef m6x16 254485 clip m6 015856 schroef m5x21 1C000870 afstandhouder 939278 drift 675510 slangklem 006976 veerring 020106 moer m6 1C000330 abs-eenheid - rechter rempomppijp 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 1C001023R voorklem abs unit pijp 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 1C000585 bedradingsclip 254485 clip m6 274369 bout
centrale afdekking - voetsteunen vespa 67361200BR geschilderde voetensteun 67361200EZ middenconsole 67361200T9 fu�raumabdeckung 67361200DE geschilderde voetensteun 67361200R7 geschilderde voetensteun 67361200T8 mittelkonsole 67361200XN2 geschilderde voetensteun 67361200V geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM178608 Zelftappende schroef d4.2x29 CM017408 bord CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 673622 centrale mat CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 675052000C linker passagiersvoetsteun 675053000C Rechter voetsteun voor passagiers CM179302 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 673641 kant kralen dx 673640 zij kralen sx 297498 schroef 013836 onderlegring 673623 kitstrips. treeplank 67361900V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67361900T9 deckel f. inspektion zun 67361900R7 geschilderde bougiekap 67361900DE geschilderde bougiekap 67361900DK deckel f. inspektion zun 67361900BR geschilderde bougiekap 67361900XN2 geschilderde bougiekap 67361900T8 klappe CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco
drijvende spiegel / s vespa CM261902 rh achteruitkijkspiegel CM261901 lh achteruitkijkspiegel
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid vespa 1C0003975 geen beschrijving beschikbaar 6483975 linker draagarm 6514825 linker draagarm 6483975 linker draagarm 198513 siehe 137146 nadellager 119219 pakking ring 006731 pakking 177451 zuigerpen 0111094 stuurbuis ringmoer 0037514 ring van de stuurinrichting 650693 bovenste drukring 650075 lager stuurlager 1C001164 copertura posteriore anteriore CM179302 metrische schroef m6x22 969224 moer 1C002497 sto�d�mpfer vorne 1C002588R sto�d�mpfer vorne 174874 drift 601556 schokdemper aansluitbeugel 1C000327 remleiding steunbeugel 174085 drift 174088 onderlegring 012535 onderlegring 021210 moer 597150 schroef 016408 veerring 601026 plug 177445 onderlegring 177408 o-ring 1C0023405 halster 1C001969 ring 177436 getekende dop 177494 ring 149104 binnenzeskantschroef m8x40 709047 veerring 177414 onderlegring 006422 ring 1C000110 remschijf 667152 binnenzeskantschroef m6x20 1C0000955 encoder tonrad kilometer 292500 schroef 006964 veerring 177443 pakking ring 177442 kooi à rouleaux 669149 voorwielnaaf 177610 lager 006635 snap ring 021114 moer 177609 cap 012789 splitpen 1C000523 Hoes 561433 voorste draagarmafdekking 1D0005255 abs voorste sensor 975805 schroef 006975 sluitring 5,3x10x0,5 669282 platte ring
frame / carrosserie vespa 6735805000BR compleet lichaam 6735805000R7 compleet lichaam 6735805000XN2 compleet lichaam 6735805000DE compleet lichaam 6735805 compleet lichaam 67358050T8 Fahrgestell 67358000T9 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67358050V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 298604 lock ondersteuning
dashboardkastje voor - kniebeschermer vespa 1B003333000EZ gep? ckfachklappe 1B003333000T9 gep�ckfachklappe 1B003333000BR gep? ckfachklappe 1B003333000DE gep? kfach 1B003333000XN2 gep? kfach 1B003333000R7 geschilderde voorste topkoffer 1B003333000T8 gep�ckfach 1B003333000V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 657135 plastic plug 1B0035230000C linken brusttasche 1B000588 klep CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco CM179201 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 577861 hendel 577400 pin 577399 veer 297275 pakking 67361800DE flap van geschilderde topkoffer 67361800T9 gep�ckfachklappe 67361800Q3 gep? ckfachklappe 67361800BR flap van geschilderde topkoffer 67361800R7 flap van geschilderde topkoffer 67361800XN2 flap van geschilderde topkoffer 67361800T8 gep�ckfachklappe 67361800V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 252420 bord 297498 schroef 577005 veer 1B003658 veer 257614 vierkant 675478 lockup haak deur 675490 bord 675489 hendel montage 299972 speciale schroef 577620 zelfborgende moer CM179202 schroef
bagagerek vooraan vespa 1R000300 complete bagagedrager voorin
voorste schild vespa CM179202 schroef 1B000272 bovenste embleem 1B000273 centraal embleem 1B000274 lager embleem CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco 673639 rechter schildrand 673638 linker schildrand 674145 centrale schildrand
voorwiel vespa 1C000702R voorwiel 015792 schroef 709047 veerring 597679 tubeless klep 668616 band 110/70 r11 " 601115 pneumatico sava
benzinetank vespa 676196 benzinetank 656022 plug 656021 tankdeksel pakking 620737 vuldop rubber 576546 ring moer 643034 complete brandstofpomp montage 1B000646 brandstofleiding compleet met koppelingen 680057 indicator brandstofniveau 676200 pakking 709116 moer 016406 veerring 6,4x11,8x1 656003 pakking 018639 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 013880 platte ring 16x6,5x1,5 254485 clip m6 1B000285 afstandhouder 097734 onderlegring 018509 schroef CM179301 schroef m6x16 573918 slangklem
stuur - master cil. vespa 1B002544R lenker 668874 inbusschroef 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 267917 platte ring 015330 moer CM087707 gasklephuis montage 666845 grip. r.h. 666965 grip. l.h. 1C000990 gaszug schlie? en 1C000989 gaszug? fnen CM074907 voorrem hydraulische pomp 497042 rem hendel CM063809 kupplungsgriff 564683 hendel achterrem 123394 schroef 265249 schroef 267948 veer CM180701 Zelftappende schroef d4x16 657046 veer
stuurbedekkingen vespa 67364600R7 bovenste stuurkap 67364600VG lenkerdeckel vorn 67364600DE bovenste stuurkap 67364600T9 lenkerdeckel vorn 67364600DK abdeckung 67364600XN2 bovenste stuurkap 67364600T8 lenkerdeckel vorn 67364600BR bovenste stuurkap 1B005469000R7 stuur onderste deksel 67364700R7 stuur onderste deksel 1B005469000XN2 stuur onderste deksel 67364700XN2 stuur onderste deksel 67364700BR stuur onderste deksel 67364700T8 lenkerdeckel vorn 67364700T9 lenkerdeckel vorn 67364700DE stuur onderste deksel 67364700DV lenkerdeckel vorn 67364700V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 259577 schroef 265636 schroef 67541300V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67541300BR lh stekker 67541300R7 lh stekker 67541300Q3 Hoes 67541300T8 abdeckung 67541300XN2 lh stekker 67541300T9 abdeckung 67541300DE lh stekker 67543100DE RH-stekker 67543100BR RH-stekker 67543100XN2 RH-stekker 67543100T8 abdeckung 67543100R7 RH-stekker 67543100T9 abdeckung 67543100ML abdeckung 67543100V geen beschrijving beschikbaar op dit moment
helmhuis - onder het zadel vespa 1B000450 helm compartiment 1B001024 helmhouder mat
sloten vespa 577454 cilinder met sleutels 656873 uitgehouwen sleutel met transponder minda 573426 preforjado llave met transponder gilbert 298731 pakking ring 1B002609R slot lichaam 58200R startonderbreker antenne 298903 blocchetto serratura completo 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 253937 veer 643132 hoofdschakelaar 582041 commutator kap CM013201 veer 674399 actuator steunbeugel B016777 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 582990 magneetventiel 584121 zeshoekige schroef 577620 zelfborgende moer 577128 gewricht 675783 zadel aanhalen veeractuator CM012851 actuator-hendel zadeloverbrenging 673911 ondersteuning voor zadelslot CM023701 slot lichaam CM179202 schroef 668762 slangklem CM012852 zadel kabel
borden - emblemen vespa 576464 schild "piaggio" 1B000942 naamplaatje "primavera" 1B000944 naamplaatje van vespa 656219 "vespa" voorlabel 2H001199 zelfklevende plaat "i-get" 1B001022 150 dwz label 1B001078 naamplaatje "vespa voor kinderen" 576953 naamplaatje "geen huisdieren" 1G000058 bandenspanning label 576702 batterij sticker 576708 sticker met accessoires 576704 veiligheidsplaat 1B001420 brandstof sticker e15 1B001023 zelfklevende plaat "abs" 657584 "touring" label
achterrem - remklauw vespa B017604 remhendel as B016477 o-ring afdichtring 56294R5 kaken coup 647384 remschoenen veer terug 414838 schroef m6x35 B016731 rem hendel 1C002243 blechst? ck 828862 vierkante moer
achterklep - spatscherm vespa 673629 tankdeksel CM179201 metrische schroef m6x22 673609000C achter bescherming 58233R5 reflector CM179202 schroef 254485 clip m6 CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 016670 ring 4,5x12x1 CM017409 clip d.4,2 582691 nummerplaathouder 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer
bagagedrager achter vespa 1B002131 bagagedrager achter CM179201 metrische schroef m6x22 623920 schroef torx 012533 tandkrans 6,6x11x0 013777 onderlegring
achtervering - schokdemper / s vespa 1C000579R complete achterschokbreker 178150 bovenste buffer 267038 platte ring 016408 veerring 021108 moer 667872 bevestigingsbeugel schokdemper achter 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10 844483 binnenzeskantschroef m8x50 020008 moer
achterwiel vespa 1C001115R achterwiel 11 x 2,75 " 597679 tubeless klep 1R000077 achterband 120 / 70-11 m / c power puresc 601205 afstandhouder 273099 gewone ring 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen
zadel / stoelen vespa 67363300C2 zadel montage 67363300C6 sitzbank 67363300C1 zadel montage 67363300D1 sitzbank 1B002191 zadel montage CM179302 metrische schroef m6x22 577492 drift 298729 slangklem 296456 drift B016426 schroef met flens m6x14 1C000590 gereedschapset. standaard l / jack
zijdeksel - spoiler vespa 67362700DE rechter spoilerklem 67362700V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67362700EZ bedek spoiler 67362700T9 anschluss r. 67362700T8 deckel spoiler 67362700BR rechter spoilerklem 67362700XN2 rechter spoilerklem 67362700R7 rechter spoilerklem 1B001011000V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B001011000XN2 linker spoilerklem 1B001011000BR linker spoilerklem 1B001011000R7 linker spoilerklem 1B001011000DE linker spoilerklem 1B001011000T8 deckel spoiler 1B001011000EZ Hoes 1B001011000T9 anschluss l. 675662 spoiler hoes 299559 Hoes 299557 Hoes 1B000112 Hoes 673634 handvat 673637 plug 268596 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 031088 schroef m6x16 012533 tandkrans 6,6x11x0
stand / s vespa 1C002176 hauptstr? nder. 030115 zeskantschroef m10x130 002440 zelfborgende moer m10 1C001867 afstandhouder 272426 pad 1C002702 pad 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente
zwaaiende arm vespa 5A000483 complete zwenkarm aan framekant 1C000145R complete zwenkarm aan framekant 5A000483 complete zwenkarm aan framekant 598917 bus 600161 rolkooi 1C000503 complete zwenkarm aan motorzijde 5A000485 complete zwenkarm aan motorzijde 597317 bus 56127R naaldlager 1C000439 afstandhouder 266768 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 597914 inbusschroef 266845 onderlegring 1C000449 afstandhouder 271740 moer 1C000440 afstandhouder 271807 zeskantschroef m10x202 002440 zelfborgende moer m10 1C0005025 complete silent block steunbeugel 668514 silent-block 006416 borgring 1C000421 stille blokafdekking 1C000608 Hex schroef 178790 platte ring 002440 zelfborgende moer m10
wielkast - spatbord vespa 1B000947500XN2 voorspatbord 1B000947500V geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B000947500DE geen beschrijving beschikbaar 1B000947000T8 schutzblech 1B000947000T9 vorderradkotflügel 1B000947000R7 voorspatbord 1B000947500BR voorspatbord 1B000947000DV schutzblech CM179201 metrische schroef m6x22 288245 flensmoer m6 1B000042 spatbord kuif 015727 Zelftappende schroef 2,9x9,5 192598 cap 1B000796 achterspatbord CM179201 metrische schroef m6x22 709047 veerring 1D000255 lh reflector steun 1D000256 rh reflector steun AP8224163 reflector. amber 804457 stopmoer m5-6h ​​din 985 479882 afstandhouder 180859 bord
voorruit - glas vespa 1R000305 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B001213 geen beschrijving beschikbaar op dit moment

Elektrisch

vliegwiel magneto vespa 680207 compleet magneto vliegwiel B018108 complete vrijlooprotor 680205 stator B018106 behuizingsblad 018575 schroef B018105 behuizingsblad 000097 transmissiesleutel 841047 moer m16x1.25 B018464 Belleville Spring 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 1A003109 tccic m5x16 1A001379 ventilator 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 874557 flensmoer m8x1,25 B015807 platte ring
koplampen - richtingaanwijzers vespa 642661 koplamp. assy 292723 lamp h4 12v-60 / 55w 642662 koplamp frame B0167965 torx bolle big-end schroef 006965 ring 5.3x10x10 018536 zelftappende schroef 3,5x13 CM017403 bord 680254 stadslicht rechts 680253 stadslicht links 192598 cap 015727 Zelftappende schroef 2,9x9,5 1D000243 knipperlicht r 584332 lamp 12v-10w 1D000242 knipperlicht l 584332 lamp 12v-10w 016626 gewone ring 10,4x18x2 012535 onderlegring 021210 moer
hoofdkabelboom vespa 1D001869 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 584211 zekeringhouder 293256 rietzekering 5a 252945 zekering 7,5a 292507 zekering 10a 640879 slangklem 2.7x132 641764 slangklem 584002 klem 657229 slangklem 680036 steun klem 580561 zekering 20a 639560 veer voor connector 667643 slangklem CM006903 fairlead CM006908 terugslagveer CM006911 terugslagveer CM006910 molletta 1D000071 slangklem B016777 schroef met flens m6x16 1D000080 band 1D000081 band 145298 slangklem 257134 slangklem 298729 slangklem 231590 elastische veer 1D001377 stopcontact usb 1D002258 stopcontact usb 1B001591 fairlead
meter combinatie-dashboard vespa 1D001924 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM180701 Zelftappende schroef d4x16
achterlichten - richtingaanwijzers vespa 680257 achterlicht 584354 lamp 12v-15w D9004468091 grijper clip 1B000116 knop 006975 sluitring 5,3x10x0,5 248419 Veerplaat 680256 stadslicht rechts 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 680255 positielicht links 1D000261 halogeenlamp 12v-6w CM017405 Veerplaat 008372 schroef d3,5x13 1D000085 compleet kentekenlicht 1D000314 kentekenverlichting achter 2920225 lamp 12v-5w 297498 schroef CM017406 bord 1D000244 richtingaanwijzer linksachter 584332 lamp 12v-10w 1D000245 richtingaanwijzer rechtsachter 584332 lamp 12v-10w 1D000688 achterste reflectorsteun dx 1D000687 reflectorsteun achter sx 582922 reflector 180859 bord 012535 onderlegring 021210 moer 673610000C nummerplaat lichtkap
afstandsbedieningen - batterij - claxon vespa CM071817 toeter B016777 schroef met flens m6x16 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 1B003012 batterijhouder lade 674076 batterij klem CM179302 metrische schroef m6x22 58115R relais 12v / 80a B016777 schroef met flens m6x16
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen vespa 1D000630 elektrisch bedieningsapparaat sx 674426 Links zie richtingaanwijzer 297498 schroef CM017410 klem CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 642032 stop knop 582988 knop om zadel te openen 1D000676 elektrisch bedieningsapparaat dx 674427 rechts lo. richtingaanwijzer
stater - elektrische starter vespa 1D001647 startmotor 1A009964R startmotor B016774 schroef met flens m6x25 9004179059000 moer 880317 elektrische startversnelling B014165 startmotor versnelling 581309 aarde vlecht 641204 tri / gelobde zeskant zelftappende schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 003056 platte sluitring 6,4x12x1
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel vespa 58090R5 spanningsregelaar 414837 schroef met flens m6x25 680069 connectoren ondersteunen beugel 830061 schroef met flens CM265022 geen beschrijving beschikbaar op dit moment B016777 schroef met flens m6x16 641764 slangklem 640289 richtingaanwijzer controle 1D000012 steun beugelsensor B016777 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 680212 val sensor 015856 schroef m5x21 224664 sluitring 5,2x15x1,5 680140 afstandhouder 680147 beschermkap 1D001819 helter 1D000977 helter CM006905 terugslagveer CM006911 terugslagveer CM255202 bobine 872269 schroef met flens m5x8x20 012528 onderlegring 1A000638 h.v. spoel steunbeugel B016774 schroef met flens m6x25 013880 platte ring 16x6,5x1,5 487665 fairlead B018293 afstandhouder 641764 slangklem 080341 cavo base a.t. 642200 afgeschermde dop 642317 apparaatbeugel

Onderhoud aan mijn Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada

Jouw Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Vespa onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Vespa Vespa Primavera 150 4T 3V Iget E4 ABS USA Canada 2016.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com