Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016.

Alle Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Vespa.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Vespa onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter vespa 1A007261 luftfiltergeh? gebruik 258146 zelftappende schroef m3x20 B018070 filterelement B018071 inpakken B018204 knop 479132 knop 830056 bus 1A001516 gekartelde bus 1A001692 inlaatpijp CM001913 slangklem 1A003866 luchtfilter hoes 614188 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem CM001913 slangklem 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 006125 onderlegring 254485 clip m6 1B000247 inlaatkamer 1B000248 inlaatpijp CM179202 schroef 254485 clip m6 CM179301 schroef m6x16 672660 inlaatslang 257134 slangklem 675421 pakking CM001904 slangklem
carter vespa CM2716030B geen beschrijving beschikbaar CM2716030A geen beschrijving beschikbaar B018059 mondstuk B015956 pin d. 9,5 uur = 15 B015433 stekker m12x1,5x11 880706 gekalibreerd mondstuk B015957 het lokaliseren van deuvel 83027R radiaal lager 20x50x14 83026R radiaal lager 15x42x13 1A001406 tapeind 486081 silent-block 431065 pakking B015959 borgring 25x26.9x1.2 1A005834 afdichtring 22x35x7 876646 lamineren van ringcontainers 018575 schroef B015432 oliedruk regelklep B016425 schroef met flens m6x60 875111 pakking B015429 pakking 830061 schroef met flens B014134 olie schot B014135 bovenste olieschot B015431 klepveer B015430 filterdeur inzet
carterafdekking - carter koeling vespa 1A0068495 getriebedeckel B015956 pin d. 9,5 uur = 15 4789853 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring 414838 schroef m6x35 1C001520 slangklem 844964 slangklem 1A006851 Deckel 1A006923 dichtung B016455 binnenzeskantschroef m5x14 1B001009 balg 257134 slangklem 1A006921 Deckel 1A007578 Deckel 871458 rubberen mouw
krukas vespa 1A0032210A krukas. assy. klas 1 1A0032210B krukas. assy. klasse 2
kleppendeksel vespa B013837 hoofddeksel 1A000351 schroef met flens m6x20 B017488 pakking voor bougiegat 1A002462 big end deksel pakking 879479 big end / hood pakking B015453 olie ontluchtingsdeksel B016808 torx-schroef m5x20 1A003985 pakking 1A000842 doorblazen pijp 1D000070 slangklem CM001904 slangklem 638853 bougie (ngk) cr8eb 1A000763 uitlaat zijkap 58273R temperatuurmeter 1A004169 inlaat zijkap 259577 schroef 828583 onderlegring
cilinder-zuiger-pols-peneenheid vespa 1A0007670B complete zuiger cat. b 1A0007670C complete zuiger cat. c 1A0007670D complete zuiger cat. d 1A0007670A complete zuiger cat. a 1A002865R zuigerpen B015602 borgring B017548 compressiering 1 ° cava B017549 compressiering 2 ° cava B017550 compressiering 3 ° cava 1A000770 cilinder - zuiger - pen - onderdelen - ringen montage B015441 carter / cilinder pakking 0,4 mm B015442 cilindervoet pakking 0,6 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm B015443 cilindervoet pakking 0,8 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm
aangedreven katrol vespa CM167103 riemenscheibe CM167104 riemenscheibe B017979 compleet vaste aangedreven halfpoelie 006628 snap ring B014169 rolkooi 22x29x18 880512 kogellager B017974 compleet beweegbare halfaangedreven katrol 289950 pakking ring B013304 variator veer 431091 rol 880539 katrol zijkap 880543 koppeling zijkap CM167202 kupplungbacken CM167206 kupplungbacken 289840 pakking 880540 schuifring 880541 schietstoel 289955 ring moer B014466 pin 274246 platte ring 22x12,1x1 B016992 moer 1A004103 kupplungstrommel
aandrijfpoelie vespa 876921 vaste aandrijf half katrol 880950 Belleville Spring 486324 moer 831363 gewone ring 840533 platte ring 12.1x36x2 B016183 v-snaar CM257703 complete rolbehuizing B017219 glijblok B019236 rol compleet 485710 klem 483889 afstandhouder
motor assemblage vespa CM1628415 motor 150 3v e4 i-get ve 1R000309 cilinder pakkingset 1R000310 kit guarnizioni completo
vliegwiel magneto deksel - oliefilter vespa 826165 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 B015454 inlaat oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 82635R Oliefilter B015455 speciale schroef 1D001138 sensor 267958 zelftappende schroef AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 287913 oliepomp tandwiel B016426 schroef met flens m6x14 436695 Belleville Spring 015585 schroef m5x12 1A003745 compleet vliegwiel zijkanaal B015908 bus 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 1A000621 oliepeilstok 479986 o-ring 003055 gewone ring 5,4x10x0,8 8798545 complete vliegwielkap 1A005835 afdichtring 14x28x7 1A003827 afdichtring 14x28x7 877671 vliegwielhuisdeksel pakking B016792 schroef met flens m6x30 414838 schroef m6x35 B016775 schroef met flens m6x50 B016776 schroef met flens m6x90
head unit - klep vespa 1A007037R cilinderkop montage 434716 pakking 435629 tapeind 842360 plug m6x10 B013833 bovenste dop 483711 kop B019320 klep. in Ø 20 B013716 uitlaatklep Ø22 879456 ext. klepveer B015484 halve kegel 436438 klep pakking ring 843307 kop 1A000174 cilinderkoppakking 411296 moer 435571 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel B016807 schroef m6x112.5
oliepomp vespa 82948R oliepomp montage B015460 oliepomp / carterpakking 829593 schroef met flens B013437 pan olie B014152 carterpakking B016792 schroef met flens m6x30 1C001517 slangklem 487937 gewone ring B014598 torx-schroef m5x12 277916 het lokaliseren van deuvel B015450 oliekeerring B015451 o-ring afdichtring 1A003586R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting B015459 oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 289919 kettingspanner beugel B015444 cilinder / kettingspanner pakking B016777 schroef met flens m6x16 B015445 kettingspanner staaf spacer B016774 schroef met flens m6x25 1A000796 kettingspanner staaf 879459 kettingspanner schuifblok 1A0033175 Hoes 434345 oliepomp ketting drift 1A005743 pakkingring 24.35.7 B015449 o-ring afdichtring
reductie-eenheid vespa 1A0058715 verloopstuk met i.p. 1A005346R met 25x52x15 83026R radiaal lager 15x42x13 B015623 afdichtring 35x47x7 006652 snap ring B016772 schroef met flens m8x35 B016456 pakking van de reductie-eenheid CM002908 slangklem B018670 reductie-unit ontluchtingsleiding B017168 aangedreven katrolas z = 15 B0169605 aangedreven katrolas z = 15 B0172415 transmissie as 1A001669 radachse 1A0016695 radachse B015991 Belleville Spring B016426 schroef met flens m6x14 1A001623 zeskantschroef met flens 1A001437 bord B016772 schroef met flens m8x35 1A000004 stofhoes hoes 1A004858 b? el
rocking hendels steuneenheid vespa 1A003237R tuimelaar inlaat 1A003238R uitlaat tuimelaar B014047 tuimelaar as 1A0037710B nokkenas cpl. 1A0037710A nockenwelle kplt. 1A0037710C nockenwelle kplt. 83029R radiaal lager 12x28x8 83030R radiaal lager 25x42x9 B013836 nokkenas plaat B016474 schroef B018675 timing systeem versnelling B017933 decompressor plaat 1A003919 tse schroef CM266201 schleudermassen CM266203 schleudermassen CM266202 schleudermassen B014903 decompressieveer
geluiddemper vespa 1A0063655 geen beschrijving beschikbaar 1A006767 hitzeschutz 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 844927 platte ring 841782 fairlead 872997 binnenzeskantschroef m8x55 709012 onderlegring 834187 veerring 436947 moer 584344 lambdasonde l. 325 mm
gasklephuis - injector - verbindingspijp vespa 58282R gasklephuis cpl. 1A007986 ansaugstutzen 1A003907 ansaugstutzen 1A007986 ansaugstutzen 1A003750 pakking 828152 schroef 830487 schroef 8799715 injector compleet met aansluiting 1A003914 buis steunbeugel 1A003001 schroef met flens 1A002368 gasklephuis 709532 slangklem 1A000833 slangklem 614188 slangklem
transmissies vespa 1C002832 bremsseil 1C002490 bremsseil 1C002832 bremsseil 179640 pin 270310 registro freno posteriore 1C001736 bord 709674 binnenzeskantschroef m6x20 1C000589 bedradingsclip 257134 slangklem 145298 slangklem 298729 slangklem CM013202 veer voor leidingen / kabels 648891 slangklem 015911 schroef CM017408 bord 217280 slangklem CM006903 fairlead 013836 onderlegring

Frame

remmen buizen - remklauwen (abs) vespa CM068301 remklauw (heng tong) 647078 Remblokken 666139 rem supp. plaat pin 599009 schroef 709047 veerring 1C002557 steuerger? buikspieren 1C000431 regeleenheid sup. haakje CM179301 schroef m6x16 254485 clip m6 015856 schroef m5x21 1C000870 afstandhouder 939278 drift 006965 ring 5.3x10x10 020106 moer m6 006976 veerring 1C001022R abs-eenheid - rechter rempomppijp 127927 pakking 1C002059R speciale schroef 1C001023R voorklem abs unit pijp 127927 pakking 1C002059R speciale schroef 1C000585 bedradingsclip 254485 clip m6 274369 bout 1C000585 bedradingsclip
centrale afdekking - voetsteunen vespa 67361200HQ fu? raumcover 67361200EZ middenconsole 67361200L7 fu�raumabdeckung CM178608 Zelftappende schroef d4.2x29 CM017406 bord CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 673622 centrale mat CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 675052000C linker passagiersvoetsteun 675053000C Rechter voetsteun voor passagiers CM179302 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 673641 kant kralen dx 673640 zij kralen sx 297498 schroef 013836 onderlegring 673623 kitstrips. treeplank 67361900L7 deckel f. inspektion zun 67361900DK deckel f. inspektion zun 67361900HQ deckel f. inspektion zun CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco
drijvende spiegel / s vespa CM262002 rechter zijspiegel CM262001 lh zijspiegel
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid vespa 1C0003975 geen beschrijving beschikbaar 6483975 linker draagarm 198513 siehe 137146 nadellager 119219 pakking ring 006731 pakking 177451 zuigerpen 0111094 stuurbuis ringmoer 0037514 ring van de stuurinrichting 650693 bovenste drukring 650075 lager stuurlager 1C001165 voorwielophanging CM179302 metrische schroef m6x22 969224 moer 1C002590R sto�d�mpfer vorne 1C002525 sto�d�mpfer vorne 174874 drift 601556 schokdemper aansluitbeugel 1C000327 remleiding steunbeugel 174085 drift 174088 onderlegring 012535 onderlegring 021210 moer 597150 schroef 016408 veerring 601026 plug 177445 onderlegring 177408 o-ring 1C0023405 halster 1C002340 halster 1C001969 ring 177436 getekende dop 177494 ring 149104 binnenzeskantschroef m8x40 709047 veerring 177414 onderlegring 006422 ring 1C000110 remschijf 667152 binnenzeskantschroef m6x20 1C0000955 encoder tonrad kilometer 292500 schroef 006964 veerring 177443 pakking ring 177442 kooi à rouleaux 669149 voorwielnaaf 177610 lager 006635 snap ring 021114 moer 177609 cap 012789 splitpen 1C000523 Hoes 561433 voorste draagarmafdekking 1D0005255 abs voorste sensor 975805 schroef 006975 sluitring 5,3x10x0,5 669282 platte ring
frame / carrosserie vespa 67358050L7 karosserie 67358050HQ karosserie 298604 lock ondersteuning
dashboardkastje voor - kniebeschermer vespa 1B003333000EZ gep? ckfachklappe 1B003333000L7 gep�ckfach 1B003333000HQ gep? kfach 657135 plastic plug 1B0035230000C linken brusttasche 1B000588 klep CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco CM179201 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 577861 hendel 577400 pin 577399 veer 297275 pakking 67361800HQ gep? ckfachklappe 67361800Q3 gep? ckfachklappe 67361800L7 abattant 252420 bord 297498 schroef 577005 veer 1B003658 veer 257614 vierkant 675478 lockup haak deur 675490 bord 675489 hendel montage 299972 speciale schroef 577620 zelfborgende moer CM179202 schroef
voorste schild vespa 1B000203000L7 steuerrohrabdeckung 1B000203 stuurkolom deksel 1B000203000HQ verkleidungsteil CM179202 schroef 1B004557500R7 Patat 1B000272 bovenste embleem 1B004559500R7 Patat 1B000273 centraal embleem 1B000274 lager embleem 1B004560500R7 Patat CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 157716 Taco 673639 rechter schildrand 673638 linker schildrand 674145 centrale schildrand CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13
voorwiel vespa 1C001634 voorwiel 1C00289500090 vorderrad 3.00 "" x12 "" 149104 binnenzeskantschroef m8x40 709047 veerring 597679 tubeless klep 1C002662 reifen 110 / 70-12 "" 668168 reifen 110 / 70-12 "" 1C002662 reifen 110 / 70-12 ""
benzinetank vespa 673632 benzinetank 656022 plug 656021 tankdeksel pakking 620737 vuldop rubber 576546 ring moer 6405162 complete brandstofpomp montage 1B000035 complete brandstofleiding 680057 indicator brandstofniveau 676200 pakking 709116 moer 006125 onderlegring 656003 pakking 018639 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 013880 platte ring 16x6,5x1,5 254485 clip m6 1B000285 afstandhouder 1B000694 complete ontluchtingspijp CM001914 slangklem CM013201 veer CM001914 slangklem 097734 onderlegring 018509 schroef CM179301 schroef m6x16 573918 slangklem
stuur - master cil. vespa 1B001227 stuur met u.p. 668874 inbusschroef 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 267917 platte ring 015330 moer CM087705 gasklephuis montage 666845 grip. r.h. 666965 grip. l.h. 1C000990 gaszug schlie? en 1C000989 gaszug? fnen CM074907 voorrem hydraulische pomp 497042 rem hendel CM063809 kupplungsgriff 781120 hendel achterrem 123394 schroef 265249 schroef 267948 veer CM180701 Zelftappende schroef d4x16 657046 veer
stuurbedekkingen vespa 1B000071000HQ lenkerdeckel vorn 1B000071000L7 lenkerdeckel vorn 1B000071000EZ Hoes 1B001231000EZ Hoes 1B001231000HQ lenkerdeckel 1B001231000L7 lenkerdeckel 1B001231000DU lenkerdeckel 265636 schroef 259577 schroef 1B005482 instrumentenframe 1B001986 instrumentenframe 297498 schroef 1B000074000L7 deckel r. 1B000074000HQ hinterer lenkerdeckel 1B000074000DV hinterer lenkerdeckel 1B000075000TA hinterer lenkerdeckel 1B000075000L7 deckel l. 1B000075000HQ hinterer lenkerdeckel
helmhuis - onder het zadel vespa 673615 helm compartiment
sloten vespa 577454 cilinder met sleutels 656873 uitgehouwen sleutel met transponder minda 298731 pakking ring 1B002609R slot lichaam 58200R startonderbreker antenne 298903 blocchetto serratura completo 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 253937 veer 643132 hoofdschakelaar CM013201 veer 674399 actuator steunbeugel CM179302 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 582990 magneetventiel 584121 zeshoekige schroef 577620 zelfborgende moer 577128 gewricht 1B003298 zadel aanhalen veeractuator CM012851 actuator-hendel zadeloverbrenging 673911 ondersteuning voor zadelslot CM023701 slot lichaam CM179202 schroef 668762 slangklem CM012852 zadel kabel
borden - emblemen vespa 576464 schild "piaggio" 2H000927 naamplaatje "sprint" 2H000926 naamplaatje van vespa 672060 "vespa" voorlabel 1B001078 naamplaatje "vespa voor kinderen" 2H000928 targhetta frontale "sprint" 1B001495 targhetta copristerzo alta 1B001496 targhetta copristerzo media 1B001497 onderste stuurafdekplaat 1B001023 zelfklevende plaat "abs" 2H001199 zelfklevende plaat "i-get" 1G000151 plakette 2H000931000A1 garnituur kit sprint s 2H001932000A1 deko serie 2H001926000A1 deko 2H001928 schild
achterrem - remklauw vespa B0176035 remhendel as B016477 o-ring afdichtring 56294R kaken coup 56294R5 kaken coup 647384 remschoenen veer terug 1A000348 schroef m6x35 1C002243 blechst? ck 828862 vierkante moer
achterklep - spatscherm vespa 673629 tankdeksel CM179201 metrische schroef m6x22 676206000C achter bescherming 58233R reflector 58233R5 reflector 015911 schroef 254485 clip m6 CM179301 schroef m6x16 016670 ring 4,5x12x1 CM017409 clip d.4,2 584884 nummerplaathouder 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 584877 uitbreiding 268596 schroef 290315 reflector 479882 afstandhouder 180859 bord
achtervering - schokdemper / s vespa 1C000579R complete achterschokbreker 178150 bovenste buffer 267038 platte ring 016408 veerring 021108 moer 667872 bevestigingsbeugel schokdemper achter 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10 844483 binnenzeskantschroef m8x50 020008 moer
achterwiel vespa 1C00289600090 hinterrad 3.00 "" x12 "" 1C001636 achterwiel 597679 tubeless klep 1C000813 band 120 / 70-12 " 1C002663 reifen 120 / 70-12 "" 601205 afstandhouder 273099 gewone ring 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen
zadel / stoelen vespa 1B004476000C1 sitzbank 1B001300 zadel montage CM179302 metrische schroef m6x22 577492 drift 298729 slangklem 296456 drift B016426 schroef met flens m6x14 1C000590 gereedschapset. standaard l / jack 1C002559 gereedschapset. standaard l / jack 1C000590 gereedschapset. standaard l / jack
zijdeksel - spoiler vespa 67362700HQ deckel spoiler 67362700L7 deckel spoiler 67362700EZ bedek spoiler 1B001011000HQ deckel spoiler 1B001011000L7 deckel spoiler 1B001011000EZ Hoes 675662 spoiler hoes 299559 Hoes 299557 Hoes 1B000112 Hoes 1B001266 zadelhandvat met u.p. 1B001288 handvat deksel 1B001310 handvat deksel 877289 binnenzeskantschroef m6x24 012533 tandkrans 6,6x11x0 CM179201 metrische schroef m6x22
stand / s vespa 1C002197 hauptstr? nder. 030115 zeskantschroef m10x130 002440 zelfborgende moer m10 1C001867 afstandhouder 1C002702 pad 272426 pad 1C002702 pad 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente
zwaaiende arm vespa 5A000483 complete zwenkarm aan framekant 598917 bus 600161 rolkooi 5A000485 complete zwenkarm aan motorzijde 597317 bus 56127R naaldlager 1C000439 afstandhouder 597914 inbusschroef 266845 onderlegring 1C000449 afstandhouder 271740 moer 1C000440 afstandhouder 271807 zeskantschroef m10x202 002440 zelfborgende moer m10 1C0005025 complete silent block steunbeugel 668514 silent-block 006416 borgring 1C000421 stille blokafdekking 1C000608 Hex schroef 178790 platte ring 002440 zelfborgende moer m10
wielkast - spatbord vespa 67364400HQ vorderradkotfl? el 673644 voorspatbord 67364400L7 vorderradkotflügel CM179201 metrische schroef m6x22 288245 flensmoer m6 1B000796 achterspatbord CM179201 metrische schroef m6x22 709047 veerring

Elektrisch

vliegwiel magneto vespa 680207 compleet magneto vliegwiel B018108 complete vrijlooprotor 680205 stator B018106 behuizingsblad 1A003111 tcic schroef m5x10 B018105 behuizingsblad 000097 transmissiesleutel 841047 moer m16x1.25 B018464 Belleville Spring 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 1A003109 tccic m5x16 1A001379 ventilator 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 874557 flensmoer m8x1,25 B015807 platte ring
koplampen - richtingaanwijzers vespa 1D000008 koplamp. assy 231215 lamp 1B001270 koplamp frame 830061 schroef met flens 006965 ring 5.3x10x10 621914 schroef CM017418 bord 642651 richtingaanwijzer rechtsvoor 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 642650 richtingaanwijzer linksvoor 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 192598 cap 015727 Zelftappende schroef 2,9x9,5
hoofdkabelboom vespa 1D001491 kabelbaum 584211 zekeringhouder 293256 rietzekering 5a 252945 zekering 7,5a 292507 zekering 10a 640879 slangklem 2.7x132 641764 slangklem 584002 klem 657229 slangklem 680036 steun klem 580561 zekering 20a 639560 veer voor connector 667643 slangklem CM006903 fairlead CM006908 terugslagveer CM006911 terugslagveer CM006910 molletta 1D000071 slangklem B016777 schroef met flens m6x16 1D000080 band 1D000081 band 145298 slangklem 257134 slangklem 298729 slangklem 231590 elastische veer 1D001378R stopcontact usb 1D002258 stopcontact usb 1B001591 fairlead
meter combinatie-dashboard vespa 1D001501R meter combinatie 1D000573 glas "niet suppliabe" CM180701 Zelftappende schroef d4x16
achterlichten - richtingaanwijzers vespa 642946 achterlicht 181746 lamp 12v-10w 1D000271 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B000116 knop 006975 sluitring 5,3x10x0,5 D9004468091 grijper clip 6426535 richtingaanwijzer rechtsachter 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 6426525 richtingaanwijzer linksachter 1D000261 halogeenlamp 12v-6w CM017405 Veerplaat 008372 schroef d3,5x13 1D000085 compleet kentekenlicht 1D000314 kentekenverlichting achter 2920225 lamp 12v-5w 297498 schroef CM017418 bord 673610000C nummerplaat lichtkap 1B001016 int. kroonlijst 248419 Veerplaat
afstandsbedieningen - batterij - claxon vespa CM071817 toeter B016777 schroef met flens m6x16 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 1B003012 batterijhouder lade 1B0009865 batterij klem CM179302 metrische schroef m6x22 58115R relais 12v / 80a B016777 schroef met flens m6x16
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen vespa 1D000630 elektrisch bedieningsapparaat sx 674426 Links zie richtingaanwijzer 297498 schroef CM017410 klem CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 642032 stop knop 582988 knop om zadel te openen 1D000676 elektrisch bedieningsapparaat dx 674427 rechts lo. richtingaanwijzer
stater - elektrische starter vespa 1D001647 startmotor 1A009964R startmotor 1A000350 schroef met flens m6x25 020106 moer m6 880317 elektrische startversnelling B014165 startmotor versnelling 581309 aarde vlecht 641204 tri / gelobde zeskant zelftappende schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 003056 platte sluitring 6,4x12x1 016406 veerring 6,4x11,8x1
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel vespa 58090R5 spanningsregelaar 414837 schroef met flens m6x25 680069 connectoren ondersteunen beugel 830061 schroef met flens CM278902 elektronisches steuergerät B016777 schroef met flens m6x16 641764 slangklem 680228 richtingaanwijzer controle 1D000012 steun beugelsensor B016777 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 680212 val sensor 015856 schroef m5x21 224664 sluitring 5,2x15x1,5 680140 afstandhouder 680147 beschermkap 1D001819 helter CM006905 terugslagveer CM006911 terugslagveer CM255202 bobine 872269 schroef met flens m5x8x20 012528 onderlegring 1A000638 h.v. spoel steunbeugel B016774 schroef met flens m6x25 013880 platte ring 16x6,5x1,5 487665 fairlead B018293 afstandhouder 641764 slangklem 080341 cavo base a.t. 642200 afgeschermde dop 642317 apparaatbeugel

Onderhoud aan mijn Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU

Jouw Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Vespa onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Vespa Vespa Sprint Sport 150 4T 3V Iget ABS EU 2016.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com