Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Derbi GPR 125 4T E3 2009.

Alle Derbi GPR 125 4T E3 2009 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Derbi.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Derbi GPR 125 4T E3 2009. PartsRepublik heeft naast de originele Derbi onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Derbi GPR 125 4T E3 2009 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Derbi GPR 125 4T E3 2009.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter derbi 866307 cto.caja filtro gpr125 09 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem 00002051551 schroef 847227 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 863212 slang 00H03200271 slangklem 862923 geen beschrijving beschikbaar 863475 pijp 00H06400291 slangklem 863320 pijp 00G03801091 slangklem 840561 klep 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00402060001 ring d6 din125 aznb 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 863474 pijp 00A00410501 klem 00D03700131 slangklem 831259 slangkoppeling 00H03801461 slangklem 863472 geen beschrijving beschikbaar 832059 pakking 00D05910081 schroef m6x16
carburateur derbi CM1282185 carburateur 842515 Hoes 877764 Hoes CM140902 klep gasveer 842518 kop CM140208 jet naald CM140301 diafragma CM140101 stationaire straal 35 CM144605 inactieve jet CM129906 maximale straal 100 828831 stelnaald CM147102 stelnaald 842522 vlotter kit 842523 vlotterkamer kit CM149504 vlotterkamer cpl. CM156710 vlotterkamer cpl. 828844 cap CM142905 compleet automatische starter CM142913 compleet automatische starter 828843 bord 842519 startapparaat 494921 juntas-serie carburador 842516 kachel 842521 slangenset CM200401 pijp CM200402 pijp 00D03700131 slangklem 864480 slangklem 841695 luchtinlaat 00H06400291 slangklem 00H03700461 pijp 00N03800461 slangklem
koppeling derbi 8714605001 koppelingsoverbrenging cat.1 8714605002 koppelingsoverbrenging cat.2 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 871340 bremsscheibe 1A007879 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 871605 koppeling veer 879285 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 847220 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 00000326260 moer 847223 pin 871684 afstandhouder B044411 afstandhouder 847218 onderlegring 436783 flensmoer B015804 flensmoer 8714475002 rondsel 8714475001 rondsel 000097 transmissiesleutel 00000047110 borgring 847224 onderlegring 847222 lager 847042 onderlegring
koppelingsdeksel derbi 8717035 koppelingsdeksel 871557 deksel pakking 878241 deksel pakking 872626 oliefilterdeksel AP9150355 o-ring d53.65x2.68 AP9150167 veer 874081 Oliefilter 845753 binnenzeskantschroef m5x20 871354 waterpomp deksel 871418 o-ring 871358 waaier 82991R pakking ring 842595 pakking ring CM001907 slangklem 414838 schroef m6x35 847075 oliekeerring 871450 pomp-cilinderslang 1D001138 sensor 82580R sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 8713725 as van de waterpomp. 82871R afdichtring 20x30x5 82897R afdichtring 20x30x5 871374 uitrusting
cilinder - zuiger derbi 874533 cilinder met zuiger 8953440004 piston assy "d" .58-cat.p 8745340004 piston assy "d" .58-cat.p 8953440003 piston assy "d" .58-cat.o 8745340003 piston assy "d" .58-cat.o 8953440002 piston assy "d" .58-cat.n 8745340002 piston assy "d" .58-cat.n 8953440001 piston assy "d" .58-cat.m 8745340001 piston assy "d" .58-cat.m 82893R cilinderkoppakking CM157503 pakking sp. 0,5 CM157502 pakking sp. 0.4 CM157501 pakking sp. 0.3 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 873173 zuigerpen AP2DBN000133 snap ring 847277 kettingspanner beugel 847928 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
cilinderkop derbi 871579 cilinderkop. 2A000133 cilinderkop. AP3FCN000128 bus AP4ABN000132 schroef m8x40 AP3FCN000127 plaatsingspen 8x10 AP3ADN000115 schroef m8x166 AP3EEN000234 onderlegring AP4ABN000117 schroef m6x130 871445 rondsel AP3CLA000637 uitlaatklep AP3CLA000636 inlaatklep 854563 klepsteelafdichting AP3CHA000237 veer AP3CIA000238 halve kegel AP3CGA000635 bovenste kopje AP3CBA000677 uitlaat nokkenas AP3CBA000675 inlaatnokkenas CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222705 klepstoterbak 2.4 AP4ADN000248 schroef m6x40 873651 pakking 871705 hoofddeksel AP3ATN000118 speciale schroef AP3CAA000399 elastische drift 638853 bougie (ngk) cr8eb 874617 pakking AP3DDA000379 kettinggeleiderplaat AP3DDA000380 kettingspanner schuifblok AP3AVN000197 schroef AP2DCA000254 nokkenas ketting AP3DBA000640 timing versnelling AP3DVN000235 onderlegring 00G01800751 Hoes
aandrijfas derbi 8711475001 geen beschrijving beschikbaar 8711475002 krukas cpl..cat.2 8999175002 krukas cpl..cat.2 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 415139 geen beschrijving beschikbaar
uitlaat derbi 863506 pakking 862560 speciale moer 865637 cto.tubo escape gpr125 09 00H03405061 geluiddemper clip 00H03406321 pakking 865638 cto.sordina gpr125 09 00000004850 schroef 00402080001 sluitring d8 00023108000 moer m8x125 86594400W5G externe dekking 864201 schroef 00F04201361 onderlegring 00G03702181 bord 00H02201731 silent-block
versnellingsbak derbi 871724 schakel cam 847213 zuigerpen 4x6 847036 onderlegring 871442 pin 847031 vork 83072R vork 871443 pin 847032 vork 83073R vork 872957 versnellingsbak aangedreven as 872958 versnelling 1a 872960 versnelling 5a 871433 versnelling 3a 871434 versnelling 2a 872961 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157106 drukring 1.6 CM157105 drukring 1.7 CM157104 drukring 1.8 CM157103 drukring 1.9 CM157102 drukring 2 CM157101 drukring 2.2 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 872949 primaire tandwielas 872956 aangedreven as B046328 smering pijp 873097 o-ring 86178R uitrusting 863662 uitrusting 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 00000004510 schroef 00000034050 ext. getande ring AP8150284 ext. getande ring
slang derbi 871757 slang 841613 schroef m8x20x1 873685 slang 223740 o-ring AP8212708 thermistor AP2BAA000206 thermostaat AP2B44000206 thermostaat AP3BAA000207 thermostaatkap AP3FCN000250 afstandhouder 6x8x6.8 AP4ADN000014 schroef m6x20 873294 tapeind 879375 slangklem
oliepomp derbi 006408 veiligheidsring 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 829593 schroef met flens 871301 snap ring 871454 oliepomp tandwiel 871451 oliepomp assy. 871500 pakking 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 82823R oliefilter plug 826165 oliefilter plug
selector derbi 847083 koppelingshendel 847073 bout B017981 bout CM151201 ontkoppelingsas 00052062011 schroef 873566 bord 871554 hendel 1A006754 getriebeschaltung 8721654 getriebeschaltung 844094 motorolie ontluchtingspijp 847557 ring 005970 ring 00002028770 onderlegring 847228 onderlegring 00000013510 schroef 5m80x10 1A003116 schroef 5m80x10 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 847069 veer 847070 schroef AP8235011 versnellingspook AP8220189 rubber 00013064000 tor.c / avell.ellen.6m100x40.d- AP8121697 Belleville Spring 00G00803101 onderlegring 219277 moer 00026006001 moer 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 865649 versnellingspook 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 865650 versnellingsbak koppelingsstang assy 866514 bus

Frame

lichaam derbi 865923 voorruit 861227 moer m4 861228 platte ring 861226 moer m4 866221 rh achteruitkijkspiegel 866222 lh achteruitkijkspiegel 865946 spiegels pakking 862210 schroef 866091 kuipsteun voor 00004163500 schroef 323990 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 865926 socket ondersteuning 00H01501701 schroef 00F00200731 moer AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 866137 kuip lagere steun 847227 schroef 00002051551 schroef 00031105000 sluitring d5 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 00002051551 schroef 847227 schroef 00031105000 sluitring d5 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86592500W4N kuip 00H06300861 schroef 6x14 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 R865924 RH kuip. rood 86592400WR05 RH kuip. rood 86592400WN45 RH kuip. grijs 86592400WA75 caren.front.dr.azl.a? Él2.gpr50 R865948 kuip. grijs 86594800WR05 kuip. grijs R865948 kuip. grijs 86594800WN45 kuip. grijs R865948 kuip. grijs 86594800WG85 kuip. grijs 00011941300 schroef 00002051251 schroef 00031105000 sluitring d5 00G04401462 moer d5 AP8152302 schroef met flens m5x12 863408 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5
lichaam (2) derbi 86564100W3R voorspatbord 86734200W4N voorspatbord 86564101WN35 voorspatbord 86734200W4N voorspatbord 866660 schroef m6x100x10 inox 00000023060 moer m6100 862211 binnenzeskantschroef m6x30 00H00702051 voorste spatschermsteun 867258 voorste spatschermsteun AP8121032 bus 00H00700321 bus 00008062000 schroef 86593300WB45 tankdeksel. wit 86593300WG85 tankdeksel 86593300WN45 tankdeksel. zwart 86593300WR05 tankdeksel. fluo rood 00000004510 schroef 00H03800722 onderlegring 86593400W4N tankdeksel 861228 platte ring 866499 schroef d3x10 tp88z 86592700WB45 rechts onderkuip. wit R865927 rechts onderkuip, zwart 86592700WR05 rechts onderkuip, zwart R865927 rechts onderkuip, zwart 86592700WN45 rechts onderkuip, zwart R865927 rechts onderkuip, zwart 86592700WG85 rechts onderkuip, zwart R865928 Links onderkuip, wit 86592800WR05 Links onderkuip, wit R865928 Links onderkuip, wit 86592800WN4 Links onderkuip, wit R865928 Links onderkuip, wit 86592800WG85 Links onderkuip, wit R865928 Links onderkuip, wit 86592800WB45 Links onderkuip, wit 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5 AP8152302 schroef met flens m5x12 863408 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5 00002051551 schroef 847227 schroef 00031105000 sluitring d5 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86593000W4N rechter zijbeugel 86592900W4N Linker kuip 00G01503701 schroef 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 865945 schot 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00402060001 ring d6 din125 aznb 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00002051251 schroef 00H03800722 onderlegring 00G04401462 moer d5 AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 866495 tankdeksel 864454 flens d8 d8 00008051200 schroef 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00000023050 moer 00D01200171 sluitring d6 866697 r-game stickers gpr 125cc 4t wit 2009 866698 r-game decals gpr 125cc 4t zwart 2009 867243 sticker set 86737800WG8 sticker serie
lichaam (3) derbi 86593900W3N rechts zijpaneel. lager 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86594000W3N lh zijpaneel. lager 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5 00H01500691 moer d5 AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 86593700W3N top union quillas ngr.part.gpr125 09 AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 866012 kuip bevestigingsplaat 00002051251 schroef 00H03800722 onderlegring 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 866089 haakje 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00402060001 ring d6 din125 aznb 865935 rechts deksel 865936 lh dekking 00002051251 schroef 00031105000 sluitring d5 00G04401462 moer d5 AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5
lichaam (4) derbi 865931 rechts deksel 865932 lh dekking AP8152339 schroef met flens m5x9 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 865627 ondersteuning 865628 ondersteuning 864850 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00002011600 schroef m10 00402100001 onderlegring 86595200W6G tandwiel deksel 898059 tandwiel deksel 00006051500 schroef 00H01600911 pin 866643 waterbescherming gpr12 00002051551 schroef 847227 schroef 00H03800722 onderlegring 00G04401462 moer d5
kader derbi 8666935 kader. zwart 898055000WN6 kader. zwart AP8104597 pakking ring 865676 afstandhouder 00000056205 lager 865666 buis 86562301WN6 zadelsteun 00004114500 inbusschroef 00402100001 onderlegring 002440 zelfborgende moer m10 00262100032 zelfborgende moer m10 00002084011 schroef 00402080001 sluitring d8 86562501WN6 cto.cuna motor ngr.bslto.gpr125 09 00H03000272 schroef 10m150x100 00402100001 onderlegring 863908 moer 10m150 866471 gescheurd / alles. 10m 150x40 din912 12,9 dac 00402100001 onderlegring 00000004860 inbusbout 8m125x6 00402080001 sluitring d8 00026008001 moer 8m125 AP8132957 RH voetsteunen AP8132958 lh voetsteunen AP8121134 pin AP8221286 voetsteunpen AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8121940 ls veer voorste voetsteun 00003515370 onderlegring 847182 veiligheidsring 006408 veiligheidsring 866215 vork 00000013825A tor.av.all.8m125x25.d-7991 znb. 8221204 zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer 00026008001 moer 8m125 899557 rechter voetsteun 866138 rechter voetsteun 866139 linker voetsteun 899558 linker voetsteun 00000004825 schroef 8m125x25 00023108000 moer m8x125 00002083001 schroef AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8221286 voetsteunpen 866464 bord 00000061060 bal d6,35 AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar 00003515370 onderlegring 847182 veiligheidsring 006408 veiligheidsring 86565101WN6 rechts voetensteun 86565201WN6 lh voetsteun ondersteuning 00002083001 schroef 00402080001 sluitring d8 00023108000 moer m8x125 865626 stand ondersteuning 86561601WN6 zijstandaard 865617 bevestigingsschroef zijstandaard 865618 moer m10x1.25 8221211 interne zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer 219277 moer 00026006001 moer 866012 kuip bevestigingsplaat 00H02900761 schroef met flens m6x10 969296 schroef met flens m6x10 866141 rechts voorste voetsteunbescherming 866142 lh voorste voetsteunbescherming 00002051251 schroef 00031105000 sluitring d5
voorvork derbi 8656650001 voorvork 866766 stengelbasis 863149 schroef m8x35 866767 hub + rh vorkpoot 866768 zuiger compleet 865471 vorkbuis dop 866769 naaf + linker vorkpoot 866770 mouw 865467 oliekeerring 896516 oliekeerring 865466 onderlegring 865468 snap ring 865463 stofkap 865475 mouw sticker 863159 onderlegring 865476 speciale kolomschroef m10x40 865465 sticker en bord set paioli 864521 r-schroef m8x25 865675 bovenste plaat 865482 moer 866779 schroef m6x20
voorwiel derbi 00H01212841 voorwiel. zwart 866574 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 00G04702091 tubeless ventiel 270991 tubeless ventiel 00H01205271 voorwiel as 86190R voorwiel as 601345 kogellager 00058020200 kogellager 00H01205031 interne afstandhouder 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 Hoes 866090 voorremschijf 00H02402282 schroef 6x20 864318 geen beschrijving beschikbaar 00000004160 schroef B044196 remklauw voor 866686 voorste hoofdcilinder 85238R voorste hoofdcilinder B044202 remblokken kit sbs s 60 hh B044201 remblokken kit sbs si 90 hh 866687 Remblokset voorpen 00H04705121 ontluchtingskit 867240 ontluchtingsventiel B044410 pen en veerset
stuur derbi 86136R sturen. voor de helft B045981 sturen. voor de helft 00002083001 schroef 866233 anti.v gewicht. zwart 00004154000 schroef 866266 gasgreep 00G00909071 l.h. handgreep AP8127592 RH-lichtkiezer 86166R De lichtkeuzeschakelaar 865647 geen beschrijving beschikbaar 865646 koppelingskabel 866381 kabelsteun 864454 flens d8 d8 00H01501811 flens d8 d8 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 866424 kabelgeleider ondersteuning 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00402060001 ring d6 din125 aznb 00H01501811 flens d8 d8 864454 flens d8 d8 00008061200 schroef 6m100x12 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 00D01000701 stop schakelaar 865951 koppelingshendel cpl. 00H00900351 koppelingskabel register 00H00904291 koppelingshendel B044194 voorste hoofdcilinder 865507 voorste hoofdcilinder 85238R voorste hoofdcilinder B044198 voorremhendel 864339 rem hendel 862534 Hoes B044197 rempomp deksel 867283 rempomp deksel B044408 u-bout 00H02100901 slangklem 00000004512 schroef B044195 voorremslang 866674 voorste hoofdcilinder 85238R voorste hoofdcilinder 862494 pijp montage 00006309260 pijp montage 867237 olieslang koppeling 867238 onderlegring 00006321040 onderlegring 867238 onderlegring 00005010760 cap B044409 stop schakelaar
sloten derbi 865682 slot kit 00002084011 schroef 866100 tor.fij.cerrad.m8x42 gpr125 863540 toolkit 866223 op''s handboek i-d-f-e-uk-nl 865004 geen beschrijving beschikbaar 866224 calca antimanipul.gpr125 09 866225 geen beschrijving beschikbaar 865403 schakelsleutel 862931 schakelsleutel 00H00600681 sloten 00H00604141 hendel 00002051251 schroef 00002053051 schroef 863990 Hoes 866699 r-junta tapon deposito g 864501 Hoes 00D03700131 slangklem
achterrem derbi AP8235012 achterremhendel AP8220189 rubber 00013064000 tor.c / avell.ellen.6m100x40.d- AP8121697 Belleville Spring 00G00803101 onderlegring 219277 moer 00026006001 moer AP8221289 veer achterremhendel B044255 veer achterremhendel 866514 bus 00000023060 moer m6100 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 865493 stop schakelaar 00026006001 moer 219277 moer 864454 flens d8 d8 00008051200 schroef 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00000023051 moer 5m80 85239R achterste hoofdcilinder 866688 achterste hoofdcilinder B044203 achterste hoofdcilinder B044488 pompdeksel 866689 Hoes 862534 Hoes B044204 achterremslang 866690 achterremslang 866691 achterste hoofdcilinder 85239R achterste hoofdcilinder B044205 achter remklauw 2B000735 achter remklauw B044224 remblokken kit sbs si 80 gg B044223 remblokken kit sbs s 60 hh 866692 paar achterkussens 864123 ontluchtingsventiel 867238 onderlegring 00006321040 onderlegring 867238 onderlegring 862494 pijp montage 00006309260 pijp montage 867237 olieslang koppeling 865511 bus B044412 veer kit
achterwiel derbi 00H01310381 achterwiel. zwart 867339 achterwiel (compleet) 866575 geen beschrijving beschikbaar 00G04702091 tubeless ventiel 270991 tubeless ventiel 865681 wiel pin 866540 afstandhouder 00058020200 kogellager 601345 kogellager 00H01308091 interne afstandhouder 866536 afstandhouder 00H00300672 moer 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 866115 remschijf achter 00H02402282 schroef 6x20 865033 ketting ring 867341 kettingring z = 49 AP8152287 schroef met flens m8x25 864850 schroef 00037000600 veiligheidsring d6 864388 ketting 00H01502211 afstandhouder 864318 geen beschrijving beschikbaar
zadel derbi 8656610001 bestuurderszadel 866700 zadelrubber 8656630001 achter zadel 866701 zadelrubber 00H06101251 schroef 00D01200171 sluitring d6 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 R865941 colin sillin blnc.cuarz.gpr125 09 86594100WB45 colin sillin blnc.cuarz.gpr125 09 R865941 colin sillin blnc.cuarz.gpr125 09 86594100WR05 colin sillin blnc.cuarz.gpr125 09 R865941 colin sillin blnc.cuarz.gpr125 09 86594100WN45 colin sillin blnc.cuarz.gpr125 09 86594100WA75 staartbekleding, blauw 00H01501701 schroef 00F00200731 moer 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00D01200171 sluitring d6 254485 clip m6 00D01501371 clip m6 86594200W4N achter kuip. zwart 865943 staart stroomlijnkap sluiten 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5 00H01501701 schroef 00F00200731 moer 863408 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 866017 koplamp achter supp. 00011030900 geen beschrijving beschikbaar 865644 kentekenplaathouder 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 861242 casqu.fij.tops lat.sup.rs 50cc 866061 casq fij.suplmnto.guard.tras.gpr125 09 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00008915020 tule 865643 nummerplaathouder 00G01503701 schroef 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00G04403752 reflector 847181 onderlegring 00D02600631 onderlegring 00000023040 moer 865642 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 866654 cap
zwenkarm - schokdemper derbi 86560900WN6 zwenkarm 86561001WN6 zwenkarm 00H00301811 rolkooi 600161 rolkooi 00H01804331 kettinggeleiderplaat 00011141300 schroef 4.8x13 847226 onderlegring 00000031050 onderlegring 00H00305411 pin 00032015000 onderlegring 865615 moer 865612 afstandhouder 866753 afstandhouder 865611 casq.separ.iz.bsculnt.gpr125 09 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01509181 kettingkast 00016041301 schroef 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus 00023112000 moer 12mx175 00H00302892 schroef 12m 175x50 00001213190 klaring bus 00002084514 schroef 8m125x45 847183 onderlegring 00056060801 met 608 2rs 863018 ketting brancard 863017 geen beschrijving beschikbaar 00D02500271 motor borgring 00262080022 moer 8m125
tank derbi 865630 benzinetank 00H01503701 schroef m6x25 864109 bus 00H00403581 silent-block 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 866169 tor.all6mx100x100 din912 znb 00D01200171 sluitring d6 866500 brandstoftank bus 866164 brandstoftank afstandhouder 00000023060 moer m6100 866494 tankdeksel 865953 tank steunbeugel 00000004630 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100 00G00400501 slangklem 863699 brandstofkraan 00D03700131 slangklem CM200110 r mixer toevoerleiding 00D03700131 slangklem 00H00400501 slangklem 7.8-8.3 866436 cto.filtro depres.gpr125 09 00H00400501 slangklem 7.8-8.3 CM200120 geen beschrijving beschikbaar 865653 cto.radiador gpr125 09 861299 Hoes 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00D01500552 kop 00D01500471 ring moer 00008915020 tule 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 584715 temperatuurmeter 864808 onderlegring 00H03800091 slangklem 865654 waterkoelerkop buis 00H03800091 slangklem 00H03800091 slangklem 865655 waterkoeler-pomp buis 861165 slangklem 866136 koelvloeistof tank 863943 Hoes 00A00410501 klem 864572 exp.tnk-rad. slang 00A00410501 klem 00A00410501 klem 864510 ontluchtingspijp 00D00900531 slangklem 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00D01200171 sluitring d6 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 864049 elektrische ventilator 864164 schroef 00011142500 schroef 00H03800722 onderlegring 00003515370 onderlegring 864168 moer 00H03805091 flens

Elektrisch

cdi magneto assy derbi 871166 vliegwiel zijafdekking 874776 vliegwiel zijafdekking 871558 pakking 479986 o-ring 8290405 plug cpl. 414838 schroef m6x35 827085 pakking ring 832130 complete oliepeilstok 873498 moer 840320 onderlegring 640043 stator cpl. 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring 640044 rotor 641480 rotor 871369 ring 871521 sprag koppeling 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 58143R startmotor 414837 schroef met flens m6x25 871515 bord 008375 schroef m6x14 000097 transmissiesleutel 00026006001 moer 219277 moer
Elektrisch systeem derbi 865635 cto.instalac.electr.gpr125 09 865631 RH koplamp 865632 Koplamp 00011031801 schroef 3.6x18 847226 onderlegring 00000031050 onderlegring 00H01002131 lamp 865633 zijverlichting 00011030900 geen beschrijving beschikbaar 890214 knipperlicht linksachter 890213 knipperlicht rechts achter 00H01701011 lamp ry10w 12v AP8127489 lamp ry10w 12v 862210 schroef 00D01200171 sluitring d6 00000023060 moer m6100 865634 achterlicht 00011141900 bolkopschroef 4.2x16 din7981 00H03800722 onderlegring 864461 afstandsbus 00D01010821 silent-block 00G05701471 nummerbord licht 00002052051 schroef 00H03800722 onderlegring 00000023051 moer 5m80 00G01000791 lamp 866007 accubak 00011141300 schroef 4.8x13 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00H01812471 bevestigingsbatterij 00H01811471 tope bateria drd pro 50cc 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 00H03302401 batterij (yuasa) 12v-6ah 00G01802361 o-ring 58191R cdi unit assy 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00D01200171 sluitring d6 254485 clip m6 00D01501371 clip m6 86135R hupe 863339 hupe AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 00002082021 binnenzeskantschroef m8x20 00402080001 sluitring d8 00262080022 moer 8m125 82582R spoel 58083R spoel 640637 scr. bougiedop 00000004525 schroef m5x25 00H03800722 onderlegring 00G04401462 moer d5 58090R5 spanningsregelaar 486062 Spanningsregelaar 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00402060001 ring d6 din125 aznb 58115R relais 12v / 80a 584521 relais 12v / 80a 00012151000 schroef 5m80x10 00031105000 sluitring d5 00H01500691 moer d5 00G04401462 moer d5 864506 relais 865645 dashboard 00011051801 schroef 5,1 x 18 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00D01010821 silent-block 864461 afstandsbus 898626 wielsnelheidssensor 86137R wielsnelheidssensor 00000034060 geen beschrijving beschikbaar 00000021060 moer m6x100 866451 slangklem 00D00900531 slangklem 00F00900531 slangklem 290x4.8 00N05700601 schakelaar 864648 lont 00G01002911 lont 864565 diode 00H06302771 geen beschrijving beschikbaar AP8117258 trillingsdempend rubber 00D01010821 silent-block 864461 afstandsbus CM201402 buiskap

Gereedschappen

speciaal gereedschap derbi 864567 gereedschapsset 864487 tandwielpaar houder gereedschap 864486 transmis. as vergrendelgereedschap 865259 koppeling vergrendelgereedschap 00H05300041 koppeling vergrendelgereedschap 865260 tandwielpaar houder gereedschap 864592 specifieke tools 864868 vliegwieltrekker 865261 vork 020426Y vork 866380 waterpomp kit

Overig / Niet ingedeeld

voerders derbi CM1569015002 2e kat. compleet carter 8993115002 2e kat. compleet carter CM1569015001 kurbelwellengeh�use 1A0058840A kurbelwellengeh�use 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485912 radiaal kogellager 15x42x13 873086 pakking 847019 oliekeerring 82668R lager 847211 rolkooi 1A006087 schakelaar 847018 schakelaar 872055 pakking 432621 rolkooi 847076 as pin B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 828922 schroef met flens m6x75 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 873735 slangklem 847075 oliekeerring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 847211 rolkooi 82668R lager 224664 sluitring 5,2x15x1,5 031057 schroef m5x14 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 224664 sluitring 5,2x15x1,5 031057 schroef m5x14 864589 cat.b rode bus halve schalen 8580170R cat.b rode bus halve schalen 864588 cat. een blauwe bush halve schelpen 8580170B cat. een blauwe bush halve schelpen 8580180B cat.b blauwe bus halve schalen 864590 cat.b blauwe bus halve schalen 8580180R cat. een rode bus halve schelpen 864591 cat. een rode bus halve schelpen CM1543025 (d) eng. 125 4s / 4v 6m e.3 h2o derbi moto CM1543055 (d) eng. 125 4s / 4v 6m e.3 h2o derbi moto

Onderhoud aan mijn Derbi GPR 125 4T E3

Jouw Derbi GPR 125 4T E3 goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Derbi GPR 125 4T E3. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Derbi GPR 125 4T E3.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Derbi GPR 125 4T E3 2009. PartsRepublik heeft naast de originele Derbi onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Derbi GPR 125 4T E3 2009 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Derbi GPR 125 4T E3 2009.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com