Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera Runner 180 FXR 2T 1998.

Alle Gilera Runner 180 FXR 2T 1998 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera Runner 180 FXR 2T 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera Runner 180 FXR 2T 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera Runner 180 FXR 2T 1998.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter gilera 478519 luchtfilter 480243 afstandhouder 830056 bus 258536 bus 830056 bus 012533 tandkrans 6,6x11x0 258146 zelftappende schroef m3x20 480084 filter 254485 clip m6 109960 slangklem 257134 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem 431863 balg 479959 geen beschrijving beschikbaar 478171 binnenzeskantschroef m6x100 481032 schroefrunner 125/180
carburateur gilera 484899 carburator 482823 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM002904 slangklem 109960 slangklem 257134 slangklem 432147 pijp 436096 pijp 576359 spatscherm 498413 carb. afdichtset 498412 carb. afdichting 825865 slangklem CM002901 slangklem 432071 vlotterkamer stortleiding l = 130 CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 289903 cap 875551 cap
carburateur dell'orto gilera 435864 geen beschrijving beschikbaar 487084 geen beschrijving beschikbaar 82566R startapparaat 479093 startapparaat CM101742 hoofd Jet 482915 brandstof sluitnaald CM128501 brandstof sluitnaald 82961R weerstandsmodule 825065 weerstandsmodule 482916 zweven cpl. 487082 geen beschrijving beschikbaar 484369 vlotterkamer CM107704 geen beschrijving beschikbaar 825843 gasklep 432507 geen beschrijving beschikbaar 487363 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 432521 geen beschrijving beschikbaar CM107705 schroef 432515 veer 432511 geen beschrijving beschikbaar 487367 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 8253595 carter 487365 geen beschrijving beschikbaar 288883 geen beschrijving beschikbaar 289575 schroef 487364 geen beschrijving beschikbaar 436206 complete olieklep 432416 conische pin clip AP8222674 conische pin clip 288881 drijfpen 109960 slangklem 257134 slangklem 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 085285 veer 113903 schotbuis
carburateur mikuni gilera 293409 geen beschrijving beschikbaar 432519 geen beschrijving beschikbaar CM101907 hoofd Jet 436429 geen beschrijving beschikbaar CM102204 stoel assy / zweven. pin 432506 vlotter 485574 geen beschrijving beschikbaar 432512 Hoes 432511 geen beschrijving beschikbaar 432505 conische pin 432507 geen beschrijving beschikbaar 825065 weerstandsmodule 82961R weerstandsmodule 432514 geen beschrijving beschikbaar 479886 geen beschrijving beschikbaar 271810 geen beschrijving beschikbaar 432508 geen beschrijving beschikbaar 432516 geen beschrijving beschikbaar 432534 veer 432528 geen beschrijving beschikbaar 432533 geen beschrijving beschikbaar 432526 geen beschrijving beschikbaar 432524 geen beschrijving beschikbaar 432425 pin 432523 geen beschrijving beschikbaar 432520 geen beschrijving beschikbaar 432518 geen beschrijving beschikbaar 432509 geen beschrijving beschikbaar
katalytische geluiddemper gilera 827192 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 016405 veerring 003055 gewone ring 5,4x10x0,8 482280 bescherming 480990 geen beschrijving beschikbaar 013754 onderlegring 001564 moer 016408 veerring 016604 onderlegring 432127 pakking 015792 schroef 484344 uitlaat 015341 flensmoer 006078 gewone ring 844483 binnenzeskantschroef m8x50 432334 binnenzeskantschroef m8x50 844483 binnenzeskantschroef m8x50 825327 bescherming 486993 band 486985 bescherming 478520 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 827170 geen beschrijving beschikbaar 825868 geen beschrijving beschikbaar 016195 onderlegring 433122 schroef met flens 827193 geen beschrijving beschikbaar 103556 geen beschrijving beschikbaar 827564 geen beschrijving beschikbaar
koelsysteem gilera 351782 bovenste rubber 273288 afstandhouder 013092 sluitring d6,2x20x1 271891 schroef m6x30 168077 koperen pakking 293301 thermische schakelaar 259830 metrische schroef m6x20 012112 schroef 258904 onderste rubber 015856 schroef m5x21 57301R waterkoeler 299388 geen beschrijving beschikbaar 580922 ventilatormotor 299382 geen beschrijving beschikbaar 254485 clip m6 573059 olie toevoerleiding 621564 koelvloeistof tank-koeler toevoerleiding CM001904 slangklem 573060 geen beschrijving beschikbaar CM001903 slangklem CM001903 slangklem 299943 geen beschrijving beschikbaar 575264 radiator slang 299940 geen beschrijving beschikbaar 016406 veerring 6,4x11,8x1 003056 platte sluitring 6,4x12x1 031088 schroef m6x16 299939 geen beschrijving beschikbaar 575262 geen beschrijving beschikbaar CM001907 slangklem 299944 unie CM001907 slangklem 145298 slangklem
koelsysteem (2) gilera 031088 schroef m6x16 299967 geen beschrijving beschikbaar 003056 platte sluitring 6,4x12x1 016406 veerring 6,4x11,8x1 020106 moer m6 CM001907 slangklem 299970 olie toevoerleiding CM001907 slangklem
carter gilera 8262505 geen beschrijving beschikbaar 8283645 geen beschrijving beschikbaar 433599 geen beschrijving beschikbaar 020006 moer 287223 ring 113533 ring 020008 moer 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 563567 sil.block 266625 afstandhouder 620068 schroef met flens m6x50 B016775 schroef met flens m6x50 270371 drift 4352035 pakking ring 286143 bus 431860 bus 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 273884 drift 430228 rolkooi 482906 geen beschrijving beschikbaar 015585 schroef m5x12 006975 sluitring 5,3x10x0,5 431952 vierkant 488063 geen beschrijving beschikbaar
krukas gilera 483970 lager 4345825 ring 4345826 ring 500514 rolkooi 500513 rolkooi 500512 rolkooi (1518050002) 500511 rolkooi 8291295 aandrijfas 434581 ring 4345826 ring
cilinderkop en inductiebuis gilera 483395 thermostaat 289514 o-ring 430045 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop 006975 sluitring 5,3x10x0,5 008374 geen beschrijving beschikbaar 485551 geen beschrijving beschikbaar 4799874 unie 434359 schroef 438034 bougie 82571R apparaat 82622R thermistor 8275615 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 826009 kleppendeksel 4844275 kleppendeksel 826009 kleppendeksel 432975 pakking 826307 geen beschrijving beschikbaar 82774R riet beugel 82927R riet beugel 82774R riet beugel 485624 riet beugel 430206 unie 414837 schroef met flens m6x25 4353355 by-pass pijp 434381 by-pass pijp 434078 moer 435236 pakking ring 479665 pakking
cilinder-zuiger-polspen, assy gilera 487775 pakking 487777 pakking 487778 pakking 486304 geen beschrijving beschikbaar 486305 pakking 487777 pakking 479663 zuigerpen 430393 ring 485292 oliekeerring 484706 tapeind 4876390002 pist.-pols pin assy. 4876390003 pist.-pols pin assy. 4876390001 pist.-pols pin assy. 4876390002 pist.-pols pin assy. 487638 cilinder assy
aangedreven katrol gilera 827415 katrol 4837585 geen beschrijving beschikbaar 431068 lager 432307 geen beschrijving beschikbaar 431067 geen beschrijving beschikbaar 4310845 katrol. voor de helft 826800 katrol. voor de helft 479415 pin 4312855 katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 478752 veer 487936 koppeling zijkap 483759 koppeling assy 433232 ring moer 431065 pakking 82502R koppelingstrommel 436783 flensmoer B015804 flensmoer 482305 ventilator 431070 geen beschrijving beschikbaar 431069 lager 82753R met 17x30x7 483261 met 17x30x7 82753R met 17x30x7
aandrijfpoelie gilera 433391 gewone ring 829180 getande katrol 015947 schroef 015996 schroef 006964 veerring 431281 geen beschrijving beschikbaar 431275 geen beschrijving beschikbaar 431280 glijblok 435893 huisvesting 483981 huisvesting 4878875 rollen kit 4833645 rollen kit 480692 onderlegring 487954 katrol. voor de helft 432491 geen beschrijving beschikbaar 483538 geen beschrijving beschikbaar 487957 vaste aandrijf half katrol 484497 riem 830212 elastische veer 482305 ventilator 478032 bus
motor gilera 4857465 geen beschrijving beschikbaar 8283695 geen beschrijving beschikbaar 494705 pakkingset 494706 geen beschrijving beschikbaar
expansievat gilera 623673 expansievat plug 573454 expansievat plug 623673 expansievat plug 621368 koelvloeistof tank 576260 koelvloeistof tank 621368 koelvloeistof tank 258904 onderste rubber 575249 schroef 254485 clip m6 620737 vuldop rubber 270251 vuldop rubber 620737 vuldop rubber
oliemix tankontgasser gilera 254485 clip m6 575249 schroef 573458 oliereserve-indicator 259829 olie ins. pl. 573085 vlotterkamer 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem 196868 pakking 574362 complete koppeling 258904 onderste rubber 577871 brandstofontgasser 259830 metrische schroef m6x20 577881 kraan depressie drukknoop 574641 olie tank CM002903 slangklem
oliepomp gilera 272848 geen beschrijving beschikbaar 020106 moer m6 289262 oliepomptandwiel, cpl. 431370 riem 286163 bord 483742 geen beschrijving beschikbaar 006975 sluitring 5,3x10x0,5 245816 schroef 018575 schroef 104296 veerklem 015585 schroef m5x12 286165 olie pijp CM101605 olie uitlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp 483633 olie-inlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp 82608R oliepomp 486149 slangklem 288327 slangklem 289309 abrazadera 146197 stelschroef 015856 schroef m5x21
geluiddemper gilera 433800 schroef m5x10 016405 veerring 482282 kom 482280 bescherming 103556 geen beschrijving beschikbaar 001564 moer 016408 veerring 016604 onderlegring 482274 geen beschrijving beschikbaar 432127 pakking 015792 schroef 484344 uitlaat 015341 flensmoer 431600 pakking 844483 binnenzeskantschroef m8x50 432334 binnenzeskantschroef m8x50 844483 binnenzeskantschroef m8x50 482281 afstandhouder
starthendel voor motorstarter gilera 414838 schroef m6x35 294941 geen beschrijving beschikbaar 294713 Startmotor 96928R Startmotor 294832 rondsel. net zo. 434087 start.shaft 289495 veer 286214 kick-start hendel cpl. 286206 bord 286207 drift 433987 sluitring 16,3x23,8 006635 snap ring 006416 borgring 414837 schroef met flens m6x25 483859 Hoes 433603 geen beschrijving beschikbaar 224962 pakking 286217 beschermkap 286214 kick-start hendel cpl. 286218 kick-start hendel cpl. 288041 ring 286219 sluitring 10,1x2,5 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 018644 schroef 433459 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
Leveringssysteem gilera CM002912 slangklem CM003901 depressie pijp CM002205 depressie pijp CM002912 slangklem 271477 slangklem CM002901 slangklem 1R000160 brandstofpijp CM004126 brandstofpijp CM001513 depressie pijp 1R000158 depressie pijp CM002904 slangklem 483633 olie-inlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp 1R000160 brandstofpijp CM004126 brandstofpijp CM002502 geen beschrijving beschikbaar 82592R pomp 298372 geen beschrijving beschikbaar 259830 metrische schroef m6x20 258904 onderste rubber CM002904 slangklem CM001102 pijp 574147 geen beschrijving beschikbaar 298372 geen beschrijving beschikbaar 574052 geen beschrijving beschikbaar 573798 brandstofpijp 1R000160 brandstofpijp
transmissie deksel gilera 4881025 geen beschrijving beschikbaar 431205 bus 286143 bus 431860 bus 825376 Hoes 017492 onderlegring 414837 schroef met flens m6x25 480086 geen beschrijving beschikbaar 414838 schroef m6x35 B017632 schroef met flens 414835 schroef met flens 828373 geen beschrijving beschikbaar 430264 schroef m5x10 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 484416 schroef 478985 radiaal lager 15x35x11 4789853 radiaal lager 15x35x11 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15
transmissies gilera 271977 splitter bovenste bescherming 563412 speedom. overdragen. 582413 snelheidsmeter transmissie 563753 remtransmissie. 563213 verdubbelen. carb. trans. 288868 schroef 498338 registreren 582449 verdubbelen. mixer trans. 498339 geen beschrijving beschikbaar 179640 pin 270310 registro freno posteriore 564497 bord 414837 schroef met flens m6x25 562603 haakje 271976 lagere bescherming 269571 splitser 564497 bord 582521 draad
waterpomp gilera 487167 rotor 4335935 waterpomp 497407 waterpomp 289553 stop ring 289554 drukring 433716 geen beschrijving beschikbaar 434468 geen beschrijving beschikbaar

Frame

band koelbuis-inlaatbuis gilera 184142 klem CM017410 klem 015911 schroef 258249 schroef 254485 clip m6 299969 geen beschrijving beschikbaar 109960 slangklem 257134 slangklem 479707 luchtinlaatbalg 574365 geen beschrijving beschikbaar 259830 metrische schroef m6x20
remklauw gilera CM060402 kaken coup 56294R5 kaken coup 266724 bord 266725 remschoenen veer terug 647384 remschoenen veer terug 274245 remhendel as B014502 remhendel as 414837 schroef met flens m6x25 709041 moer 833428 achterremhendel 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 000397 pakking 273419 pakking ring 832130 complete oliepeilstok 832019 complete oliepeilstok 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 483851 pakking
remklauw (voertuig met achternaafrem) gilera 56087R remklauw 564346 remklauw 56087R remklauw 494097 Remblokken 666574 koppel remblokken (heng tong) 498442 remklauw rev. kit 564869 achterrem buis 597752 achterrem buis 015792 schroef 016408 veerring 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 563729 slangklem 487824 slangklem 414838 schroef m6x35 563983 slangklem 127927 pakking 265451 olieleiding schroef
case helm gilera 254485 clip m6 184142 klem CM017410 klem 259348 kolomschroef + schacht 575249 schroef 575766 veer 299349 pin 296743 haakje 008432 schroef d3,5x9,5 299386 Hoes 259349 schroef 576108 klep 297349 geen beschrijving beschikbaar 575251 helm compartiment 577820 montage van de helmhouder 298141 helm compartiment 575251 helm compartiment
chasis-centrale stand gilera 2988966 geen beschrijving beschikbaar 5776885 geen beschrijving beschikbaar 298604 lock ondersteuning 272177 afstandhouder 271175 veer 272178 schroef 580985 centrale standaard 268419 veer 272176 moer 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 295592 rubberen mat stop voetsteun 295591 bal d6 295590 premisphere lente 006177 onderlegring 003208 splitpen 259933 elastische veer 295451 voetsteun 295593 pin 573501 voetensteun 573502 voetensteun 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 031119 zeskantschroef m8x22
emblemen gilera 5746110095 sticker 5746110042 sticker 5746100042 sticker 575478 geen beschrijving beschikbaar 5746100095 geen beschrijving beschikbaar 5745980042 geen beschrijving beschikbaar 5745980095 geen beschrijving beschikbaar 5768050090 afsnijdsels kit 5763410090 afsnijdsels kit 5768050095 afsnijdsels kit 5763410095 afsnijdsels kit 5745210095 sticker 5745210042 geen beschrijving beschikbaar 5757450095 geen beschrijving beschikbaar 5757450090 geen beschrijving beschikbaar 5745140042 geen beschrijving beschikbaar 5745140095 geen beschrijving beschikbaar 5768140090 geen beschrijving beschikbaar 5768140095 voorkant 5757430090 sticker 5745200095 geen beschrijving beschikbaar 5745200042 geen beschrijving beschikbaar 5757430095 geen beschrijving beschikbaar 5757440095 geen beschrijving beschikbaar 5757440090 geen beschrijving beschikbaar 5745180042 geen beschrijving beschikbaar 5745180095 sticker 5757420090 geen beschrijving beschikbaar 5757420095 sticker 5745160095 sticker 5745160042 sticker 5746090042 sticker 5746090095 sticker 575477 sticker 5768190090 sticker 5768200090 sticker 575735 "kat" plaat
stroomlijnkappen gilera 573508 gilera schild 42960050R6 geen beschrijving beschikbaar 4296005 Hoes. r.h. 4296005040 Hoes. r.h. 4296005042 geen beschrijving beschikbaar 4296005 Hoes. r.h. 4296005028 Hoes. r.h. 4296005090 Hoes. r.h. 4296005095 Hoes. r.h. 42960050E1 band 42960050R7 band 42960000G9 band 184142 klem CM017410 klem 258249 schroef 184142 klem CM017410 klem 259349 schroef 259349 schroef 184142 klem CM017410 klem CM178606 Zelftappende schroef 4.2x16 270723 Zelftappende schroef 4.2x16 254485 clip m6 4295005028 geen beschrijving beschikbaar 4295005040 geen beschrijving beschikbaar 4295005042 geen beschrijving beschikbaar 4295005090 geen beschrijving beschikbaar 42950000G9 geen beschrijving beschikbaar 42950050R6 geen beschrijving beschikbaar 42950050E1 geen beschrijving beschikbaar 4295005095 geen beschrijving beschikbaar 42950050R7 band 4295005033 Hoes 4295005003 copertura s 254485 clip m6 4294005095 radiator grill 4294005 radiator grill 4294005040 radiator grill 4294005 radiator grill 4294005003 geen beschrijving beschikbaar 57785300NC geen beschrijving beschikbaar 57785300E1 geen beschrijving beschikbaar 42940050R6 geen beschrijving beschikbaar 42940050E1 radiator grill 4294005090 radiator grill 4294005042 radiator grill 4294005028 radiator grill 4294005 radiator grill 575249 schroef 272861 puffer (loper)
stroomlijnkappen (2) gilera 259830 metrische schroef m6x20 015911 schroef 184142 klem CM017410 klem 620310 niet beschikbaar 5745245090 batterijlade 6203100090 batterijlade 5745245042 geen beschrijving beschikbaar 5745245040 geen beschrijving beschikbaar 5745245095 niet beschikbaar 620310 niet beschikbaar 57452450R4 niet beschikbaar 5745245028 batterijlade 62031000E1 batterijlade 62031000A7 batterijlade 620310 niet beschikbaar 57452450R6 geen beschrijving beschikbaar 42980050R6 geen beschrijving beschikbaar 42980050R4 geen beschrijving beschikbaar 42980050E1 geen beschrijving beschikbaar 42980050A7 geen beschrijving beschikbaar 4298005095 geen beschrijving beschikbaar 4298005090 geen beschrijving beschikbaar 4298005042 geen beschrijving beschikbaar 4298005 geen beschrijving beschikbaar 4298005028 geen beschrijving beschikbaar 4298005040 geen beschrijving beschikbaar 575249 schroef 184142 klem CM017410 klem 576008 hendel 008808 bord 465054 veer 299387 veer 576719 sleutel leeg 576718 slot 5748755028 geen beschrijving beschikbaar 5748755040 geen beschrijving beschikbaar 5748755042 geen beschrijving beschikbaar 5748755090 geen beschrijving beschikbaar 5748755095 geen beschrijving beschikbaar 57487550A7 geen beschrijving beschikbaar 57487550E1 geen beschrijving beschikbaar 57487550R6 geen beschrijving beschikbaar 5748755 geen beschrijving beschikbaar
stroomlijnkappen (3) gilera 299107000C lagere bescherming 575249 schroef 184142 klem CM017410 klem 254485 clip m6 270723 Zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 Zelftappende schroef 4.2x16 254485 clip m6
stroomlijnkappen (4) gilera 259830 metrische schroef m6x20 299776 geen beschrijving beschikbaar 298895000C raster 5756590028 raster 298134000D voetensteun 298134000P voetensteun 297498 schroef 254485 clip m6 270723 Zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 Zelftappende schroef 4.2x16 2988930003 luchtinlaat 298893000P luchtinlaat 2988930043 luchtinlaat 29889300NC geen beschrijving beschikbaar 258249 schroef 015911 schroef 184142 klem CM017410 klem 29889200NC geen beschrijving beschikbaar 2988920043 luchtinlaat 2988920028 luchtinlaat 298892000P luchtinlaat 298892000G luchtinlaat 298133000D voetensteun 298133000P voetensteun 298894000C raster 5756580028 raster 299775 mat
stroomlijnkappen (5) gilera 298132000P bovenste bescherming 298132000D geen beschrijving beschikbaar 254485 clip m6 575249 schroef 299384000P bovenste bescherming 299384000D achter bescherming 270723 Zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 Zelftappende schroef 4.2x16 184142 klem CM017410 klem 299693 vang de lente 575249 schroef 8156005 plug 8156005040 plug 8156005028 geen beschrijving beschikbaar 81560050R6 geen beschrijving beschikbaar 81560050R4 plug 8156005095 plug 8156005090 plug 8156005 plug 8156005042 geen beschrijving beschikbaar 003056 platte sluitring 6,4x12x1 323990 schroef 2988970040 geen beschrijving beschikbaar 2988970028 geen beschrijving beschikbaar 29889700R6 geen beschrijving beschikbaar 29889700E1 batterij handvat 2988970095 batterij handvat 2988970090 batterij handvat 2988970042 handvat 298897 handvat 015911 schroef 6208840095 Bagagerek 577831 Bagagerek 6208840095 Bagagerek 577833 raster 297498 schroef 5739140034 geen beschrijving beschikbaar 259988 schroef m6x55 254485 clip m6 577832 plug 5739140034 geen beschrijving beschikbaar 620591 geen beschrijving beschikbaar
voor- en achterspatbord gilera 031089 zeskantschroef m6x18 259830 metrische schroef m6x20 597201 geen beschrijving beschikbaar 59702200NC geen beschrijving beschikbaar 5970225 voorspatbord 5970225042 voorspatbord 5970225040 geen beschrijving beschikbaar 5970225028 geen beschrijving beschikbaar 59702250R6 voorspatbord 59702250E1 voorspatbord 5970225095 voorspatbord 5970225090 voorspatbord 5970225 voorspatbord 015558 schroef m16x16 015804 schroef 576058 achterspatbord 254485 clip m6 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 259349 schroef 184142 klem CM017410 klem 013880 platte ring 16x6,5x1,5 575249 schroef
remklauw voor gilera 494685 remklauw kit overh. 497116 koppel remblokken (heng tong) 647078 Remblokken 494628 Remblokken 647164 koppel remblokken 56186R remklauw 56058R remklauw 562414 geen beschrijving beschikbaar 274924 voorremslang 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 016408 veerring 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 015792 schroef 274350 fairlead
voorvork onderdelen (model 97-98-99) gilera 494886 mouw 563710 geen beschrijving beschikbaar 561925 geen beschrijving beschikbaar 561924 geen beschrijving beschikbaar 561922 borgring 494887 bus 562789 geen beschrijving beschikbaar 561919 ring 274468 afstandhouder 564236 pakking ring 494690 mouw 494224 geen beschrijving beschikbaar 494692 geen beschrijving beschikbaar 494694 moer 561929 geen beschrijving beschikbaar 561921 afstandhouder 494695 moer 562958 geen beschrijving beschikbaar 494691 geen beschrijving beschikbaar 494693 vorkvoet links 494692 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel gilera 271740 moer CM064502 snelheidsmeter aansluiting 56147R5 snelheidsmeter aansluiting 564475 kop 563446 schacht 667152 binnenzeskantschroef m6x20 271147 binnenzeskantschroef m6x20 274706 sluitring 6,4x10x0,7 561714 voorremschijf 271748 afstandhouder 597248 geen beschrijving beschikbaar 564021 geen beschrijving beschikbaar 561761 geen beschrijving beschikbaar 270991 tubeless ventiel 271740 moer 56440600R7 geen beschrijving beschikbaar 56440600GE geen beschrijving beschikbaar 56440600B1 geen beschrijving beschikbaar 56440600A3 geen beschrijving beschikbaar 5644060003 geen beschrijving beschikbaar 563410 geen beschrijving beschikbaar 327187 lager 649910 lager
benzinetank gilera CM001215 pijp CM001209 pijp 574636 geen beschrijving beschikbaar 575226 geen beschrijving beschikbaar 254485 clip m6 575249 schroef 258160 pakking 299913 tankdop 299920 geen beschrijving beschikbaar CM001307 pijp 580497 niveaumeter 575746 niveaumeter 258161 pakking 259830 metrische schroef m6x20 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem 196868 pakking 574629 gewricht 288245 flensmoer m6 575248 invoegen 297378 geen beschrijving beschikbaar
stuur onderdelen gilera CM068001 drijvende spiegel CM068002 drijvende spiegel CM062302 drijvende spiegel CM068002 drijvende spiegel CM074901 remt pomp CM064301 remt pomp CM063701 bomba freno (negra quita) CM063601 remt pomp CM074901 remt pomp 497042 rem hendel 564678 remhendel (zwart) 494952 geen beschrijving beschikbaar 271453 grip, rechts 562583 gas transmissie. 563878 gas transmissie. 563883 gaskoker CM060908 gaskoker 580953 knop 582116 stuur met u.p. 6550825 stuur met u.p. 5821164 stuur met u.p. 6550825 stuur met u.p. 223605 binnenzeskantschroef m10x65 655554 binnenzeskantschroef m10x65 274939 binnenzeskantschroef m10x65 655554 binnenzeskantschroef m10x65 178790 platte ring 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer 123394 schroef 271433 eind terminal 583697 terminal 271434 schroef m6x55 269145 stelschroef 498373 Hoes
stuur onderdelen (2) gilera 271452 grip, links 564683 hendel achterrem 265249 schroef 267948 veer 580953 knop 123394 schroef CM063804 slang 271434 schroef m6x55 271433 eind terminal 583697 terminal
stuur onderdelen (auto met achternaafrem) gilera CM068001 drijvende spiegel CM068002 drijvende spiegel CM062301 drijvende spiegel CM068001 drijvende spiegel 271452 grip, links 580953 knop 498373 Hoes 497042 rem hendel 564678 remhendel (zwart) CM063701 bomba freno (negra quita) CM064401 geen beschrijving beschikbaar 498372 master cyl. overh. kit 494748 geen beschrijving beschikbaar
model 2002 emblemen gilera 577973 afsnijdsels kit 577980 "gilera" -symboolplaat 577986 "gilera" naamplaatje 620439 "wereldkampioen" plaat 577991 geen beschrijving beschikbaar 6200170045 geen beschrijving beschikbaar 6200160045 geen beschrijving beschikbaar 6200170043 "gilera" naamplaatje 6200160043 "gilera" naamplaatje 577983 geen beschrijving beschikbaar
mvp voorvork onderdelen gilera 598183 geen beschrijving beschikbaar 598187 geen beschrijving beschikbaar 598188 geen beschrijving beschikbaar 598190 ring 598192 geen beschrijving beschikbaar 598191 stofkap ring 598199 geen beschrijving beschikbaar 598193 geen beschrijving beschikbaar 598181 onderlegring 598180 geen beschrijving beschikbaar 598198 geen beschrijving beschikbaar 598194 geen beschrijving beschikbaar 598182 geen beschrijving beschikbaar 598189 schraube
optische eenheid gilera 254485 clip m6 294501 geen beschrijving beschikbaar 294353 lamp h7 12v-55w 294382 lichte montage 580227 geen beschrijving beschikbaar 259830 metrische schroef m6x20 580141 lamp h112v-55w 145298 slangklem
tankdop gilera CM012801 deuropening transmissie 299903 vierkant 003054 sluitring 4,3x8x0,5 015947 schroef 015996 schroef 299687 pal 573090 veer 299972 speciale schroef 299902 pal 577620 zelfborgende moer 020104 moer 008432 schroef d3,5x9,5 299689 bord AP8161182 bord 574263000P klep 574263000D klep 574267 veer 573716 haakje 008432 schroef d3,5x9,5 140333 geen beschrijving beschikbaar
achterdemper gilera 174874 drift 021108 moer 562809 onderlegring 016408 veerring 216209 drift 56474900RD geen beschrijving beschikbaar 56474900GE geen beschrijving beschikbaar 56474900E4 geen beschrijving beschikbaar 016626 gewone ring 10,4x18x2 232108 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 268158 schroef 563730 geen beschrijving beschikbaar
achterwielas gilera 4872495 geen beschrijving beschikbaar 8274215 geen beschrijving beschikbaar 194423 cap 563728 moer m16x13 273099 gewone ring 012789 splitpen B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 4347935 schacht 4347936 schacht 8267985 geen beschrijving beschikbaar 82878R pakking ring 82539R pakking ring 430391 ring 433748 borgring 827396 borgring 82545R kogellager 833701 kogellager 485681 geen beschrijving beschikbaar 433368 geen beschrijving beschikbaar L7352056 onderlegring 485701 onderlegring 485683 geen beschrijving beschikbaar 485682 onderlegring 485685 onderlegring 485684 onderlegring 4855265 geen beschrijving beschikbaar 4856355 geen beschrijving beschikbaar 174710 rolkooi B016775 schroef met flens m6x50 620068 schroef met flens m6x50 430228 rolkooi 4855295 spline 4839965 antriebswelle loper 125 8267975 geen beschrijving beschikbaar 431256 lager 478498 pakking ring 006647 borgring 434735 met 20x47x14
achterwiel (model met achternaafrem) gilera 563755 Hoes 270991 tubeless ventiel 56483900B1 geen beschrijving beschikbaar 561783 geen beschrijving beschikbaar 561866 gereedschapsrol 635091 gereedschapsrol 5637175 gereedschapsrol 635091 gereedschapsrol
achterwiel (auto met achternaafrem) gilera 270991 tubeless ventiel 564531 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5641250003 geen beschrijving beschikbaar 56412500R7 achterwiel 56412500GE achterwiel 56412500B1 achterwiel 56412500A3 achterwiel 5641455 geen beschrijving beschikbaar 564148 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 597491 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 598663 hub 564114 hub 270706 zie 269130 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 564371 remschijf eenheid 56392R remschijf eenheid 562129 Hoes 015792 schroef 709047 veerring
zadel gilera 577886 zadel CM005501 zadel 259830 metrische schroef m6x20
showa voorvork onderdelen gilera 598324 geen beschrijving beschikbaar 598325 geen beschrijving beschikbaar 598326 geen beschrijving beschikbaar 598331 geen beschrijving beschikbaar 598333 geen beschrijving beschikbaar 598332 geen beschrijving beschikbaar 598342 geen beschrijving beschikbaar 598334 geen beschrijving beschikbaar 598321 geen beschrijving beschikbaar 598320 geen beschrijving beschikbaar 598339 geen beschrijving beschikbaar 598335 geen beschrijving beschikbaar 598322 geen beschrijving beschikbaar 598341 geen beschrijving beschikbaar 598323 geen beschrijving beschikbaar 598330 geen beschrijving beschikbaar 598327 geen beschrijving beschikbaar 598328 geen beschrijving beschikbaar 598336 geen beschrijving beschikbaar 598344 geen beschrijving beschikbaar 598345 geen beschrijving beschikbaar 598329 geen beschrijving beschikbaar 598343 geen beschrijving beschikbaar
stuurkogellagers-voorvork gilera 56002R bovenste drukring 650693 bovenste drukring 56003R lager stuurlager 650075 lager stuurlager 077024 bovenste drukring 650693 bovenste drukring 650075 lager stuurlager 077023 lager stuurlager 563258 halsband 055986 virola 561919 ring 598242 voorvork
zwaaiende arm gilera 269448 geen beschrijving beschikbaar 273773 bus 563977 zeskantschroef m10x245 271807 zeskantschroef m10x202 273765 afstandhouder 271779 schraube 2727785 sil.block 271395 geen beschrijving beschikbaar 002440 zelfborgende moer m10 232108 zelfborgende moer m10 563929 zwaaiende arm 273463 zwaaiende arm 563929 zwaaiende arm 272329 veer 273774 oliekeerring 563928 zwaaiende arm 006416 borgring 231370 zelfborgende moer
voorruit kit-stand kit gilera 563662 kit voorruit 620073 kit voorruit 258146 zelftappende schroef m3x20 580146 geen beschrijving beschikbaar 020008 moer 582885 stop buffer 295789 veer 295788 veer 563649 standaard kit 560619 bout

Elektrisch

accu gilera 090854 riem 015911 schroef 196272 geen beschrijving beschikbaar 575243 geen beschrijving beschikbaar 573788 geen beschrijving beschikbaar 294958 kabelboom 497412 geen beschrijving beschikbaar 580139 geen beschrijving beschikbaar 576170 batterij Hoes 575951 niet beschikbaar 577586 geen beschrijving beschikbaar 297446 drift 582520 ontluchtingspijp
elektrische toestellen gilera 294341 koplamp keuzeschakelaar 642670 koplamp keuzeschakelaar 294342 richtingaanwijzer lampen schakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58058R claxon 293550 claxon 58058R claxon CM071803 toeter 58033R toeter CM071803 toeter 254485 clip m6 016406 veerring 6,4x11,8x1 58057R druk op de knop 293549 druk op de knop 58057R druk op de knop 294340 lichtschakelaar 015558 schroef m16x16 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
elektrische apparaten (2) gilera 294836 geen beschrijving beschikbaar 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar 253937 veer 298903 blocchetto serratura completo 1B002607 slot lichaam 298581 slot lichaam 576719 sleutel leeg 576718 slot 298838 cilinder borgveer
elektrische apparaten (3) gilera 581046 geen beschrijving beschikbaar 294881 geen beschrijving beschikbaar 581997 geen beschrijving beschikbaar 231571 isolerende kap 826115 elektronische regeleenheid 031056 schroef 016405 veerring 294163 geen beschrijving beschikbaar 114164 fairlead 2559835 afgeschermde dop 825187 ht draad 825186 ht draad 103936 geen beschrijving beschikbaar 080341 cavo base a.t. 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 016406 veerring 6,4x11,8x1 003056 platte sluitring 6,4x12x1 292033 regelgever 2933525 apparaat 1R000004 apparaat 016686 platte ring 5,2x18x1,5 241937 moer 031088 schroef m6x16 003056 platte sluitring 6,4x12x1 016406 veerring 6,4x11,8x1 294940 geen beschrijving beschikbaar 581309 aarde vlecht 574053 geen beschrijving beschikbaar 252945 zekering 7,5a 292507 zekering 10a 581190 zekeringhouder 580214 geen beschrijving beschikbaar 581191 plug
elektrische apparaten (4) gilera 291017 flexibele ondersteuning 58002R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a 58246R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a 573583 geen beschrijving beschikbaar 015946 bout 003056 platte sluitring 6,4x12x1 290404 Hoes 291570 lont 293347 zekeringhouder 259349 schroef 576189 schroef 259349 schroef 640289 richtingaanwijzer controle 2910162 richtingaanwijzer controle 288245 flensmoer m6 185802 clip d.4,2 CM017409 clip d.4,2 196272 geen beschrijving beschikbaar 584319 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a 583337 relais 12v / 80a 1E000357R richtingaanwijzers controle apparaat met controle 580659 richtingaanwijzers controle apparaat met controle 58115R relais 12v / 80a
vliegwiel magneto gilera 015856 schroef m5x21 434703 geen beschrijving beschikbaar 827084 geluiddempend materiaal 487924 cover loper 125/180 m99 484914 geen beschrijving beschikbaar 085508 bord 293390 geen beschrijving beschikbaar 015585 schroef m5x12 006975 sluitring 5,3x10x0,5 293391 spoel ondersteuning 000267 transmissiesleutel 006975 sluitring 5,3x10x0,5 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 436783 flensmoer B015804 flensmoer
richtingaanwijzers voor gilera 266005 bord CM017403 bord 181746 lamp 12v-10w 294568 glas 584019 glas 015994 schroef 3,5x19 * 584017 draai sig. lamp 294567 draai sig. lamp 294566 glas 584018 glas 294562 draai sig. lamp 584016 draai sig. lamp
achterlicht gilera 575249 schroef 254485 clip m6 298136000P geen beschrijving beschikbaar 298136000D geen beschrijving beschikbaar 181351 bord 297498 schroef 573925000P spatscherm 573925000D bescherming 293565 kabelboom 196272 geen beschrijving beschikbaar 826275 klem 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 294519 reflector 58233R5 reflector 181746 lamp 12v-10w 129953 lamp 12v-21 / 5w 181746 lamp 12v-10w 584030 glas 294528 glas 290944 zelftappende schroef 584458 zelftappende schroef 584020 glas 294786 glas 584021 glas 294787 glas 584014 koplamp 294508 achterlicht 583282 beschermkap 020104 moer 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 584884 nummerplaathouder 581371 nummerplaathouder 584884 nummerplaathouder 580130 nummerplaathouder 584884 nummerplaathouder 5801254 nummerplaathouder 013754 onderlegring 013763 platte ring 4,2x12x1 018591 schroef 015996 schroef
snelheidsmeters kms.-stuurhoezen gilera 56365750R7 stuurhoes 5636575040 geen beschrijving beschikbaar 5636575 stuurhoes 5636575028 stuurhoes 5636575 stuurhoes 5636575095 stuurhoes 56365750R6 geen beschrijving beschikbaar 56365750E1 stuurhoes 5636575090 stuurhoes 5636575042 stuurhoes 5636575003 stuurhoes 5636575 stuurhoes 56365700G9 stuurhoes 574503 plug 574502 plug 573782 reflector 573781 reflector 267958 zelftappende schroef 270793 schroef 297707 bus 267958 zelftappende schroef 298148000C stuurhoes 298148000P stuurhoes 298148000C stuurhoes 298148000D stuurhoes 581069 geen beschrijving beschikbaar 584026 geen beschrijving beschikbaar 164634 12v-1.2w lamp 253366 lamphouder. compleet 12v-1.2w 018544 schroef 494806 snelheidsmeter deksel 498453 snelheid. kms. Hoes 494843 geen beschrijving beschikbaar

Overig / Niet ingedeeld

k. afsnijdsels (productie van autosport) gilera 575760 sticker 573508 gilera schild 574897 geen beschrijving beschikbaar 574893 geen beschrijving beschikbaar 575477 sticker 57575200R4 geen beschrijving beschikbaar 5757520028 geen beschrijving beschikbaar 5757520095 sticker 5757560095 sticker 57575600R4 geen beschrijving beschikbaar 5757560028 geen beschrijving beschikbaar 57575800R4 geen beschrijving beschikbaar 5757580095 geen beschrijving beschikbaar 5757580028 geen beschrijving beschikbaar 57575700R4 geen beschrijving beschikbaar 5757570095 geen beschrijving beschikbaar 5757570028 geen beschrijving beschikbaar 5748965 geen beschrijving beschikbaar 574892 voorkant 57575500R4 geen beschrijving beschikbaar 5757550095 geen beschrijving beschikbaar 5757550028 geen beschrijving beschikbaar 57575400R4 geen beschrijving beschikbaar 5757540095 geen beschrijving beschikbaar 5757540028 geen beschrijving beschikbaar 5754610028 afsnijdsels kit 5754610095 geen beschrijving beschikbaar 57635200R4 geen beschrijving beschikbaar 574891 sticker 575466 geen beschrijving beschikbaar 575735 "kat" plaat

Onderhoud aan mijn Gilera Runner 180 FXR 2T

Jouw Gilera Runner 180 FXR 2T goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Gilera Runner 180 FXR 2T. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Gilera Runner 180 FXR 2T.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera Runner 180 FXR 2T 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera Runner 180 FXR 2T 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera Runner 180 FXR 2T 1998.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com