Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016.

Alle Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Vespa.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Vespa onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter vespa 1A007261 luftfiltergeh? gebruik 258146 zelftappende schroef m3x20 B018070 filterelement B018071 inpakken B018204 knop 479132 knop 830056 bus 1A001516 gekartelde bus 827831 cap CM002910 slangklem 1A001692 inlaatpijp CM001913 slangklem 1A003866 luchtfilter hoes 614188 slangklem 1A000833 slangklem 709532 slangklem CM001913 slangklem 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 006125 onderlegring 254485 clip m6 1B000247 inlaatkamer 1B000248 inlaatpijp CM179202 schroef 254485 clip m6 CM179301 schroef m6x16 675418 inlaatslang 257134 slangklem 675421 pakking CM001904 slangklem
carter vespa CM2716030A geen beschrijving beschikbaar CM2716030B geen beschrijving beschikbaar B018059 mondstuk B015956 pin d. 9,5 uur = 15 B015433 stekker m12x1,5x11 880706 gekalibreerd mondstuk B015957 het lokaliseren van deuvel 83027R radiaal lager 20x50x14 83026R radiaal lager 15x42x13 1A001406 tapeind B015437 silent-block 486081 silent-block B015958 het lokaliseren van deuvel 484993 het lokaliseren van deuvel B015959 borgring 25x26.9x1.2 1A005834 afdichtring 22x35x7 B014137 afdichtring 22x35x7 876646 lamineren van ringcontainers B016000 schroef m6x14 008375 schroef m6x14 B015432 oliedruk regelklep 1A000322 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 875111 pakking B015429 pakking 830061 schroef met flens B014134 olie schot B014135 bovenste olieschot B015431 klepveer B015430 filterdeur inzet 431065 pakking
carterafdekking - carter koeling vespa 1A0069245 getriebedeckel 1A0069246 getriebedeckel B015956 pin d. 9,5 uur = 15 4789853 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring B018051 interne afstandhouder B018060 Zelftappende schroef 3.8x10 1A006923 dichtung 1A006851 Deckel B016455 binnenzeskantschroef m5x14 1B001009 balg 257134 slangklem 1A006921 Deckel 1A007578 Deckel B016983 rubberen mouw 871458 rubberen mouw 1A000348 schroef m6x35 1C001520 slangklem B015067 deksel pakking
krukas vespa 1A0032210B krukas. assy. klasse 2 1A0032210A krukas. assy. klas 1
kleppendeksel vespa B013837 hoofddeksel 018639 schroef B017488 pakking voor bougiegat 1A002462 big end deksel pakking 879479 big end / hood pakking B015453 olie ontluchtingsdeksel 1A000351 schroef met flens m6x20 487989 pakking 1A003985 pakking 1A000842 doorblazen pijp 1D000070 slangklem CM001904 slangklem 638853 bougie (ngk) cr8eb 1A0011245 uitlaat zijkap 58273R temperatuurmeter 1A006473 haube 259577 schroef B015984 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
cilinder-zuiger-pols-peneenheid vespa B0189540002 complete zuigerassemblage B0189540001 complete zuigerassemblage B0189540004 complete zuigerassemblage B0189540003 complete zuigerassemblage 1A002865R zuigerpen B015602 borgring B017584 compressiering 1 ° cava B017544 compressiering 1 ° cava B017545 compressiering 2 ° cava B017585 compressiering 2 ° cava B017586 olieschraapring 3 ° cava B017546 olieschraapring 3 ° cava 1A0009035 cilinder - zuiger - pen - onderdelen - ringen montage B015441 carter / cilinder pakking 0,4 mm B015442 cilindervoet pakking 0,6 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm B015443 cilindervoet pakking 0,8 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm
aangedreven katrol vespa 1A004039 aangedreven katrol compleet met koppeling B019156 compleet vaste aangedreven halfpoelie 006624 ring B018426 rolkooi 20x26x14 B018251 radiaal kogellager B019313 verstelbare katrol. voor de helft B016919 pakking ring B016921 koppeling bus pin B019184 katrol zijkap B016920 o-ring afdichtring B019185 schuifring B019186 schietstoel B019193 variator veer 1A0040405 complete centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 1A003978 complete koppelingstrommel B017653 afstandhouder B016005 geen beschrijving beschikbaar B016992 moer
aandrijfpoelie vespa 1A000798 vaste aandrijf half katrol 880950 Belleville Spring 486324 moer 840533 platte ring 12.1x36x2 840533 platte ring 12.1x36x2 1A003396 v-snaar CM169001 complete rolbehuizing B016649 glijblok 1A002460 glijblok CM169101 rol compleet B017664 rolcontrast B016650 afstandhouder
motor assemblage vespa CM1680D9 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM1680C5 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM1680D8 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM1680C1 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
vliegwiel magneto deksel - oliefilter vespa B015456 geen beschrijving beschikbaar B015989 geen beschrijving beschikbaar op dit moment B015454 inlaat oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 82635R Oliefilter B015455 speciale schroef 641541 sensor 1D001138 sensor 1A001106 zelftappende schroef B015988 ring 10.5x17x1.5 287913 oliepomp tandwiel 1A000323 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 B015991 Belleville Spring 018623 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 1A003745 compleet vliegwiel zijkanaal B015908 bus 1A001680 speciale kolomschroef 1A000621 oliepeilstok 479986 o-ring 003055 gewone ring 5,4x10x0,8 8798545 complete vliegwielkap 1A005835 afdichtring 14x28x7 B015692 afdichtring 14x28x7 877671 vliegwielhuisdeksel pakking 1A000317 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 1A000348 schroef m6x35 1A000349 schroef met flens m6x50 830278 schroef met flens m6x90 B016776 schroef met flens m6x90
head unit - klep vespa 1A006944 zylinderkopf komplett 1A006944 zylinderkopf komplett 434716 pakking 435629 tapeind 842360 plug m6x10 B013833 bovenste dop 483711 kop B019320 klep. in Ø 20 B013716 uitlaatklep Ø22 879456 ext. klepveer B015484 halve kegel 436438 klep pakking ring 843307 kop 1A000173 cilinderkoppakking 411296 moer 435571 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel B016807 schroef m6x112.5
oliepomp vespa 82948R oliepomp montage B015460 oliepomp / carterpakking 829593 schroef met flens B013437 pan olie B014152 carterpakking 1A000317 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 1C001517 slangklem 487937 gewone ring B016455 binnenzeskantschroef m5x14 277916 het lokaliseren van deuvel B015450 oliekeerring B015451 o-ring afdichtring 1A003586R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting B015459 oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847277 kettingspanner beugel B015444 cilinder / kettingspanner pakking B016777 schroef met flens m6x16 B015445 kettingspanner staaf spacer 1A000350 schroef met flens m6x25 1A006293 kettingspanner staaf 879459 kettingspanner schuifblok B0154155 Hoes 1A0033175 Hoes 434345 oliepomp ketting drift B015448 pakkingring 24.35.7 1A005743 pakkingring 24.35.7 B015449 o-ring afdichtring
reductie-eenheid vespa B0162665 verloopstuk met i.p. 1A0058715 verloopstuk met i.p. 83056R radiaal lager 25x52x15 83026R radiaal lager 15x42x13 B015623 afdichtring 35x47x7 B016556 borgring 52x56.2x2 B016554 geen beschrijving beschikbaar op dit moment B016456 pakking van de reductie-eenheid CM002908 slangklem B018670 reductie-unit ontluchtingsleiding 1A000718 aangedreven poelie-as z 15 B017654 aangedreven poelie-as z 15 B017168 aangedreven katrolas z = 15 B017780 aangedreven katrolas z = 15 B0172415 transmissie as 1A001669 radachse 1A0016695 radachse 485703 onderlegring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 1A000319 zeskantschroef met flens 1A001623 zeskantschroef met flens B019024 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1A000004 stofhoes hoes 1A001437 bord
rocking hendels steuneenheid vespa 1A003237R tuimelaar inlaat 1A003238R uitlaat tuimelaar B014047 tuimelaar as 1A0035075 nokkenas cpl. 83029R radiaal lager 12x28x8 83030R radiaal lager 25x42x9 B018675 timing systeem versnelling B016474 schroef B013836 nokkenas plaat 1A003919 tse schroef
geluiddemper vespa 1A006366 geen beschrijving beschikbaar 1A006371 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1A006767 hitzeschutz 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 844927 platte ring 841782 fairlead 872997 binnenzeskantschroef m8x55 709012 onderlegring 436947 moer 834187 veerring 584344 lambdasonde l. 325 mm
gasklephuis - injector - verbindingspijp vespa 1D000063R gasklephuis cpl. 1A004622 Union pijp 1A003750 pakking 1A000352 antitamperingsschroef m6x22 1A005517 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1D000698 injector assy brandstof 1D001198 ring kit 1A003720 halterung einspritzd�se 1A003001 schroef met flens 709532 slangklem 1A000833 slangklem 614188 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem 1A002367 slang
transmissies vespa 1C002490 bremsseil 1C002832 bremsseil 179640 pin 270310 registro freno posteriore 1C001736 bord 709674 binnenzeskantschroef m6x20 1C000589 bedradingsclip 257134 slangklem 145298 slangklem 298729 slangklem CM013202 veer voor leidingen / kabels 648891 slangklem 015911 schroef CM017408 bord 217280 slangklem CM006903 fairlead

Frame

remleidingen - remklauwen vespa CM065704 remklauw 651356 (heng tong) remblokken koppel 271596 schroef 597150 schroef 709047 veerring 1C002541 slang voorrem 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 1C000624 bedradingsclip 274369 bout 254485 clip m6
remmen buizen - remklauwen (abs) vespa CM068301 remklauw (heng tong) 647078 Remblokken 666139 rem supp. plaat pin 597150 schroef 709047 veerring 1C002557 steuerger? buikspieren 1C000431 regeleenheid sup. haakje CM179301 schroef m6x16 254485 clip m6 015856 schroef m5x21 1C000870 afstandhouder 939278 drift 006965 ring 5.3x10x10 020106 moer m6 006976 veerring 1C000330 abs-eenheid - rechter rempomppijp 127927 pakking 1C002059R speciale schroef 1C001023R voorklem abs unit pijp 1C002433 voorklem abs unit pijp 1C001023R voorklem abs unit pijp 127927 pakking 1C002059R speciale schroef 1C000585 bedradingsclip 254485 clip m6 274369 bout 675510 slangklem
centrale afdekking - voetsteunen vespa 67361200EZ middenconsole 67361200DE geschilderde voetensteun 67361200MG mittelkonsole 67361200HM geschilderde voetensteun 67361200R7 geschilderde voetensteun 67361200T7 mittelkonsole 67361200ND geschilderde voetensteun 67361220BR geschilderde voetensteun 67361200BR geschilderde voetensteun CM178608 Zelftappende schroef d4.2x29 CM017408 bord CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 673622 centrale mat CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 675052000C linker passagiersvoetsteun 675052000C linker passagiersvoetsteun 675053000C Rechter voetsteun voor passagiers 675053000C Rechter voetsteun voor passagiers CM179302 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 673641 kant kralen dx 673640 zij kralen sx 297498 schroef 013836 onderlegring 673623 kitstrips. treeplank 673619200ND geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67361900MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67361900T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67361900BR geschilderde bougiekap 67361920BR geschilderde bougiekap 67361900HM bougie insp. deur 67361900DE geschilderde bougiekap 67361900R7 geschilderde bougiekap 67361900DK deckel f. inspektion zun CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 199190 uitbreidingsstekker
drijvende spiegel / s vespa CM259104 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 012538 onderlegring 016604 onderlegring CM259105 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 012538 onderlegring 016604 onderlegring
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid vespa 1C0003975 geen beschrijving beschikbaar 6483975 linker draagarm 198513 siehe 137146 nadellager 119219 pakking ring 006731 pakking 177451 zuigerpen 0111094 stuurbuis ringmoer 0037514 ring van de stuurinrichting 65069345 bovenste drukring 650075 lager stuurlager 665735 lager beschermkap 1B000948 copertura posteriore anteriore 1C001164 copertura posteriore anteriore CM179201 metrische schroef m6x22 288245 flensmoer m6 5A000182 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 174874 drift 601556 schokdemper aansluitbeugel 1C000327 remleiding steunbeugel 174085 drift 174088 onderlegring 012535 onderlegring 021210 moer 016408 veerring 031120 schroef 177445 onderlegring 177408 o-ring 177521 ring 1C0003265 pen en schokdempersteun 177436 getekende dop 177494 ring 149104 binnenzeskantschroef m8x40 709047 veerring 006422 ring 177414 onderlegring 177443 pakking ring 177442 kooi à rouleaux 56395R remschijf 1C000291 Hex schroef 1C000383 voorwielnaaf 177610 lager 006635 snap ring 021114 moer 177609 cap 012789 splitpen 5A000238 Hoes 781276 Hoes 5A0001685 geen beschrijving beschikbaar 709099 inbusschroef 668780 bn. afstandhouder 649113 voorste draagarmafdekking 561433 voorste draagarmafdekking 1C0003975 geen beschrijving beschikbaar 6483975 linker draagarm 198513 siehe 137146 nadellager 119219 pakking ring 006731 pakking 177451 zuigerpen 0111094 stuurbuis ringmoer 0037514 ring van de stuurinrichting 65069345 bovenste drukring 1C0016085 lager stuurlager 1C001164 copertura posteriore anteriore CM179302 metrische schroef m6x22 241936 moer 1C002497 sto�d�mpfer vorne 1C002588R sto�d�mpfer vorne 174874 drift 601556 schokdemper aansluitbeugel 1C000327 remleiding steunbeugel 174085 drift 174088 onderlegring 012535 onderlegring 021210 moer 271596 schroef 597150 schroef 016408 veerring 781276 Hoes 177445 onderlegring 177408 o-ring 177521 ring 1C002340 halster 1C0023405 halster 1C001969 ring 177436 getekende dop 177494 ring 149104 binnenzeskantschroef m8x40 709047 veerring 177414 onderlegring 006422 ring 1C000110 remschijf 667152 binnenzeskantschroef m6x20 1C0000955 encoder tonrad kilometer 292500 schroef 006964 veerring 177443 pakking ring 177442 kooi à rouleaux 669149 voorwielnaaf 177610 lager 006635 snap ring 021114 moer 177609 cap 012789 splitpen 5A000238 Hoes 561433 voorste draagarmafdekking 1D0009685 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 975805 schroef 006975 sluitring 5,3x10x0,5 669282 platte ring 1C001628 beschermring
frame / carrosserie vespa 1B003590000T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003590000BR geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003590000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003590000DE geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003590000HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003590000ND geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003590000R7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B00359001 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
dashboardkastje voor - kniebeschermer vespa 1B003333000R7 geschilderde voorste topkoffer 1B003333000HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003333000T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003333000ND geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003333000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003333000EZ gep? ckfachklappe 1B003333000BR gep? ckfachklappe 1B003333000DE gep? kfach 657135 plastic plug 1B0035230000C linken brusttasche 1B0035230000C linken brusttasche 1B000588 klep CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco CM179202 schroef 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 577861 hendel 577400 pin 577399 veer 297275 pakking CM006304 pakking 67361800T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67361800HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67361800BR flap van geschilderde topkoffer 67361820BR flap van geschilderde topkoffer 67361800DE flap van geschilderde topkoffer 67361800Q3 gep? ckfachklappe 67361800R7 flap van geschilderde topkoffer 67361800ND flap van geschilderde topkoffer 67361800MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 252420 bord 297498 schroef 577005 veer 1B003658 veer 257614 vierkant 675478 lockup haak deur 675490 bord 675489 hendel montage 299972 speciale schroef 577620 zelfborgende moer
voorste schild vespa 1B000203 stuurkolom deksel 1B000203000BR geschilderde stuurhoes 1B000203000R7 geschilderde stuurhoes 1B000203000DE geschilderde stuurhoes 1B000203000HM geschilderde stuurhoes 1B000203000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B000203000T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B000203000ND geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM179202 schroef 1B000272 bovenste embleem 1B000273 centraal embleem 1B000274 lager embleem CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 157716 Taco 673639 rechter schildrand 673638 linker schildrand 674145 centrale schildrand 1B001113 pad
voorwiel vespa 1C000702R voorwiel 58643R voorwiel 1C002521 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1C002645 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 015792 schroef 709047 veerring 597679 tubeless klep 665551 band (cheng sing) 110 / 70-11 " 5A000405 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1C000363 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
benzinetank vespa 5A000163 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 656022 plug 656021 tankdeksel pakking 576546 ring moer 643034 complete brandstofpomp montage 1B000035 complete brandstofleiding 680057 indicator brandstofniveau 676200 pakking 709116 moer 006125 onderlegring 656003 pakking 018639 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 013880 platte ring 16x6,5x1,5 254485 clip m6 1B000285 afstandhouder 5A0002205 complete ontluchtingspijp 5A0004965 kraftstoff-schlauch CM179001 veiligheidsklep CM001914 slangklem 097734 onderlegring 018509 schroef CM179301 schroef m6x16 573918 slangklem CM013201 veer CM013203 blad rand veer
stuur - master cil. vespa 1B002544R lenker 673648 lenker 1B002544R lenker 668874 inbusschroef 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 267917 platte ring 015330 moer CM087705 gasklephuis montage 666845 grip. r.h. 666965 grip. l.h. 668850 gasklep transmissie 668849 gasklepopening transmissie CM074910 voorrem hydraulische pomp CM074909 voorrem hydraulische pomp 666558 remhendel (heng tong) CM262603 linker handgreep met achterremhendel 781120 hendel achterrem 123394 schroef 265249 schroef 267948 veer 5A000221 slangklem 657046 veer
stuurbedekkingen vespa 5A000412000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412000T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412000ND geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412000HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412200BR geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412000DE geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412000R7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000412 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67364700MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67364700T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B005469000R7 stuur onderste deksel 67364700R7 stuur onderste deksel 67364700DV lenkerdeckel vorn 67364700ND stuur onderste deksel 67364700BR stuur onderste deksel 67364700DE stuur onderste deksel 67364700HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 259577 schroef 265636 schroef 67541300HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67541300T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67541300MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67541300R7 lh stekker 67541300BR lh stekker 67541300Q3 Hoes 67541300ND lh stekker 67541300DE lh stekker 67543100T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67543100HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67543100R7 RH-stekker 67543100DE RH-stekker 67543100Q3 Hoes 67543100BR RH-stekker 67543100ND RH-stekker 67543100MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment
helmhuis - onder het zadel vespa 1B000452 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
sloten vespa 577454 cilinder met sleutels 656873 uitgehouwen sleutel met transponder minda 298731 pakking ring 1B001876 slot lichaam 58200R startonderbreker antenne 298903 blocchetto serratura completo 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 253937 veer 1D001338 hoofdschakelaar 582041 commutator kap CM013201 veer 674399 actuator steunbeugel CM179302 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 582990 magneetventiel 584121 zeshoekige schroef 577620 zelfborgende moer 577128 gewricht 1B003298 zadel aanhalen veeractuator CM012851 actuator-hendel zadeloverbrenging 673911 ondersteuning voor zadelslot CM023701 slot lichaam CM179202 schroef 668762 slangklem CM012852 zadel kabel
borden - emblemen vespa 576464 schild "piaggio" 1B000942 naamplaatje "primavera" 1B000944 naamplaatje van vespa 656219 "vespa" voorlabel 2H001199 zelfklevende plaat "i-get" 1B001021 zelfklevende gegevensplaat 125 3v ie 1B001078 naamplaatje "vespa voor kinderen" 2H001504 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 2H001487 aufkleber 70?
achterrem - remklauw vespa B0176035 remhendel as B016477 o-ring afdichtring 56294R kaken coup 56294R5 kaken coup 647384 remschoenen veer terug 1A000348 schroef m6x35 B016731 rem hendel 828862 vierkante moer
achterklep - spatscherm vespa 673629 tankdeksel CM179201 metrische schroef m6x22 CM179306 metrische schroef torx 673609000C achter bescherming 673609000C achter bescherming CM179202 schroef 254485 clip m6 CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 016670 ring 4,5x12x1 CM017409 clip d.4,2 5A000226 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 582058 reflector 58233R5 reflector
bagagedrager achter vespa 1B002131 bagagedrager achter CM179201 metrische schroef m6x22 623920 schroef torx 012533 tandkrans 6,6x11x0 013777 onderlegring 1B003667 koffersatz 1B003961 reparatursatz bremszange CM179307 metrische schroef 219277 moer
achtervering - schokdemper / s vespa 1C000579R complete achterschokbreker 178150 bovenste buffer 267038 platte ring 016408 veerring 021108 moer 667872 bevestigingsbeugel schokdemper achter 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10 844483 binnenzeskantschroef m8x50 195483 moer 020008 moer
achterwiel vespa 1C001115R achterwiel 11 x 2,75 " 1C002647 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1C002523 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 597679 tubeless klep 270991 tubeless ventiel 5A000406 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1C000353 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 668561 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 601205 afstandhouder 273099 gewone ring 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen
zadel / stoelen vespa 67363300C4 sitzbank primavera beige 67363300C2 zadel montage 67363300C1 zadel montage 1B003666 sitzbank CM179302 metrische schroef m6x22 577492 drift 298729 slangklem 296456 drift 436788 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 5A0002195 gereedschapsrol
zijdeksel - spoiler vespa 67362700EZ bedek spoiler 67362700MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67362700T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 67362700BR rechter spoilerklem 67362720BR rechter spoilerklem 67362700ND rechter spoilerklem 67362700DE rechter spoilerklem 67362700HM rechter spoilerklem 67362700R7 rechter spoilerklem 1B001011000T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B001011000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B001011000BR linker spoilerklem 1B001011000HM linker spoilerklem 1B001011000R7 linker spoilerklem 1B001011000ND linker spoilerklem 1B001011000EZ Hoes 1B001011000DE linker spoilerklem 675662 spoiler hoes 299559 Hoes 299557 Hoes 1B000112 Hoes 673634 handvat 673637 plug 268596 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 031088 schroef m6x16 012533 tandkrans 6,6x11x0
stand / s vespa 1C002176 hauptstr? nder. 1C002197 hauptstr? nder. 668187 Hex schroef 002440 zelfborgende moer m10 1C001867 afstandhouder 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente 272426 pad 1C002702 pad 1C000042 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1C0000554 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 665965 bevestigingsschroef zijstandaard 191189 pakking 295788 veer 295789 veer 582885 stop buffer 666895 stop buffer 016408 veerring 599009 schroef 295822 schroef 1D001392 stand-knop 642559 stand-knop 1D001098 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 292889 binnenzeskantschroef m5x16 016405 veerring
zwaaiende arm vespa 5A000483 complete zwenkarm aan framekant 598917 bus 5A000478 dichtungs ring 600161 rolkooi 5A000485 complete zwenkarm aan motorzijde 597317 bus 1C001341 pakking ring 56127R naaldlager 1C000439 afstandhouder 597914 inbusschroef 266845 onderlegring 1C000449 afstandhouder 271740 moer 1C000440 afstandhouder 271807 zeskantschroef m10x202 002440 zelfborgende moer m10 1C0005025 complete silent block steunbeugel 668514 silent-block 006416 borgring 1C000421 stille blokafdekking 1C000608 Hex schroef 178790 platte ring 002440 zelfborgende moer m10
wielkast - spatbord vespa 1B000947000HM voorspatbord 1B003894000DE geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003894000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003894000T7 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B000947000MG geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003894000HM geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003894000ND geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B000947500DE geen beschrijving beschikbaar 1B000947000ND voorspatbord 1B000947000R7 voorspatbord 1B000947000DV schutzblech 1B003894000MD vorderradkotflügel 1B003894000BR schutzblech 1B003894000R7 schutzblech 1B000947500BR voorspatbord CM179201 metrische schroef m6x22 288245 flensmoer m6 1B000042 spatbord kuif 1B003895 zierstueck f.kotfluegel 015727 Zelftappende schroef 2,9x9,5 192598 cap 1B000796 achterspatbord 575249 schroef 709047 veerring 1D000255 lh reflector steun 1D000256 rh reflector steun AP8224163 reflector. amber 479882 afstandhouder 180859 bord

Elektrisch

vliegwiel magneto vespa 680207 compleet magneto vliegwiel B018108 complete vrijlooprotor B019134 veer 680205 stator B015998 geen beschrijving beschikbaar op dit moment B018105 behuizingsblad B018106 behuizingsblad B015996 moer m16x1.25 B018464 Belleville Spring 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 B015981 binnenzeskantschroef m5x25 015935 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 1A001021 ventilator 1A001379 ventilator 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 B015986 geen beschrijving beschikbaar op dit moment B015807 platte ring B015997 geen beschrijving beschikbaar
koplampen - richtingaanwijzers vespa 680055 koplamp. assy 231215 lamp 642662 koplamp frame 015935 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 006965 ring 5.3x10x10 621914 schroef CM017418 bord 642651 richtingaanwijzer rechtsvoor 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 642650 richtingaanwijzer linksvoor 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 192598 cap 015727 Zelftappende schroef 2,9x9,5
hoofdkabelboom vespa 1D001586 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1D001644 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 584211 zekeringhouder 293256 rietzekering 5a 252945 zekering 7,5a 145298 slangklem 657229 slangklem 680036 steun klem 639560 veer voor connector CM006903 fairlead 1D000071 slangklem 1D000080 band 1D000081 band 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 231590 elastische veer 145298 slangklem 257134 slangklem 298729 slangklem 584520 connector veer 298729 slangklem 584520 connector veer CM013201 veer 1D001378R stopcontact usb 1D002258 stopcontact usb 1B001591 fairlead
meter combinatie-dashboard vespa 1D001496R digitale instrumentengroep 1D001816 digitale instrumentengroep 1D001496R digitale instrumentengroep 680082 digitale instrumentengroep 1D001493R digitale instrumentengroep 1D000573 glas "niet suppliabe" 270793 schroef
achterlichten - richtingaanwijzers vespa 1D000122 geen beschrijving beschikbaar 181746 lamp 12v-10w D9004468091 grijper clip 1B000116 knop 006975 sluitring 5,3x10x0,5 248419 Veerplaat 642653 richtingaanwijzer rechtsachter 6426535 richtingaanwijzer rechtsachter 1D000261 halogeenlamp 12v-6w 642652 richtingaanwijzer linksachter 6426525 richtingaanwijzer linksachter 1D000261 halogeenlamp 12v-6w CM017405 Veerplaat 008372 schroef d3,5x13 1D000085 compleet kentekenlicht 1D000314 kentekenverlichting achter 2920225 lamp 12v-5w 292022 lamp 12v-5w 621914 schroef CM017418 bord 673610000C nummerplaat lichtkap 673610000C nummerplaat lichtkap 1B001016 int. kroonlijst
afstandsbedieningen - batterij - claxon vespa 58230R toeter 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 1D000350 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1B003012 batterijhouder lade 1B0009865 batterij klem CM179302 metrische schroef m6x22 1D001020 startrelais 58115R relais 12v / 80a B016777 schroef met flens m6x16 642065 rem. bedieningsschakelaar 12v-30a
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen vespa 1D001618 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 1D001577 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 297498 schroef CM017410 klem CM178603 Zelftappende schroef d4.2x13 641385 stop knop 642032 stop knop
stater - elektrische starter vespa 1D001647 startmotor 1A009964R startmotor 1A000350 schroef met flens m6x25 9004179059000 moer 880317 elektrische startversnelling B014165 startmotor versnelling 581309 aarde vlecht 641204 tri / gelobde zeskant zelftappende schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 003056 platte sluitring 6,4x12x1
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel vespa 486062 Spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar 414837 schroef met flens m6x25 680069 connectoren ondersteunen beugel 830061 schroef met flens 1D000990R geen beschrijving beschikbaar op dit moment B016777 schroef met flens m6x16 641764 slangklem 680228 richtingaanwijzer controle 642317 apparaatbeugel 680140 afstandhouder 680147 beschermkap 1D001819 helter CM006905 terugslagveer CM006911 terugslagveer CM255202 bobine 872269 schroef met flens m5x8x20 012528 onderlegring 1A000638 h.v. spoel steunbeugel B016774 schroef met flens m6x25 013880 platte ring 16x6,5x1,5 487665 fairlead B018293 afstandhouder 641764 slangklem 080341 cavo base a.t. 642200 afgeschermde dop

Onderhoud aan mijn Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia

Jouw Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Vespa onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Vespa Vespa 125 4T 3V I GET IE Primavera Asia 2016.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com