Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera GP 800 2007.

Alle Gilera GP 800 2007 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera GP 800 2007. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera GP 800 2007 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera GP 800 2007.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter gilera 873325 complete luchtfilterkast. 871993 luchtfilter 852944 luchtfilter 871995 luchtfilter sluitveer 873432 luchtfilterbus / gasklephuis 561886 slangklem 872966 pakking 258146 zelftappende schroef m3x20 257302 afstandhouder 257301 pad CM001921 slangklem CM001913 slangklem CM024103 pijp 1R000162 pijp CM002908 slangklem 833965 plug 259830 metrische schroef m6x20 013092 sluitring d6,2x20x1 258904 onderste rubber 871994 inlaatslang 872232 inlaat resonator 484123 schroef met flens 248419 Veerplaat 145298 slangklem 873521 doorblaaspijp (extern) 145298 slangklem CM001905 slangklem CM013201 veer
koelere pomp gilera 871983 waterpomp deksel B019357 waterpomp deksel 878050 waterpomp deksel B019357 waterpomp deksel 828662 schroef B018029 pakking van het waterpompdeksel B013480 pakking van het waterpompdeksel B018029 pakking van het waterpompdeksel 831423 pakking van het waterpompdeksel 832926 uitrusting 298576 slangklem 871997 slangkoppeling 877375 slangkoppeling 878608 slangklem 32-38 CM001926 slangklem 831421 slangkoppeling 876695 levering waterleiding 832997 levering waterleiding 876695 levering waterleiding 842202 slangklem CM001908 slangklem 847376 achter kop gezamenlijke pijp 834311 voorkop gezamenlijke pijp 842071 tee unie 877376 levering waterleiding 877375 slangkoppeling 880256 slangkoppeling 878608 slangklem 32-38 878608 slangklem 32-38 497573 geen beschrijving beschikbaar
koelsysteem gilera 620117 waterkoeler 57341R waterkoeler 969296 schroef met flens m6x10 078307 onderlegring 258904 onderste rubber 622055 fan, cpl. AP8150270 schroef 4.2x20 013763 platte ring 4,2x12x1 622306 afstandhouder 654878 afstandhouder AP8121464 pin 653031 koelvloeistof tank 623673 expansievat plug 620737 vuldop rubber CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 576189 schroef 259349 schroef CM017410 klem 258904 onderste rubber CM001904 slangklem 654117 retourleiding CM001902 slangklem 654118 ontluchtingspijp CM001903 slangklem CM001926 slangklem 652897 thermostaat-koeler buiskoppeling 834232 THERMOSTAT VALVE SET 85°C CM001907 slangklem 652898 waterslang CM001916 slangklem 621397 motorthermostaatpijp CM001924 slangklem 622053 aansluitslang pomp CM001925 slangklem 257134 slangklem 580160 bescherming
carter gilera 8745855001 compleet carter 1e cat. B0173160001 compleet carter 1e cat. 8745855002 2e kat. compleet carter B0173160002 2e kat. compleet carter 006662 snap ring 82926R lager 847471 lager 82926R lager 825023 pakking ring 833701 kogellager 82925R radiaal lager 845439 radiaal lager 845443 pakkingring 50-68 484993 het lokaliseren van deuvel 623857 bus 845684 rolkooi 832983 klepveer 832980 bal 832984 olie terugslagklep 832985 oliefilter koppeling B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 830666 mondstuk 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 825597 speld 11,8x10 1A003631R tapeind 877281 tapeind 1A003631R tapeind 827951 tapeind 872025 as van de waterpomp. 974290 vulring 834178 beschermkap 018575 schroef 873934 pakking ring 844439 pakking ring 873934 pakking ring 842595 pakking ring 82991R pakking ring 833054 waaier 82778R reed klep steun 825051 reed klep steun 82778R reed klep steun 827209 dekking sas 873102 schroef 825649 mondstuk 872625 halve carterpakking mm 0.3 875518 uitlaatpijp steunklem 872867 geen beschrijving beschikbaar 874746 schroef met flens m6x90 874747 schroef met flens m8x60 874748 schroef met flens m8x85 106009 onderlegring 485703 onderlegring 832981 luchtdeflector 018575 schroef 843317 bord 018575 schroef 834345 raster 018575 schroef 8329635 PHASE/REVOLUTION SENSOR 584838 joint.p. 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 B015860 olie ontladen plug 82929R olie ontladen plug B015860 olie ontladen plug 833675 olie ontladen plug 843186 o-ring 831335 kettinggeleiderplaat 873102 schroef 1D001138 sensor 82580R sensor 1D001138 sensor 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 874451 luchtdeflector 832987 afdichtring 35x50x7 831393 pakking 875442 brandstof schot 831393 pakking 825952 pakking ring
carterafdekking - carter koeling gilera 8330455 transmissiekap met u.p. 841532 radiaal kogellager 006652 snap ring 82656R met 20x42x1 006642 borgring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 873098 geen beschrijving beschikbaar 640648 connectoren ondersteunen beugel 639537 klem steunbeugel 194945 veer 873495 koeldeksel 270361 schroef 575249 schroef 832989 pakking voor koeldeksel 873513 transmissiehuis luchtfilter 654970 band koelkanaal 653333 band koelkanaal 654970 band koelkanaal 258146 zelftappende schroef m3x20 873494 riem / transm. koelleiding 297498 schroef 575249 schroef 270361 schroef 843938 geen beschrijving beschikbaar 873412 mesh filter 018603 schroef 655314 kanaalpakking 293717 Hoes
krukas gilera 8742050001 krukas. assy. klas 1 8742050002 krukas. assy. klasse 2 8467655001 krukas. assy. klas 1 8742050001 krukas. assy. klas 1 8467655002 krukas. assy. klasse 2 8742050002 krukas. assy. klasse 2
kleppendeksel gilera 830819 hoofddeksel 1A003952 hoofddeksel 872635 speciale schroef 830249 demper drift 830820 hoofddeksel pakking 1A003952 hoofddeksel 830819 hoofddeksel 872635 speciale schroef 830249 demper drift 830820 hoofddeksel pakking 829981 bougie ngk r cr7ek
cilinder-zuiger-pols-peneenheid gilera 874989 cilinder met zuiger 8749880002 piston assy cat.2 "b" 8749880003 piston assy cat.3 "c" 8749880004 piston assy cat.4 "d" 8749880001 cilinder met zuiger 874989 cilinder met zuiger 844941 compressiering 844942 olieschraapring 844943 olieschraapring 827820 zuigerpen 828116 stop ring 830275 cilindervoetpakking 0.8 830276 cilindervoet pakking 0.6 830277 cilindervoetpakking 0.4 840135 bord 436788 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 847928 pakking
aangedreven katrol gilera 874579 aangedreven katrol compleet met koppeling 831618 ring moer 842564 geen beschrijving beschikbaar 831920 o-ring 831195 nieuw bekertype 875427 variator veer 831196 variator veer 875427 variator veer 833051 kop 831921 o-ring 845367 pin 843750 aangedreven mobiele katrol 831623 pakking ring 874578 compleet vaste aangedreven halfpoelie 831619 snap ring 831615 lager 844806 pakking ring 874572 rolkooi 825023 pakking ring 842917 aluminium koppelingstrommel 830380 afstandhouder 833052 platte ring 829232 moer
aandrijfpoelie gilera 877519 complete rolbehuizing 847005 complete rolbehuizing 877519 complete rolbehuizing 875573 complete rolbehuizing 877519 complete rolbehuizing 846967 rolcontrast 842331 glijblok 877514 rol compleet 831448 rol compleet 877514 rol compleet 846883 afdichtring 40.47.4 831588 afstandhouder 847118 half-katrolassemblage .. rijden 845010 v-snaar 846763 compensator ring 841512 Belleville Spring 841513 moer 825952 pakking ring
motor assemblage gilera 8330005 850 4t 8v e3 motor B0169375 850 4t 8v e3 motor 8764705 850 4t 8v e3 motor B0169375 850 4t 8v e3 motor 497533 pakkingen kit 497584 pakkingen kit 497532 cilinder pakkingset 497612 cilinder pakkingset
vliegwiel magneto deksel - oliefilter gilera 8329915 vliegwiel zijafdekking 843864 oliedeksel 840972 schroef 168201 pakking 485693 oliepeilindicator 8290405 plug cpl. 829040 plug cpl. 479986 o-ring 843370 bescherming 82960R Oliefilter 82883R Oliefilter 82960R Oliefilter 874707 olieplug staaf 874706 o-ring 832990 pakking 649735 kettingsteun met i.p. 874745 schroef met flens m6x45 649514 afstandhouder 874806 schroef met flens m6x35 564629 slangklem 487948 slangklem 833007 oliefilter
head unit - klep gilera 82912R cilinderkop. 82965R2 cilinderkop. 846113 cilinderkop. 82965R2 cilinderkop. 828321 uitlaatklep 828322 inlaatklep 826256 onderste kopje 436438 klep pakking ring 826103 klepveer 828396 bovenste kopje 285846 ventiel halve kegel 827018 tapeind 1A003632R tapeind 827953 tapeind 878991 tapeind 842360 plug m6x10 832783 moer top 178790 platte ring 874746 schroef met flens m6x90 288245 flensmoer m6 825597 speld 11,8x10 831203 cilinderkoppakking 843080 phonic wiel 832029 fase / omwentelingssensor 6389915 fase / omwentelingssensor 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 841461 plug cpl. 478012 o-ring 259348 kolomschroef + schacht 430045 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop 430045 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop 640485 TEMPERATURE GAUGE 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11
oliepomp gilera 846854 levering oliepomp 876841 levering oliepomp 030034 zeskantschroef m5x35 030039 zeskantschroef m5x35 006965 ring 5.3x10x10 833055 bord 845246 glijblok 833046 pakking 834025 oliepomp herstellen 030039 zeskantschroef m5x35 006965 ring 5.3x10x10 834043 bescherming 833046 pakking 8343295 oliepomp ondersteuning 018575 schroef 834179 inlaat oliefilter 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 82756R pakking ring 834031 bord 414837 schroef met flens m6x25 834195 pakking 8444545 olie schot 484123 schroef met flens 832278 oliepomp tandwiel B016426 schroef met flens m6x14 833722 schroef met flens m6x14 031087 schroef 436695 Belleville Spring 832906 oliepomp tandwiel 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 006976 veerring 834033 Drukklep 831130 klepveer 831333 oliepomp ketting
reductie-eenheid gilera 874573 tandwielassemblage 874979 tandwiel B013222 tandwiel 8456015 aangedreven katrolas 650103 snap ring 874981 platte ring
rocking hendels steuneenheid gilera 826027 rocker arm assy .. inlaat 8260275 rocker arm assy .. inlaat 82817R stelschroef 484819 moer 826028 rocker arm assy .. uitlaat 8260285 rocker arm assy .. uitlaat 82817R stelschroef 484819 moer 827991 tuimelas 8465775 voornokkenas 8787875 voornokkenas 831167 bord B014598 torx-schroef m5x12 878869 torx-schroef m5x12 B014598 torx-schroef m5x12 844211 torx-schroef m5x12 843081 afstandhouder 843079 timing systeem versnelling 843060 schroef met flens 1A000425 schroef met flens 845316 platte ring 826027 rocker arm assy .. inlaat 8260275 rocker arm assy .. inlaat 82817R stelschroef 484819 moer 8260285 rocker arm assy .. uitlaat 826028 rocker arm assy .. uitlaat 82817R stelschroef 484819 moer 827991 tuimelas 8465765 nokkenas 831167 bord B014598 torx-schroef m5x12 878869 torx-schroef m5x12 B014598 torx-schroef m5x12 844211 torx-schroef m5x12 843079 timing systeem versnelling 843060 schroef met flens 1A000425 schroef met flens 845316 platte ring 289919 kettingspanner beugel 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 847928 pakking 832293 kettingspanner staaf 825737 afstandhouder B016797 schroef m6x16 830129 schroef m6x16 833048 speciale schroef 478012 o-ring 832292 kettinggeleiderplaat 833053 speciale schroef 016661 platte ring 832275 nokkenas ketting
geluiddemper gilera 872255 geluiddemper met i.p. 8753805 geluiddemper met i.p. 877370 geluiddemper met i.p. 875845 geluiddemper met i.p. 877370 geluiddemper met i.p. 871984 geen beschrijving beschikbaar 875841 voorste cilinderpijp met i.p. 8719844 voorste cilinderpijp met i.p. 874946 bus 8749465 bus 874957 slangklem 875843 cilinderkop aan de kopzijde 871986 geen beschrijving beschikbaar 875843 cilinderkop aan de kopzijde 8719864 cilinderkop achter cilinderpijp 874946 bus 8749465 bus 874957 slangklem 840370 slangklem 874957 slangklem 851582 uitlaatpijp pakking 015341 flensmoer 487211 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 584344 lambdasonde l. 325 mm 847974 ondersteuning voor lambdasondeconnector 8736195 geluiddemper verbindingsarm 828566 zeskantschroef m8x90 874480 geluiddemper 872000 geluiddemper 874480 geluiddemper 872256 pakking 319165 schroef 316144 onderlegring B016805 schroef met flens m8x45 487211 schroef met flens m8x45 478895 schroef met flens 277330 inbusschroef 013880 platte ring 16x6,5x1,5 834187 veerring 012138 moer 020008 moer 873524 bescherming 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 567672 onderlegring 873703 bescherming 873704 bescherming 842908 schroef m5x10 1C001493 schroef m5x10 841821 onderlegring 487665 fairlead 872565 bescherming 1C001493 schroef m5x10 842908 schroef m5x10 567672 onderlegring 841821 onderlegring 826117 afstandhouder 834951 conische ring 875371 platte ring 875733 platte ring
gasklephuis - injector - verbindingspijp gilera 641220 gasklephuis cpl. 584807 gasklephuis cpl. 641220 gasklephuis cpl. 874806 schroef met flens m6x35 854970 slangklem sm9c w1 6 832011 pakking 841698 onderhoud 843406 slangklem 874476 geen beschrijving beschikbaar 841697 inlaatspruitstuk 843404 invoegen 614188 slangklem 841696 unie 880652 unie 841696 unie 880652 unie B017118 pakking met inductiekoppeling 880502 pakking met inductiekoppeling B017118 pakking met inductiekoppeling 841699 pakking met inductiekoppeling 414837 schroef met flens m6x25 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 654190 brandstofleiding plaat 830061 schroef met flens 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 654190 brandstofleiding plaat 830061 schroef met flens 842199 pijp 872117 schroef met flens 874550 schroef met flens 655778 gasklephuis AP8121811 t bus
transmissie assemblage gilera 876490 complete kaardas 601540 complete kaardas 876490 complete kaardas 875240 complete kaardas 876490 complete kaardas 006630 snap ring 1128674 slippen 875376 glijblok 601550 gezamenlijke dekking 485693 oliepeilindicator 601552 pakking ring 873433 inbusschroef 846609 schroef m8x10 485703 onderlegring 649415 kaardondersteuning met i.p. 031058 schroef 292889 binnenzeskantschroef m5x16 650901 inbusschroef 650084 onderlegring 601548 kogellager 846607 pakking 649427 afstandhouder 846606 pakkingring 58-72-8 82924R radiaal lager 50x72x12 846603 geen beschrijving beschikbaar 649484 rondsel 5/8 "x 5/16" 876014 bus 649426 bus 876014 bus 649928 compleet oliekeerring kap 649474 bevestigingsring kap 847421 schraube 1A000424 schraube 650153 slangklem m4 650132 ring 564632 speciale kolomschroef 006970 onderlegring 825597 speld 11,8x10 649826 rondsel bescherming 030062 schroef 006976 veerring 649481 ketting 137/525 6498236 kettingspannerrol AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8110117 lager AP8161076 afstandhouder 826298 inbusschroef 316144 onderlegring 020008 moer 649483 kettingring 5/16 651095 kettingring 5/16 598837 schraube AP8125731 flexibel koppelingsrubber B043317 flexibel koppelingsrubber 6500855 flexibele koppelingseenheid cpl. 650745 flexibele koppelingseenheid cpl. 650103 snap ring 874981 platte ring
transmissies gilera 649407 transmissie met gashefboom 649408 volledige gasklepbediening 649378 slangklem 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 006976 veerring CM006910 molletta 217280 slangklem 581767 slangklem

Frame

remleidingen - remklauwen gilera CM081901 Links remklauw 2 x 28 CM077902 Remblokken CM081902 rechter remklauw 2 x 28 650097 koppel remblokken 56325R koppel remblokken 650097 koppel remblokken CM081902 rechter remklauw 2 x 28 CM077903 Links remklauw 2 x 28 CM081901 Links remklauw 2 x 28 650097 koppel remblokken 56325R koppel remblokken 650097 koppel remblokken 599208 zeskantschroef m8x30 709047 veerring 265451 olieleiding schroef 127927 pakking 127863 schroef 649073 juiste breekpijpen 649074 linker flexibele slang 136371 unie 319538 binnenzeskantschroef m6x30 006966 veerring 6,4x11x0,5 649743 schakelaar steunbeugel 649075 voorste remleiding CM068308 Remblokken 647078 Remblokken 649554 schroef 006970 onderlegring 265451 olieleiding schroef 127927 pakking 6490766 achterrem flexibele buis 265451 olieleiding schroef 127927 pakking 649912 slangklem AP8152277 schroef met flens m6x12 006976 veerring 217280 slangklem CM006906 terugslagveer 257134 slangklem 649157 parkeerremhendeleenheid 292500 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 584953 stop knop 649925 hendel deksel 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 006976 veerring 649657 transmissie handrem 020208 moer m8 266040 bus 649941 slangklem 031091 zeskantschroef m6x22 709141 Pompende Elastische Ring 145298 slangklem 649378 slangklem 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 006976 veerring CM084601 linker parkeerrempen CM074501 linker parkeerrempen CM084601 linker parkeerrempen 649830 koppel remblokken 564606 inbusschroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 668011 remklauw steunplaat 649768 remklauw steunplaat 274369 bout 270216 platte ring 006624 ring 649679 remklauw deksel 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 830056 bus 257134 slangklem
centrale afdekking - voetsteunen gilera 653149000C tunnel centrale afdekking 653149000C tunnel centrale afdekking 014754 zelftappende schroef 259372 schroef CM178610 zelftappende schroef CM017410 klem 653151 tunnel rechter zijafdekking 65315100ET rechter zijafdekking 65315000ET linker zijafdekking 653150 tunnel linker zijafdekking AP8152302 schroef met flens m5x12 248419 Veerplaat 270793 schroef 013963 onderlegring 65314800ET zijdeksel 653148 juiste zijdelingse bescherming 653147 linker zijbescherming 65314700ET linker zijbescherming 008375 schroef m6x14 254485 clip m6 272836 schroef CM179301 schroef m6x16 078307 onderlegring 653138000C rechts voetensteun 674820000C rechts voetensteun 653137000C lh voetsteun 674821000C lh voetsteun CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM178604 zelftappende schroef 199190 uitbreidingsstekker CM017410 klem 259348 kolomschroef + schacht CM179202 schroef 254485 clip m6 576189 schroef 259349 schroef 653337 insp. deur 65333700ET inspectie motorolie 1B000888 pad 463195 pad 653139000C bougie insp. deur 653139000C bougie insp. deur CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 655787 rechts mat 653141 rechts mat 655787 rechts mat 655786 lh mat 653140 lh mat 655786 lh mat 65419350ET lh ondersteuning 497579 lh ondersteuning GU32442310 achterste voetsteun. rechts GU32443210 steunrubber deel AP8152277 schroef met flens m6x12 GU32441210 bord AP8121567 pin AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar 002139 bal 006408 veiligheidsring 65419250ET lh ondersteuning 497579 lh ondersteuning GU32442710 achterste voetsteun. lh GU32443211 steunrubber deel AP8152277 schroef met flens m6x12 GU32441210 bord AP8121567 pin AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar 002139 bal 006408 veiligheidsring 654484 inbusschroef 654965 schroef 016670 ring 4,5x12x1 271891 schroef m6x30 CM179303 metrische schroef m6x30 013777 onderlegring 655783 afstandhouder
drijvende spiegel / s gilera CM174501 rechter achteruitkijkspiegel CM174504 rechter achteruitkijkspiegel CM174502 linker achteruitkijkspiegel CM174505 linker achteruitkijkspiegel 018553 schroef m6x25
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid gilera 601146 voorvork (kayaba) 651281 voorvork (kayaba) 649758 r.h. mouw assy 649759 l.h. mouw assy 599274 o-ring (kayaba) 599272 stofkap (kayaba) 599271 borgring (kayaba) 599267 oliekeerring (kayaba) 599266 onderlegring (kayaba) 599265 bus 599268 bus (kayaba) 599270 onderlegring 599269 schroef 649019 schroef 6006885 stuurlager assy. 6006886 stuurlager assy. 599274 o-ring (kayaba) 599272 stofkap (kayaba) 599271 borgring (kayaba) 599267 oliekeerring (kayaba) 599266 onderlegring (kayaba) 599265 bus 599268 bus (kayaba) 599270 onderlegring 599269 schroef
frame / carrosserie gilera 6201155 niet beschikbaar 6567015 niet beschikbaar 6533145 achterste chassis met u.p. 6533146 achterste chassis met u.p. 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 012533 tandkrans 6,6x11x0 013880 platte ring 16x6,5x1,5 6749254 voetensteun met u.p. linker kruispin 6533305 voetensteun met u.p. linker kruispin 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 6533315 voetensteun met u.p. rechter kruispin 6533314 voetensteun met u.p. rechter kruispin 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 254485 clip m6
dashboardkastje voor - kniebeschermer gilera 656516 tegen schild 6565160090 tegen schild 653142000C tegen schild 6565160090 tegen schild 259348 kolomschroef + schacht CM179202 schroef 254485 clip m6 65314400ET beenschild achterplaat centraal element 65314400BR beenschild achterplaat centraal element 653144 beenschild achterplaat centraal element 270793 schroef 652917 accubak 652908 subframe bevestiging linker beugel 575249 schroef 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 272836 schroef 254485 clip m6 656194000C batterij inspectieluik 653145000C batterij inspectieluik 656194000C batterij inspectieluik CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 654968000C koelvloeistof insp. deur 653146000C koelvloeistof insp. deur 656196000C koelvloeistof insp. deur 654968000C koelvloeistof insp. deur 230359 Veerplaat 654813 stop plaat 654808 parkeerremhendel pakking 656136 beenschild achterplaat klein deksel
voorste schild gilera 653127 voorste schild 65312700BR voorste schild 65312700EV schild 65312700ND schild 65312700RP geen beschrijving beschikbaar CM178604 zelftappende schroef CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 259348 kolomschroef + schacht CM179202 schroef 575249 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 653129000C schild bovendeksel 653129 schild bovendeksel 653129000C schild bovendeksel CM178604 zelftappende schroef CM017410 klem 65312800RP afschermkap 65312800ND afschermkap 65312800EV afschermkap 65312800BR voorkap 653128 voorkap 259830 metrische schroef m6x20 CM179303 metrische schroef m6x30 254485 clip m6 653130 onderste grille 65313000BR onderste grille 65313000ND onderste voorrooster 65313000RP onderste voorrooster 65313000EV geen beschrijving beschikbaar CM178604 zelftappende schroef CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 654120 raster 008108 Veerplaat 6564250090 lh baffle 653133000C lh baffle 6564250090 lh baffle 656425 lh baffle 653134000C rechter luchtdeflector 656426 RH schot 6564260090 RH schot CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 575249 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 653143 licht frame
voorwiel gilera 649087 voorwiel compleet met lager 600711 centrale afstandhouder 4789845 met 25x52x15 600359 voorwielas 600713 kop 600712 afstandhouder 600354 moer 649134 geen beschrijving beschikbaar 599893 geen beschrijving beschikbaar 597679 tubeless klep 649145 semifl. remschijf Ø300 x 5 fijn blankin 650424 semifl. remschijf Ø300 x 5 fijn blankin 564606 inbusschroef 650083 bus AP8121641 ring
benzinetank gilera 656966 linker brandstoftank 674797 linker brandstoftank 259832 plug 656872 tankdop 258160 pakking 674798 juiste brandstoftank 655715 juiste brandstoftank CM025712 indicator brandstofniveau 576542 pakking 656003 pakking 576546 ring moer 641014 benzine pomp 641277 brandstoffilter 639333 brandstoffilter 575249 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 654184 slangklem 675891 tankpijp 654820 tankpijp 654479 pakking ring CM001908 slangklem 654477 brandstofleiding bescherming 297498 schroef 959614 schroef m6x10 031086 schroef m6x12 078307 onderlegring 268304 platte ring 6,5x21 297029 onderlegring 656875 slang CM001923 slangklem CM011904 tank ontluchtingspijp CM179007 complete ontluchtingspijp 675320 complete ontluchtingspijp CM001432 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060 CM011904 tank ontluchtingspijp 654241 levering brandstofleiding 654243 brandstof retour slang 655789 brandstofleiding compleet met koppelingen 623743 slangklem 675510 slangklem 018509 schroef 709141 Pompende Elastische Ring 257134 slangklem 145298 slangklem 622235 vlotterkamer 654818 tankpijp 675891 tankpijp
stuur - master cil. gilera 653174 linkerhelft stuur 653175 rechterhelft stuur 654483 inbusschroef 653343 half stuur ondersteuning 583480 schroef 564632 speciale kolomschroef 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 654203 stuur insert 654484 inbusschroef 650714 (heng tong) linker rempomp CM081502 pompa freno sx (brembo) 666050 (heng tong) linker remhendel 665645 (heng tong) linker remhendel 666050 (heng tong) linker remhendel 601646 (brembo) rechter rempomp 650715 (heng tong) rechter rempomp 666049 (heng tong) rechter remhendel 649165 (brembo) rechter remhendel 975633 slang 583094 grip 581900 grip 582034 anti vib. gewicht achterstand 271434 schroef m6x55 653170000C geen beschrijving beschikbaar 653170 geen beschrijving beschikbaar 6565120090 bovenste stuurkap 656512 bovenste stuurkap 018575 schroef 653169 stuur onderframe 65316900BR stuur onderste deksel 65316900ET stuur onderste deksel 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 650966 RH pompdeksel 650965 lh pompdeksel
helmhuis - onder het zadel gilera 654812 montage van de helmhouder 656883 montage van de helmhouder 015996 schroef 016670 ring 4,5x12x1 959263 scheibe 654811 thermische afdekking 230359 Veerplaat 272836 schroef CM179301 schroef m6x16 652894 Patrijspoort inspectiemotor 654964 Patrijspoort inspectiemotor CM178604 zelftappende schroef CM017410 klem 272836 schroef CM179301 schroef m6x16 654963 thermische afdekking 230359 Veerplaat 654810 hitteschild 297029 onderlegring 293154 plafondschaal 071633 torpedovormige lamp 12v-5w 294770 lv stopcontact 12v
sloten gilera 654178 sleutels en slot 653718 uitgehouwen sleutel met transponder en schakelaar 709674 binnenzeskantschroef m6x20 654191 compleet aanhaaldeksel CM023708 zadelslot 6558955 geen beschrijving beschikbaar CM179202 schroef 259348 kolomschroef + schacht 122675 inbusschroef 577471 bord 241936 moer 582990 magneetventiel 584121 zeshoekige schroef 577620 zelfborgende moer 577128 gewricht 620415 veer 577129 hendel 299972 speciale schroef 577131 veer CM012830 slotzadel com.trasmiss. CM012837 zadel kabel CM012838 zadel kabel CM012831 slotzadel com.trasmiss. 140435 veer 191002 veer 231590 elastische veer 145298 slangklem 656028 bord
borden - emblemen gilera 654638 label "gp800" 672335 label "gp800" 624568 voorklep "gilera" 653756 gilera naamplaatje 654221 beenschild achterplaat label 624568 voorklep "gilera"
achterklep - spatscherm gilera 653160000C spatscherm achter 008455 schroef CM017410 klem 259348 kolomschroef + schacht CM179202 schroef 584884 nummerplaathouder 709718 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 584877 uitbreiding 268596 schroef 582058 reflector 58233R5 reflector 653162 rh molding 65316200ET juiste mulding 653161 lh molding 65316100ET links mulding CM178605 zelftappende schroef CM017410 klem
achtervering - schokdemper / s gilera 648502 achtervork assy 6683664 achtervork assy 006647 borgring 597038 lager 599724 rolkooi 30-37 650031 rolkooi 25x32x24 319538 binnenzeskantschroef m6x30 006966 veerring 6,4x11x0,5 649987 buffer steunbeugel 294839 schroef 583342 stop buffer 012112 schroef 122675 inbusschroef 006976 veerring 649672 kettingspanner schuifblok 575249 schroef 648705 achterste swingarmpen 648707 swingarm ring moer 649981 bus 648468 afstandhouder 649982 afstandhouder 648708 achterwielasmoer 600334 excentriek (backstand) 648481 schokdemper achter cpl. 268158 schroef 650169 vulring 650058 afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 232108 zelfborgende moer m10 967384 schroef 649885 ketting bescherming 623162 afstandhouder 649888 bovenste versterking 649890 lagere wapening 274369 bout 654487 band CM001307 pijp CM002902 slangklem CM013201 veer 273779 slangklem 145298 slangklem 006624 ring
achterwiel gilera 649084 achterwiel 601173 afstandhouder 832848 radiaal lager 649077 achterwielas 649472 afstandhouder 601174 kop 601184 afstandhouder 600075 platte ring 600354 moer 649135 geen beschrijving beschikbaar 599806 geen beschrijving beschikbaar 597679 tubeless klep 649209 remschijf Ø 280 th.5 - fijne blanking 650391 remschijf Ø 280 th.5 - fijne blanking 564606 inbusschroef 650083 bus AP8121641 ring AP8121571 pin B045033 pin
zadel / stoelen gilera 652890 zadel. assy 654719 rugleuning 296456 drift 577492 drift 654718 Hoes 005966 snap ring 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 414838 schroef m6x35 649944 complete gereedschapsset 665578 gereedschapset. standaard l / jack 655538 geen beschrijving beschikbaar 195087 drift 652891 compleet scharnier
zijdeksel - spoiler gilera 653154 achterkant carrosserie links 65315400BR achterkant carrosserie links 65315400EV achterzijde links 65315400ND achterzijde links 65315400RP achterzijde links 65315500RP achterzijde rechts 65315500ND achterzijde rechts 65315500EV achterzijde rechts 65315500BR achterkant carrosserie rechts 653155 achterkant carrosserie rechts CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM178605 zelftappende schroef CM017410 klem 65315800RP bovenkant sluit 65315800ND bovenkant sluit 65315800BR bovenkant sluit 653158 bovenkant sluit 65315800EV geen beschrijving beschikbaar 65316300ET linker handvat 65316400ET linker handvat 018553 schroef m6x25 003056 platte sluitring 6,4x12x1 653135 linker spoiler 65313500BR linker spoiler 65313500ND linker spoiler 65313500RP linker spoiler 65313600EV geen beschrijving beschikbaar 65313600RP juiste spoiler 65313600ND juiste spoiler 65313600BR juiste spoiler 653136 juiste spoiler CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM178605 zelftappende schroef CM017410 klem 013880 platte ring 16x6,5x1,5 164293 geen beschrijving beschikbaar
stand / s gilera 600526 sta met u.p. (onbeweegbare onderdelen) 649821 inbusschroef 003062 onderlegring 599786 bus 273754 o-ring 261319 moer m12x1,25 h = 12,5 648979 plaatkoppeling bilancelle met i.p. 597043 Bout 016626 gewone ring 10,4x18x2 002440 zelfborgende moer m10 650145 veer 650144 veer 600443 zijstandaard met i.p. 647595 bevestigingsschroef zijstandaard. 191189 pakking 002440 zelfborgende moer m10 232108 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 295788 veer 295789 veer 164245 stop buffer 582885 stop buffer 581560 drift 650322 drift 581560 drift 650506 bus 273754 o-ring 650507 platte ring 650507 platte ring
zwaaiende arm gilera 654714 niet beschikbaar 030117 schroef 564878 moer 621381 bout m14x1.5 975110 moer 654814 lh ondersteuning 649587 eindstop drift 654815 RH ondersteuning 649587 eindstop drift 178790 platte ring 002440 zelfborgende moer m10 655169 schroef met flens 598837 schraube 967363 moer 6238555 kappe lenker motor 6238556 kappe lenker motor 654770 geen beschrijving beschikbaar 622969 pin 016626 gewone ring 10,4x18x2 002440 zelfborgende moer m10 015594 schroef m10x65 246976 onderlegring
wielkast - spatbord gilera 64888200ND spatbord (voorkant) 64888200RP spatbord (voorkant) 648882 voorspatbord 64888200BR voorspatbord 64888200EV geen beschrijving beschikbaar 648883 voorspatbord (post.) 674477000C voorspatbord (post.) CM179302 metrische schroef m6x22 259830 metrische schroef m6x20 598288 afstandhouder 217163 drift 575249 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 648827 haakje CM179302 metrische schroef m6x22 259830 metrische schroef m6x20 598288 afstandhouder 217163 drift 654819 wielruimte 575249 schroef CM179201 metrische schroef m6x22 CM179304 schroef 272624 schroef CM179304 schroef 299693 vang de lente CM017410 klem 254485 clip m6 CM013201 veer CM006912 terugslagveer CM178604 zelftappende schroef
voorruit - glas gilera 653165 voorruit 653028 linker voorruitsteun 653027 linker voorruitsteun 620365 binnenzeskantschroef m6x30 977644 afstandhouder 977645 bus 006966 veerring 6,4x11x0,5 479175 dopmoer 653157 RH klem 653156 Klem 598267 schroef 655467 schroef 576565 cilindrische kabeldoorvoer 978060 motorkit 655463 elektrische motor 977640 motorkit 978060 motorkit 655461 schuifgeleider 653024 schuifgeleider 655461 schuifgeleider AP8152277 schroef met flens m6x12 274369 bout 655678 schuifplaat met i.p. 653987 geen beschrijving beschikbaar 977638 glijblok 018639 schroef 031091 zeskantschroef m6x22 655063 afstandhouder 487665 fairlead 654172 steunbeugel 640468 schakelaar 654174 speciale kolomschroef m2x12 654175 noot m2 840542 schroef 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 6554716 voorste chassis met u.p. 581859 steun voor elektromagnetische schakelaar 6540405 geen beschrijving beschikbaar 655464 drijfstang 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 241936 moer 414838 schroef m6x35 654678 pin 977644 afstandhouder 977645 bus 655223 bus 003056 platte sluitring 6,4x12x1 006976 veerring 005965 ring 219277 moer 271695 pakking ring 655679 bord 655465 schroefdraad pin 003056 platte sluitring 6,4x12x1 006976 veerring AP8152277 schroef met flens m6x12 840542 schroef 274369 bout 013880 platte ring 16x6,5x1,5

Elektrisch

vliegwiel magneto gilera 58146R rotor cpl. 831148 schroef met flens m14x30 B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 000267 transmissiesleutel 58145R stator cpl. 122637 Lage inbusschroef M6x30 830389 sprag koppeling 830390 sprag koppelingshuis 841915 binnenzeskantschroef m6x18 B013207 binnenzeskantschroef m6x18
koplampen - richtingaanwijzers gilera 640192 koplamp. assy 294353 lamp h7 12v-55w 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 580141 lamp h112v-55w 259830 metrische schroef m6x20 CM179302 metrische schroef m6x22 254485 clip m6 640243 Linker richtingaanwijzer 584332 lamp 12v-10w 640242 rechts richtingaanwijzer 584332 lamp 12v-10w 015728 schroef CM017404 bord
hoofdkabelboom gilera 640240 kabelboom 255256 cap 145298 slangklem 294013 slangklem 641143 slangklem 825481 slangklem CM006904 terugslagveer CM006905 terugslagveer 217280 slangklem 641291 frame harnas 640979 frame harnas 641291 frame harnas 293256 rietzekering 5a 292507 zekering 10a 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 640976 monostabiele snelheid 584002 klem 145298 slangklem 640805 beheerapparaat voor elektrische bediening 294013 slangklem 272836 schroef 254485 clip m6 830056 bus 581424 Bekabeling Accu-Startmotor 217280 slangklem 257134 slangklem 231590 elastische veer
meter combinatie-dashboard gilera 640248 meter 270793 schroef 577594 veerklem 623250 instrumentenframe
achterlichten - richtingaanwijzers gilera 640236 achterlicht CM178601 Zelftappende schroef d4.2x16 CM017410 klem 6402445 blinker links vorne und 584332 lamp 12v-10w 6402455 blinker rechts vorne und 584332 lamp 12v-10w 016626 gewone ring 10,4x18x2 012535 onderlegring 021210 moer 581061 cap 583332 scheinwerfer beleuchtung 58235R scheinwerfer beleuchtung 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 267115 Zelftappende schroef M4x16 003054 sluitring 4,3x8x0,5
afstandsbedieningen - batterij - claxon gilera 6403936 startrelais 582906 starterrelais 1D001697R starterrelais 581440 zekering 30a CM225730 zekering 30a 640394 zekering 40a 641933 relais met weerstand 12v-30a 58099R relais met weerstand 12v-30a 641356 relais met weerstand 12v-10w 292332 schakelaar elektromagnetische schakelaar 12v-40 / 15a 639860 yuasa batterij ytx16-bs 653318 accu sluitplaat 272836 schroef 254485 clip m6 583310 drift 575329 drift 583310 drift 640474 waarschuwingshoorn 12v 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 829121 decoder 414837 schroef met flens m6x25 016406 veerring 6,4x11,8x1 013880 platte ring 16x6,5x1,5 58200R startonderbreker antenne 828800 startonderbreker antenne 58200R startonderbreker antenne 639640 bevestigingsbeugel voor relais 969296 schroef met flens m6x10 254485 clip m6 CM013202 veer voor leidingen / kabels
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen gilera 640247 linker elektrisch apparaat 640246 elektrisch apparaat rechts 584826 deur knop 255323 deur knop 015911 schroef 639542 knop voor zijstandaard 292889 binnenzeskantschroef m5x16 012532 ring 5,3x10x0
stater - elektrische starter gilera 82697R STARTER MOTOR 840542 schroef 831320 tse schroef 1A003919 tse schroef 841113 steun klem 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 842879 startmotor versnelling 833011 bord 484123 schroef met flens 876835 Koppelbegrenzer 8321174 Koppelbegrenzer 876835 Koppelbegrenzer 832117 Koppelbegrenzer 876835 Koppelbegrenzer 640459 startkabel 581061 cap 581596 schroef 016405 veerring
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel gilera 639111 spanningsregelaar B016792 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 639187 spoel cpl. 015014 eindkap 071671 isolerende kap 080341 cavo base a.t. 969348 afgeschermde dop 640492 bougie prot. kraag 641219 vonk. stekkerbeschermingsklem 641643 vonk. stekkerbeschermingsklem 654173 spoel steunplaat 031033 binnenzeskantschroef m6x15 012531 sluitring 4.2x8x1.1 020104 moer 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 031089 zeskantschroef m6x18 015014 eindkap 071671 isolerende kap 080341 cavo base a.t. 640715 bougiedop 653038 spoel steunplaat 031033 binnenzeskantschroef m6x15 012531 sluitring 4.2x8x1.1 020104 moer 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 584806 elektronische besturingseenheid e.c.u. (f.1-2-3) 414838 schroef m6x35 006976 veerring 641288 elektro-actuator regeleenheid 217164 afstandhouder 217163 drift 016686 platte ring 5,2x18x1,5 241937 moer 6423025 luchtdruksensor B016777 schroef met flens m6x16 581142 omgevingstemperatuursensor 1D0013915 apparaat met zwaailichten met gevaar 640221 apparaat met zwaailichten met gevaar 584509 val sensor 291017 flexibele ondersteuning CM013201 veer

Onderhoud aan mijn Gilera GP 800

Jouw Gilera GP 800 goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Gilera GP 800. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Gilera GP 800.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera GP 800 2007. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera GP 800 2007 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera GP 800 2007.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com