Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera Runner 50 SP Race 2005.

Alle Gilera Runner 50 SP Race 2005 onderdelen, hier online te bestellen:

Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Gilera.

Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera Runner 50 SP Race 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera Runner 50 SP Race 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera Runner 50 SP Race 2005.

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen Onderdelen voor onderhoud Onderdelen voor onderhoud

De explodedviews:

Zoek en vind alle onderdelen middels de technische tekeningen

Als je gemakkelijk en snel het product wilt vinden, maak dan gebruik van de zoekbalk. Door middel van de bovenstaande balk kan je de technische tekeningen filteren. Je kan hier zoeken op de naam van de tekening, maar ook naar de onderliggende productnamen en artikelnummers.

Motor

luchtfilter gilera 832175 luchtbox cpl. 258146 zelftappende schroef m3x20 254485 clip m6 487592 carburateur-luchtkast slang 487718 pakking 487719 luchtfilter 829715 inlaatslang 830056 bus 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 015759 schroef m6x20 018640 schroef 257134 slangklem
carburateur onderdelen gilera CM101704 hoofd Jet CM102103 inactieve jet CM107510 conische pin CM107701 air adj.screw cpl. CM128502 brandstof sluitnaald CM141710 gasklep 085285 veer 113903 schotbuis 152608 veer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 288863 bord 288865 schroef 288872 ring 288873 conische pin clip 288881 drijfpen 288882 vlotter 289575 schroef 289903 cap 875551 cap 431654 gasklep deksel 436206 complete olieklep 482942 gasklep veer 484704 compleet reservoir 432456 schroef 288883 geen beschrijving beschikbaar 485671 beschermkap 82567R beginner CM105905 beginner 828074 gasklep stelschroef 120074 moer 949600 gas transmissie. 114256 geen beschrijving beschikbaar
carburateur, montage - koppelingsleiding gilera 8479345 carburatore completo 830939 inlaatspruitstuk 498409 carburateur pakkingset 842202 slangklem 830487 schroef CM002905 slangklem CM002901 slangklem 484260 head-carb. by-pass pijp 488139 by-pass buis voor carb-pomp 82775R reed ventiel
koelere pomp gilera 497406 waterpomp as compleet cpl. 487730 waaier 289553 stop ring 289554 drukring 289254 o-ring 832925 waterafvoer unie 878910 waterafvoer unie
koelsysteem gilera 299389 waterkoeler 254485 clip m6 272836 schroef 949429 koelvloeistof tank 656538 koelvloeistof tank 623673 expansievat plug CM017410 klem 258249 schroef 351782 bovenste rubber 272836 schroef 949461 radiator big end verbindingspijp 624252 aansluitleiding radiatorpomp CM001905 slangklem CM001909 slangklem CM006902 terugslagveer CM006903 fairlead CM001902 slangklem CM001904 slangklem CM007013 retourleiding koeler-tank 949462 geen beschrijving beschikbaar 620737 vuldop rubber CM007013 retourleiding koeler-tank 949462 geen beschrijving beschikbaar 949370 staffa sup. radiatore 580160 bescherming 145298 slangklem 257134 slangklem
carter gilera CM127325 carter montage CM1273255 carter montage 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 266625 afstandhouder 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 020006 moer 020008 moer 113533 ring 239382 tapeind 1A003633R tapeind 266773 silent-block 287223 ring 431860 bus 4352035 pakking ring 414835 schroef met flens B017632 schroef met flens 000397 pakking 006647 borgring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 434735 met 20x47x14 478498 pakking ring 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring
carterafdekking - carter koeling gilera 8284535 transmissie deksel 286209 bus 431860 bus 82521R lager B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 414838 schroef m6x35 483859 Hoes 006416 borgring 830212 elastische veer 288673 elastische veer 463872 stand eindstop 435295 schroef 482432 anti-stof pakking 482404 variator deksel 833700 plug 259349 schroef 297049 balg 145298 slangklem 949547 runner trans. koelkanaal CM017411 scheibe
krukas gilera 500501 pin kooi 1 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 500504 pin kooi 4 cat. 482314 pakking ring 482315 vliegwiel zijafdichtring 431125 met 20x52x12 8338275 krukas cpl.
kleppendeksel gilera 826490 cilinderkop met i.p. 8264901 cilinderkop met i.p. 484124 bougie kampioen rn1c 438031 bougie kampioen rn1c 483395 thermostaat 256756 zelftappende schroef 063435 ontluchtingsklep dop 430045 ontluchtingsschroef 82622R thermistor 288245 flensmoer m6 288289 binnenste pakkingkop 482988 buitenste pakkingkop
cilinder-pistston-pols-peneenheid gilera 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 487875 geen beschrijving beschikbaar 487878 geen beschrijving beschikbaar 239404 zuigerpen 239455 stop ring 827854 pakking ring 827853 pakking ring 825416 pakking ring 833598 cilinder met zuiger 1m 239397 tapeind 827301 pakking sp0,4 827303 pakking sp0,6 829633 pakking sp0,8 435603 pakking sp0,8 829633 pakking sp0,8
aangedreven katrol gilera CM100109 secundaire katrol CM100204 centrifugaalkoppeling CM1002045 centrifugaalkoppeling 289840 pakking 289955 ring moer 478028 variator veer 479552 complete vaste secundaire katrol 4795526 complete vaste secundaire katrol 006624 ring 289952 rolkooi 82655R kogellager 289953 kogellager 82655R kogellager 482766 pin 483443 kop 487935 koppeling zijkap 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289933 koppelingstrommel
aandrijfpoelie gilera CM110301 halve katrol, rijden CM1102025 rol 289931 schuifregelaar 480227 container 480230 afstandhouder 479561 vaste aandrijf half katrol 265300 onderlegring 289519 flensmoer m10x1,25 CM100615 afstandhouder 436864 v-snaar 479495 bus 479866 getande bus 877075 getande bus 845611 ventilator
motor assemblage gilera CM1454055 (d) motore 50 2t e2 runner eerste h2o 498470 cilinder pakkingset 498471 oliekeerringen - set 498337 oliekeerringen - set
vliegwiel magneto deksel - oliefilter gilera 827517 vliegwielkap 015856 schroef m5x21 827685 fairlead 827712 Hoes
oliepomp gilera 82605R oliepomp CM101509 olie-inlaatpijp CM101502 olie-inlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp CM101604 olie uitlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 006975 sluitring 5,3x10x0,5 015585 schroef m5x12 015856 schroef m5x21 286163 bord 020106 moer m6 146197 stelschroef 286158 uitrusting 286162 getande riem 287021 fairlead 289262 oliepomptandwiel, cpl. 486149 slangklem CM002903 slangklem CM013203 blad rand veer
olie tank gilera 949433 olie tank 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem 259829 olie ins. pl. 574362 complete koppeling 196868 pakking 295522 pakking 639694 indicatore liv.olio CM017410 klem 016405 veerring 015585 schroef m5x12 018623 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 259349 schroef 060201 platte ring 5.3x14x1 097733 platte ring 5.3x14x1
reductie-eenheid gilera 4874805 transmissie deksel cpl. 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 435363 lager 414834 schroef met flens m6x40 B016763 schroef met flens m6x40 478197 compensator ring 288639 vulring 480218 idle gear assy 4802185 idle gear assy 4874855 achterwielas 479593 aangedreven katrolas 4795935 aangedreven katrolas 480066 pakking ring 480953 snap ring
secundaire luchtkast gilera 831859 secundaire luchtkast 8318595 secundaire luchtkast 478533 zelftappende schroef 486942 filter sas 486943 pakking 827209 dekking sas 82758R diafragma 015597 tbic schroef CM001905 slangklem 827208 inlaatpijp sas 827444 slangklem 833636 luchtpijp sas 833740 luchtpijp sas 827443 slang 827444 slangklem
geluiddemper gilera 845805 geluiddemper compleet met bescherming B0187005 geluiddemper compleet met bescherming 8458055 geluiddemper compleet met bescherming B0187005 geluiddemper compleet met bescherming 827845 uitlaatpijp bescherming 433800 schroef m5x10 487665 fairlead 826117 afstandhouder 826118 afstandhouder 827776 beschermkap 433800 schroef m5x10 827193 geen beschrijving beschikbaar 845591 binnenzeskantschroef m8x75 834187 veerring 288245 flensmoer m6
Leveringssysteem gilera CM120901 benzine pomp CM120903 benzine pomp 016405 veerring CM001901 slangklem 060201 platte ring 5.3x14x1 097733 platte ring 5.3x14x1 259151 schroef CM002905 slangklem 1R000160 brandstofpijp CM004126 brandstofpijp CM001432 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060 CM001424 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060 CM001432 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060 CM001432 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060 CM001424 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060 CM001432 tank ontluchtingspijp Ø5x10 l.1060
transmissies gilera CM012819 geen beschrijving beschikbaar CM012832 zadel kabel CM012843 zadel kabel 257134 slangklem 269571 splitser 269572 stealth afdeling achterstand 271976 lagere bescherming 271977 splitter bovenste bescherming 582153 terugslagveer 583782 slangklem 949593 gasregeling transmissie 566063 haakje 145298 slangklem

Frame

remleidingen - remklauwen gilera CM076701 Remblokken 647170 Remblokken CM068301 remklauw (heng tong) 949652 hydraulische remleiding 624166 voorste remleiding 949468 geen beschrijving beschikbaar 216983 slangklem 414838 schroef m6x35 564761 slangklem 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 016408 veerring 598921 schroef 647078 Remblokken 015792 schroef 598921 schroef 709047 veerring 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 272836 schroef 573918 slangklem 241936 moer 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 013880 platte ring 16x6,5x1,5 241936 moer
centrale afdekking - voetsteunen gilera 949405000G centrale afdekking 949405000C centrale afdekking CM017410 klem 576189 schroef 259349 schroef 94940600EL ghiera tappo serbatoio 959559 binnenzeskantschroef m4x16 949410000G RH voetsteunen 949410000C RH voetsteunen 949411000G lh voetsteunen 949411000C lh voetsteunen 254485 clip m6 575249 schroef 949435000G voetensteun links 949435000C voetensteun links 949436000G voetensteun rechts 949436000C voetensteun rechts 254485 clip m6 575249 schroef 949443000C net paneel (l) 949443000G net paneel (l) 949444000G net paneel (r) 949444000C net paneel (r) CM017409 clip d.4,2 259349 schroef
drijvende spiegel / s gilera CM073001 drijvende spiegel CM073002 drijvende spiegel
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid gilera 94904R voorvork wuxi top 949563 voorvork wuxi top 56298R lager stuurlager 650075 lager stuurlager CM061304 lager stuurlager 650075 lager stuurlager 564260 bal kooi 650693 bovenste drukring CM061303 bovenste drukring 650693 bovenste drukring 56297R bovenste drukring 564257 bal kooi 582787 stuurveiligheid plaat 011109 stuurbuis ringmoer 0111094 stuurbuis ringmoer 582828 halsband
vorkcomponenten (mvp) gilera 561915 geen beschrijving beschikbaar 561916 RH naaf 598921 schroef 494810 onderlegring 564236 pakking ring 959578 pakking ring 561917 geen beschrijving beschikbaar 561923 afstandhouder 274468 afstandhouder 561919 ring 561920 geen beschrijving beschikbaar 561927 geen beschrijving beschikbaar 561922 borgring 561924 geen beschrijving beschikbaar 561928 geen beschrijving beschikbaar 494695 moer 561925 geen beschrijving beschikbaar 561926 geen beschrijving beschikbaar 561929 geen beschrijving beschikbaar 561921 afstandhouder 494694 moer 597150 schroef
vork componenten (wuxi top) gilera 599009 schroef 648527 fodero (ricambi wuxi top) 648533 mouw plug wuxi top 648537 dado con scodell.fiss. (ricambi wuxi top) 648540 dado con scodell.mob. (ricambi wuxi top)
frame / carrosserie gilera 9493305 kader 6242885 kader 624288 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 298604 lock ondersteuning 6241125 kader 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 015643 schroef 016408 veerring 020108 moer m8x6,5 031115 inbusschroef 598920 inbusschroef 834187 veerring 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 259933 elastische veer 295590 premisphere lente 295591 bal d6 315092 schroef 975558 achterste voetsteun. lh 654131000C achterste voetsteun. lh 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 259933 elastische veer 295590 premisphere lente 295591 bal d6 315092 schroef 975559 pakking 582428 inbusschroef 834187 veerring 949527 complete rh voetsteun 949526 lh voetsteun loper
dashboardkastje voor - kniebeschermer gilera 949404000G tegen schild 949404000C tegen schild CM017410 klem 258249 schroef 254485 clip m6 575249 schroef
voorste schild gilera 949400 voorste schild 65498500R7 voorste schild 94940000RL voorste schild 65498500R7 voorste schild 94940000R7 voorste schild 94940000GP geen beschrijving beschikbaar 65498500EE schild geschilderd 94940000EE schild geschilderd 6549850090 voorste schild 9494000090 voorste schild 654985 voorste schild CM017410 klem 254485 clip m6 575249 schroef 576189 schroef 259349 schroef 949402000G copertura lat. scudo dx 949403000G copertura lat. scudo sx 085508 bord 6551070090 schild centrale afdekking 94940100NF schild centrale afdekking 6551070090 schild centrale afdekking 9494010090 schild centrale afdekking 62498600E1 hoorn cover loper rst 949401000 hoorn cover loper rst CM017410 klem 259349 schroef
voorwiel gilera 949326000G geen beschrijving beschikbaar 271740 moer 271744 kop 564475 kop 271745 lager 649910 lager 959376 schacht 959377 afstandhouder 959378 afstandhouder 949597 pneumatico 120 / 70-14 "55l sava 564907 geen beschrijving beschikbaar 270991 tubeless ventiel 667152 binnenzeskantschroef m6x20 271147 binnenzeskantschroef m6x20 274706 sluitring 6,4x10x0,7 564573 remschijf 56484R remschijf CM013203 blad rand veer 650308 wielsnelheidssensor. linksvoor m.y. 2010-2011 58123R wielsnelheidssensor. linksvoor m.y. 2010-2011 56435R snelheidsmeter encoder 58117R snelheidsmeter encoder 179013 veer 241936 moer 414837 schroef met flens m6x25 639426 fascetta a filo
benzinetank gilera 949457 benzinetank 012532 ring 5,3x10x0 031086 schroef m6x12 012533 tandkrans 6,6x11x0 624090 brandstoftank beugel 018639 schroef 031091 zeskantschroef m6x22 CM025707 indicator brandstofniveau 574358 complete koppeling 674593 complete koppeling 196868 pakking 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM017409 clip d.4,2 258249 schroef CM001919 klem CM001920 klem 294013 slangklem 414838 schroef m6x35 959230 slang 673778 slang 257134 slangklem 097733 platte ring 5.3x14x1 060201 platte ring 5.3x14x1 013950 sluitring 6,2x18x2 268304 platte ring 6,5x21 122675 inbusschroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 254485 clip m6 623162 afstandhouder 624295 tank steunbeugel
stuur - master cil. gilera 582116 stuur met u.p. 6550825 stuur met u.p. 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer 178790 platte ring 655554 binnenzeskantschroef m10x65 223605 binnenzeskantschroef m10x65 CM074901 remt pomp 646833 rem hendel 497042 rem hendel CM074801 remt pomp 497042 rem hendel 646833 rem hendel 271433 eind terminal 271434 schroef m6x55 CM060971 manicotto com.gas compl. 123394 schroef 271452 grip, links 271453 grip, rechts 562923 ring 38,3x27x1,2 949592 trasmissione com.sdoppiatore 114256 geen beschrijving beschikbaar 147511 beschermkap 269145 stelschroef 020206 moer
stuurbedekkingen gilera 94944100R7 ff h / bar cover loper rst 949441 geen beschrijving beschikbaar 9494410090 stuurhoes voor 6551890090 stuurhoes voor 94944100NF stuurhoes voor 6551890090 stuurhoes voor 959347000C stuur achterklep 959347000G stuur achterklep 949440 kuip kit 652694 kuip kit 581174 bus 581175 schroef m5x25 270793 schroef 949670 kuip kit 652694 kuip kit
helmhuis - onder het zadel gilera 624015 compleet helmcompartiment 6240155 compleet helmcompartiment 623992 versterking van het zadelscharnier CM017410 klem 959263 scheibe 575249 schroef 254485 clip m6 272836 schroef 246976 onderlegring 624347 batterij Hoes 949423 batterij Hoes 624347 batterij Hoes 576189 schroef 259349 schroef 959530 ondersteuning 575329 drift 583310 drift
sloten gilera 298903 blocchetto serratura completo 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 253937 veer 299902 pal 299972 speciale schroef 577620 zelfborgende moer 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar CM023704 slot lichaam 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 582041 commutator kap 9496115 schlo? gruppe loper eerste 959465 vuldop brandstoftank 624321 gehouwen sleutel 012533 tandkrans 6,6x11x0 013880 platte ring 16x6,5x1,5 258249 schroef CM017409 clip d.4,2
borden - emblemen gilera 62447000A1 kit plate.runn.race''06 62447000A2 kit plate.runn.race''06 62447000A3 kit plate.runn.race''06 573508 gilera schild 62448300BG bord "runner sp" 62448300BH plaat "loper s 624483 geen beschrijving beschikbaar
achterklep - spatscherm gilera 949414 chiusura codone 9494140090 rr bescherming 94941400R7 chiusura fiancata inf. post. 94941400NF geen beschrijving beschikbaar CM017410 klem 259349 schroef 949419000C nummerplaathouder 949419000G nummerplaathouder 254485 clip m6 259348 kolomschroef + schacht 624468 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 624468000C paneel 949427000G paneel 624468000C paneel 624468000G paneel CM017410 klem 018591 schroef 015996 schroef 258249 schroef 576588000C spatscherm achter 414838 schroef m6x35 959358 zeskantschroef met flens 959527 bord 006966 veerring 6,4x11x0,5 020106 moer m6 180859 bord 272836 schroef 479882 afstandhouder 582922 reflector 959526000C haakje 959520000G motorkap 959520000C motorkap CM017410 klem 259349 schroef 297498 schroef 638833 nummerplaathouder 580124 kentekenplaathouder (kunststof 130x105.5) 642235 kentekenplaathouder (kunststof 130x105.5) 013769 onderlegring 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 015996 schroef 018591 schroef 020104 moer 562897 slot 016670 ring 4,5x12x1
achtervering - schokdemper / s gilera 647688000C complete achterschokbreker 668006000C complete achterschokbreker 60048900G9 complete achterschokbreker 668007000C complete achterschokbreker 600489000C complete achterschokbreker 668007000C complete achterschokbreker 647688 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 274084 tampon 016408 veerring 021108 moer 178150 bovenste buffer 232108 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 267038 platte ring 268158 schroef
achterwiel gilera 959382000G achterwiel 270991 tubeless ventiel 949621 pneumatico post. 140 / 60-13 sava 959560 geen beschrijving beschikbaar 015792 schroef 709047 veerring 56111R mozzo ruota posteriore 56396R remschijf 564520 remschijf 56396R remschijf 006966 veerring 6,4x11x0,5 274369 bout 012789 splitpen 159347 ring 194423 cap 562129 Hoes 563728 moer m16x13
zadel / stoelen - gereedschapsrol gilera 624429 compleet zadel 949434 compleet zadel 624429 compleet zadel 296456 drift 577492 drift 005966 snap ring 414838 schroef m6x35 013880 platte ring 16x6,5x1,5 195101 geen beschrijving beschikbaar CM013203 blad rand veer 145298 slangklem
zijdeksel - spoiler gilera 949437 lh zijafdekking 94943700EM lh zijafdekking 949438 rechts zijpaneel 94943800EM rechts zijpaneel 949438 rechts zijpaneel 949407000G links onder zijafdekking 949407000C links onder zijafdekking 949408000C rechts onder zijafdekking 949408000G rechts onder zijafdekking 949409 spoiler 6565235 spoiler 9494090090 spoiler 6565230090 spoiler 94940900NF spoiler 6565230090 spoiler CM017410 klem 297498 schroef 576189 schroef 259349 schroef CM017409 clip d.4,2 259349 schroef 959614 schroef m6x10 656034000C rechter passagiershendel 62410900NF rechter passagiershendel 656034000C rechter passagiershendel 6241090090 rechter passagiershendel 62410900R7 grip rechts 62410900EQ handvat rechts 656035000C linker passagiershendel 62410800NF linker passagiershendel 656035000C linker passagiershendel 6241080090 linker passagiershendel 62410800R7 lk hou vast 62410800EQ handvat lh 575268 clip m8 970273 schroef 9494130090 Halverwege de kuip, ongeveer zwart 94941300NF Halverwege de kuip, ongeveer zwart 94941300R7 linker semi-staartkuip 9494130090 Halverwege de kuip, ongeveer zwart 94941300AO lh zijpaneel CM017410 klem 293556 laterale reflector 58231R5 laterale reflector 576189 schroef 259349 schroef 9494120090 rechts onderstaartgedeelte 94941200NF rechts onderstaartgedeelte 94941200R7 rechts onderstaartgedeelte 9494120090 rechts onderstaartgedeelte 94941200AO RH kuip CM017410 klem 293556 laterale reflector 58231R5 laterale reflector 576189 schroef 259349 schroef CM017410 klem 259349 schroef 576189 schroef 259349 schroef 949417000G linker onderstaartgedeelte 949417000C linker onderstaartgedeelte 949418000G rechts onderstaartgedeelte 949418000C rechts onderstaartgedeelte 013763 platte ring 4,2x12x1
stand / s gilera 581537 centrale stand, assy. 271695 pakking ring 272929 onderhoud 278940 veer 581538 centrale stand, assy. 581537 centrale stand, assy. 583603 pin 016408 veerring 020108 moer m8x6,5 030080 schroef 013861 gewone ring 8,2x20x2,5 016408 veerring 031122 Zuiger
zwaaiende arm gilera 959368 zwaaiende arm 56345R zwaaiende arm 267550 drift 267589 drift 231370 zelfborgende moer 002440 zelfborgende moer m10 232108 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 271807 zeskantschroef m10x202 563977 zeskantschroef m10x245
wielkast - spatbord gilera 949454 voorspatbord (ophangbeveiliging) 668566 voorspatbord (ophangbeveiliging) 258536 bus 830056 bus 64759000GP voorspatbord 94943900RL voorspatbord 64759000R7 voorspatbord 64759000RL voorspatbord 64759000R7 voorspatbord 94943900GP voorspatbord 94943900WG05 voorspatbord 64759000R7 voorspatbord 64759000GP voorspatbord 64759000EE voorspatbord 6475900090 voorspatbord 64759000AO spatbord 012533 tandkrans 6,6x11x0 013880 platte ring 16x6,5x1,5 015804 schroef 254485 clip m6 575249 schroef 031089 zeskantschroef m6x18 272836 schroef 624425000G wielruimte 624425000C wielruimte 949428000G wielruimte 624425000C wielruimte 624425 wielruimte 016686 platte ring 5,2x18x1,5 248419 Veerplaat 254485 clip m6 575249 schroef 834065 schroef 949393 voorremsteun 959440000G motor spatbescherming 959440000C motor spatbescherming 259828 afstandhouder

Elektrisch

vliegwiel magneto gilera 58136R Stator spoel 58037R Stator spoel 58136R Stator spoel 639865 complete stator (kokusan) 584525 complete stator (kokusan) 639865 complete stator (kokusan) 830296 complete stator (kokusan) 639865 complete stator (kokusan) 584526 complete rotor (kokusan) 293492 complete rotor (kokusan) 584526 complete rotor (kokusan) 015856 schroef m5x21 015585 schroef m5x12 000267 transmissiesleutel 289005 flensmoer
koplampen - richtingaanwijzers gilera 639184 koplamp, assy 294131 lamp 12v-3w 580734 lamp 575249 schroef 639185 richtingaanwijzer rechtsvoor 584332 lamp 12v-10w 639186 richtingaanwijzer linksvoor 584332 lamp 12v-10w 258249 schroef CM017407 bord
hoofdkabelboom gilera 639190 geen beschrijving beschikbaar 639616 geen beschrijving beschikbaar 252945 zekering 7,5a 294208 cap 581190 zekeringhouder 581191 plug 270793 schroef CM006905 terugslagveer CM006906 terugslagveer CM013201 veer CM013203 blad rand veer CM017813 veer 145298 slangklem 217280 slangklem 257134 slangklem 577594 veerklem
meter combinatie-dashboard gilera 639197 gruppo strumenti 639035 glas 639277 coperchio superiore gr. instrumenti 270793 schroef
achterlichten - richtingaanwijzers gilera 639314 fanale post.con lampada 181746 lamp 12v-10w 294131 lamp 12v-3w 296324 schroef 248419 Veerplaat 639266 richtingaanwijzer linksvoor 58171R richtingaanwijzer linksvoor 584332 lamp 12v-10w 58172R richtingaanwijzer rechtsvoor 639267 richtingaanwijzer rechtsvoor 584332 lamp 12v-10w 012138 moer 582469 schroef 639338 glas 639338 glas 145298 slangklem 013880 platte ring 16x6,5x1,5
afstandsbedieningen - batterij - claxon gilera 58034R toeter CM071801 toeter 58034R toeter 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 234390 batterij 12v-4ah 294485 ontluchtingspijp 639082 fascetta stringitubo 58115R relais 12v / 80a 006965 ring 5.3x10x10 015585 schroef m5x12 CM013203 blad rand veer 583310 drift 58034R toeter CM071801 toeter 58034R toeter CM071802 claxon 12v cc CM071814 claxon 12v cc 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen gilera 294434 koplamp keuzeschakelaar 642968 koplamp keuzeschakelaar 58056R richtingaanwijzer lampen schakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58057R druk op de knop 58058R claxon 584426 Hoes AP8127896 Hoes 583575 stop knop
stater - elektrische starter gilera 82530R Startmotor 832358 startmotor kabel unit 642292 startmotor kabel unit 018639 schroef 031091 zeskantschroef m6x22 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 018644 schroef 82531R startmotor versnelling 286174 startmotor versnelling 289495 veer 433987 sluitring 16,3x23,8 483537 rondsel starter 831458 startschacht 414837 schroef met flens m6x25 286214 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 286214 kick-start hendel cpl. 286218 kick-start hendel cpl. 286219 sluitring 10,1x2,5 288041 ring 006965 ring 5.3x10x10 015585 schroef m5x12 145298 slangklem
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel gilera 58096R Spanningsregelaar 82587R Spanningsregelaar 58096R Spanningsregelaar 018639 schroef 031091 zeskantschroef m6x22 58095R elektronische ontstekingseenheid 217163 drift 217164 afstandhouder 015856 schroef m5x21 016405 veerring 016686 platte ring 5,2x18x1,5 231571 isolerende kap 825186 ht draad 080341 cavo base a.t.

Onderhoud aan mijn Gilera Runner 50 SP Race

Jouw Gilera Runner 50 SP Race goed onderhouden betekent geld overhouden! Wij hebben een speciale pagina ingericht voor producten die de levensduur van jouw motor kunnen verlengen. Producten zoals remmen, remschijven, luchtfilters en smeermiddelen, zijn hier te vinden! Ook hebben wij een uitgebreid assortiment met accessoires voor de Gilera Runner 50 SP Race. Wil jij je aankomende motorrit goed beginnen? Kijk dan zeker even in ons assortiment met accessoires en onderdelen voor het onderhoud aan jouw motor!

Benieuwd naar alle producten en accessoires? Bekijk ze dan door middel van de onderstaande knop. Daar vindt je een compleet overzicht van relevante artikelen voor jouw Gilera Runner 50 SP Race.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Gilera Runner 50 SP Race 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Gilera onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Gilera Runner 50 SP Race 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Gilera Runner 50 SP Race 2005.

Over PartsRepublik

Lees alle reviews (1.037)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@partsrepublik.com